Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Archiwum Stali Rzeszów


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 12 lut 2009, o 15:05
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Świec w jego wykonaniu było parę!! jedną pamiętam bodajże w sobotnim treningu przed meczem z Grudziądzem 2001 r. trenował razem z S.Andersonem:) troszku się poobijał wtedy!


           
Post 12 lut 2009, o 15:40
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Junior
Junior

Dołączył: 12 kwi 2008, o 16:59
Posty: 161

Zobacz profil 
a ja pamiętam jak siedząc w '98 na drugim wirażu podczas meczu Joe Screen tak szybko i dynamicznie przemknął przez drugi łuk, że aż obsypało mnie całego kawałkami naszego toru żużlowego. odłamki zasypały całyyyy drugi wiraż, ale się działo :o
poza tym zrobiłem sobie wtedy fotke Joe'ego podczas biegu jak śmigał z tymi swoimi frendzelkami 8-)
no i oczywiście musiałem zjeść 3 hot-dogi i wypić kilka wód z woreczka, to był stały element moich wypadów na żużel 8-)
narazie na tyle wspomnień mnie naszło


           
Post 13 lut 2009, o 11:31
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
mnie najbardziej utkwil w pamieci memorial nazimka (nie pamietam ktory to rok) o dziwo byl on rozgrywany przy sztucznym oswietleniu :D - pilkarskich jupiterach :)
zwyciezca kazdego wyscigu zjezdzal po biegu na murawe i ciagnal losy. nastepnie :-) losy byly wymieniane na plycie boiska na nagrody. pamietam ze zenek kasprzak tych trojek troche przywiozl i wyciagnal z nagrod troche opon samochodowych :),
ale najbardziej utkwil mi w pamieci jasiek stachyra, ktory losujac, klekal na kolanach i blagal aby to byla opona :D nie mial cos chlop wowczas szczescia :D

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 13 lut 2009, o 12:39
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lis 2005, o 21:02
Posty: 1360

Zobacz profil 
Ostatnio na Pucharze Prezydenta w Krośnie też losowali nagrody. Matej Ferjan dwa razy wylosował komplet żyrandoli. :razz:


           
Post 17 lut 2009, o 14:50
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2006, o 01:27
Skąd: Warszawa
Posty: 10

Zobacz profil 
dupman :arrow:

To był chyba 1989 rok chyba bo też coś takiego kojarzę, i wlasnie z tego roku pamiętam jak Stachyra wylosował...INDYKA w takiej klatce był:] Pamiętam też wtedy gest Stachyry po wylosowaniu tego ptaka, dał do zrozumienia że indykowi "ukręci łeb" hehe.


           
Post 17 lut 2009, o 21:36
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Dupman pisze o Nazimku z 1988 roku. Był rozegrany w paskudna, deszczowa i zimna pogodę. Przy jupiterach. Po szybkim powrocie do domu TVP nadawała retransmisje z DMS gr A w Pradze. Również w deszczu, nasi dostali ogromny łomot. Wracając do rzeszowskich wydarzę autorowi postu zapewne chodziło o Janka Krzystyniaka, który udanie losował najbardziej cenne w puli opony, zaś Jasiek aż dwukrotnie wylosował walizki. :) Za drugim razem Stachyra wykonał wyraźny gest rozczarowania uginając nogi i opuszczając ręce, jakby słaniał się ze zmęczenia, co rozśmieszyło publikę. Ale w końcu i on wylosował oponkę. Temat z walizkami o tyle był zabawny i na czasie, ze druga część sezonu w świetle słabych wyników Stali środowisko spekulowało o ewentualnym odejściu Stachyry do pobliskiego Tarnowa. Stad tez nieprzypadkowy i wymowny tytuł w Nowinach: "Stachyra na walizkach". :)
Natomiast w 1989 roku Memoriał odbył się przy pięknej, słonecznej, lipcowej pogodzie. Zgodnie z tym co piszesz Stachyra wylosował indyka :). Sezon 1989 był jednym z moich najlepszych. Stal skutecznie jeździła, było kilka ciekawych imprez z ranga mistrzostw świata na czele, no i Jasiek szalał w białej skórze. 8-)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 1 mar 2009, o 12:54
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1607

Zobacz profil 
stary jeż trej napisał(a):
Kojarzy ktoś może taki mecz z roku chyba 97, na wyjściu z drugiego łuku ktoś Trojana wywiózł w bande, a może sam w nią wpadł? Potem gdy już leżał to torze, to z tego co pamiętam przenieśli go na murawe :roll: kojarzy ktoś takie coś? z kim to był mecz? coś mi świta w głowie że Sawina go wywiózł :roll:


Późno bo późno ale odpowiem. Podejrzewam, że chodzi Ci o sytuację z meczu z Wrocławiem w 97'. I nie Sawina ale Węgrzyk. Trojan atakował Mariusza po zewnętrznej, co wyraźnie nie spodobało się temu drugiemu i zwyczajnie powiózł go w bandę, ale ostatecznie nic im się nie stało poważnego. Cały mecz wygraliśmy 58-32.

P.S. Właśnie mi się przypomniało, że w identycznym sposób Węgrzyk chciał usadzić w bandzie Miesiąca w finale sezonu 2005 :)

_________________
***** ***


           
Post 1 mar 2009, o 15:05
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 23 sty 2009, o 21:49
Posty: 51

Zobacz profil 
Mnie osobiście zapadł w pamięci jeden z wyścigów w meczu z Motorem w 1995r.(mój dziewiczy sezon)jak Siwy na prostej startowej kopał laczkiem w silnik Marka Muszyńskiego i oczywiście sędzia go za to wykluczył ale było wesoło he he no i oczywiście ten rekord Maćka co wlał Tomaszowi Wielkiemu tak darłem mordę że po dwóch wyścigach miałem problem z mówieniem.Dużo by tego wymieniać bo pamięć mam pojemną aaaaa jakby ktoś był zainteresowany to znalazłem kasetę magnetofonową z meczu TŻ Lublin-Marma z 2005roku i kilka wyścigów z meczu grudziądz-jasol z 2000r.aż serce mi ściskało jak słuchałem Brhel,Kuciapa,Havelock,Wilk,G.Rempała ach wspomnień czar......


           
Post 3 maja 2009, o 09:45
 ZBIGNIEW JĄDER
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2009, o 22:21
Skąd: Leszno
Posty: 4

Zobacz profil 
Poszukuje wszystkich informacji o Zbigniewie Jaderze gdy startował w Stali Rzeszów moze kotś moze mi pomóc

_________________
Od dnia w którym strzałą trafił mnie amor w sercu mam żużel a w żyłach metanol !!!


           
Post 8 maja 2009, o 23:51
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
odnosnie meczu z poznaniem i roku 1991 , pamietam (a jesli sie myle to niech mnie ktos poprawi :piwo: ) ze georgi petranov ( moj pierwsz idol zuzlowy ) przed kazdym wyscigiem robil cos takiego ...
jak wyjezdzal z parkingu to robil koleczko i kopal prawa noga w bande i , tak samo kopal w bande przy wyjsciu z drugiego luku i tak przed kazdym wyscigiem :piwo:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 9 maja 2009, o 23:26
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Wtedy zaczynałem już chodzić na żużel ale sobie nie przypominam czy tak kopał po bandzie ale całkiem możliwe


           
Post 22 wrz 2009, o 23:16
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
http://www.youtube.com/watch?v=WM_Y7-gY ... re=related

Nasza złota młodziez w akcji. Klasyka wyjazdu. Zero punktów, nieporadnosc i upadki.

Do dzis zastanawiam sie jak wygrali to MDMP w 95. Szczerze zaskoczyli mnie tak latwa wygrana. Chyba byli zbyt wyrownana ekipa dla reszty. W ilosci ich sila była. Bo srednia jakosci rozmieniala sie na drobne.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 22 wrz 2009, o 23:50
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
wilk pod 2, z winiarz pod 6 a reszta ok

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 23 wrz 2009, o 08:37
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2006, o 23:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 346

Zobacz profil 
Jak tor był równy jak stół to jeszcze pojechali. Nierówny i przyczepny tor plus inna geometria niż rzeszowska wiadomo jak się kończyło. Jedynie Kuciapa próbował prawidłowo pokonywać wiraże. Stare dobre czasy i szkoła Petrowa :)


           
Post 23 wrz 2009, o 08:46
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
A ja oglądałem wczoraj mecz o utrzymanie w ówczesnej I lidze pomiędzy Stalą a GKM (po pamiętnym zwycięstwie Stali nad Buczą w Buczy).

Skład miły dla oka (Ślączka, Kuciapa, Grześ Rempała, Wilk, Andersen, Trojan, Winiarz i Zaborniak) ale wynik sportowy to 10. miejsce od pierwszej do przedostatniej kolejki.

Jak nadmienił Redaktor, nasi złoci u siebie jeszcze OK, natomiast wyjazdy tragicznie.

A, i jeszcze jedno. Bieg nr jeden doprowadził mnie do łez, a konkretnie Maciej z Kuciapów.

Mianowicie wyjazd do pierwszego biegu a Maciej pod taśmą orientuje się, że ma niezatankowany motor :hahaha:
Ale to nie koniec. Wraca, startuje, jedzie ze Slączką na 5:1 i na ostatniej prostej... pech Macieja Kuciapy!
Na 10 m przed metą... zatarł mu się silnik :kielb_pala:

I jak mówi Olkowicz z parku maszyn - Maciej załamał ręce mówiąc "Nie wiem na czym ja dalej będę jeździł"
:hahaha: :hahaha:

Pewne rzeczy nie zmieniają się nigdy widocznie :)

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 23 wrz 2009, o 10:25
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
Maciej załamał ręce mówiąc "Nie wiem na czym ja dalej będę jeździł"


W tamtym sezonie zdazyl to juz powiedziec do redaktora Miedziejki z Polsatu przy okazji czerwcowego meczu z Polonia Bydgoszcz,. Tyle, ze to bylo przed meczem.

Mecz z Grudziadzem ot taki sobie. Sredniactwo grudziackie (to jest prawdziwe sredniactwo, a nie typy pokroju Zagar) nie nawiazalo walki. Ale pomeczowa balanga z jeszcze ciepłym (jak buleczki) mistrzem swiata Billym Hamillem byla o wiele ciekawsza. Mistrz jak juz wczesniej pisałem, był cieply. I nie tylko on. :)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 23 wrz 2009, o 11:35
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Seevy napisał(a):
Skład miły dla oka (Ślączka, Kuciapa, Grześ Rempała, Wilk, Andersen, Trojan, Winiarz i Zaborniak) ale wynik sportowy to 10. miejsce od pierwszej do przedostatniej kolejki.

No przeciez to byl sezon kiedy oni przez bodaj pierwsze 5-6 kolejek dopasowywali sie do motorow z lezacym silnikiem. Ale i tak wlasnie dzieki temu utrzymaniu sie w lidze dzieki wygranej w Buczy ten sezon zapadl mi w pamieci jako jeden z przyjemniejszych. Ehh to byly czasy...


           
Post 23 wrz 2009, o 11:37
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Cytuj:
Mistrz jak juz wczesniej pisałem, był cieply

Ciekawe co "Bullet" wtedy świętował? Spadek czy taśmę w pierwszym biegu? :lol:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 23 wrz 2009, o 12:55
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Cytuj:
Mistrz jak juz wczesniej pisałem, był cieply

Ciekawe co "Bullet" wtedy świętował? Spadek czy taśmę w pierwszym biegu? :lol:


Był ciepły jak jego sprzęgło przed pierwszym biegiem :)

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 24 wrz 2009, o 10:46
 Re: Archiwum Stali Rzeszów
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8384

Zobacz profil 
Cytuj:
Do dzis zastanawiam sie jak wygrali to MDMP w 95. Szczerze zaskoczyli mnie tak latwa wygrana. Chyba byli zbyt wyrownana ekipa dla reszty. W ilosci ich sila była. Bo srednia jakosci rozmieniala sie na drobne.


Tez tak mysle. Inni mieli moze lepszych juniorow, ale mniej wyrownane sklady. Taki Gorzow na przyklad to byl glownie Flis i Staszewski, a potem dlugo dlugo nikt. Czestochowa to Ulamek i Osumek, a potem dlugo dlugo nikt. I tak dalej.

Tak swoja droga to strasznie slaby byl Rzeszow w 1993 roku, wlacznie ze Stachyra i Krzystyniakiem. Swietny sezon zaliczyl jedynie Adorjan, niezle momenty mial Petranow.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi