Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Pytania do...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 5 lip 2003, o 17:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 kwi 2003, o 11:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Nie wiem osoboscie jak wygladaly rozmowy z aspgrenem ale np wypozyczenie Kierzkowskiego do Stali za silnik GM-a(tak czyt. w TŻ nr 27) nie byloby lepsze.Aspgren zrobil punktów tyle boli głowa. a Kierzkowski na pozycji juniora za Suszczyńskiego to moim zdaniem pewne 3,4,5 pkt w meczu,a na pewno by cos jeszce powalczył, fakt że tracili by na tym nasi młodzieżowcy ale oni w tej chwili prócz Miesiąca moim zdaniem są gó... warci.Suszczyńskiego pamiętam jeszce z kiedyś(rok czy nawet 2 lata temu) z taka sylwetka on jeździ do tej pory , Kliś nie lepiej,

_________________
Stal Rzeszów


           
Post 5 lip 2003, o 19:34
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
A ja mam pytanie o tor (mam nadzieję że takiego pytania jeszcze nie było)

Jak wyglądają koszty dowiezienia nowej nawierzchni? Podobno sam sjenit czy tam granit jst bardzo tani i jedynym problemem jest transport (kilkaset ton no to kilkadziesiąt kursów jednej wywrotki)

Chyba warto byłoby zainwestować w dosypanie nawierzchni bo moim zdaniem tor jest w bardzo kiepskim stanie :banana: W tym sezonie porobiło się w nim mnóstwo kolein a upadków mamy już dosyć :płacz:


           
Post 6 lip 2003, o 21:58
 
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
A ja mam takie pytanko, i co teraz?? Stracilismy praktycznie szanse na 1/4, co sie dzieje z drużyną i czy siwy pojedzie do anglii na lasery bo gdzies czytalem ze pojedzie jak wygramy z Rybnikiem.


           
Post 6 lip 2003, o 22:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Wszytko juz wiadomo, nie ma kasy w klubie nawet na opony dla Golonki i Miesiaca....:( Wiec skad nagle mialaby sie wziasc kasa na lasery dla Siwego chyba ze poszlaby na to kasa z wplywow za bilaty i zawodnicy nie mieliby za co wyremontowac sobie sprzetu.

_________________
Obrazek


           
Post 6 lip 2003, o 22:35
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 kwi 2003, o 18:15
Posty: 71

Zobacz profil 
PIotrek z tego co wiem poleci do Anglii kiedy tylko wróci dr.Simson gdyż tylko on przeprowadza zabiegi. a pieniadze na to nie bedą pochodziły z klubu tylko od ludzi dobrej woli a wierzcie mi jeszcze tacy są . Z tego co wiem to nie jest tak że nie ma pieniedzy na opony dla Golonki i Miesiąca, problem leży gdzie indziej.


           
Post 6 lip 2003, o 22:44
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Scyzoryk mi sie otwiera w kieszeni jak widze że trener zwala wszystko na brak pieniędzy LUDZIE BO NIE WYTRZYMAM :evil: NIe ma jak dobra ściema, postawcie sie w jego sytuacji co miał powiedzieć że nie potrzfił sie Kuciapa czy Brhel dopasować do swojego toru??? Przecież w to nikt by nie uwierzył :twisted: SZKODA SŁÓW

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 6 lip 2003, o 22:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
A ja mam takie banalne pytanie ale chyba ciekawe.
Na czym polega dopasowanie sie do toru? Jakie zawodnik czy mechanik musi przeprowadzic czynnosci aby bylo "dobrze" . Pytanie to zadaje z tego wzgledu ze zaskakuje mnie fakt ze wychowankowie klubu, ktorzy jezdza na torze od kilku lat nie moga sie dopasowac. Chyba powinni miec wszystko w jednym palcu co zrobic gdy tor jest taki a nie inny. Przeciez nikt nie zmienia nawierzchni co jeden mecz. Pozdrawiam.

_________________
Leave Me Alone


Ostatnio edytowano 6 lip 2003, o 23:16 przez error, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 6 lip 2003, o 22:59
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Widocznie to nie tyczy sie Rzeszowskiego zespołu :wink: Chyba Stal miał kiepski dzień dziś :lol:

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 6 lip 2003, o 23:28
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
A ja mam pytanie: Co dalej z rzeszowskim zuzlem?? Mam nadzieje ze nie powtorzy sie sytuacja Wandy?? A wracajac do sponsorow?? Jesli to prawda ze dzialacze (nie mowie ze wszyscy) ustalaja sklad, zmiany itp. to ja mam taki zuzel daleko w d... Widze ze powoli zaczyna sie robic niezle piekielko w naszym klubie. Wszyscy zwalaja wine na wszystkich i szukaja kozla ofiarnego. A i jeszcze jedno? Czy jest szansa ze w tym sezonie nie zobacyzmy juz Boba w skladzie?? Mam juz serdecznie dosc ogladania tego Pepika i szopki jaka odstawia. Jedni mowia ze dostaje kase, inni ze sa wobec neigo zaleglosci. Jaka jest wiec prawda??

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 6 lip 2003, o 23:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 973

Zobacz profil 
Cytuj:
Co dalej z rzeszowskim zuzlem?? Mam nadzieje ze nie powtorzy sie sytuacja Wandy??

tak zle byc nie powinno bo chocby jak w ostatnich "kulisach.." byl wywaid z jegomosciem ktory twierdzil iz jesli "zagwarantuje" mu sie osiagniecie dobrego wyniku to jest w stanie sciagnac do Rzeszowa kogos z pierwszej 6tki polskich zuzlowcow. A i wlasnie kto to byl ten jegomosc, pamietacie?

I pyanie do pana Wacława czy nie czas juz myslec nad takim posunieciem i przygotowywac sie do nowego sezonu??? Nawet jesli ten "tajemniczy as" przyjdzie do rzeszowa to nalezy napewno utrzymac Kuciape, Winiarza, Barana i pozyskac, tego czego nam tradycyjnie brakuje - mlodziezowca.
Jesli nie kupno to wychowanie dobrego mlodziezowca - moze od teraz powinismy intensywnie przygotowywac jakiegos mlodziutkiego wychowanka wylacznie na przyszly sezon???

_________________
bERY


Ostatnio edytowano 7 lip 2003, o 00:00 przez bery, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 6 lip 2003, o 23:59
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Z tego co sie orientuje to ten "jegomosc" ma na nazwisko Plodzien...

Tak zgadza sie powiedzial, ze jest w stanie sponsorwac rzeszowski zuzel, ale tylko wtedy jak w tym sezonie beda wyniki...tych niestety brakuje, wiec nie ludzil bym sie, ze cos z tego wyjdzie...


           
Post 7 lip 2003, o 00:20
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
wojti napisales ze parwda lezy gdzies indziej czyli gdzie?!??!

no ytak kazdy zwala na siebie a wyjdzie ze i tak kibic jest najgorszy ze krzyczy na Kuźniara i Na Brhela to ja mam pytanie to co byscie chcieli zuzlowcy dzialacze ?!?! zebysmy piknikowali??? takk?? to pewnie na warszawie nawet BĘBNA nie wezme szkoda gadac!! co przyjada buczoki i nas przekrzycza i wstyd...oj ludzie ludzie...Pozdrowionka!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 7 lip 2003, o 00:29
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
O ile sie nie myle to był koleś ten co sponsorował Maćka Kuciape czyli firma GÓR-HUT. :?

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 8 lip 2003, o 23:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 973

Zobacz profil 
Moje pytanie, czy Jasol zlozyl juz bron? jesli nie, to czym to sie objawia (bedzie objawiac)? Jest przeciez teoretyczna szansa.

_________________
bERY


           
Post 9 lip 2003, o 18:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
teoria i stal hahaha alem sie usmial
teoretycznie powinnismy wygrac np z lublinem


           
Post 9 lip 2003, o 18:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
bery napisał(a):
Moje pytanie, czy Jasol zlozyl juz bron? jesli nie, to czym to sie objawia (bedzie objawiac)? Jest przeciez teoretyczna szansa.


ta... teoria...
a pamietasz w 90 roku ostatni mecz z falubazem?
tez wystarczylo go wygrac, i jak sie skonczylo?
pozdro dla ciebie, jestes duzym optymista

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 9 lip 2003, o 19:28
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
przykladow sukcesow w teorii jest wiecej. w przypadku stali to prawie w kazdym sezonie
tylko ze teoria ma to w sobie ze nie jest praktyka


           
Post 10 lip 2003, o 18:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 973

Zobacz profil 
Cytuj:
w przypadku stali to prawie w kazdym sezonie
tylko ze teoria ma to w sobie ze nie jest praktyka


tylko ze mi chodzi o to zeby uslyszec podobne slowa z pod innego nicka niz wasze...

ps.pamietam ten mecz z falubazem ale zartujac napisze tez ze pamietam co czytalem o pamietnym meczu w historii polskiego zuzla Rzeszow - Leszno. Choc to troche inna bajka.

_________________
bERY


           
Post 16 lip 2003, o 09:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Cześć, dawno nie pisalem prawda? Po prostu musialem się nad tym zastanowić i powiem tak- szkoda tego roku, ale coż, za 5 miesiecy zacznie sie nowy, w który wejdziemy z nowymi nadziejami, a co ważniejsze z bagażem nowych doswiadczeń. A dla mnie nie są one zbyt miłe, ale coż tak bywa. Na ocene sezonu przyjdzie jeszcze czas, ale jedno jest pewne niektórzy nie dorosli do robienia pewnych rzeczy mimo zaawansowanego wieku. Niektórzy wręcz się cieszą że tak się stalo, bo dlaczego temu gówniarzowi mialo by sie udac. Wiec gdy tu zagladają, w co watpie, ale może, to im powiem tak- w innym skladzie osobowym (jestem mądzejszy o ten sezon) i nie chodzi mi tylko o zawodnikow (choc sa też tacy którzy nie dorosli do osiagania wynikow i stawiania przed samym soba nowych wyzwań). Będziemy dalej próbowac coś zrobić ( chyba że trafię na scianę z betonu) dobrze, że jesteście kibicami i nie wiecie wszystkiego, bo pewni ludzie nie mogli by się swobodnie poruszac po mieście za indolencję jaka towarzyszy ich dzialaniom. Przychodzcie na mecze i kibicujcie- to ważne. Pozdrawiam. PS. polskich zawodnikow utrzymamy, bo już z nimi wstępnie rozmawialem, ciekawe czy klub zdąży do stycznia podpisac chociaz jedną umowę z zawodnikiem zagranicznym i znajdzie na niego sponsora. Ja już rozmawiam z różnymi firmam,i ciekawe czy w klubie też ktoś o tym pomyślał.
Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 16 lip 2003, o 10:25 przez Faraon, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 16 lip 2003, o 09:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Właśnie. Świetnym pomysłem byłoby teraz szkolenie "niewyszkolonych". Czyli, najlepiej po prostu dawać szanse startów Łukaszowi Golonce, Rafałowi Trojanowskiemu, Rafałowi Wilkowi. A i oczywiście trzeba pomyśleć o Piotrku czy Maćku - wszak z czegoś muszą się utrzymywać ;-).
Ważne, by w przyszłym sezonie pozostali w drużynie liderzy i aby cały team wjechał pełen nadziei w sezon 2004 od tego przemijającego.
Uważam, że przy takim jak teraz zaangażowaniu p. Kawy, sezon 2004 może okazać się dużo lepszy. Oby tylko udało się zwerbować więcej firm, które mogłyby wspierać rzeszowski speedway...

Moje pytanie do p. Wacława:
Do połowy zawodów w Gorzowie prowadziliście bardzo wyrównaną walkę, co stało się później ? 7 wyścigów pod rząd w stosunku 5:1, lub 5:0 ... dziwne zjawisko, w drużynie z Rzeszowa wręcz paranormalne, niespotykane...
Chyba nie można mówić, że gorzowianie dopasowali się do toru - doskonale przeciez wiedzieli, jaki on będzie.

Pozdrawiam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 166 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi