Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Pytania do...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 22 maja 2003, o 11:59
 Pytania do...
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
No więc proszę jest temat w którym możecie zadawać pytania (pewnie najwięcej będzie kierowanych do FARAON-a) :wink: .
bery napisał(a):
Ciekaw jestem jaki wynik w Lublinie typuje FARAON...?

Ja znow zaczynam wierzyc, ale nie bede pisal w co?

ps. to gidze w koncu leza nasi mlodziezowcy?? (zwykle laduja na Szopena)

error napisał(a):
Skoro sponsora mamy na lini to pozwole zadac sobie kilka pytan.
Mowi Pan ze Brhel jezdzi dla siebie i nikt nie lubi z druzyny z nim jechac. Skoro tak jest to dlaczego zakontraktowaliscie go na kolejny sezon? Wiadomo przeciez ze liga to nie GP i tutaj bardzo liczy sie jazda w parze. Przeciez on zawsze tak jezdzil wiec nie jest to niespodzianka.
Sprawa druga to dlaczego nasi zawodnicy tak malo startuja w tym roku? Dlaczego mlodziezowcy nie jezdzili w turniejach ktorych juniorzy z calej polski jezdza? Przeciez to sluzy poprawie techniki jazdy. Czy boicie sie o kontuzje? Jesli tak to teraz mamy sprawe jasna, zostalismy bez juniorow.
Sprawa trzecia.
Wiadomo jak jezdzi w tym roku Rafal Wilk. Dlaczego ciagle wstawiany jest on do skladu a nie daje sie szansy Lukaszowi Golonce?
I ostatnie pytanie: czy sa szanse sciagniecia do rzeszowa wzmocnienie w postaci drugiego stranierii i jak wyglada sprawa z juniorami. Czy najmlodsi wychowankowie naszego klubu sa w stanie wziac udzial w zawodach, chodzi mi o bezpieczenstwo na torze a takze czy sa prowadzone jakies rozmowy w sprawie pozyskania juniorow z innch klubow?
Prosze o odpowiedz i pozdrawiam. Chce odrazu zaznaczyc ze szanuje kazdego sponsora.
MJ-81 napisał(a):
I mam jeszcze jedno pytanie to przedstawiciela FARAON-a - wiem ze jestem uparty, ale czy doczekamy sie w koncu meczow przy jupiterach?? Czekam na odpowiedz.

_________________
Obrazek


           
Post 22 maja 2003, o 12:49
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Wlasnie przeczytalem wiadomsc, ze nici z zakontraktowaneim juniorow. Ciekawy jestem co pokaze trojka molodziezowcow, ktora nam zostala?? Czy oni w ogole maja na czym jezdzic i czy nie zrobia sobie, a w szczegolnosci innym krzywdy?? I jeszcze jedno - dlaczego nasi juniorzy nie startuja w MDMP?? Przeciez tam mogli by sobie pojezdzic, a zawody to w zupelosci co innego niz trening. Az sie lza w oku kreci jak pomysle, jakich kiedys mielismy juniorow. Mam nadzieje ze wroca jeszcze takie czasy:)

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 22 maja 2003, o 16:04
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
dolaczam sie do pytania o mecz przy jupiterach a na pytanie errora dlaczego wilk ciagle jezdzi zamiast golonki odpowiedz jest prosta jest on ulubiencem trenera kuzniara wiec nie ma takiej sily ze przy takim skladzie spadnie na rezerwe a ze golonka jezdzi lepiej od rafala to nie mam watpliwosci


           
Post 22 maja 2003, o 16:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Teraz jak juz zakontraktowali drugiego obcokrajowca to juz nia ma siły żeby wilka dał. Choć pewnie da go niestety na rezerwe zamiast golonki.
No oby tylko nasz błyskotliwy trener nie wpadł znów na super pomysł i zamiast ciapka wpuscił wilka :)

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 22 maja 2003, o 17:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
hotszitniga napisał(a):
dolaczam sie do pytania o mecz przy jupiterach a na pytanie errora dlaczego wilk ciagle jezdzi zamiast golonki odpowiedz jest prosta jest on ulubiencem trenera kuzniara wiec nie ma takiej sily ze przy takim skladzie spadnie na rezerwe a ze golonka jezdzi lepiej od rafala to nie mam watpliwosci
Nie musicie a nawet lepiej by było gdybyście nie powtarzali pytań jeśli macie takie same :!: a i pozwólcie odpowiedzieć FARAON-owi na te pytania :wink:
Buber napisał(a):
Teraz jak juz zakontraktowali drugiego obcokrajowca to juz nia ma siły żeby wilka dał. Choć pewnie da go niestety na rezerwe zamiast golonki.
No oby tylko nasz błyskotliwy trener nie wpadł znów na super pomysł i zamiast ciapka wpuscił wilka
Pytania :!: po to powstał osobny temat, żeby ułatwić zadawanie i odpowiadanie na pytania więc nie "zaśmiecajcie" :wink: go komentarzami do pytań, na które nie uzyskaliście jeszcze odpowiedzi.

_________________
Obrazek


           
Post 22 maja 2003, o 17:29
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2227

Zobacz profil 
mecz przy jupiterach to moim zdaniem pomyłka. przy tych jupiterach...
po pierwsze światło jest skierowane na boisko, a po drugie to i tak piłkarze potrzebują noktowizorów żeby piłkę w ogóle zobaczyc, więc co tu mówimy o żużlu.
no chyba że sobie zawodnicy halogeny do motorów zamontują :)

a pytanie pierwsze mam takie: czy myślicie coś o lekkiej zmianie geometrii toru (jak przed sezonem 2000 albo 2001, nie pamiętam dobrze, ale wtedy im nie odebrali toru i musieli wracać do poprzedniej wwersji) a przede wszystkim bandzie - chociażby nie wiem, jakieś miękkie osłony na te dechy.

pytanie drugie: kto naprawdę decyduje o składzie, skoro kuźniar mówi, że gdyby to od niego zależało... ?

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 22 maja 2003, o 17:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Cytuj:
Jowita bardzo dobra propozycja tylko niestety rybnik jest w tej samej lidze i nie chce nas wzmacniać ,bo i tak uwarza w przeciwienstwie do niektorych naszych kibicow ,że jestesmy bardzo mocni. Rozpatrywalismy tą kandydature i nie tylko tą


Pisze Pan ze Rybnik nie jest zainteresowany wypozyczeniem
Ryszki.
Moje pytanie jest nastepujące: Czy kontaktowaliscie sie z działaczami z Rybnika.
Ja rozmawiałem z jednym z kibiców z Rybnika (Kaniakowski - postac bardzo zanana na forum Sportsboard), zaproponował wypozyczenie
Szczyrby. Jak mówił, na treningach prezentuje sie bardzo dobrze.
Sugerował aby nasi działacze napisali podanie o wypozyczenie.
Oczywiscie rozmowy na poziomie kibic-kibic niczego nie moga znaczyc,
ale moze warto spróbowac.

Dla wiadomosci kibiców.
Rozmawiałem równiez z goscmi z Zielonej Góry, Leszna i Torunia.
NIestety u nich niema nikogo kto mógł by nas wzmocnic


           
Post 22 maja 2003, o 19:50
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Czy wiecie , że to juz trzeci raz chce dzisiaj cos napisac?Jesli znowu cos nawali w komputerze to szok.A teraz do rzeczy-jesli chodzi o Brhela, to wszyscy wiedzieli jak jezdzi, a na pytanie czemu akurat on jest w Rzeszowie powiem tak- sponsorujemy wszystkich zawodnikow poza Bobem- wnioski pozostawiam wam.Nie komentujcie tego- prosze-dlaczego mlodziezowcy tak malo jezdza-chodzi po prostu o kasę- stad te apele na meczu- my wiecej nie moglismy zrobic w temacie pieniedzy a szkoda. Jesli chodzi o Rafala powiem tak- zadną sztuką jest skonczyc zawodnika- przeciez nie zapomnial jezdzic.Przechodzi powazny kryzys formy, ale jeszcze go nie skreslajcie (PAMIETACIE CO PISALISCIE O TROJANIE W TAMTYM ROKU A CO W TYM) aha ktos napisal ze rafal mussi jezdzic bo nas reklamuje- nie pamitam kto, a nie mam czasu szukac -jest to wielko bzdura.Bo co to za reklama,jeśli zawodnik nie wygrywa (ja wierzę że jeszcze bedzie i tego mu serdecznie zyczę) Poza tym, osoba robiaca ten wpis nie byla chyba na ostatnim meczu, bo widzialaby ze Łukasz tez ma nasz kombinezon a co za tym idzie reklamy Faraona.Jesli chodzi o wynik w Lublinie powiem tak- jak trener mowi ze wygramy to piszecie ze jest za pewny siebie, jak trener mowi ze bedzie ciezko o wygrana, to piszecie ze z gory nastawia druzyne na przegrana.Komentarze zawsze pojawiaja sie po meczu, wtedy ja tez juz wszystko wiem a do Lublina jedziemy wygrac tak jak wszedziee do tej pory.Jak bedzie zobaczymy w niedziele o 20!Tutaj mialy byc pytania a nie komentarze- trener nie ma ulubiencow. Jupitery niemozliwe- za malo luksow- o wiele za malo- wypozyczenie juniora? nie warto próbowac - gdyby sie to stalo przed mdmp to cos bysmy zrobili- Pozdrawim i prosze o pytania- bede odpisywal ale bądźcie obiektywni- aha jak dobrze pojdzie bedzie 3 zagraniczny.
PS
Chcieliśmy poinformowac was w godzinach przedpołudniowych o zakontraktowaniu Szweda ale mała awaria sieci komputerowj (czyli kolejny defekt:-) ) nie pozwoliła wysłac nam tej informacji.


           
Post 22 maja 2003, o 19:56
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
A na cholere nam wypożyczać jakiś leszczy skoro mamy Klisia i Suszczyńskiego !!! Tak czy tak to będzie " olimpiada" 00000 :)


           
Post 22 maja 2003, o 19:57
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2227

Zobacz profil 
panie wacławie (bo jak podejrzewam, to pan kryje się za nickiem faraona), prosze o odpowiedź także na moje pytania :-)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 22 maja 2003, o 20:16
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Faraon napisał(a):
Jupitery niemozliwe- za malo luksow- o wiele za malo- wypozyczenie juniora? nie warto próbowac


Dlaczego nie warto próbować to kim bedziemy jeździc Klisiem i Suszczńskim zeby i oni sie potłukli...

Napisał pan równiez o 3 obcokrajowcu...Czy moze pan zdradzic nazwisko kandydata ??

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 22 maja 2003, o 20:25
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
KAROLCIA I NOBI-PRZEPRASZAM MIALEM JUZ WPIS ALE ZNOWU SIE COS POPSULO (ZNOWU DEFEKT CHOLERA-A MOZE TAŚMA? SAM JUZ NIE WIEM :-) ) JUTRO ODPOWIEM DZISIAJ NIESTETY JUZ NIE MOGE
POZDRAWIAM


           
Post 22 maja 2003, o 20:53
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Nobi napisał(a):
Faraon napisał(a):
Jupitery niemozliwe- za malo luksow- o wiele za malo- wypozyczenie juniora? nie warto próbowac


Dlaczego nie warto próbować to kim bedziemy jeździc Klisiem i Suszczńskim zeby i oni sie potłukli...


Nie zacytowales calej odpowiedzi w ktorej bylo dodane ze gdyby to sie stalo przed mdmp to moze nowy junior bylby zakontraktowany. Wydaje mi sie ze teraz kiedy nie ma wartosciowych juniorow ktorzy mogliby zmienic klub lepiej zaplacic te pieniadze i jechac swoimi.

Ja tez mam jedno pytanie:
Czy nie daloby sie wzbogacic programy meczowe o jakies wiadomosci, tabele, wywiady? Ludzie moga zaczac sami sobie robic programy i przestac wydawac 3 zlote :wink: , ida za tym miniejsze zyski dla klubu...Na meczu z Lublinem widzialem juz kilku kibicow z wydrukowanymi czarno-bialymi programami.

_________________
Obrazek


           
Post 23 maja 2003, o 01:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Iskier , od zawsze sknery robily programy wlasnorecznie. Nie ma na to lekarstwa. Nie wiem jak teraz wyglada program zawodow ale za czasow Extraligii byl calkiem porzadny.

PS bardzo sie ciesze ze powstal ten temat i ze Pan sponsor :) odpowiada nam na pytania. Jest Pan naprawde wporzo ! Moze kiedys zrobilibysmy czata z zawodnikami albo sponsorem.. wiem ze taki pomysl juz byl ale chyba umarl w zarodku.

Jednak co do Rafala Wilka nie otrzymalem wyczerpujacej odpowiedzi. Osobiscie nie mam do niego nic i mysle ze wiekszosc kibicow tez. Jednak jesli przechodzi kryzys to raczej powinien szlifowac forme na treningach i rezerwie. Dlaczego Golonka jezdzi tak rzadko? :)

_________________
Leave Me Alone


           
Post 23 maja 2003, o 10:46
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Ja dalej o jupiterach:P. Czytalem kiedys wywiad, z kims z sekcji pilki noznej (nie pamietam dokladnei kto to byl - prezes albo wiceprezes) i wspominal o zakupie w tym sezonie elektroniocznej tablicy na stadion i modernizacji (wzmocnieniu sily jupiterow) do 1500 lux a w niedalekiej pzryszlosci zadaszeniu czesci trybun - wiem ze to brzmi troche nieprawdopodobnie. Zwlaszcza to ostatnie...Czy Panu wiadomo cos na ten temat i jak w ogole wyglada wspolpraca secji zuzlowej z sekcja pilkarska?? Czy taka w ogole istnieje, bo wydaje mi sie ze obie sekcje za soba nie przepadja.Pozdrawiam.

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 23 maja 2003, o 13:58
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Panie Faraonie !
Teraz jest to już musztarda po obiedzie, ale jeszcze słów kilka o Dawidzie Bendzerze.
Podobno przed sezonem miał propozycję startów w naszym klubie, ale nic z tego nie wyszło.
W Tarnowie niezbyt uśmiechało mu się jeździć, siedzi cały czas na ławce.

Moje pytania są takie:
- czy On sam nie chciał startować u nas, czy też klub zaniechał wypożyczenia Go ( tłumacząc się, że P. Miesiąc, M.Micał i s-ka wystarczą)

- dlaczego jeszcze przed MDMP nie ściągnięto Go???
Była przecież szansa, w ligówkach pauzował.

Bardzo proszę o odpowiedź.

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 23 maja 2003, o 15:50
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2227

Zobacz profil 
aha, mam jeszcze takie pytanie: o co chodziło półtora miesiąca z mackiem kuciapą, który podobno (tak mówiono) dostał od sponsora zakaz rozmawiania z prasą?

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 23 maja 2003, o 19:51
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Panie Faraon chciałem zapytać jak się ma sprawa powrotu na tor Rafała Trojanowskiego kiedy to nastąpi?? I czy po kontuzji znajdzie miejsce w skałdzie drużyny skoro będziemy mieć 3 obcokrajowców?? :?:


           
Post 23 maja 2003, o 21:05
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Panie Faraon...ja nie mam zadnych pytan, ale mam dla pana cos ciekawego...

http://www.przegladzuzlowy.pl/news_feli ... hp?id=5425

Prosze to przeczytac...i wypowiedziec sie co Pan o tym mysli... :?:


           
Post 24 maja 2003, o 21:47
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2227

Zobacz profil 
a ja teraz z kolei mam proste pytanie: kiedy pan faraon odpowie na nasze pytania?
:)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: -Andrew-, Bing [Bot] i 64 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi