Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona

Odpowiedz w temacie

II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk 47:45..


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 paź 2008, o 15:12
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 paź 2008, o 14:41
Posty: 8

Zobacz profil 
Co do cen biletow nie sa ona takie zle u nas przez caly sezon byly caly czas takie i nikt nie narzekal.Odnosnie niedzieli wiadomo juz jaka u was pogoda bedzie ?


           
Post 14 paź 2008, o 16:29
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
NiemczykGKS napisał(a):
A komentarze typu "powinno byc 8 i 15 zl" sa zenujace.


Tak samo jak i Ty, najlepiej wskocz do morza i odpłyń....


           
Post 14 paź 2008, o 19:41
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Junior
Junior

Dołączył: 21 kwi 2008, o 15:23
Posty: 144

Zobacz profil 
Mecz prawdopodobnie rozpocznie sie pod nasze dyktando. W połowie zawodów uwierzymy, że jestesmy w stanie odrobic stratę, niestety final bez happy endu. Chyba, że wydarzy sie coś nieprzewidywalnego. Acha, kolejne zapowiedzi o możliwym powołaniu Bjerre to juz jest śmiech na sali. W Gdańsku był to obowiązek trzeźwo myślacego trenera/menadżera, natomiast teraz jest to pozbawione sensu. W sumie 20% na odrobienie strat, wynik około 48 do 42.


           
Post 14 paź 2008, o 19:51
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
zapewne jak na prawie kazdym meczu przy h69 w tym sezonie :) tor bedzie przygotowywac trener gosci. bedzie on przed meczem (znowu) z sedzia zawodow chodzic po torze i komentowac jego stan. po czym sedzia zacznie machac lapami i ziomal z traktora, ktory nigdy nie trzezwieje, bedzie musial wykonywac jak w cyrku polecenia jedynego sprawiedliwego.
:hahaha:
w polowie zawodow tor nas zaskoczy i zuzloki nie beda kumac co sie z nim stalo. :hahaha:
ciekawe gdzie przed meczem byl trener wilk :) aaa sory zapomnialem :) z lampartem ogladali stanu toru i sprawdzali jak on sie szybko zmienia, co by sie starac jak najlepiej dopasowac :hahaha:

obrazek z sezonu 2008r.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 14 paź 2008, o 20:17
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Nie wyobrażam sobie Rzeszowa bez E-ligi. Jedziemy po utrzymanie. Robimy kope, chłopaki trenują na niej w piątek i sobotę, a Scott na prawdziwym kartoflisku i tak sobie poradzi. Typuję 60:33 dla nas i za rok o medale 8-) U nas dobrze poradzi sobie tylko Chrzanowski, no chyba, że będzie w takiej formie jak w niedziele. Bjarne niech pojedzie tak ja ostatnio w Bydzi :fuckyou: , Gafurov jak RoPa raz 13 potem 4 :wariat: , a Zorro i Jabłoński zrobią po 7 :D


           
Post 14 paź 2008, o 20:21
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Zobaczymy, jak to będzie :roll: Mam nadzieję, że mimo wszystko wygramy ten 2-mecz i zostaniemy w e-lidze :luzak: Nie ma co kombinować z torem, tylko zmusić naszych zawodników do treningów przed tym meczem! A przede wszystkim, żeby tor na meczu był o takiej samej "konsystencji" jak na trenigngach, gdzie będą wszyscy zawodnicy - bez wyjątku :luzak:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 14 paź 2008, o 20:38
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Zaczyna padać i ma padać do piątku wg onetu. Czyli treningi i spasowanie z torem już zaliczone. :wariat:


           
Post 14 paź 2008, o 20:44
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Dupman trafnie to ująłeś. Tak będzie , bo to rzeczywiście obraz sezonu 2008. I teraz będzie to samo , więc się nie łudźcie optymiści... :hahaha:

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 14 paź 2008, o 20:46
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Ciężko jest napisać coś sensownego jeśli do odrobienia mamy aż 17 oczek. Zadanie wydaje się bardzo ciężkie patrząc na to jak nasi jeździli w tym sezonie u siebie, ale jest to zadanie wykonalne i tego się trzymajmy (marzy mi się jazda naszych taka jak w pierwszej połowie zawodów z Gorzowem). Napewno będę na tym spotkaniu i bardzo będę kibicował naszym chłopakom i mam nadzieję że sobie poradzą. Oby tylko nie zrobili betonu a myślę że nasi sobie poradzą. Jedno jest dla mnie niewiadome a może już ktoś wie: Czy za Poważnego pojedzie Cameron? Aby chciec odrobić 17 oczek u nas muszą wszyscy pojechać na maxa i nie może być wyjątków. Ja bardzo liczę na dużą zdobycz punktową w wykonaniu naszych młodzieżowców i oby reszta się dopasowała. Mam nadzieję że od piątków będą porządne treningi na Hetmańskiej!


           
Post 14 paź 2008, o 21:03
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)


Jeśli myślimy nadal o pozostaniu w E-Lidze Trzeba wygrać minimum 18 punktami.
A żeby tak się stało to trzeba wygrać zdecydowanie więcej indywidualnych wyścigów, a nie tylko trzy 3 jak w Gdańsku i tylko dwa biegi wygrane 5:1... W Rzeszowie musimy wygrywać biegi podwójnie lub chociaż 4:2. Żaden w plecy... :)


           
Post 14 paź 2008, o 21:42
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Bzdura - przecież Gdańsk też u siebie przegrywał i jakoś uzbierał te 17 pkt przewagi!!! Pierwszy mieli w plecy 1:5 i jeszcze chyba 12 mieli w plecy 1:5, więc coś tam można przegrać, no ale ja chciałbym aby w każdym biegu nasi wygrywali 4:2 i wtedy mamy 60:30 (marzenia :))


           
Post 14 paź 2008, o 21:45
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
Arturro napisał(a):
Jeśli myślimy nadal o pozostaniu w E-Lidze Trzeba wygrać minimum 18 punktami.
A żeby tak się stało to trzeba wygrać zdecydowanie więcej indywidualnych wyścigów, a nie tylko trzy 3 jak w Gdańsku i tylko dwa biegi wygrane 5:1... W Rzeszowie musimy wygrywać biegi podwójnie lub chociaż 4:2. Żaden w plecy... :)

z tymi wskazówkami proponuję udać się do klubu
;)

_________________
Obrazek
"His legend had been built not on titles but on moments" ---> Roberto Baggio


           
Post 14 paź 2008, o 22:10
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 paź 2008, o 14:41
Posty: 8

Zobacz profil 
Witam jaka pogode bedziecie miec u siebie w niedziele?zapowiadane jakies opady?u nas w Gdansku pelna mobilizacja na rewanz z wami juz nie moge doczekac sie sobotniego wyjazdu w sobote wieczorem do Rzeszowa .Pozdrawiam

K2: viewtopic.php?f=2&t=4310&start=120


           
Post 14 paź 2008, o 23:34
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 2 lip 2007, o 14:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 400

Zobacz profil 
NiemczykGKS napisał(a):

NIBY W CZYM JA SOBIE SAM SOBIE ZAPRZECZAM????!!!!!! PROSZE O KONKRETY!!! BYLES W GDANSKU? WIDZIALES MECZ? UWAZASZ, ZE CHOCIAZ JEDNA RZECZ, KTORA NAPISALEM JEST NIEPRAWDZIWA?



NIE NO TRZYMAJCIE MNIE !!:D bo sie skoncze ze smiechu !!! PATRZ CO NAPISALES CIEMNO MYŚLĄCY DZIECIAKU !

NiemczykGKS napisał(a):

Teraz czas na rewanz. Mam nadzieje, ze przyjadzajac nad Wislok zobacze wspaniale widowisko. A wybrzeze zostawi w koncu za soba ten zascianek na wieki!;)



Wspaniałe widowisko w zascianku !? achaaa chyba ze Ty nie wiesz co to jest zascianek :) pozdrawiam nie myslacych :)



a ja swoje wiem i 55:35 bedzieeee !!! :) i gdansk kolejny sezon zamuli w 1 lidze :D

_________________
"Krzysiu Stal Rzeszów - Fotograf - Miło.... :D"/Kamionka czerwiec 2006


           
Post 15 paź 2008, o 07:48
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 paź 2008, o 09:14
Posty: 5

Zobacz profil 
JAk narazie to chyba ja mam do czynienia z dzieciakiem.
Nikt nie mowil nic o "wspanialym widowisku w zascianku", a zostawieniu jego za sobą. Jakbys zauważył zaściankiem nazywana a jest potocznie 1 liga:P wiec nie wiem w czym widzisz problem.

Jesli urazilem Twoja dume to sry, zle mnie zrozumiales. Do Rzeszowa nic nie mam i przyjade tam po raz pierwszy:]


           
Post 15 paź 2008, o 08:11
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 paź 2008, o 23:34
Posty: 4

Zobacz profil 
Kolego pasterz2004 widze że jestś bardzo pewny waszej zbieraniny najemników? I tego że Wybrzeże kolejny sezon spędzi w 1 lidze? Ja nie mam zamiaru pisać że napewno wygramy itp. mam nadzieje że po ciekawym meczu wynik dwumeczu bedzie korzystny dla nas. I za rok e-liga


           
Post 15 paź 2008, o 09:13
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
Cytuj:
Czy za Poważnego pojedzie Cameron?


a moze bedzie jakas niespodzianka...



koledzy z gdanska zapraszamy serdecznie na mecz bo jesli ma to byc nasz ostatni w elidze to przynajmniej w fajnej atmosferze z kibicami gosci :) a jesli zostaniemy to juz wogole bedzie rewela...


jak cos to sie nie lamiemy pojedziemy w 1 lidze. bardzo chetnie pojade do sadzakow z gniezna ktorzy nas tak w komentarzach na SF wysmiewaja i zobacze jak dostaja wpier... na torze. moze im miny zrzedna :D

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 15 paź 2008, o 10:07
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 maja 2007, o 09:13
Skąd: Rzeszów, centrum
Posty: 743

Zobacz profil 
cyt. z wypowiedzi Marty Półtorak z g.c.
"Jak skutecznie odrabiać u siebie straty dał przykład Atlas, który po porażce w Tarnowie, we Wrocławiu rozjechał mającą liczącą na punkt bonusowy Unię"
Tylko pomiędzy tamtym, a niedzielnym meczem jest mała różnica: Tam jest Cieślak, poza tym zawodnicy znają każdą "dziurę" w torze :luzak: Natomiast u nas nie ma Cieslaka...

_________________
Prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną bez względu na... prezesa:)


           
Post 15 paź 2008, o 11:41
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2008/ ... ezygnacje/
no i jak widać powrócił temat Bjerre po raz kolejny. Ciekawe co z tego wynikinie (jeśli ma być on naszym wybawcą to jak najbardziej jestem za :) )


           
Post 15 paź 2008, o 11:56
 Re: II mecz o utrzymanie: Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk (19.10)
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lip 2008, o 10:44
Skąd: Borek Stary/Rzeszow
Posty: 436

Zobacz profil 
Odrobic 17pkt? hmmmmm patrzac z perspektywy calego sezonu niewidze najmniejszej szansy, przyjezdzal Gorzow, nie potrafili go dobic, przyjechala slaba(wtedy) Zielonka, rozjechala Nas jakby u siebie jezdzila, byly nadzieje na utrzymanie bonusa jadac do Wrocka, jak sie skonczylo wszyscy wiedza. Powiem wiecej, nawet ze slabiutkim Tarnowem byly problemu(dobrze ze udalo sie 4-0 :D ) A teraz perspektywa rewanzu z Gdanskiem majacym znaczaca przewage. EHhh chcialbym sie wkoncu milo zaskoczyc........oby Zawodinicy zrobili mi prezent i wygrali z przewaga pozwalajaca pozostac w EL robiac w ten sposob na zlosc innym klubom:D

_________________
Najwazniejsze by walczyc!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 314 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: FIS, Google [Bot], Trick i 28 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi