Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Wywiad z G.Kuźniarem


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 30 maja 2003, o 18:58
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 kwi 2003, o 22:10
Posty: 67

Zobacz profil 
nistety ten który ustawiał skład na Tarnów i lublin jet dyletantem w zuzlu Taka jets nie moja opinia tylko nestora taktyki w żuzlu i autorytetu w tym temacie od którego Pan Kuźniar i inni powinni sie uczyc Bie ma w zuzlu udezeniowych par bo istnieją defekty tasmy itd i robi sie nie 5-1 tylko odwrotnie lub 3-3 a trzecia para przgrywa 1-5 i po herbacie i tak sie stało w tych meczach , jesli w SXtali nie zmienia podejscia do składu lub nie bedzie tego robił fachowiec nici z wygranych nawet z Rawiczem czego był juz przykład Pan Kuxniar powinien uderzyć sie w piersi bo niestety jest autorem porazek a jesli to nie on niech powie kto zza jego p[leców ustawia w tak głupi sposób skład A.H.


           
Post 30 maja 2003, o 20:20
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
!!!


Ostatnio edytowano 8 cze 2003, o 00:04 przez Andrew2, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 30 maja 2003, o 20:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Naturalne jest, że kiedy w drużynie Jasolu nie bylo jeszcze tzw. szpitala, o czterech zawodnikach w zasadzie moznaby w ciemno mówić, że zdobędą po około 10 pkt.
Rafał Trojanowski pojechał świetnie - ale był niczym Aspgren - wielka niewiadoma ! I tym razem po prostu ludzie ustalający skład mieli szczęście...
Wystarczy popatrzeć na zdobycze punktowe Brhela... - tak, tu nie trzeba być bardzo wtajemniczonym, by zauważyć jakieś niesnaski na lini zarząd - Bob. Czy Wy uważacie, że Bohumila nie stac po prostu na więcej punkcików ? No przepraszam - bzdura.
Szkoda, że na forum nie ma p. Kuźniara... napisałby może pare słów o tym, dlaczego ustala takie, a nie inne pary...(sic!)

W kwestii ortografii j. polskiego również jestem uczulony... lecz uczulony jestem również na mało obiektywny sposób wypowiedzi...
Hiperbolizm również nie jest cechą za którą winnismy "głaskać po czuprynce" ;-). To, że ktoś pisząc w szybkim tempie gubi w słowie uderzenie "r" ... nota bene kilka linijek niżej wyraz napisany jest poprawnie... nie oznacza, iż robi "tak wiele błedów" ...

Nie odbiegajac od tematu... chciałbym zadac pytanie: Jaki udział procentowy ma firma FARAON przy wystawianiu składu ?
Skala 0-100% ...
Pozdrawiam


           
Post 30 maja 2003, o 22:02
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
Z tego co mi wiadomo, to 0 ale zawsze mozesz podejsc do wlascicieli firmy i ich zapytac, sa zawsze na treningach i meczach ,chyba ze brak ci odwagi


           
Post 31 maja 2003, o 00:58
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Naturalne jest, że kiedy w drużynie Jasolu nie bylo jeszcze tzw. szpitala, o czterech zawodnikach w zasadzie moznaby w ciemno mówić, że zdobędą po około 10 pkt.
Rafał Trojanowski pojechał świetnie - ale był niczym Aspgren - wielka niewiadoma ! I tym razem po prostu ludzie ustalający skład mieli szczęście...
Wystarczy popatrzeć na zdobycze punktowe Brhela... - tak, tu nie trzeba być bardzo wtajemniczonym, by zauważyć jakieś niesnaski na lini zarząd - Bob. Czy Wy uważacie, że Bohumila nie stac po prostu na więcej punkcików ? No przepraszam - bzdura.
Szkoda, że na forum nie ma p. Kuźniara... napisałby może pare słów o tym, dlaczego ustala takie, a nie inne pary...(sic!)

W kwestii ortografii j. polskiego również jestem uczulony... lecz uczulony jestem również na mało obiektywny sposób wypowiedzi...
Hiperbolizm również nie jest cechą za którą winnismy "głaskać po czuprynce" ;-). To, że ktoś pisząc w szybkim tempie gubi w słowie uderzenie "r" ... nota bene kilka linijek niżej wyraz napisany jest poprawnie... nie oznacza, iż robi "tak wiele błedów" ...

Nie odbiegajac od tematu... chciałbym zadac pytanie: Jaki udział procentowy ma firma FARAON przy wystawianiu składu ?
Skala 0-100% ...
Pozdrawiam


Podsumowując-wydaje mi się że forum nie jest miejscem do wyrzucania steku kalumni,podziału na stronnictwa i tworzenia specyficznych konfederacji majacych na celu udowodnienie kto ma rację-wiadomo że:
-Diamond,pan A.H. I INNI ZE SPEEDWAYPL.COM maja swoje zdanie
-Andrew2,Faraon etc. maja swoje również
Pytanie , wydaje mi sie,nie powinno zakrawać na sarkazm i brzmiec-jaki jest udział Faraona w ustalaniu składu(nieporozumienie i mimo wszystko bezpodstawne umniejszanie bezsprzecznych autorytetów-fakt ze kontrowersyjnych-KUŹNIARA I ROMANIAKA-tylko czy Faraon będzie kontynuował sponsoring w następnym sezonie i czy skończą się dramatyczne sytuacje typu-fajnie ze Faraon kupił motory,kevlary,osłony i Kuciapę ale przydałoby się jeszcze na wypłaty,treningi,części,karetkę,obcokrajowca,a także ile firm dorzuci się do ratowania rzeszowskiego speedwaya.Jest olbrzymi potencjał,zapotrzebowanie na sport 1 -ligowy też wielkie -tylko jeden problem-porzucmy ta małomiasteczkowa zawiść i wzajemne podejrzenia-będzie jeszcze dobrze -niech pech opuści tylko tę druzyne
Pozdrawiam


           
Post 31 maja 2003, o 02:25
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Dopoki sponsorem tytularnym bedzie RJ, Bob bedzie mial miejsce w skladzie. Gdyby np. zmienil Faraon zmienil Rafinerie, to...
NIe, zebym mial cos do Faraona (choc powinienem, bo zostalem kiedys obrazony przez... - nie powiem kogo, by nie siac fermentu i nie sluchac inwektyw ze strony Andrewa2). Faktem jest jednak to, ze najwiekszym zwolennikiem swoich chlopakow jest wlasnie wlasciciel firmy faraon, czego wcale nie ukrywa.
P.S. Wcale nie mowie, ze Bobowi nie nalezy sie porzadny opieprz za ten mecz

MaK-po pierwsze-nie zostales obrazony przez wlasciciela Faraona-to jakas paranoja-a po drugie Andrew2 to nie ten nick jasnowidzu -polecam sprawdzenie IP przez kolegów.Chociaż z drugiej strony można sie obrazić za wszystko-kwestia wieku,emocjonalnego podejscia do życia i innych głupot-tak-Faraon jest be-a za rok pochodzimy na speedrower-zenada!!!


           
Post 31 maja 2003, o 02:27
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
No i najwazniejsza sprawa- największym zwolennikiem zawodników Stali są KIBICE a nie nawet najbardziej zagorzały pod względem sportowym sponsor-po to miedzy innymi powstała ta strona i forum!!!


           
Post 31 maja 2003, o 08:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Andrew2 napisał(a):
-Diamond,pan A.H. I INNI ZE SPEEDWAYPL.COM maja swoje zdanie

Negowane jedynie przez malutki procent forumowiczów...
... a i forum służy wygłaszaniu własnych poglądów...

Sarkazmem moje pytanie nie było, ani być nie miało !

A krążące "plotki" mówią, że to nie 0 %.... a "troszke" więcej - dziwne...

Pozdrawiam


           
Post 31 maja 2003, o 09:00
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
DO DIAMOND_
STRASZNIE COŚ CIĘ BOLI JEŚLI CHODZI O FIRMĘ FARAON I STRASZNIE MĘCZY CIĘ TEN SKŁAD ALE WE WSZYSTKICH PYTANIACH NA TEN TEMAT UŻYWASZ SŁOWA PLOTKA, TO CIEKAWE DROGI KOLEGO CZY CHCIAŁBYŚ, ŻEBYM JA NAPISAŁ "CHCIAŁEM ZAPYTAC" POTEM WYMIENIŁ O CO, A W NASTĘPNYM POŚCIE STWIERDZIŁ, ŻE ZADAJE TO PYTANIE BO TAKIE KRĄŻĄ PLOTKI( KOLEJNY RAZ) następna sprawa - na jakiej podstawie stwierdzasz, że mały procent-przepraszam malutki procent forumowiczów- neguje zdanie Twoje i kilku panów. Robiłeś badania na ten temat czy tylko tak ci sie napisało? DROGI KOLEGO PODEJDŹ DO MNIE NA TRENINGU ALBO PRZED ZAWODAMI TO POROZMAWIAMY JAK MNIE ZNASZ! JA Z OCHOTA PODSZEDŁBYM DO CIEBIE TYLKO NIE WIEM KIM TY JESTEŚ, JEŻELI MNIE NIE ZNASZ, A JEST TO ROWNIEŻ PRAWDOPODOBNE, NAZYWAM SIĘ WACŁAW KAWA. WYSTARCZY ZAPYTAC W PARKINGU ZRÓB TO JUTRO TO POROZMAWIAMY O ŻUŻLU A NIE O PLOTKACH I OSĄDACH KTÓRE NIE MAJA NIC WSPÓLNEGO Z RZECZYWISTOŚCIĄ I SĄ WYTWOREM LUDZKICH PRZYWAR (I NIE JEST TO DZIWNE, PRZECIEŻ MY POLACY WIEMY NAJLEPIEJ) JESZCZE JEDNO DROGI KOLEGO, GDYBY NIE FARAON NIE MIAŁBYŚ O CZYM PISAĆ, NIE BYŁOBY PAR UDERZENIOWYCH, ANI PLOTEK O SKŁADZIE, ANI WALKI O PRAWA DO SPOTKAŃ STALI PRZEZ ............... PODEJDŹ JUTRO JAK BĘDZIESZ OCZYWISCIE NA MECZU POROZMAWIAMY. ZAPRASZAM TYLKO PRZED NIE- PO!
POZDRAWIAM


           
Post 31 maja 2003, o 09:44
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Andrew2, sam prosisz o to, bym napisal, o co chodzi. Nie będę jednak oznajmial kto "wyjechal" do mnie ze "smiesznym"; tekstem w obecnosci wszystkich zawodnikow! Po co?
Ty jednak sugerujesz, ze napisalem, iż uczynil to wlasciciel faraona. Nie ma w moim poscie ani slowa o tym, ze był to wlasnie on!!! Nieprawdaz? Przeczytaj raz jeszcze mojego posta i się o tym przekonasz. Jest napisane, ze zostalem obrazony przez "kogos" z tej firmy. Jeśli uwazasz, ze ten "ktos" nie obrazil mnie, pytajac retorycznie: "To teraz dzieci sa dziennikarzami?", to grubo się mylisz!!! Nie uwazam, zebym był dzieckiem, chocby dlatego, ze jestem niewiele mlodszy od wiekszosci zawodnikow Jasolu, a od kilku nawet starszy. Abstrahujac od tego, ze formalnie dzieckiem nie może być osoba pelnoletnia. Nie mowie, ze będę się z tego powodu obrazal, plakal, Bog wie co jeszcze robil. W kazdym razie było to niesmaczne, a media - pozwole sobie przypomniec - sa czwarta wladza i warto przytrzymac czasem jezyk za zebami. Zgodzisz się ze mna?
Nie napisalem również, ze Andrew2 to ta sama osoba, co Faraon!!!!
Problemow z podejsciem zycia tez wielkich nie mam!!! uwierz mi! Ale tamto zachowanie było naprawde niesmaczne. Zwlaszcza, ze slowa te wymierzone zostaly również w Ramelowa, który przez wiele miesiecy (podobnie jak ja wczesniej) tworzyl strone Stali, poswiecajac temu ogrom czasu!!! Po to tylko, żeby wszyscy kibice mieli prawo do informacji!!!
Nie napisalem tez, ze Faraon jest be. "Nie, zebym mial cos do Faraona..." - gdzie masz cos swiadczacego o tym, ze nie lubie tej firmy?

Gwoli scislosci, dodam, ze to za czasow Pana Haehnego wlasnie rzeszowski zespol odniosl najwieksze sukcesy. I każdy może sobie mowic, co chce, ale taka jest prawda!!!! A poza tym, to wlasnie Pan Haehne wyciagnal do FAN-KLUBU reke, za co chcialem mu serdecznie podziekowac! A ortografy zostawmy na boku, w Twoich tekstach tez się znajda! Kazdemu się zdarza.

I jeszcze jedno - rzeczywiscie, najwiekszym zwolennikiem zawodnikow Stali sa kibice - do których, jak mniemam, i Ty się zaliczasz? Problem jednak w tym, ze kibice chcieli pozostania Tomka Rempaly, a trener Kuzniar do dzis powtarza, ze do niczego by się nie przydal. Proszę Cie, Andrew, nie pisz, ze Tomek jezdzi w tym sezonie slabo. Jeśli interesujesz się zuzlem - a z tego, co wiem, tak wlasnie jest - to wiesz, ze ogromna role odgrywa w tym sporcie silnik, a z tym Tomek ma problemy. Byłem na meczu Unia - Start i Tomek pokazal w nim naprawde wielka klase i to jemu w duzej mierze Unia zawdziecza punkt w tym spotkaniu.

P.S. Ale się nam porobilo na forum. Sami notable ;-). Kto nastepny? Prezes Ginalski? A może trener lub menadżer?


Ostatnio edytowano 31 maja 2003, o 10:17 przez MaK(s), łącznie edytowano 1 raz

           
Post 31 maja 2003, o 10:11
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Diamond....Faraon ma racje...Żeby nawet nie wystawiali przez niego brhela do składu to i tak należy go szanować bo gdyby nie on to żużla by w rzeszowie nie było. No chyba że jeździły by same wilki.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 31 maja 2003, o 15:15
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Cytuję :
"Gwoli scislosci, dodam, ze to za czasow Pana Haehnego wlasnie rzeszowski zespol odniosl najwieksze sukcesy. I każdy może sobie mowic, co chce, ale taka jest prawda!!!! "

Zauważ MaK, że Pan Haehne miał wtedy sponsora co się Van Pur nazywał. Z całym szacunkiem do FARAONA, ale to była trochę potężniejsza firma. I budżet sekcji był parę razy większy. Jak bym się o kasę nie musiał martwić to i ja byłbym prezesem 8-) i nie martwiłbym się czy kupć wszystkie części naraz i zapłacić równocześnie zawodnikom, a nie jak obecnie, kupić tarcze sprzęgłowe czy oponę. Faraon sam wszystkiego nie "uciągnie"...


           
Post 31 maja 2003, o 15:55
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
SHARK napisał(a):
Zauważ MaK, że Pan Haehne miał wtedy sponsora co się Van Pur nazywał. Z całym szacunkiem do FARAONA, ale to była trochę potężniejsza firma. I budżet sekcji był parę razy większy.


Tym wiekszy szacunek dla pana Andrzeja, ze potrafił takiego sponsora znaleźć i przykład dla obecnych działaczy, ze jak się chce to się da zrobić wszystko (albo prawie, w granicach rozsadku).

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 31 maja 2003, o 18:38
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Andrew2, sam prosisz o to, bym napisal, o co chodzi. Nie będę jednak oznajmial kto "wyjechal" do mnie ze "smiesznym"; tekstem w obecnosci wszystkich zawodnikow! Po co?
Ty jednak sugerujesz, ze napisalem, iż uczynil to wlasciciel faraona. Nie ma w moim poscie ani slowa o tym, ze był to wlasnie on!!! Nieprawdaz? Przeczytaj raz jeszcze mojego posta i się o tym przekonasz. Jest napisane, ze zostalem obrazony przez "kogos" z tej firmy. Jeśli uwazasz, ze ten "ktos" nie obrazil mnie, pytajac retorycznie: "To teraz dzieci sa dziennikarzami?", to grubo się mylisz!!! Nie uwazam, zebym był dzieckiem, chocby dlatego, ze jestem niewiele mlodszy od wiekszosci zawodnikow Jasolu, a od kilku nawet starszy. Abstrahujac od tego, ze formalnie dzieckiem nie może być osoba pelnoletnia. Nie mowie, ze będę się z tego powodu obrazal, plakal, Bog wie co jeszcze robil. W kazdym razie było to niesmaczne, a media - pozwole sobie przypomniec - sa czwarta wladza i warto przytrzymac czasem jezyk za zebami. Zgodzisz się ze mna?
Nie napisalem również, ze Andrew2 to ta sama osoba, co Faraon!!!!
Problemow z podejsciem zycia tez wielkich nie mam!!! uwierz mi! Ale tamto zachowanie było naprawde niesmaczne. Zwlaszcza, ze slowa te wymierzone zostaly również w Ramelowa, który przez wiele miesiecy (podobnie jak ja wczesniej) tworzyl strone Stali, poswiecajac temu ogrom czasu!!! Po to tylko, żeby wszyscy kibice mieli prawo do informacji!!!
Nie napisalem tez, ze Faraon jest be. "Nie, zebym mial cos do Faraona..." - gdzie masz cos swiadczacego o tym, ze nie lubie tej firmy?

Gwoli scislosci, dodam, ze to za czasow Pana Haehnego wlasnie rzeszowski zespol odniosl najwieksze sukcesy. I każdy może sobie mowic, co chce, ale taka jest prawda!!!! A poza tym, to wlasnie Pan Haehne wyciagnal do FAN-KLUBU reke, za co chcialem mu serdecznie podziekowac! A ortografy zostawmy na boku, w Twoich tekstach tez się znajda! Kazdemu się zdarza.

I jeszcze jedno - rzeczywiscie, najwiekszym zwolennikiem zawodnikow Stali sa kibice - do których, jak mniemam, i Ty się zaliczasz? Problem jednak w tym, ze kibice chcieli pozostania Tomka Rempaly, a trener Kuzniar do dzis powtarza, ze do niczego by się nie przydal. Proszę Cie, Andrew, nie pisz, ze Tomek jezdzi w tym sezonie slabo. Jeśli interesujesz się zuzlem - a z tego, co wiem, tak wlasnie jest - to wiesz, ze ogromna role odgrywa w tym sporcie silnik, a z tym Tomek ma problemy. Byłem na meczu Unia - Start i Tomek pokazal w nim naprawde wielka klase i to jemu w duzej mierze Unia zawdziecza punkt w tym spotkaniu.

P.S. Ale się nam porobilo na forum. Sami notable ;-). Kto nastepny? Prezes Ginalski? A może trener lub menadżer?



OJOJOJOJ-musiałem tak zacząć
1.Stwierdzenie o dzieciach padło przy mnie fakt- ale był to wyraz rozgoryczenia kilkoma (nie waszymi) felietonami w prasie na które pomstowali i zawodnicy i sponsorzy - i pardon- ale skąd ktokolwiek ma wiedziec jak wygląda osoba którą zna sie tylko z netu-a wszelkie próby kontaktu spełzaja na niczym-PRZECIEZ SPONSOR NIE MOŻE SAM REKLAMOWAĆ TEJ STRONY BEZ ZGODY ZARZĄDZAJĄCYCH-wiem że były takie propozycje!!! Wg mnie nieporozumienie będące niczym przy zataczajacym się byłym działaczem klubu na oczach kilku tysięcy tarnowian!!!
2.Z takim eldorado i kosmicznym budzetem jak za czasów Van Puru nawet podrzędny działacz Wandy Kraków (sic!) osiągnąłby sukces-poza tym wpływy z dwunastotysiecznej widowni plus inflacja to nie to samo co 5 tysięcy-uwazam że 3 miejsce wówczas było minimum jakie Stal powinna osiągnąć
3.Dlaczego dawni notable w tym cytowany pan A.H. uciekli z tonacego okretu zostawiajac zadłużenie.....lepiej nie pisać-dlaczego nie działaja teraz?dlaczego robią kibicom "przysługę " w postaci 1(słownie jednej)kamerki ustawionej gdzies tam i służącej do ściągania nieco naiwnych reklamodawców na swoją www
4.T/Rempała-naprawdę dobry zawodnik-ale-wystarczy spytac Winiarza,Barana etc.-on NAPRAWDE chciał do Tarnowa-podobnie jak Kuciapa do Rzeszowa-na "własne smieci"
5.A jeśli chodzi o język za zębami-to z pełną szczerością stwierdzam że tak robią tchórze - ja równiez wolę powiedziec co myślę mimo że może byc to odebrane na opak badz doprowadzic do nieporozumien-LUDZIE SA PO TO ZEBY NIEPOROZUMIENIA WYJASNIAC -ZWŁASZCZA JEŚLI STOJA PO TEJ SAMEJ STRONIE BARYKADY:-)
6.I prosze-niech ktoś STUKNIE NA SKRZYNKĘ "FARAONA" TEKST REKLAMY TEJŻE STRONY-do wyczytania np. na zawodach, do umieszczenia na folderach itd itp-przeciez ta strona z czegoś musi życ a na forum powinno byc kilkdziesiat procent osób więcej!!!

UUUUFFFFFF

POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBICÓW RZESZOWSKIEGO ZUZLA !!!


           
Post 31 maja 2003, o 19:11
 Drugi wywiad z Kuźniarem - o co tu chodzi?
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Cześć.

Czyż internet nie jest fajny? Dzięki niemu upubliczniły się nam dwa stronnictwa: jedno związane z osobą byłego prezesa, drugie z firmą Faraon. Cool ;). Jeszcze druga dygresja: Andrew2, ja wiem, że zawodnicy chcieliby, żeby całe środowisko dziennikarskie wchodziło im w tyłek, w imię dobrych kontaktów. Na szczęście ta zaraza wzajemnej adoracji nie objęła wszystkich i są jeszcze dziennikarze potrafiący wyrazić swoje zdanie. Dla mnie wzorem takiego pisania jest rzeszowska "Wyborcza". Gdyby nie ona, to do dzisiaj nie wiedzielibyśmy, dlaczego (tak naprawdę) Brhela nie było kilku ubiegłorocznych spotkaniach...
Chcę jednak pisać o czymś innym, o wiele bardziej niepokojącym. W ostatnich "Kulisach żużla" był wywiad z Kuźniarem po meczu w Lublinie. Trener mówił, że "trochu" jest źle, czyli już niedługo skończy się kasa! Mówił, że zawodnicy nie trenują tyle, ile by chcieli, bo muszą oszczędzać sprzęt. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba mówił, że już są zaległości. Postawę Brhela skomentował tak, że nawet dobrze, że cieniuje, bo gdyby jeździł lepiej, klubu nie byłoby stać na wypłaty! Do jasnej cholery, to ja się pytam, gdzie są te pieniądze? Przecież i tak nie jeździmy na pełnych obrotach (Trojanowski, teraz Kuciapa), a tu i tak nie ma kasy? To po co było sprowadzać Maćka? Nie chodzi tu o te 100 tyś, bo to pieniądze "Faraona", tylko o punktówkę (Maciuś trochę pochłania :))
Ja tu czegoś naprawdę nie rozumiem. Jest koniec maja, a już nie ma kasy? Ktoś wie o co tu chodzi???

Ps. Fajnie, że coraz więcej osobistości tu się pojawia (choć na Ginalskiego bym nie liczył :))), ale jak ludziki pokroju kker będą dalej tak "inteligentnie dyskutować" nt. osób, które, bądź co bądź, zrobiły o wiele więcej dla rzeszowskiego żużla niż oni, to nie wiem, czy długo panów Haehne i Kawę ugościmy na tym forum...


           
Post 31 maja 2003, o 21:00
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
Kenny-i tutaj dotykamy sedna sprawy-trener Kuźniar nie kończył polonistyki ani ekonomii-nie żąda nawet autoryzacji wypowiedzi-odpowiada zapewne na pytania , a on jest od trenowania a nie
od zarządzania finansami.Jesli zawodnicy oszczędzaliby sprzęt , to co Siwy i Carlos robiliby dzisiaj na Węgrzech?
I wybacz:-) ale nie potrzeba "Wyborczej" ,żeby wiedzieć ze nasz "kochany Bob",który przed chwilą pokazał klasę w Aveście ,notorycznie uzależnia starty w meczu od wypłacenia nalezności np. za 2 pkt w Tarnowie-toż koszt przelewu w banku jest niemalze tak"wysoki "jak wyplata za ten mecz:-)
A zawodnicy nie szukaja dupowłazów(ops) tylko nie chca draznic czytelników przekręconym przez niedosłyszenie "by phone" tekstem.W dzisiejszych czasach to jak najbardziej normalne i nie ma nic wspólnego ze "sponsorska cenzurą"
I masz 100 proc racji- internet to super rzecz-mozna nazwac sie np Andrew-apropos stronnictw-rzeczywiscie sa dwa-speedwaypl-czyli wsparcie klubu dobrym słowem,krytyką czego się da(diamond zachowuje sie tylko jak prawdziwy kibic),oraz katastrofalną relacja z zawodów poprzez jedna kamerkę-oraz Faraon-wykupienie Kuciapy-sprzet dla druzyny,kevlary etc etc-ale co tam-lepiej kupic kamerke wykupic prawa do transmisji radiowych i przypominac jak dzielilo sie megakase browaru (ot np do spółki ze Swistem)
Koniec wypominania-pokibicujmy jutro
Pozdrawiam


           
Post 31 maja 2003, o 21:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Po 1.
Jeśli czyta Pan moje wpisy i jest czytelnie napisane, iż traktuję w nich o plotkach - znaczy to, że nie piszę żadnych oficjalnych informacji. A plotkom - powinien Pan doskonale wiedzieć - należy zaprzeczać, lub je popierać, prawda ?

Jesli chodzi o Pana zaproszenie do rozmowy - jeśli tylko znajdę odrobinę czasu i zobaczę Pana ( niezajętego żadnymi sprawami ) obiecuję - podejdę. Choć już nie raz mieliśmy okazję zamienić kilka słów.

Przy rozmowie z trenerem Kuźniarem byłem, czyżby kłamał o sprzęcie i o pieniązkach ?
Przepraszam... albo ktoś puszcza ścieme, iż w Stali jest pieknie, po to by zatuszować patologiczną sytuację, albo owa sytuacja ma miejsce... - nie wnikam
Andrew2 napisał(a):
A zawodnicy nie szukaja dupowłazów(ops)
.

Świetny tekst - tylko... kim są DUPOWŁAZI ?
Andrew2 napisał(a):
(diamond zachowuje sie tylko jak prawdziwy kibic)

I za takiego też się uważam, a Pan nie zachowuje się jak kibic ?
Proszę może o wyjaśnienie jak się zachowuję...
To, że wyrażam zdania niewygodne dla niektórych - nie znaczy, że od razu zachowuje się inaczej niż inni ! Nie da się wszystkim dogodzić !

Czy boli mnie coś w kwestii firmy Faraon ? Oj nie !
Absolutnie !
Przeciwnie ! Mam wielki do Was szacunek, za to co robicie dla istnienia żużla w mieście nad Wisłokiem ! Szczerze Wam dziekuję za to !
A co do składu, rzeczywiście męczy mnie on i ubolewam, że nikt nie wusnuł wniosków po porażce z Tarnowem... wszak żużel to TYLKO sport, zależny od wielu czynników... zdarzają się upadki, taśmy itd... z 5:1 robi się 3:3 .. później jedzie Wilk z Micałem i przywożą 1 pkt...

Rozmawiając kiedyś z Panem Kuźniarem - ot po meczu z Tarnowem i stwierdził następująco, iż Brhel na wyjazdach jedzie w parzez z Kuciapą, przeciwko mocnym zawodnikom, stad jego zdobycze są takie a nie inne... nastepnie rzekł, ze Bob w Rzeszowie " pojedzie z juniorem i narobi punktów" - zupełnie tak, jakby w ustalaniu skłądu odgrywał BIERNĄ rolę...
Pozdrawiam


           
Post 31 maja 2003, o 22:05
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
:-)))))))))) Dupowłazy to cytat z wypowiedzi Kennego-czyli ktos kto włazi w tyłek-sorry ale umieram ze smiechu:-))))

A to że jestes kibicem to bylo wyróżnienie wg mnie poniewaz czesc osob podzielila nas na stronnictwa-czyli ty,speedwaypl,pan H,pan P ETC,
oraz ja,pan x,Faraon etc-to troche dziwne.
Ustalanie składu przez trenera to moim zdaniem margines bo jak druzyna jedzie to nie gra roli kto z jakim nr-a Bob pokazał niestety ze jak nie prowadzi pary to hmmm troszke jest nie tak-poza tym para LEE,HANS w Lublinie to tez bylo vabank Stachyry i mu nie wyszło.Stal ma megapecha-Trojanowski trafił jakąs kosmiczną rakietę , która czeka w Stzryżowie na odpalenie i min.10 pkt,dalej Kuciapa i Miesiac,kttóry moze jeszcze nie z Tarnowem ale zaczynał jechac...
POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA NA TESCIE ASPGRENA I BYC MOZE MACKA W NIEDZIELE


           
Post 1 cze 2003, o 13:48
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Ojojojojojojojojoj – ja tez musialem zaczac w podobnym stylu

ad.1
Rzeczywiscie ciekawy powod wyrazania swego rozgoryczenia. Czy mam prawo nazwac wlasciciela firmy Faraon ............ (w tym miejscu sam ocenzuruje swój tekst) dlatego, ze jakis tam wlasciciel wypozyczalni kaset/sklepu był w stosunku do mnie arogancki? Chyba nie! Nie badzmy niepowazni.

ad.2
Przeciez Van Pur nie poprosil dzialaczy, by laskawie wzieli od niego ogromne pieniadze!!!! Dlaczego dzis dzialacze nie potrafia zorganizowac takich funduszy? Przestanmy się czarowac ciezka sytuacja ekonomiczna na Podkarpaciu. Nawet Faraonowi wiele brakuje do najwiekszych firm podkarpackich. I dlaczego w ogole sponsorem strategicznym musi być ktos z Podkarpacia? Dark Dog nie jest z Gniezna!!!

ad.4
Piszesz, Andrew, „Tomek R. – naprawde dobry zawodnik”. O, to spora zmiana w porownaniu z tym, co pamietam sprzed kilku miesiecy. Awansowal z pozycji „buczoka”, który zdobywa punkty dzieki dobremu wujkowi (Kepowiczowi)?

ad.5
Tu nie chodzi o tchorzostwo, lecz o pewien takt. Rzeczywiscie, ludzie sa po to, by nieporozumienia wyjasniac. Tylko po co je tworzyc?


           
Post 1 cze 2003, o 14:15
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Ojojojojojojojojoj – ja tez musialem zaczac w podobnym stylu

ad.1
Rzeczywiscie ciekawy powod wyrazania swego rozgoryczenia. Czy mam prawo nazwac wlasciciela firmy Faraon ............ (w tym miejscu sam ocenzuruje swój tekst) dlatego, ze jakis tam wlasciciel wypozyczalni kaset/sklepu był w stosunku do mnie arogancki? Chyba nie! Nie badzmy niepowazni.

ad.2
Przeciez Van Pur nie poprosil dzialaczy, by laskawie wzieli od niego ogromne pieniadze!!!! Dlaczego dzis dzialacze nie potrafia zorganizowac takich funduszy? Przestanmy się czarowac ciezka sytuacja ekonomiczna na Podkarpaciu. Nawet Faraonowi wiele brakuje do najwiekszych firm podkarpackich. I dlaczego w ogole sponsorem strategicznym musi być ktos z Podkarpacia? Dark Dog nie jest z Gniezna!!!

ad.4
Piszesz, Andrew, „Tomek R. – naprawde dobry zawodnik”. O, to spora zmiana w porownaniu z tym, co pamietam sprzed kilku miesiecy. Awansowal z pozycji „buczoka”, który zdobywa punkty dzieki dobremu wujkowi (Kepowiczowi)?

ad.5
Tu nie chodzi o tchorzostwo, lecz o pewien takt. Rzeczywiscie, ludzie sa po to, by nieporozumienia wyjasniac. Tylko po co je tworzyc?


ad.1 piszesz drogi panie felietonisto jakiejs tam stronki przegladzuzlowy czy cos w tym stylu o człowieku ,ktorego nie znasz obrazliwe słowa-a to juz bardzo niebezpieczne-oczywiście za stukanie w necie nie mozna nikogo pozwac do sądu ale trzymaj swój skromny język za zębami-przeciez cierpliwość kazdego sie skonczy i za rok dzieki takim ludziom jak ty trzeba bedzie zap******** 70 km na normalny speedway,a ty bedziesz pisał dla np. dziennika targowiska przy ul.Zygmuntowskiej-twoj tekst to szczyt............ A poza tym bylem tam,nikogo nie mozna rozponac po włosach czy tez kędziorkach-i nawet zuzlowcy byli tak wk******* ,ze nie chcieli sie na ciebie patrzec-i zkim sobie stukniesz wywiad????

ad.2 w latach van puru stała kolejka sponsorów-zadzwon do pana A.H- albo sam przyprowadz kogos zamiast wiecznie biadolic-klub na pewno wyplaci ci nawet 20 procent prowizji menadzerskiej!!!

ad3
To ze Rempala jest buczokiem i zrobil dzieki trenerowi-cipie wiecej punktow nie znaczy ze jest slabym zuzlowcem
ad4WLASNIE STWORZYLES TOTALNE NIEPOROZUMIENIE-TERAZ MOZE BYC JUZ TYLKO GORZEJ-MY DO JASNEJ CHOLERY ROZMAWIAMY O SPORCIE I pewnie Faraon to nie jakis sklep/wypozyczalnia-i pewnie ty jestes ambitnym,przyszłosciowym itd itp
Over- na ten temat juz nie pisze-lepiej nie.....


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi