Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Pytania do...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 26 maja 2003, o 11:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Ciekawi mnie jak procentowo przedstawia się sponsoring rzeszowskiego teamu. Ile procent pieniędzy pochodzi od firmy FARAON a ile od Jasolu ?
Czy Jasol sponsoruje jedynie Bohumila Brhela ?
Pozdrawiam


           
Post 26 maja 2003, o 12:14
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Panie Faraonie - gdzie sie Pan podziewa??

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 26 maja 2003, o 12:25
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Ciekawi mnie jak procentowo przedstawia się sponsoring rzeszowskiego teamu. Ile procent pieniędzy pochodzi od firmy FARAON a ile od Jasolu ?
Czy Jasol sponsoruje jedynie Bohumila Brhela ?
Pozdrawiam

Czy to ważne w tej beznadziejnej sytuacji?Wiekszosc wtajemniczonych wie ze Jasol sponsoruje tylko Boba i to globalnie (czyli wliczając GP ) plus sypneli (doslownie i w przenosni -niepotrzebne skreslic-pare groszy na sekcje)


           
Post 26 maja 2003, o 12:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Sytuacja może i jest beznadziejna, ale analizując ją dokładnie nie ma się co łamac ;-) !
Jeśli przypuszczenia co do kontuzji Maćka potwierdzą się, klub powinien zacząć myśleć perspektywistycznie o przyszłym sezonie. Utrzymać się na pewno utrzymamy, a o awansie w obecnej chwili nie ma co marzyć. Więc rozsądne byłoby zmniejszenie nakładów finansowych w tym sezonie, by w następnym nie dać cienia wapliwości i przebojem wtargnąć do e-ligi !
Tylko... czy wobec takiej postawy drużyny sponsorzy nie odwrócą się plecami...?
Pozdrawiam


           
Post 26 maja 2003, o 12:43
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
I jeszcze jedno-jak Bob ma czelnosc szantazowac klub mozliwoscia nieprzyjechania na zawody , jesli nie dojdzie do niego przelew za sotatnie zawody? Przeciez on byl tlem nie tylko dla LEE,SLEDZIA CZY KARLSONA ALE NAWET KOLODZIEJA KNAPPA CZY WEGRZYKA - POZA TYM SWOJA NERWOWOSCIA NIE WPLYWA ZBYT DOBRZE NA MORALE DRUZYNY


           
Post 26 maja 2003, o 12:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Bohumil w Rzeszowie startuje już od kilku sezonów. Czy dopiero teraz zaczął źle wpływać na morale zawodników ? Jeśli nie... to dlaczego przed sezonem klub nie pomyślał o zakontraktowaniu inego staranieri, który gwarantowałby wysokie zdobycze punktowe i swoją postawą nie wpływałby źle na ekipę ?
Jeśli natomiast dopiero w tym sezonie Brhel zaczął źle wpływać na morale innych jeźdźców, musi to o czymś świadczyć. Może czuje się zbyt pewnie w Rzeszowie bo nikt nie raczył zwrócić mu uwagi za to, że przez jego słabą postawę zespół stracił dwa punkty w Tarnowie ?
Może jest rzeczywiście pupilkiem, którego czasami należałoby ganić za występy i karać zmniejszeniem pensji. Wówczas chyba nauczyłby się szacunku do pracodawców i kibiców...


           
Post 26 maja 2003, o 16:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Cześć! Chyba wiecie, że nie jestem w najlepszym nastroju- wy pewnie też. Tyle naszej i zawodnikow pracy może pójść na marne, wszystko rozegra sie w tą niedziele. Ja nie pamiętam sytuacji żeby w jednym czasie kontuzje miało 4 zawodnikow ze skladu, w tym Maciek, który nigdy jeszcze nie miał kontuzji! Rozmawiałem dzisiaj z Maćkiem i sytuacja nie jest ciekawa, nie napisze wam co dokładnie mu jest bo nie pamiętam, ale jeżeli nie da sie tego wyleczyć zabiegam i to szybko, to Maćka czeka niestety dłuższa przerwa. Dzisiaj w rozmowie zapewnił mnie, że on zrobi wszystko żeby wystąpić w niedziele. Wogóle cała drużyna jest w poważnym dołku, do tego nic się nam nie układa. Trojan może będzie na pierwszy mecz z Gnieznem. Skład ustala trener, potem o tym rozmawiamy (jestem kibicem tak jak wy a rozmawiacie o składzie prawda?) To jakoby trener powiedzial, że skład ustalają sponsorzy to plotka! Trener tak nie powiedzial! Bendzera nigdy nie rozmawial ze stalą przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Karolcia jestes niecierpliwa, jak obiecałem, że będę odpowiadał - to tak będzie ale uwierzcie- ja mam całą masę spraw na głowie. Maćkowi nigdy nie zabraniał nikt rozmawiać z prasą!


           
Post 26 maja 2003, o 16:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Procentowego udziału wam nie podam, bo nie mogę, ale rj sponsoruje tylko boba, a gdyby bob punktował tak jak w tamtym roku to i tak pieniędzy z rj by nie stykneło na jego starty, ale to nie jest takie ważne. Przykre jest to, że sponsorzy za nieduże pieniądze i kompletny brak zainteresowania jakimikolwiek sprawami mają duże wymagania. Nie mogę wszystkiego napisać, ale powiem tak jak mój wspólnik "żenada" pisałem wam juz dlaczego bob jest w Rzeszowie, ale żeby być obiektywnym, to podczas meczu w lublinie bob zachowywał sie w parkingu lepiej jak dotychczas. Wykluczenie tym razem to poważne wykroczenie ze strony sedziego, ponieważ ja rozumiem, że dziwnie przed zawodami zepsuł sie zegar, ale pomaranczowe swiatło dwóch minut powinno sie świecic. Prawda, ogólnie jest źle, ale tak naprawdę będzie źle po niedzieli, jeżeli nam nie przyfarci. Pozdrawiam i nie naciskajcie na odpowiedzi! Piszę co mogę napisać i kiedy mam czas, a różnie z tym bywa.


           
Post 26 maja 2003, o 17:06
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 maja 2003, o 19:25
Posty: 50

Zobacz profil 
Cytuj:
Wykluczenie tym razem to poważne wykroczenie ze strony sedziego, ponieważ ja rozumiem, że dziwnie przed zawodami zepsuł sie zegar, ale pomaranczowe swiatło dwóch minut powinno sie świecic. .


Panie Faraonie swiatlo sie swiecilo, wiec takie uzasadnienie jest bezpodstawne.


           
Post 26 maja 2003, o 18:20
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 lis 2002, o 17:14
Posty: 29

Zobacz profil 
czy nie czas zmienic trenera ,ktorego IQ oscyluje wokół 68


           
Post 26 maja 2003, o 19:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Ja wiem ze Faraon robi co moze by jakos tam wybrnac z tej trudnej sytuacji. Oczywiscie gdybac co by bylo jak bysmy od poczatku sezonu wzieli jakiegos drugiego stranieri a nie teraz szukac na szybko z takim skutkiem jak widac. Ja mam jeszcze jedno pytanie, napewno pan rozmawial z Niklasem po tym meczu. Jakie robi wrazenie, czy jest przestraszony czy zalezy mu aby wypasc jak najlepiej. Wiem ze pierwszy mecz dla niego nie byl udany a szczegolnie nie wplynela na niego pozytywnie atmosfera w zespole bo wiadomo ze nie jest wesolo. Wiec jakie macie plany w stosunku do niego po tym co pokazal w lublinie i na ile meczy ma podpisany kontrakt? I czy podpisanie umowy z nim podjeliscie tylko dlatego ze zrobil na Was dobre wrazenie podczas meczu sparingowego w rzeszowie?
I ostatnie pytanie: oprocz niego z kim prowadziliscie rozmowy? Pozdrawiam.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 27 maja 2003, o 14:00
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Panie Faraonie !!!!
Podobno Niklas nie wystartuje w niedzielę przeciwko tarnowskiej Unii :(

Czy w związku z tym ujrzymy może jakiegoś nowego trzeciego obcokrajowca????

Przydałby się Simon Stead :)

Wiem, że Pan nie decyduje o tym, kto jedzie w meczu, ale przydałoby się, aby w niedzielę wystartowało w naszej drużynie dwóch obcokrajowców...

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 27 maja 2003, o 18:06
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
A skąd wiecie, że nie wystartuje, bo ja na razie nic nie wiem, w jakim składzie pojedziemy. Mam nadzieje ze pojedziemy z dwojka zagranicznych


           
Post 27 maja 2003, o 18:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Jutro się rozstrzygnie, jakim składem pojedziemy. Maciek się leczy, ale jeszcze nie wiadomo, jak z nim będzie. Czy przyjedzie Asprgren, czy inny zagraniczny jeszcze nie wiadomo. Pozdrawiam


           
Post 27 maja 2003, o 18:59
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Panie Faraon mam mala prosbe... :mrgreen: niech w koncu za Wilka jezdzi Lukasz Golonka...Widzicie chyba co Rafal wyprawia...juz za duzo tych wpadek zaliczyl...trzeba dac szanse Lukaszowi...przynajmniej takie jest moje zdanie...


           
Post 27 maja 2003, o 21:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 09:54
Posty: 47

Zobacz profil 
a ja panie Faraon mam prośbe zeby dac Niklasowi jeszcze jedna szanse :)


           
Post 27 maja 2003, o 21:28
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
Panie Faraonie a ja mam takie male pytanko moze zbyt smiale ale coz czy nie dalobysie jakos "dosponsorowac" kibicow na oprawe meczu (serpentuny,flagi itp.) nie sa to duze kwoty a mecze wygladaly by duzo lepiej

_________________
ALC


           
Post 27 maja 2003, o 23:14
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
NIe przesadzajcie z tymi szansami.Jak Golonka pojedzie słabo albo ten szwed znowo co niektorzy beda mowic kto ich dał do składu ze sponsorzy ustalaja skład itd Ale tak chyba nie jest?

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 27 maja 2003, o 23:16
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Czy z pracy G.Kuxniara jest Pan zadowolony?

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 28 maja 2003, o 00:10
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Ludzie nic dobrego się nie dzieje w klubie !!! Zresztą czyba to wszyscy widzą, jeżeli pan FARAON wypowiada się w takim tonie to naprawde jest duł i to ogromy w klubie. jak można było się domysleć zarząd stawia wszystko na jedną karte czyli 1 czerwiec, albo odbijemy się od dna albo składamy broń. Tak można wywnioskować z wypowiedzi FARAONA :| . Więc nie ma co gdybać tylko czekamy na niedziele.

Aha jeszcze jedno czemu nie było żadnego treningu w poniedziałem albo wtorek ?? Czyżby nikomu już sie nie chciało ?? Taka ładna pogoda !!!!

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 186 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi