Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Pytania do...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 16 lip 2003, o 10:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Faraon napisał(a):
Cześć, dawno nie pisalem prawda? Poprostu musialem się nad tym zastanowić i powiem tak szkoda tego roku, ale coż za 5 miesiecy zacznie sie nowy w który wejdziemy z nowymi nadziejami, ale co ważniejsze z bagażem nowych doswiadczeń. A dla mnie nie są one zbyt miłe, ale coż tak bywa. Na ocene sezonu przyjdzie jeszcze czas, ale jedno jest pewne niektórzy nie dorosli do robienia pewnych rzeczy mimo zaawansowanego wieku. Nie którzy wręcz się cieszą że tak się stalo, bo dlaczego temu guwniarzowi mialo by sie udac. Wiec gdy tu zagladają, w co watpie, ale może to im powiem tak- w innym skladzie osobowym (jestem mądzejszy o ten sezon) i nie chodzi mi tylko o zawodnikow (choc sa też tacy którzy nie dorosli do osiagania wynikow i stawiania przed samym soba nowych wyzwań). Będziemy dalej próbowac coś zrobić ( chyba że trafię scianę betonu) dobrze, że jesteście kibicami i nie wiecie wszystkiego, bo pewni ludzie nie mogli by się swobodnie poruszac po mieście za indolencie jaka towarzyszy ich dzialaniom. Przychodzcie na mecze i kibicojcie- to ważne. Pozdrawiam. PS. polskich zawodnikow utrzymamy, bo już z nimi wstępnie rozmawialem, ciekawe czy klub zdąży do stycznia podpisac chociaz jedną umowę z zawadnikiem zagranicznym i znajdzie na niego sponsora. Ja już rozmawiam z różnymi firmam,i ciekawe czy w klubie też ktoś o tym pomyślał.


Brawo Panie Wacławie!!!! Już się bałęm o przyszłość rzeszowskiego żużla , a Pana wypowiedź podniosła mnie i chyba nie tylko na duchu:):)!! Mam nadziej że znajdą sie jeszcze firmy , które tak bardzo zaangażują sięw żużel jak firma FARAON.
POZDRAWiAM

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 16 lip 2003, o 10:33
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Hmmm...

Na pewno ta odpowiedź mnie ucieszyła ale jednej rzeczy nie rozumiem. Oto wypowiedź trenera Kuźniara po meczu w Gorzowie:
"Ten sezon jest już dla nas stracony. Co gorsze, na pewno nie utrzymamy na przyszły rok obecnego sponsora, do którego należy większość motocykli." Link do tej wypowiedzi jest tu: http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20030715/SPORT/307140037

To jak to w końcu będzie. Rozumiem, że Kuźniar miał na mysli firmę Faraon? Czy też być może wasza firma wycofa się ze sponsorowania ale nadal będzie wspierać żużel w inny sposób, np. tak jak to pan napisał przez szukanie sponsorów?

Aha i jeszcze jedno. W tym sezonie już nie osiągniemy żadnego wyniku, ale nie do końca ten sezon jest stracony. Bo pozostałe mecze można potraktować szkoleniowo dając pojeździć młodym - Miesiącowi i Golonce a także pojeździć na nieco inaczej przygotowanym torze. Niech się chłopaki uczą. Mam również nadzieję, że w barwach Jasolu nie zobaczę nigdy więcej takiego pana zza południowej granicy ;) Ewentualnie jeśli już to na wyjazdach.


           
Post 16 lip 2003, o 15:02
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Panie Wacławie wypada panu podziękować za wszystko.
Super, że panu zależy na rzeszowskim klubie!!!!

Za rok pokażemy wszystkim, na co nas stać, a szczególnie tarnowskim kibicom, którzy śmieją się z pecha Jasolu i życzą nam spadku.
Niech jeszcze tacy nie będą pewni swego.
Kto wie, za rok też może coś pójść nie po ich myśli, tak jak teraz nam...

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 16 lip 2003, o 18:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Jak zostaje krjowy skład to już jestam bardzo zadowolony, tylko p. wacławie czy to jest pewne na 100%?To były tak jak pan mówił wstępne rozmowy więc jeszcze chyba nic nie wiadomo.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 17 lip 2003, o 11:43
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Do Michał:
Pytasz jak to będzie w kontekście wypowiedzi trenera, więc ja zapytam ciebie, czy trener ma wplyw na to co ja zrobie jak myslisz. Buber pewnie ze nic nie wiadomo przeciez tak naprawde nie wiemy co wydazy sie za chwile- prawda, co nieznaczy ze nalezy nic nie robic ,z tego co mi wiadomo to ci, ktorzy maja zostac zostana. Zycie jest dziwne, wiec wszystko czas pokaze jak na razie jest wola a to juz duzo.


           
Post 17 lip 2003, o 11:49
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
A ja mam takie pytanie do pana Wacława.Jak to jest z tym ze sie jakies firmy wycofały się co obiecały kase.Jak to żadnych umów nie było podpisanych??????????Przecież jak obiecali i podpisali umowe a nie dali tej kasy to trzeba iśc do jakiegos sądu czy coś takiego i żadać pieniędzy które są zawarte w umowie(jeżeli takowa była czy to nie było obiecane na gębe bez podpisania umowy).Czy pan coś o tym wie??????????/ :x

Pozdrawiam :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 lip 2003, o 13:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Do Kamil; najpierw trzeba znalesc sponsorow zeby mogli sie wycofac


           
Post 17 lip 2003, o 15:00
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Moje pytanie wzieło sie z tego ze trener Kuzniar po meczu z Rybnikiem mówił ze jakiies firmy obicały pieniądze i nie dały tej kasy i ze niema nawet na opone dla Łukasz Golonki.Aha i były np.takie furmy jak chemifarb czy vidok czy roleski czy żywiec które sponsorowały naszych zawodników(min.G.Rempałe,Piotra Śwista)czy one teraz nie są zainteresowane wejsciem ponownie w speedway????????

Pozdrawiam :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 lip 2003, o 21:42
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Pan Wacław Kawa na prezesa sekcji - co Pan na to??:)

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 21 lip 2003, o 16:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Jak sekcja nie chce płakać nad pustą kasą spowodowaną meczami z 2x Wawą, Lublinem i Rawiczem, to może rozprowadźcie ekspresowo na najbliższym meczu poczwórne bilety, atrakcyjne cenowo, na pozostałe spotkania. Np. Normalne 40 zł, ulgowe 20 zł + plus jakaś promocja, tak jak w tamtym roku z kasetami video - kombinujcie, kombinujcie. Aneksy do kontraktów (punktówka) też się przyda, ale to już będzie małe chamstwo :)


           
Post 21 lip 2003, o 17:09
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
hehe 20 zł za ulgowy? to chyba w e-lidze nawet tak nie ma. Wątpie żeby to wyszło, myśle ze to by było jeszcze gorzej niz teraz.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 21 lip 2003, o 18:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
hehe 20 zł za ulgowy? to chyba w e-lidze nawet tak nie ma. Wątpie żeby to wyszło, myśle ze to by było jeszcze gorzej niz teraz.


No pewnie, że nie ma!!! Bo chodzi o poczwórne bilety - na wszystkie mecze do końca! To ma być promocja!


           
Post 22 lip 2003, o 00:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Faraon napisał(a):
Do Kamil; najpierw trzeba znalesc sponsorow zeby mogli sie wycofac


To ja czegos nierozumiem. Trener Kuzniar kiedys podobno powiedzial:
" tak to jest jak sponsorzy wycofuja sie w polowie sezonu"
Nie wiem co o tym wszystkim sadzic...
sprawa druga: podobno Kuzniar nie ma wplywu na ustalanie skladu i zmian. Jak to z tym naprawde jest. Pozdrawiam.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 22 lip 2003, o 09:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
error napisał(a):
Faraon napisał(a):
Do Kamil; najpierw trzeba znalesc sponsorow zeby mogli sie wycofac


To ja czegos nierozumiem. Trener Kuzniar kiedys podobno powiedzial:
" tak to jest jak sponsorzy wycofuja sie w polowie sezonu"
Nie wiem co o tym wszystkim sadzic...


To nie tak. Specjalnie oglądałem ten wywiad z Kuźniarem, żeby wyniuchać, co on tam powiedział. A powiedział, że sponsorzy nie dotrzymali OBIETNIC. A więc chodziło Kuźnoarowi zapewne o potencjalnych sponsorów, a takich w polskim żużlu nigdy nie brakowało.


           
Post 22 lip 2003, o 10:42
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
Buber napisał(a):
hehe 20 zł za ulgowy? to chyba w e-lidze nawet tak nie ma. Wątpie żeby to wyszło, myśle ze to by było jeszcze gorzej niz teraz.


No pewnie, że nie ma!!! Bo chodzi o poczwórne bilety - na wszystkie mecze do końca! To ma być promocja!

aaaaa......juz rozumiem :D ale mysle ze i tak pomysł by nie wypalił

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 22 lip 2003, o 13:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Ja jeszcze dodam do tego wszystkiego, ze jesli tylko Fan Klub bedzie mogl w czyms pomoc Panu Kawie to chetnie to zrobi jesli tylko bedzie potrafil... nie mowie o wszystkich, bo niektorym sie nawet krzyknac na meczu nie chce, ale znam sporo osob, ktore by pomogly.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 23 lip 2003, o 01:18
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
ja mam pytanie do faraona:
nie lepiej przezucic sie na pilke?
za tyle kasy co lozycie na spidlei to mozna by druzyne pilkarska do 2 ligi wprowadzic a wiadomo ze pilka to nie jest zuzel i przyciaga wieksza publicznosc

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 23 lip 2003, o 12:07
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
za tyle kasy co lozycie na spidlei to mozna by druzyne pilkarska do 2 ligi wprowadzic a wiadomo ze pilka to nie jest zuzel i przyciaga wieksza publicznosc


koronerku, nasz drogi
My rozmawiamy o rzeszowskich realiach
Tu pilka nie przyciaga wiekszej liczby kibicow
A pilka to rzeczywiscie nie zuzel. A szkoda
Zeby wprowadzic druzyne do drugiej ligi trzeba by bylo kupic nowych pilkarzy
Z innych klubow
a gdzie przywiazanie do barw klubowych? Do Stali.
Obcym mowimy kategoryczne: NIE! ;-)


           
Post 23 lip 2003, o 22:38
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 13 maja 2003, o 17:51
Posty: 68

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
ja mam pytanie do faraona:
nie lepiej przezucic sie na pilke?
za tyle kasy co lozycie na spidlei to mozna by druzyne pilkarska do 2 ligi wprowadzic a wiadomo ze pilka to nie jest zuzel i przyciaga wieksza publicznosc


hyhy znaczy sie pilka gdzie przyciaga wieksza publicznosc na stadiony niz zuzel? (wylaczajac miasta gdzie nie ma zzuzla i warszawe)?
bo chyba jeszcze takiego wypadku nie bylo;-)


Panie Waclawie noga o pewny interes jak panu pilakrze meczu nie sprzedaza to kible stadion rozjada;-)


           
Post 24 lip 2003, o 00:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
podam ci taki przyklad glupi lublina.
lepszy mecz z unia t. i co?
4 tys ludiz z tego co wyczytalem
a na pilce ile bylo w lublinie na wiosne??
popatrz w starsze gazety i zobaczysz
wiecej przykladow niechce mi sie wymieniac

zacytuje posta z forum pilkarskiego ktory jest dokladnie obiektywnie napisany
Cytuj:
żużel to sport dla prostych ludzi, a ponieważ w Polsce jest ich bez liku, toteż tylko u nas jest on aż tak popularny, ale era żużla już przemija co widać mimo wszystko, bo zainteresowanie jest coraz mniejsze, a recesja w gospodarce powoduje biede w klubach, a wiadomo że to dużo bardziej kosztowny sport niż futbol, daje żuzżlowi jeszcze 10 lat i będzie koniec, stanie się sportem prowincjonalnym


moja odpowiedz:
Cytuj:
zuzel juz od dawna jest sportem prowincjonalnym

_________________
WOLNOSC!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Leżak i 42 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi