Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Odpowiedz w temacie

Pytania do...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 29 lip 2003, o 22:32
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 kwi 2003, o 22:10
Posty: 67

Zobacz profil 
bardzo dobrze że są osoby które moga działać trzeba je kteować To nie tak że działacze Stali Was sie nie boja Sa bardzo czuli na opinie kibiców piszciew do klubu swoje opinie na internecie to musi dac efekty Andrzej Haehne


           
Post 6 wrz 2003, o 12:11
 :?: :?: :?:
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Temat tego postu brzmi " Pytania do ..." wiec ja chcialbym zadac pytanie nie do jakies konkretnej osoby tylko do ludzi ktorzy sie na tym znaja i naprawde wiedza ile by kosztowało oswietlenie jupiterow na mecz zuzlowy :?: :?: :?: Czy mogby mi ktos odpowiedziec na moje pytanie :!:

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 6 wrz 2003, o 21:01
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Czytalem kiedys wywiad z wiceprezesem sekcji pilkarskiej i powiedzial ze oswietelnie jednego meczu pilkarskiego - czyli ok. 2 godzin to kwota - UWAGA 700 zl (siedemset zlotych!!!!). Z tego co wiem sekcja pilkarska ma jakis rabat bo Zaklad Enrgetyczny sponsoruje pilke. Jak widac nie jest to takie drogie, ale znajac naszych "kochanych" dzialaczy mecz przy jupiterach zobaczymy w... 2026 roku;). Obym sie mylil:)

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 6 wrz 2003, o 21:08
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ale tu wcalnie nie chodzi o pieniadze. Problem tkwi w tym, ze jupitery sa przystosowane do pilki...luku prawie wogole nie sa oswietlone. Trzeba by przestawic luksy, co jest wrecz nie mozliwe. A plotke o tym, ze mecz z Tarnowem bedzie przy sztucznym swietle puscil oczywiscie trener Kuzniar, ktory jak wszyscy wiemy ma bardzo ciekawe i madre wypowiedzi.


           
Post 6 wrz 2003, o 22:48
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Kezman co Ty mowisz??!! Jak jest niemozliwe - przeciez te jupitery mozna tak ustawic zeby swiecily na luki!!!! Sam widzialem jak je odpalali i ustawiali aby odpowiednio oswietlaly murawe - one maja ruchome swiatla, a wiec skoro sie da ustwic tak aby swiecily na murawe to i dalo by sie tak, aby oswietlaly luki. Wystarczy tylko chciec!!!!!

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 6 wrz 2003, o 23:02
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Wlasnie ! Do tego trzeba ludzi z "glowa", ktorzy wezma te sprawe w swoje rece tak jak to zrobili dzialacze z pilki. A przy zaangazowaniu tych panow, ktorzy teraz "steruja" zuzlem to....ech, sami wiecie jak jest. Dlatego pisze, ze jest to nierealne - przynajmniej na razie.


           
Post 7 wrz 2003, o 20:29
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Witam wszystkich. Nie bede się rozpisywał na temat zarządu klubu ale mam wielką prośbe do panów Kawa i Heahne, jeżeli mogą i chcą to PROSZE o to aby przekazywali kase zawodnikom lub sprzęt. Oczywiście jeżeli jeszcze nie obrzydzono Im SPOSOROWANIA. Może w ten sposób pozbedziemy się "pasożytów" w zarządzie!!

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 23 wrz 2003, o 20:16
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
kiedy bedzie cos wiadomo na temat naszych wzmocnien w składzie i sponsorów moze cos Pan Kawa napisze czy dalej bedzie sponsorował Speedway w Rzeszowie... czy zostanie Ciapek i reszta naszej druzyny?!?! moze wkoncu jakis dzialacz napisze cos madrego i konretnego?! Pozdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 28 wrz 2003, o 12:38
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Widze, że temat umarł...

Mam nadzieje, że pan Kawa jeszcze coś na naszym forum napisze, gdyż wszyscy na to zapewne czekają.
Mam pytanie, czy klub myśli już o sezonie 2004? CZy trwają już jakieś poszukiwania nowego obcokrajowca? Prawie pewne jest to, że Rafineria Jasło od przyszłego sezonu nie będzie już sponsorem rzeszowskiego żużla. Czy tak samo będzie z Faraonem? Czy są wogóle jakieś plany na przyszłość, czy sprzedajemy najlepszych seniorów, i jedziemy młodymi? Zdaję sobie sprawę, że jest jeszcze sporo czasu, ale działać już można. Wiadomo, że na rynku będzie sporo dobrych zawodników...może warto poszukać w Pile...w końcu spadli, a z kasą tam jest chyba gorzej niż u nas...może Andy Smith? Może teraz Stojanowski, bo nie sądze, aby Zielona go chciała. Czy są jakieś plany związane z osobą Tomasza Rempały?

Pytań jest wiele. Mam nadzieje, że pan Kawa coś napisze :wink: Ogólnie jakie są plany na pszyszły sezon?


           
Post 22 paź 2003, o 05:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Cos wszystko ucicho z koncem sezonu w tym temacie... widac przerwa zimowa :p

_________________
Leave Me Alone


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi