Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Pytania do...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 cze 2003, o 16:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
A może by tak zapolować na przyszły sezon na marcina rempałe??Jeżeli klub by się zgodził ( w co raczej wątpie ) to mysle ze ten zawodnik chciałby do nas przejść bo w tarnowie nie ma dla niego miejsca bo jest kołodziej a unas to zawsze w 1 skłądzie, no i trzeba dodać że ten zawodnik ma talent i moze nam wyrośnie chociażby baran z niego?

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 25 cze 2003, o 19:55
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Mam pytanie czy łatwiej jest utrzymac druzyne zuzlowa gdy jest malo meczy i sa mniejsze koszty?Czy gdy meczy jest wiecej Np gdyby nie było play-off a jezdziło by sie po dwa razy z ta samo druzyna u siebie i na wyjezdzie?

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 25 cze 2003, o 20:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 973

Zobacz profil 
jak sie maja koszty utrzymania b. dobrego mlodziezowac na poziome (Hampela, Kurmanskiego czy Szombierskiego) kosztow sredniego zawodnika zagranicznego (np. obecnie Brhela, Jensen, ) a dobrych zagranicznych (Karlson,Hamill,Hancock,Jonsson). Chodzi mi o koszty na caly sezno ligowy ktory ponosi klub???

_________________
bERY


           
Post 25 cze 2003, o 22:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
No mi sie wydaje ze nawet taki brhel jest droższy od jakiegoś szombierskiego bo jak klub chce oszczędzać to nie wycofuje ze składu szombierskiego tylko brhela.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 26 cze 2003, o 04:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 973

Zobacz profil 
Cytuj:
No mi sie wydaje ze nawet taki brhel jest droższy od jakiegoś szombierskiego bo jak klub chce oszczędzać to nie wycofuje ze składu szombierskiego tylko brhela.


jasne stary, ale czy Ty nie gdybasz sobie tak jak ja. ja gdybajac powiem ze wycofuja brhela bo za mecz bierze wiecej niz mlodziezowiec, ale mlodziezowiec "moze" wezmie duza wiecej za transfer. Wiec nie wiem kto w czasie calego sezonu jest drozszy...

_________________
bERY


           
Post 30 cze 2003, o 12:25
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Panie Wacławie czy BOhumil Brhel dostał jakąs karę za te nagmine spóżnianie się na start!!!! :evil: :evil:

Pozdrawiam

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 30 cze 2003, o 12:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Pyanko. Czy klub nie mógłby zorganizować kiedyś zawodów towarzyskich pt.: obecni i byli zawodnicy Stali? Składy np. takie

byli
1. Świst
2. Ślączka
3. G. Rempala
4. T. Rempała
5. Stachyra
6. M. Rempała
rezerwy mniej ważne

nasi, wiadomo
9. Winiarz
10. Wilk
11. Trojan
12. Baran
13. Kuciapa
14 Miesiąc
rezerwy mniej ważne

Pozdrawiam.


           
Post 30 cze 2003, o 13:02
 


Pomysł Kennego jest super! Ale wydaje mi się, że mało realny... :( Na pewno było by to ciekawe widowisko i wydaje mi się, że Slączka, Rempałowie czy Stachyra nie nie rządali by Bóg wie czego za przyjazd na takie zawody, gorzej ze Świstem...


           
Post 30 cze 2003, o 16:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Wiesz Damon, Świst teraz już tylko dorabia do emerytury, więc co by mu zależało... Tak się dziwnie składa, że nie widzieliśmy Piotrka na Stali odkąd odszedł z Rzeszowa. Jestem chyba jedyny, który miło wspomina jego starty u nas. Nie wiem czemu, może mam sentyment do tego, że w tych latach było u nas tak fajnie z $
Pozdrawiam.


           
Post 1 lip 2003, o 11:34
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Cześć młodego najlepiej sobie wychować. Koszty, o które pytacie są zbliżone. Mecz- i owszem można by zorganizowc ale odwieczny problem-wiecie jaki! Czy Brhel dostał karę? powiem szczerze, że nie wiem ale sie dowiem i napiszę.
Pozdrawiam


           
Post 1 lip 2003, o 19:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 973

Zobacz profil 
po forum chodza ploty o problemach sprzetowych Wilka i nie tylko. Czy upora sie nimi przed meczem prawdy z ROWem, czy moze stawiacie juz tylko na Trojana. Dlaczego tak ciezko kupic czesci do GM'a Wilka ( przeciez GM to najczesciej uzywany przez zuzlowcow silnik)????

_________________
bERY


Ostatnio edytowano 2 lip 2003, o 15:24 przez bery, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 1 lip 2003, o 22:48
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Dlaczego w Memoriale Nazimka nie jechal Wilk?? Ponoc wieczorkiem widziano go pod parasolkami na rynku - nowa forma przygotowania do meczu z RKM??;)

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 1 lip 2003, o 22:51
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Odpowiedz na to pytanie mozesz znalezc w temacie "XX Memoriał im. Eugeniusza Nazimka"...
Rafal nie pojechal gdyz ma tylko jeden dobry motor i chce go zostawic na lige... 8-)


           
Post 1 lip 2003, o 22:57
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Dzieki za info:)

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 4 lip 2003, o 00:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Panie Wacku. Jak z perspektywy czasu patrzycie - Pan i inni ludzie związani w taki, czy inny sposób z klubem na niedoszły kontrakt Krzyśka Stojanowskiego. Dziś chyba jasno można powiedzieć, że zawodnik mogłby być mocnym punktem teamu - a i pewnie koszty jakie ponieślibyście - łacznie z kosztami transferu byłyby niższe od wymagań Niklasa Aspgrena.
Czy zatem idąc tokiem rozumowania: Polak uczy się na błedach, będziecie w przyszłości brać pod uwagę krajowych jeźdźców. Czy prestiż zagranicznego nazwiska również będzie górą ?
Pozdrawiam ;-)


           
Post 4 lip 2003, o 13:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Ależ Diamondzie, po fakcie, to każdy jest mądry. Ale faktycznie szkoda Stojanowskiego :(. Może w przyszłym sezonie?


           
Post 4 lip 2003, o 16:39
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Na przyszły sezon trzeba będzie zagiąć parol na jakichś dobrych młodzieżowców , obcokrajowców.
Krajowy zawodnik też by się przydał :P

Warto poszukać sponsorów także w innych miastach.
Top Secret nie wywodzi się z Częstochowy, a sponsoruje stamtąd klub.

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 4 lip 2003, o 16:45
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
ty keny01 troszke przeginasz:

Cytuj:
Skąd: z Ukrainy :P


ja podziekuje za takich kibicow jak ty. wez se to zmien bo zachowujesz sie gorzej jak buczoki, oni przynajmniej nas nie lubia a ty im dajesz powod zeby nas tak nazywali.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 4 lip 2003, o 18:56
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
ty keny01 troszke przeginasz:

Cytuj:
Skąd: z Ukrainy :P


ja podziekuje za takich kibicow jak ty. wez se to zmien bo zachowujesz sie gorzej jak buczoki, oni przynajmniej nas nie lubia a ty im dajesz powod zeby nas tak nazywali.


Moze Kenny pochodzi z Ukrainy a mieszka w Rzeszowie...;]

_________________
Obrazek


           
Post 5 lip 2003, o 02:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Panie Wacku. Jak z perspektywy czasu patrzycie - Pan i inni ludzie związani w taki, czy inny sposób z klubem na niedoszły kontrakt Krzyśka Stojanowskiego. Dziś chyba jasno można powiedzieć, że zawodnik mogłby być mocnym punktem teamu - a i pewnie koszty jakie ponieślibyście - łacznie z kosztami transferu byłyby niższe od wymagań Niklasa Aspgrena.
Czy zatem idąc tokiem rozumowania: Polak uczy się na błedach, będziecie w przyszłości brać pod uwagę krajowych jeźdźców. Czy prestiż zagranicznego nazwiska również będzie górą ?
Pozdrawiam ;-)


Ja nie wiem co pan Kawa na to , ale kadra WILK , WINIARZ ,GOLONKA, TROJANOWSKI, BRHEL , KUCIAPA , BARAN , STOJANOWSKI(fajnie jezdzi ale w 2 lidze w ostatnim biegu był 4 z zawodnikami ala Fierlej) to lekkie przegięcie nie licząc 25 tys. dla Zielonej Góry.Aspgren to był błąd ale za 8 tys, w tym 4 tys to przyjazd wymuszony przez tzw. opinię publiczna.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 174 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi