Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

TOR i jego przygotowanie.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 2 cze 2012, o 16:38
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 691

Zobacz profil 
micson napisał(a):
A w którym ekstraligowym meczu w tym sezonie było jakieś widowisko? )


Polecam tegoroczne derby pomorza. Dużo walki od pierwszego biegu, a wyścigi z udziałem Warda znakomite.

http://www.youtube.com/watch?v=1FXvlxHQboo

Pozdrawiam.


           
Post 2 cze 2012, o 18:14
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Cytuj:
A za linki dzięki. Mecz świetny :D Mimo takiej walki, żadnego upadku, tylko dwie groźne sytuacje (Gizatulin vs Skórnicki i Lindback w 15)

Toninho w 15 to jest jakiś kosmos. Wiedziałem wcześniej, że wygrali 5:1, ale po tej akcji stwierdziłem, że to niemożliwe. A jednak ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 cze 2012, o 20:08
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Przygotowanie toru, pierwsza klasa, o zawodach nie wspomne :P . Tydzien temu na meczu z Unibaxem mialo byc pod kolo, ale przestraszyli sie deszczu, ciekawe co bedzie jutro :P

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 3 cze 2012, o 10:34
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2012, o 23:37
Posty: 33

Zobacz profil 
Dziś również mogą się przestraszyć deszczu, nawet bardziej niż ostatnio, bo od samego rana niebo zachmurzone i coś tam mrzawi :( .


           
Post 4 cze 2012, o 11:33
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Z obejrzanych wczoraj:
- Toruń-Tarnów - ciekawy tylko ze względu na wynik, który zmieniał się jak w kalejdoskopie. Walki brak. Nawet taki zawodnik jak Holder po przegranym starcie nic nie może zrobić
- Gorzów-Leszno - liczyłem, że deszcz zrobi superwidowisko. Nic z tych rzeczy. Owszem napięcie było duże do ostatnich metrów, ale bez przełożenia na walkę. Cały mecz słuchaliśmy jedynie o "ekstremalnych" warunkach :D Panowie komentatorzy chyba nie pamiętają w jakich warunkach rozgrywano mecze kilka(-naście) lat temu (polecam mecz Gorzów-Piła z 95 roku :D)
- Rzeszów-Bydgoszcz - dziury i jedna ścieżka - skutkowało to może kilkoma wyprzedzeniami, ale głownie na pierwszym kółku. Później jazda gęsiego często w ogromnych odległościach od siebie


Ale za to podobno mecz w Gdańsku był rewelacyjny


           
Post 4 cze 2012, o 11:35
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3146

Zobacz profil 
Z tego co na meczu widziałęm to Darek Śledź nie był zadowolony z pracy naszych traktorzystów podczas drugiego wyjazdu na tor. Brak porozumienia, komunikacji, znajomości tematu ... nie ma się co dziwić, że tor jest inny niż zwykle.

_________________
Obrazek


           
Post 4 cze 2012, o 12:38
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Na godzinę przed meczem traktorek robił kółka na I łuku, aż tu nagle podbiega Rybka i nap.........la furmana.

Coś się chłopy nie dogadały, ale co tam z punktu widzenia klubu mecz do przodu.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 4 cze 2012, o 21:09
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 maja 2012, o 18:57
Posty: 93

Zobacz profil 
Dobry temat w dobrym momencie. Widać, że naszym lepiej się jeździ na torach przyczepnych (Sówka, Walasek, Kylmaekorpi, Kuciapa) dlatego na Cz-wę powinni zrobić kopę a'la 2009, a na bucz tak jak w 2006 roku ! Wtedy o wynik powinniśmy być spokojni (choć nie wiadomo jak kłapouch czy Vacul będą się czuli na bardzo przyczepnym, to pewne jest że Griszy, który ostatnio się połamał na kopce będzie bardzo trudno wygrywać biegi).


           
Post 28 lip 2012, o 14:56
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 23:49
Posty: 718

Zobacz profil 
Tak nudno jak w tym sezonie nie było na torze przy Hetmańskiej chyba jeszcze nigdy w historii, żużel w takim wydaniu nie przypadnie do gustu potencjalnym nowym kibicom. Antidotum jest jedno; Jasiek Stachyra :faja:


           
Post 28 lip 2012, o 18:37
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Najlepszym potwierdzeniem tego był finał SK, obsada bardzo dobra, świetni juniorzy, każdy miał nadzieję na dobry speedway a z toru wiało niesamowitą nudą, jak wystartowali tak dojeżdzali do mety :?

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 28 lip 2012, o 20:02
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Osoby odpowiedzialne za takie przygotowanie toru powinny być powieszone za jajca na pomniku!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 lip 2012, o 20:24
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Hmmm... A jak nie mają jajec...?

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 28 lip 2012, o 23:31
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Junior
Junior

Dołączył: 2 sty 2006, o 16:09
Posty: 175

Zobacz profil 
Zgadzam się z przedmówcami.
Tor kicha, na zawody ligowe nie chce się chodzić.
Żużel nudny - osobiście choć nigdy nie byłem poza Rzeszowem a wybieram się na zawody do Lublina, bo tor do walki i ogrom frajdy mnie tam czeka.


           
Post 29 lip 2012, o 00:23
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Generalnie bryndzol - zawody z Falubazem rownie interesujace na SF, jak live i podobnie piatkowy SK - dobra stawka bez walki na torze. Ale wazne, zeby toromistrz mial grupe inwalidzka i robil tor wg PFRON ;)


           
Post 29 lip 2012, o 17:08
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 21 maja 2012, o 18:57
Posty: 93

Zobacz profil 
Nie rozumiem dlaczego w Polsce nie da rady przygotować takiego track'u jak w Anglii. Tam każde zawody obfite są w mijanki (choć również często i w upadki). Ok, tory krótsze, ale czy to ma znaczenie w przygotowaniu toru ? W Polsce jak ledwo deszczyk pokropi to wyjdzie jeden z drugim i powiedzą, że niebezpiecznie, ślisko, nie jadą. A jeszcze bardziej :cenzura: mnie to, że od pewnego czasu w Rzeszowie jest twardo. A final SK to już była czarna rozpacz; upał i kurz. Ktoś może wie jak dzisiaj wygląda ta nasza "piaskownica" ?


           
Post 30 lip 2012, o 01:01
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3146

Zobacz profil 
Dzisiaj sypało żużlem konkretnie na pierwszym łuku, ale tor był bardziej pod koło niż to miało miejsce na ostatnich meczach. Widać to po zdobyczy punktowej Jasona :peace:

_________________
Obrazek


           
Post 30 lip 2012, o 01:09
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Bylem kolo 12.30 na stadionie, traktor bronowal start dobra godzinke, widac bylo ze bedzie przyczepnie, wody ogromne ilosci wylane,az cieklo z toru :P. Troche walki bylo :P.

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 31 lip 2012, o 00:07
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Oglądam Indywidualne Mistrzostwa Wielkiej Brytanii i po 13 biegach stwierdzam że w tym turnieju już było więcej mijanek niż u nas w całym sezonie we wszystkich biegach!


           
Post 1 sie 2012, o 14:39
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1313

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30088 ... jest-super

No a "Tajski" sobie chwali :D


           
Post 2 wrz 2012, o 16:07
 Re: TOR i jego przygotowanie.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Po Memoriale Nazimka -

Stachyra nieco zganił rzeszowski tor. - Ogólnie zauważyłem, że na rzeszowskim torze jest coraz mniej mijanek. Nie wiem czy ten tor po przebudowie taki się zrobił czy wpłynęło na to coś innego. Mało jest dobrego ścigania. Podobnie było w memoriale, gdzie praktycznie o kolejności na mecie decydował start, który także był różny, bowiem praktycznie nikt z trzeciego i czwartego pola nie potrafił wygrywać, bądź były to przypadki sporadyczne. Najlepsze były pola pierwsze i drugie, zatem spore znaczenie miało także pole, z którego się startowało - dodaje zawodnik Lubelskiego Węgla KMŻ.

Nic dodać, nic ująć.


W finale Srebnego Kasku startowali najlepsi juniorzy naszego kraju i nic zero walki, wczoraj na Memoriale Nazimka Holdery, Pederseny, Saifutdinowy, Watty, Kołodzieje itp a walki, mijanek jak na lekarstwo :?

Ciekawe czy kiedyś na tym torze będzie można zobaczyć jeszcze ciekawy speedway :?:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 194 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi