Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Marta Półtorak i MPF wracają ?!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 19 paź 2008, o 19:08
 Marta Półtorak i MPF wracają ?!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Właśnie na TVP Sport redaktorzy przekazali informację o tym, że Marta Półtorak ogłosiła odejście od żużla w Rzeszowie i wycofanie ze sponsoringu. Wielu to na pewno ucieszy, ale w tym momencie zostawia naszą drużynę "na lodzie" i trzeba szybko znaleźć sponsora żeby myśleć o budowaniu składu na 1 ligę.

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2008/ ... zygnowala/

Czyli ze sponsoringu jeszcze nie zrezygnowała czekamy co dalej i jak będzie ta drużyna się kształtować z biegiem czasu.

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


Ostatnio edytowano 28 lis 2008, o 11:53 przez sztandar, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 19 paź 2008, o 19:12
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2006, o 16:55
Skąd: 7km od cywilizacji
Posty: 744

Zobacz profil 
Poczekajmy na pewną informacje. a nie od buczoka Wardzały. Kiedyś mowiła ze odda prezesa ale sponsorować żużel dalej bedzie, wiec zobaczymy :)

_________________
http://i44.tinypic.com/2ic2nwx.jpg http://i48.tinypic.com/168cyhd.jpg


           
Post 19 paź 2008, o 19:14
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Senior
Senior

Dołączył: 10 kwi 2006, o 13:08
Posty: 306

Zobacz profil 
A ja mysle ze wypowiedz prezes byla kierowana emocjami..
Jak mi tlumaczyli bardzo madrzy koledzy:) ona bez niczego z tego klubu nie odejdzie...
Jak sie nie znajdzie sponsor za darmo nas nie zostawi.


           
Post 19 paź 2008, o 19:18
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
mam nadzieje, ze maja u nas w klubie jeszcze telefon do Niklasa Aspgrena 8-)

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 19 paź 2008, o 19:21
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Oby informacja o zrezygnowaniu z prezesury nie byla wypowiedziana pod wplywem emocji tylko byla prawdziwa!

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 19 paź 2008, o 19:22
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Senior
Senior

Dołączył: 10 kwi 2006, o 13:08
Posty: 306

Zobacz profil 
Z funkcji prezesa napewno odejdzie:)!


           
Post 19 paź 2008, o 19:25
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Junior
Junior

Dołączył: 18 kwi 2006, o 18:02
Skąd: Rzeszów
Posty: 134

Zobacz profil 
tak to jest jak buczok uslyszy skomplikowany przekaz... po meczu Marta oglosila, ze zgodnie z obietnica rezygnuje z fotela prezesa ale nie wspominala nic o sponsoringu...


           
Post 19 paź 2008, o 19:25
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Nie wypada sie nie zgodzic z Damonem :)

Powoli temat mozna przenosic do Wokół żużla!

Jak odejdzie z prezesury to uznam to za pierwsza dobra decyzje w tym sezonie. No, druga - zakontraktowanie Vaculika to pierwsza!


           
Post 19 paź 2008, o 19:28
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Wierzy ktoś, że po rezygnacji z prezesury będzie wykładać pieniądze na utrzymanie drużyny ?? Według mnie Pani Marta to typ człowieka: płacę mam władzę, nie mam władzy nie płacę, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało w każdym razie trzeba szybko to wszystko ogarnąć bo trzeba skład zbudować na następny sezon, no chyba, że wylądujemy w 2 lidze i wtedy ... derby z Krosnem.

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 19 paź 2008, o 19:41
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Ludzie nie panikujcie z tą drugą ligą jak narazie to tylko zrezygnowała z funkcji prezesa, a to jest akurat bardzo dobra informacja dla nas, jeśli chodzi o sponsoring to nic nie jest jeszcze przesądzone, wydaje mi się że mogłaby dalej sponsorwać żużel w Rzeszowie bo jak narazie to nie widać drugiego tak wielkiego pod względem finansowym sponsora, który by włożył kase w speedway.
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2008/ ... zygnowala/


           
Post 19 paź 2008, o 19:48
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2006, o 16:55
Skąd: 7km od cywilizacji
Posty: 744

Zobacz profil 
Myślę ze klub przejmie Zygmunt Płodzień, ten pan z Gór-Hutu co sponsoruje Dobruckiego, Hampela. Trzeba zrobić tak jak Bydgoszcz, rok w 1 lidze i wracamy, po medale! :)

_________________
http://i44.tinypic.com/2ic2nwx.jpg http://i48.tinypic.com/168cyhd.jpg


           
Post 19 paź 2008, o 20:03
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
jakos spokojnie podchodze do tego co sie stalo. starsi ludzie co pamietaja pilkarska i zuzlowa stal z lat 70 mowia jedno:
"blaszanka.tutaj zawsze byla i bedzie blaszanka". nie stal a blaszanka.
nie tak dawno temu brazowy medal i pozniej spadek. teraz stracony braz przez kontuzje i spadek. no kurka jak im nie przyznac racji. blaszanka.
spoldzielnia niech sie cieszy ze my i tarnow spadlismy :) ale o jednym zapominaja. za rok ktos ze spoldzielni bedzie musial spasc :hahaha:
inne sprawa to buczok. to jednak wredny typ. przed sezonem jak mieli kiszke a nie sklad otrzymali min na sportsboard.pl cala mase cieplych slow od rzeszowian tak ze sami byli zdziwieni. teraz daja popis typowo polaczkowej zawisci. fakt jestescie w polsce. to widac. :hahaha:

inna sprawa ze sklad na 1 lige: baran kuciapa trojanowski miesiac ... nie obrażając nikogo wywiera u mnie odruch wymiotny.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 19 paź 2008, o 20:06
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Junior
Junior

Dołączył: 9 lip 2008, o 22:10
Posty: 237

Zobacz profil 
Daro napisał(a):
Ludzie nie panikujcie z tą drugą ligą jak narazie to tylko zrezygnowała z funkcji prezesa, a to jest akurat bardzo dobra informacja dla nas, jeśli chodzi o sponsoring to nic nie jest jeszcze przesądzone, wydaje mi się że mogłaby dalej sponsorwać żużel w Rzeszowie bo jak narazie to nie widać drugiego tak wielkiego pod względem finansowym sponsora, który by włożył kase w speedway.

A Ty byś dał kasę komuś i powiedział:masz, żądz sobie nią jak chcesz?. Ponadto skoro nie ma sponsora, który by wyłożył kasę w speedway w Rzeszowie, to uważasz, ze Marma ma obowiązek wykładać kasę do chwili aż się takowy znajdzie??
Broży napisał(a):
Myślę ze klub przejmie Zygmunt Płodzień, ten pan z Gór-Hutu co sponsoruje Dobruckiego, Hampela. Trzeba zrobić tak jak Bydgoszcz, rok w 1 lidze i wracamy, po medale! :)

Sory Broży .......... chyba nie znasz do końca realiów.......... Pan Zygmunt pomimo swojego wielkiego zaangażowania w speedway nie był by w stanie utrzymać na swoich barkach i firmy i sekcji ......... Wielu z Was mówi o Asseco, o budowaniu nowej drużyny, o nowym sponsorze który ma dać kasę. A ja się zapytam. Gdzie on jest?Gdzie jest ta firma X którą to podobno Marma nie chciała dopuścić do żłobu.. no gdzie??....... Powiem tylko tyle. Jeżeli Marma przestanie być głównym sponsorem to obawiam się,że pierwsza liga może być dla nas marzeniem....... Do sukcesu potrzebna jest przede wszystkim KASA Zobaczcie co jest w Lublinie lub klubach II ligowych jakich mają sponsorów, jakimi budżetami dysponują.

_________________
http://patrz.pl/mp3/frustrat-song-2
..."To Tata Trey'a facet z jajami, który ma w du..pie i łupie prawdą,szyderę wali z nich ile wlezie, szkoda ze bardziej po nich nie jedzie"...


Ostatnio edytowano 19 paź 2008, o 20:10 przez Tata Trey`a, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 19 paź 2008, o 20:06
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Taka kolej tego sportu w Rzeszowie wiec nie wiem czym tu sie tak na prawde przejmowac? Przezylem kilka spadkow, kilka awansow, przezyje ten spadek i bede czekal na kolejny awans :) Najbardziej placza Ci co przezywaja to po raz pierwszy.

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 19 paź 2008, o 20:10
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2005, o 12:23
Posty: 31

Zobacz profil 
na kolejny awans poczekamy z 5 lat


           
Post 19 paź 2008, o 20:10
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!


Za wrażenia dziękujemy, zdrowia, szczęścia winszujemy ! Nie było Marmy był żużel w Rzeszowie, nie będzie Marmy żużel dalej będzie istniał ! Raz lata chude raz tłuste ! Cóż takie życie !!! Ale nie spodziewałem się, że Prezes i sponsor pierwszy ucieka z tonącego okrętu !!!


           
Post 19 paź 2008, o 20:13
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 paź 2007, o 22:45
Posty: 35

Zobacz profil 
A ja troche inaczej napiszę.....

Wolę oglądać jak Stal wygrywa w I lidze niż ciągle dostaje lanie w Ekstralidze.

_________________
"Zawsze i wszędzie Stal Rzeszów królować będzie"


           
Post 19 paź 2008, o 20:14
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
jesli prezeska odejdzie(odeszla) i marma zrobi to samo to znajdziemy sie w sytucji o ktorej wiele osob tutaj pisalo.
jak to mawial anusiak "no to jestesmy w dupie". jedyne pocieszenie to takie ze dlugow nie bedzie oraz ( o ile mnie pamiec nie myli) gdansk bedzie musial odkupic od rzeszowa udzialy w elidze. wiec kasa akurat na bajki dla maciusia bedzie. :hahaha:

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 19 paź 2008, o 20:15
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Cytuj:
Taka kolej tego sportu w Rzeszowie wiec nie wiem czym tu sie tak na prawde przejmowac? Przezylem kilka spadkow, kilka awansow, przezyje ten spadek i bede czekal na kolejny awans :) Najbardziej placza Ci co przezywaja to po raz pierwszy.


Nie do końca tak jest Damon, ja też przeżywałem kilka spadków tyle, że realia były inne, inne czasy dwie ligi gdzie w 2 lidze jeździły Wandy Kraków, Śląski Świętochłowice w jaki sposób utrzymywano te kluby no właśnie czasy były inne teraz czasy się zmieniły i tych klubów brakuje na mapie żużlowej Polski i obawiam się, że podobnie może być w Rzeszowie, ale na razie nie ma co panikować poczekamy zobaczymy czy ktoś będzie chciał wyłożyć pieniądze na pierwszoligowy żużel, śmiem wątpić.

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 19 paź 2008, o 20:27
 Re: Marta Półtorak odchodzi !!!
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2007, o 19:47
Skąd: Tarnów
Posty: 202

Zobacz profil 
dupman napisał(a):
jesli prezeska odejdzie(odeszla) i marma zrobi to samo to znajdziemy sie w sytucji o ktorej wiele osob tutaj pisalo.
jak to mawial anusiak "no to jestesmy w dupie". jedyne pocieszenie to takie ze dlugow nie bedzie oraz ( o ile mnie pamiec nie myli) gdansk bedzie musial odkupic od rzeszowa udzialy w elidze. wiec kasa akurat na bajki dla maciusia bedzie. :hahaha:


Nie odkupic bo miejsce w e-lidze sie nie kupuje a walczy na torze.
Te "uczestnictwo" się przejmuje na zebraniu prezesów SE.

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 392 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 70 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi