Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Pytania do...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 24 lip 2003, o 05:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
podam ci taki przyklad glupi lublina.
lepszy mecz z unia t. i co?
4 tys ludiz z tego co wyczytalem
a na pilce ile bylo w lublinie na wiosne??
popatrz w starsze gazety i zobaczysz
wiecej przykladow niechce mi sie wymieniac

zacytuje posta z forum pilkarskiego ktory jest dokladnie obiektywnie napisany
Cytuj:
żużel to sport dla prostych ludzi, a ponieważ w Polsce jest ich bez liku, toteż tylko u nas jest on aż tak popularny, ale era żużla już przemija co widać mimo wszystko, bo zainteresowanie jest coraz mniejsze, a recesja w gospodarce powoduje biede w klubach, a wiadomo że to dużo bardziej kosztowny sport niż futbol, daje żuzżlowi jeszcze 10 lat i będzie koniec, stanie się sportem prowincjonalnym


moja odpowiedz:
Cytuj:
zuzel juz od dawna jest sportem prowincjonalnym


To macie tam inteligentow na tym waszym pilkarskim forum. Kto by pomyslal ze pilka to zajebiscie zlozony sport.
Lepiej by bylo napisac ze pilka nozna to prosty sport dlatego tak wielkie rzesze , cale narody sie ni interesuja. Wystarczy podac ze jedynym sportem jaki sie przyjal na czarnym ladzie i u arabow to wlasnie pilka nozna. A w Afryce przeciez mieszkaja same inteligenty... szczegolnie ci z buszu :lol: :osama:

sorry ale zarzyles mnie tym cytatem :) przez ciebie bede mial lepszy dzien :)

_________________
Leave Me Alone


           
Post 24 lip 2003, o 08:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
podam ci taki przyklad glupi lublina.
lepszy mecz z unia t. i co?
4 tys ludiz z tego co wyczytalem
a na pilce ile bylo w lublinie na wiosne??
popatrz w starsze gazety i zobaczysz
wiecej przykladow niechce mi sie wymieniac

zacytuje posta z forum pilkarskiego ktory jest dokladnie obiektywnie napisany
Cytuj:
żużel to sport dla prostych ludzi, a ponieważ w Polsce jest ich bez liku, toteż tylko u nas jest on aż tak popularny, ale era żużla już przemija co widać mimo wszystko, bo zainteresowanie jest coraz mniejsze, a recesja w gospodarce powoduje biede w klubach, a wiadomo że to dużo bardziej kosztowny sport niż futbol, daje żuzżlowi jeszcze 10 lat i będzie koniec, stanie się sportem prowincjonalnym


moja odpowiedz:
Cytuj:
zuzel juz od dawna jest sportem prowincjonalnym
Tu mnie koroner rozbawiłeś z tym obiektywizmem :lol: :lol: Poniżej masz równie obiektywny text jak ten Twój :wink:

"Piłka to sport dla prostych ludzi, a ponieważ w Polsce jest ich bez liku, toteż tylko u nas ogranicza się do zadym na stadionach, ale era piłki w naszym kraju już przemija co widać mimo wszystko, bo zainteresowanie jest coraz mniejsze, a recesja w gospodarce powoduje biede w klubach, a wiadomo że to dużo bardziej kosztowny sport niż żużel, daje polskiej piłce jeszcze 10 lat i będzie koniec, stanie się sportem prowincjonalnym ( tak a propo już jest)"

Co do frekwencji na stadionach dlaczego przytaczasz obecne liczby w żużlu a jeśli chodzi o piłkę to odsyłasz do starszych gazet ?? :lol: Koroner taki przykład mecz Czewa - Toruń czy derby pomorza Polonia - Apator nadkoplet publiczności około 20 tys. luda i co Ty na to :?: Pomimo tego , że teraz frekwencja jest dużo niższa niż jeszcze 4 lata temu nadal bije na piłkę na łeb. :mrgreen:
Co do tego prowincjonalizmu to czy takie miasta jak Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz, Leszno, Gniezno, Częstochowa, Wrocław, Rzeszów, Tarnów, Lublin, Warszawa, itp to prowincje :?: :?: to co powiesz na np. Wronki, Jaworzno i na wszystkie LKS-y (ludowe kluby sportowe) :lol: :lol:

P.S. Jeszcze raz gratuluję obiektywizmu. :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 24 lip 2003, o 08:20
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Cześć! Według cytatu z wpisu Koronera żużel to sport dla prostych ludzi, wiec dlaczego chcesz jednego z tych prostych ludzi (czyli mnie) zciągnąć do piłki? Piłka na poziomie 2 ligi jest droższym sportem od żużla na poziomie 1 ligi - do tego żużel jest lepszym nośnikiem reklamowym i łatwiej znaleść sponsorów, chociaż na tą chwilę nie interesuje mnie ani jeden ani drugi. Zobaczymy czy działacze będą w stanie coś zrobić, żeby mnie do tego nakłonić, bo w tym roku dostali poważny prezent w postaci ogromnych pieniedzy i nikt tego nie docenił wrecz przeciwnie byl to dla nich problem.pozdrawiam


           
Post 24 lip 2003, o 10:11
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 13 maja 2003, o 17:51
Posty: 68

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
podam ci taki przyklad glupi lublina.
lepszy mecz z unia t. i co?
4 tys ludiz z tego co wyczytalem
a na pilce ile bylo w lublinie na wiosne??
popatrz w starsze gazety i zobaczysz
wiecej przykladow niechce mi sie wymieniac

zacytuje posta z forum pilkarskiego ktory jest dokladnie obiektywnie napisany
Cytuj:
żużel to sport dla prostych ludzi, a ponieważ w Polsce jest ich bez liku, toteż tylko u nas jest on aż tak popularny, ale era żużla już przemija co widać mimo wszystko, bo zainteresowanie jest coraz mniejsze, a recesja w gospodarce powoduje biede w klubach, a wiadomo że to dużo bardziej kosztowny sport niż futbol, daje żuzżlowi jeszcze 10 lat i będzie koniec, stanie się sportem prowincjonalnym


moja odpowiedz:
Cytuj:
zuzel juz od dawna jest sportem prowincjonalnym


zajebisty jestes wiesz:)))))
a wiesz ze mamy wakacjie a mecz z Tarnowem w lublinie odbyl sie w piatek a nie jak planowo sie to rozgrywa w niedziele?

na meczach w lublinie an zuzlu pojawia sie miedzy 4 a 10 tysiecy ludzi (chodz ja pamietam mecze na ktorych bylo 18tys - patrz mecze zczasow Nielsena)...

na nodze nigdy w zyciu nie bylo tyle luda.. mowisz o jakis starszych gazetach itd.

podaj konkretne mecze z tego roku i ile bylo osob to pogadamy;-)


           
Post 24 lip 2003, o 10:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Faraon napisał(a):
Cześć! Według cytatu z wpisu Koronera żużel to sport dla prostych ludzi, wiec dlaczego chcesz jednego z tych prostych ludzi (czyli mnie) zciągnąć do piłki? Piłka na poziomie 2 ligi jest droższym sportem od żużla na poziomie 1 ligi - do tego żużel jest lepszym nośnikiem reklamowym i łatwiej znaleść sponsorów, chociaż na tą chwilę nie interesuje mnie ani jeden ani drugi. Zobaczymy czy działacze będą w stanie coś zrobić, żeby mnie do tego nakłonić, bo w tym roku dostali poważny prezent w postaci ogromnych pieniedzy i nikt tego nie docenił wrecz przeciwnie byl to dla nich problem.pozdrawiam



Przyznam szczerze bałem sie właśnie Panie Wacławie, że działacze skutecznie "wyleczą" Pana z żużla. Jeszcze parę lat temu starałem sie ich jakoś rozumieć ale od tego czasu co roku dają dowód swojej nieudolności. Jest Pan kolejną osobą która publicznie mówi o nich nie najlepiej i to przekonuje że cos jest nie tak. Nie chcę w tym miejscu "najeżdżać" na działaczy bo i tak nie ma to większego sensu, mam tylko nadzieję że znajdzie się jakaś odpowiednia osoba która przekona Pana do dalszego sponsoringu bo takich firm jak Faraon niestety jest jak na lekarstwo.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 24 lip 2003, o 15:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
koronerku... w glowke zes sie uderzyl?

chyba tak bo nie rozrozniasz pojec. bo jesli miasta wojewodzkie to prowincja jest, to wole nie myslec o twoim poziomie intelektualnym...

czyli zuzel to sport dla prostych ludzi... to fajnie wiedziec ze np kwasniewski - prezes wszystkich polakow tez jest prostak i to dlatego ze zuzel lubi. wlasciwie pozostaje mi sie cieszyc skoro trampkarzyki stawiaja mnie wsrod takich prostakow jak kwasniewski


           
Post 24 lip 2003, o 16:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
jesli chodzi o te starsze gazety to chodzilo mi o mecze motoru lublin z wiosny tego roku, moze zle sie wyrazilem i dalej nie zrozumiecie, z rundy wiosennej czyli od marca do czerwca.
podam moze tez przyklad kolejny 3 ligi craxa: korona, motor korona
mecze stali z korona, sandecja, proszowianka, cracovia gdzie ludzi bylo w granicach 4-8 tysiecy, a przypominam ze to jest 3 liga.

kolejny temat sponsorzy.
widze ze niezbyt sa cenieni za to co daja na klub, w sekcji pilkarskiej jest odwrotnie. kazda zlotowka jest cenna i dzialacze to doceniaja, wystarczy porozmawiac i sie zainteresowac.
zuzel narazie jest jeszcze moze i nosnikiem reklamy ale to sie zmienia.
kiedys na pilke chodzilo po 100-200 osob najwierniejszych a na zuzel po 12 tysuecy i wiecej, a teraz co??????
mecz derbowy z unia t i z tego co czytam jest 6,5 tysiaca...
wszystko sie zmienia motomyszki, oj zmienia sie...

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 24 lip 2003, o 20:09
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Tak chodzilo po 12 tys. ale to byla ekstraliga, myslisz ze teraz na mecz z apatorem albo wlokniarzem nie przyszloby 12 tys ludzi?

_________________
Obrazek


           
Post 24 lip 2003, o 23:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Ok koroner, 3 liga. Daj mi liczby ile ludzi srednio chodzi na pilke nozna w polsce. Tzw Extraklasa srednia w granicach 4,5 tysiaca. Na mistrza polski wisle krakow chodzi w zaleznosci od przeciwnika 4 a 8 tysiecy ludzi. A to jest mistrz Polski !!! nie ma o czym gadac. Pilka sie chowa do zuzla od kilkunastu lat. Wielu ludzi ktorzy chodzili tylko na pilke gdy raz poszlo na zuzel zmienili o tym sporcie zdanie... tak jak ja i wielu moich kolegow. Dlaczego? bo podnosi poziom adrenaliny... moze gdyby w polsce byly lepsze stadiony i polskie druzyny cos graly w europie to bylo by lepiej. a tak... szara rzeczywistosc..handel punktami i bojki na meczach a takze demolka pozastadionem, w pociagu i wszedzie. A dzieje sie dlatego ze poziom pilki w polsce jest bardzo niski. Czy widziales ostatnie wyniki mistrza polski a takze Legii? a to nasze exportowe teamy.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 25 lip 2003, o 22:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
NYKS, akurat z kwaśniewskim to zły przykład bo to też prostak, i na żużel chodzi tylko jak ma sobie elektorat zbajerować, albo popularność podnieść! :wink:


           
Post 25 lip 2003, o 23:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
wlasnie sharkuś dal kolejny przyklad ze zuzel jest bardzo popularny w polsce. bo skoro polityk przychodzi na zuzel aby podniesc swoja popularnosc to swiadczy o wplywie jaki zuzel ma na kibicow tego sportu, a takze o liczbie tychce osob

rekinek czyli uwazasz ze wiekszosc polakow wybrala sobie prostaka na prezydenta? porownaj elektryka z olkiem. ktory to prostak jest? albo wielkiego endrju...


           
Post 26 lip 2003, o 01:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Przecież kwachu na piłkę ligową by nie poszedl, bo by wp... dostał i dla 3,4 tys. ludzi nie warto.Co innego SGP, albo mecz ligowy przy światłach w Bydgoszczy. A poza tym to on kibicem żużla nie jest. Tak go to interesuje jak mnie golf.
A faktem jest, że Polacy to prosty naród i prosty prezydent :( . Wystarczy teraz popatrzeć na to co się w Polsce dzieje... (a na kwacha nie głosowałem :wink: )
Tyle w temacie polityki. :roll:


           
Post 27 lip 2003, o 13:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
Cytuj:
jesli chodzi o te starsze gazety to chodzilo mi o mecze motoru lublin z wiosny tego roku, moze zle sie wyrazilem i dalej nie zrozumiecie, z rundy wiosennej czyli od marca do czerwca.


w Lublinie na zuzel z Tarnowem przyszlo wprawdzie tylko 4 tys ludzi, ale przyczyna tego jest jeszcze taka to ze tam malo kto w ekstralige.

Na wiosne, gdy kibice lubelscy "wierzyli", na mecz z cieniutka Warszawa przyszlo 5tys, ze slabym rzeszow 7tys., z Gniezne juz 8 tys, a murowanym kandydatem do awansu - Rybnikiem 10tys. A to juz jest poziom najlepszych druzyn pierwszoligowych pilki noznej w Polsce.
A na mecze Eligi (pomijajac "spadkowiczow" - gdansk pila) przychodzi regolarnie 8-10tys. A jesli w mczeu udzial biora druzyny z pierwszej czworki to sypie po 12-17tys, co w pilce noznej nalezy do ewenementow w skali calego sezonu.

Mialem okazje widziec mecz Wisla-Legia tej wiosny i bylo jakies 9-10tys, bilet kupilem 10 minut przed meczem od konika po cenie "kasowej", a pod stadionem bylo moze 20 osob jeszcze chetnych do wejscia, wiec nie ograniczala nikogo pojemnosc stadionu. I to byl praktycznie mecz o Mistrza Polski....

Cytuj:
Zobaczymy czy działacze będą w stanie coś zrobić, żeby mnie do tego nakłonić, bo w tym roku dostali poważny prezent w postaci ogromnych pieniedzy i nikt tego nie docenił wrecz przeciwnie byl to dla nich problem


Przypomina mi to obraz komuny o ktorej pisal Maniek do Pana Heahne. Ci dzialacze dziela sie "cudzym" nie kierujac sie dobrem klubu, a tylko dzieki niemu jeszcze tam sa.
Bardziej niz o zmiany kadrowe w druzynie na przyszly sezon bede sie martwil brakiem zmian w krardze naszych "odpowiedzialnych" dzialaczy.
Czy ten klub by podniesc sie do gory musi wczesniej zupelnie upasc? (przypomina mi to jakis czytat z lektury licealnej...)

_________________
bERY


           
Post 27 lip 2003, o 21:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Wiem ze pewnie takich informacji nie da sie wyciagnac ale moze ktos cos wie i napisze.
Chodzi mi o tzw dzialaczy, w jakim oni stopniu blokuja albo przeszkadzaja w zrobieniu czegos dobrego w klubie. No i jaki z tego maja pozytek by przeszkadzac zamiast pomagac. Czy jest to banda kolesi ktorzy zamiast dbac o klub tylko z niego doja jak najwiecej? Kto jest kim w tym klubie? I kto ich rozlicza? Czy sami sie rozliczaja? jesli tak to nigdy juz nie bedzie dobrze w rzeszowskim zuzlu. Ten klub potrzebuje wlasciciela a nie dzialaczy.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 28 lip 2003, o 20:54
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 kwi 2003, o 22:10
Posty: 67

Zobacz profil 
Czytam i włos mi sie jeży.Kto wymysla takie bzdury że Rafineria Jasło nie wywiazuje sie ze swojej umowy. To co wiem to w 100 % i pisanie o ich nierzetelnosci jestv zupełnym nieporozumieniem .
Jesli chodzi o działaczy to najwyzszy czas aby wzieli oni odpowiedzialność za swoje działanie .
W Stali panuje totalny bałagan i nieodpowiedzialnosć - przykładem kontuzja Piotrka. Gdyby cos mu się stało poważnego Prezes Sekcji i trener staneli by przed prokuratorem. Kto dopuszcza do takiego bałaganu na treningach .
Pan Kawa jest zniechęcony ? przecież dwa miesiace temu napisałem mu ze tak sie pewnie stanie . Kuba zrobił swoje Kuba może odejść. To co sie dzieje w naszym Klubie przechodzi moje pojecie . Wczoraj PrezesSekcji po meczu zarzucił mi ze działam na szkodę Klubu . To było chore stwierdzenie Dlatego że nie daje swoich pieniędzy klubowi tylko zawodnikom czy pomagam troichę kibicom Bo cieżko pracuję na swoje pieniądze i nie pozwole aby ktos je tracił zupełnym brakiem umiejetnosci zarządzania. Wiecie dlaczego brak jest reklamodawców Bo Ci którzy zarządzaja klubem nie stworzyli produktu i dlatego nie umia go sprzedać Potrzebni sa młodzi kreatywni i ostrzy w działaniu ludzie którzy porfesjonalnie będą zarządzać . Panie Wacławie nie zycze Panu tego ale ludzie w klubie mają bardzo krótka pamięć .Mysle że gdyby Pan Wantusiak były właściciel Van- Puru przyjechał na stadion to by nie zosyał wpuszczony samochodem tylko musiał by stanąc w kolejce po bilet mimo ze wudał ponad 6 milionów na ten klub To jest chore w tym klubie .Tylko Wy kibice mozecie to zburzyc i zbudować cos więcej . Jestem zbuwersowany tym co sie dzieje na Hetmańskiej zal mi nas kibiców i fanów zuzla . Pocieszam sie tylko tym ze niektórzy nieudzcznicy z klubu znikna a my nie damy zginać zuzlowi . Andrzej Haehne


           
Post 28 lip 2003, o 21:07
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
No nareszcie ktos cos madrego napisal... jestem wdzieczny Panu za ta wiadomosc i zwlaszcza za jej koncowke... Ja jednak mam nadzieje, ze Pan Waclaw Kawa zostania przy sponsorowaniu zuzla w naszym miescie... wlasnie takich ludzi nam potrzeba... a to co ujal Pan na koncu moze tylko zmobilizowac wielu mlodych ludzi, ktorym tez zalezy na naszym speedwayu. Uwazam, ze za 3-4 lata po osobach, ktore w tej chwili urzeduja w klubie nie bedzie juz sladu, ale beda nowi, kreatywni dzialacze. Przyznam sie szczerze, ze podziwiam Zarzad Sekcji Pilki Noznej, ktory rok po roku robi krok do przodu. Uwazam, ze tamci ludzie sa zdecydowani w tym co robia. Wazne bylo tez powstanie Stowarzyszenia Przyjaciol Sekcji Pilki Noznej. Co prawda nie wiem na jakiej zasadzie ono dziala, gdyz na spotkania nie chodze, ale moge sie domyslac.

Inna sprawa, ze jesli wreszcie ktos zacznie glosno mowic o problemach Sekcji Zuzlowej to moze cos ruszy osoby za nia odpowiedzialne...

Pozdrawiam

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 28 lip 2003, o 23:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Ja sie tylko zastanawiam poco naszemu klubowi działacze. Przeciez oni nic nie robią, czekaja az sponsor sam przyjdzie do klubu, problemy same sie rozwiązą, a zapewne comiesieczną wypłate zagarniają.
Wcale sie Panu Wackowi nie dziwie ze ma dosc tego wszystkiego. Wywalił
kupę pieniedzy w błoto (bo ten sezon jest zupełnie nieudany) do tego działacze jeszcze przeszkadzają.


           
Post 29 lip 2003, o 00:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Ale jak mlodzi moga sie dostac do klubu? Przeciez betony ich nie dopuszcza. Pozatym mlodzi to pojecie wzgledne... powiedzmy ze potrzeba ludzi "obrotnych" i umiejacych cos stworzyc z tego klubu. Ludzka natura jest rozna i wiem ze swojego doswiadczenia... ze robiac cos dla idei czesto mozna sie przejechac... a szczegolnie ktos cie powiezie. Tak pewnie jest Panem Kawa, ktos mysli ze znalazl frajera ktory za wszystko zaplaci a sam schowa sie ... albo najlepej wogole zeby tylko dal kase i sp........ pozdawiam

_________________
Leave Me Alone


           
Post 29 lip 2003, o 09:41
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Niestety w Rzeszowie tak bylo zawsze i jesli sie nic nie zmieni w zarzadzie to tak bedzie dalej, ze jesli nie ma kasy, albo jesli sie skonczy to nie ma nikogo w klubie kto tym pokieruje, natomiast jesli jest kasa to rzadzic chca wszyscy. My jestesmy tylko kibicami i nie mozemy za duzo powiedziec o tym co sie obecnie dzieje badz dzialo kiedys w klubie. Niestety my jako kibice mamy malo do powiedzenia a tak w sumie to nie mamy nic do powiedzenia... Moze nie tyle nie mamy nic do powiedzenia co nikt nas nie chce sluchac. Tak niestety jest, ja mam nadzieje ze to wszystko sie zmieni.

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 29 lip 2003, o 18:44
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
A moze sprubowac połączyc siły firmy Faraon i Silston.Wowczas stworzymy cos dobrego.My kibice bedziemy sie starac cos pomagac.W naszy gronie jest wiele osob ktore z powodzeniem mogli by zaczac działac w sekcji zuzlowej(np Maciej K)

_________________
trempala.forward.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi