Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Archiwum Stali Rzeszów


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 7 lut 2009, o 01:09
 Archiwum Stali Rzeszów
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Nie wiem, czy dobrze nazwałem ten temat, czy nie. Jeśli ktoś znajdzie jakąś lepszą nazwę to może zmienić. Się nie pogniewam.:D

Zakładam ten temat, bo pomyślałem, że fajnie byłoby powspominać to, co już se ne wrati czy jakoś tak. Każdy w tym temacie mógłby zapytać o jakieś wydarzenie, zawodnika z lat poprzednich, z ubiegłego wieku itd. itp.

Jako, że zakładam ten temat pasowałoby, żebym zarzucił czymś na początek. Tak więc mam pytanie. Kto w 1981 roku był opiekunem naszej drużyny? Po co o to pytam?
http://rlach.republika.pl/dmp/1981/tarz_1.htm

Ten mecz. Wyjaśni mi ktoś dlaczego Romaniak wystąpił w zaledwie dwóch biegach?
Ale nie to mnie boli. Bardziej chodzi mi o coś innego.
Przed ostatnim biegiem prowadziliśmy 43:41. W ostatnim biegu w miejsce Darzyckiego pojechał Surowiec. Nie wiem, czym się kierował ówczesny trener ale gdyby w XV zamiast Surowca pojechał Romaniak to mielibyśmy większe szanse wygrać ten mecz. Podejrzewam, że Rysiek puknąłby Placka, a tak pojechał Surowiec, który przywiózł zero i zamiast zwycięstwa zremisowaliśmy.
A mogła być taka fajna inauguracja sezonu...
I kolejka, derby z Tarnowem na wyjeździe i od razu zwycięstwo..
A tu klops, bo trener postawił na nie tego zawodnika, co trzeba było..;f

No więc jak? Wie ktoś z Was kto był wtedy naszym kołczem?;>

_________________
Obrazek


           
Post 7 lut 2009, o 01:24
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Trener - Józef Batko, kierownik drużyny - Józef Rzepka. Nie pamiętam tego meczu, ale z Romaniakiem bywało bardzo różnie... Może z kimś ze znajomych sobie powspominamy (np. przepłukując naczynia krwionośne) - to jak będę wiedział więcej, to napiszę.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 7 lut 2009, o 01:40
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Junior
Junior

Dołączył: 1 kwi 2007, o 22:24
Posty: 226

Zobacz profil 
Mi sie przypominają akcje jak piotrek winiarz w roli rezerwowego wskakiwał w miejsce młodziezowców którzy zaliczali uślizgi i nastepnie nie uczesniczyli w zawodach pod pretekstem nie zdolności do jazdy. a nastepnie piotrek razem z andersenem objezdżali rywali na 5:1. Niby wszystko zgodne z regulaminem, ale kilkakrotnie takie akcje byly ze w biegu młodiezowców, nasi wjeżdzali jeden w drugiego :), Bodajże Czarnik i Rybka


           
Post 7 lut 2009, o 05:05
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 16 lis 2008, o 14:52
Posty: 50

Zobacz profil 
W tym samym sezonie, była również sytuacja, gdzie Grzesiu Rempała z rezerwowego jechał jako młodzieżowiec :) Wtedy naszym trenerem był nie kto inny jak Marek Cieślak :D


           
Post 7 lut 2009, o 12:22
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
blackmann napisał(a):
ale z Romaniakiem bywało bardzo różnie...

Tzn?
Hyh. Pytam, bo niestety nigdy nie było mi dane zobaczyć Ryśka na torze...;]


romanik99 napisał(a):
a nastepnie piotrek razem z andersenem objezdżali rywali na 5:1.
]
Coś ci się pomieszało, bo mówisz o sezonie 98, a wtedy Andersena już u nas nie było.;]

_________________
Obrazek


           
Post 7 lut 2009, o 12:58
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
"Cygar" był talentem na ogromną skalę, nie będę chyba odosobniony, jeśli stwierdzę że największym do tej pory w Rzeszowie! Gdyby postawił na żużel, i chciałby osiągnąć karierę, przykładając się tak jak powinien, to nic nie stało na przeszkodzie by mieć wielkie osiągi. Jako junior, był czołowym krajowym jeźdźcem, często wygrywając z takimi tuzami jak Roman Jankowski czy Andrzej Huszcza. Jednak rozrywkowy charakter, "gwiazdorstwo", rozkapryszenie, spowodowały że był zawieszany, to odwieszany w prawach zawodnika. W pewnym momencie Romaniak porzucił sport, i wyjechał do Austrii, by bodaj za rok wrócić, i znów podjąć treningi.

Nie tak dawno rozmawiałem z Panem Józefem Batko, i wyraził chęć spotkania by powspominać dawne czasy. Jeśli taka wola będzie też ze strony Kibiców, to nic nie stoi na przeszkodzie, by takie spotkanie zorganizować. Można też poprosić inne osoby by się pojawiły. Ja uważam, że takich spotkań nigdy za dużo - czas ucieka...

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 9 lut 2009, o 00:20
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 20:33
Skąd: Rzeszów
Posty: 171

Zobacz profil 
Ja dopiero od 3 lat jestem kibicem naszej Staleczki,ale już pewien bieg utkwił mi w pamięci,był to mecz z Unią Leszno.Gdzie nasi Stranieri Watti i Maciek przegrywając start z parą leszczyńską(Baliński-Hampel) lecz po fantastycznej walce zdołali wygrać ten bieg 5:1,popis dał wtedy Maciek:)


           
Post 9 lut 2009, o 00:22
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
"Troszke" nie trafiles z tym postem Scoti bo to temat o archiwalnych wydarzeniach, ktore mialy miejsce daaaaawno temu ;)

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 9 lut 2009, o 00:23
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2008, o 13:42
Posty: 48

Zobacz profil 
*Zks*Scoti chodzi ci o ten bieg oczywiście
http://www.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g
poezja żużla


           
Post 9 lut 2009, o 00:24
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 20:33
Skąd: Rzeszów
Posty: 171

Zobacz profil 
nom troche masz racjii,ale dla mnie to już jakieś archiwalne wydarzenie bo był to mój drugi sezon:)jeśli nie o takie wydarzenie chodziło to sorki


           
Post 9 lut 2009, o 01:17
 Re: Archiwum Stali Rzeszów


*Zks*Scoti napisał(a):
gdzie nasi Stranieri Watti i Maciek

Starnieri to zawodnicy zagraniczni no a Maciek to Polak :wink:

Polan, nie czepiaj sie młodzieńca :wink:


           
Post 9 lut 2009, o 13:12
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1594

Zobacz profil 
Ja pamiętam mecz Rzeszów-Gorzów chyba z 97'. Kuciapa - G.Rempała vs Rickardsson-Bajerski i 3 defekty :) Najpierw Rickardsson, potem Kuciapa i na końcu Rempała. Chyba taka była kolejność. Bajerski zdezorientowany dojeżdża pierwszy, potem Maciek na pół gwizdka, Tony rezygnuje z biegu, natomiast Grzesiek po morderczej "przebieżce" zdobywa 1 punkt. Cały mecz chyba zakończył się remisem.

_________________
***** ***


           
Post 9 lut 2009, o 15:34
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Pamietam :)
Ricky zdefektowal w okolicach startu a Rempala zaraz po wyjsciu z 1 luku i zaczeli sie scigac, ale Ricky widzac ze ma strate prawie pol okrazenie dal za wygrana :D

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 9 lut 2009, o 17:07
 Re: Archiwum Stali Rzeszów


Kojarzy ktoś może taki mecz z roku chyba 97, na wyjściu z drugiego łuku ktoś Trojana wywiózł w bande, a może sam w nią wpadł? Potem gdy już leżał to torze, to z tego co pamiętam przenieśli go na murawe :roll: kojarzy ktoś takie coś? z kim to był mecz? coś mi świta w głowie że Sawina go wywiózł :roll:


           
Post 9 lut 2009, o 17:34
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 kwi 2008, o 18:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 359

Zobacz profil 
ja natomiast wspominam takie wydarzenia, zawodnikow:

zoltan adorjan i b. andersen - chodzilo sie wtedy z tatusiem na zuzel =) stare dobre czasy
pamietam jak p. winiarz przeszarzowal na probie toru i zaliczyl dosc grozny upadek
dobre byly tez wyscigi z udzialem pary Brhel i Baran, pozniej fajnie sie ogladalo Screena i KAspera...

no i niezapomniana gleba Janusza Stachyry - wywiozl go chyba Jacek Gollob ( STachyra tak rzucilo ze wisial na bandzie drewnianej z 10 sec. zanim go zdjeli)


           
Post 9 lut 2009, o 18:20
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Jeżeli chodzi o wiszenie Janusza Stachyry na bandzie, to miało to miejsce w Toruniu, a JaJacek w Apatorze nie jeździł ;) Poza tym wisiał na siatce, a nie na bandzie drewnianej ;) Natomiast starszy Gollob wycinał kogoś innego - konkretnie to Janusza Ślączka i to dwa razy w jednym meczu :D W dodatku w czasie, kiedy cała Polska była przeciw Gollobom, w Tarnowie w kierunku Tomka cegłówki latały, niektórzy trawy i inne rośliny sadzili w okolicach stadionu (Tomek ma uczulenie na pyłki) itd. itd. :D W każdym mieście wszyscy czekali tylko na mecz z Polonią :twisted:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 9 lut 2009, o 20:29
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
neville napisał(a):
no i niezapomniana gleba Janusza Stachyry - wywiozl go chyba Jacek Gollob ( STachyra tak rzucilo ze wisial na bandzie drewnianej z 10 sec. zanim go zdjeli)


Toruń, nikt nikogo nie wywiózł, tylko Jasiek wchodził pod Krzyżaniaka i go "pociągło":)

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 9 lut 2009, o 21:14
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
A oto zdjecie dokumentujace ten wypadek...
Obrazek

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 9 lut 2009, o 21:48
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 kwi 2007, o 10:26
Posty: 271

Zobacz profil 
gdzieś na kompie miałem filmik z tym wypadkiem, jakby ktoś nie widział mogę udostępnić...

_________________
Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać się głupim,niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości..


           
Post 9 lut 2009, o 23:27
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Jasiek miał wtedy fajną skórkę, ale i tak nic nie przebije skóry naszego asa ADORJANA - ach co to był za zawodnik.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi