Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Pytania do...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 28 maja 2003, o 16:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Dzisiaj będzie wiadomo w jakim składzie pojedziemy (napisze) nie proście o takie rzeczy bo to nie moja sprawa. Jeśli chodzi o trenera, to oceny, tak jak juz pisałem zostawmy na koniec sezonu. Ja wam powiem tak: ja jestem zadowolony ze współpracy ze wszystkimi ludźmi, którzy są zaangażowani w to co robia i oddają temu całe serce, bo nie mylą się tylko ludzie, którzy nic nie robią. Niestety w stali nie wszyscy bardzo sie angażuja i nie chodzi mi o zawodnikow, nie pytajcie o wiecej i nie komentujcie tego prosze! Czemu nie było treningów? Gdybym napisał padlibyscie ze śmiechu! W każdym razie trener chciał trening zrobic, zawodnicy też!


           
Post 28 maja 2003, o 20:35
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Znajac zycie pewnie nei bylo kasy na paliwo na ciagnik...A moze nasz poczciwy staruszek (ciagnik) i jego leciwa kolezanka (polewaczke) padly na takim goracu;)
A tak na powaznie mam jeszcze jedno pytanie. O ile mi wiadamo dzialka obok stadionu zostala sprzedana. Co sie stalo z ta kasa i kiedy wreszcie zacznie sie tam cos budowac (nie mam na mysli cyrku i wesolego miasteczka) Pozdrawiam

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 28 maja 2003, o 23:39
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Panie Faraon ja mam jeszcze pytanko...
Dowiedzialem sie, ze Stal prowadzila zaawansowane rozmowy z Dawidem Cieslewiczem, ale nic z tego nie wyszlo. Moglby Pan cos napisac wiecej na ten temat :?:


           
Post 29 maja 2003, o 02:09
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Stwierdzenie "panie Faraon" jest hmm powiedzmy małym lapsusem podobnie jak "panie Moderator" albo "panie Kibic"-a z Cieslewiczami nie rozmawiał nikt wliczajac w to Waldemara.Ostatni rozsądni mohikanie do wzięcia to Kierzkowski i Mikołajczak.Ale to juz sprawa działaczy.


           
Post 29 maja 2003, o 21:35
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Dlaczego nie odpowiedzial Pan na pytanei dotyczace dzialki obok stadionu Stali?? Czy jest ona spzredana, a jesli tak to na co poszly pienieadze z niej uzyskane??

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 29 maja 2003, o 23:24
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Czy z Brhelem na Grand Prix jezdzi jakis rzeszowski działacz moze trener

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 29 maja 2003, o 23:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
MJ-81 napisał(a):
Dlaczego nie odpowiedzial Pan na pytanei dotyczace dzialki obok stadionu Stali?? Czy jest ona spzredana, a jesli tak to na co poszly pienieadze z niej uzyskane??


A co to obchodzi sponsora, wesci ruszcie glowa i zadajcie madrzejsze pytania? Jak nie wiesz na co poszla kasa to idz do klubu sie zapytaj, napewno pani sekretarka udzieli ci wyczerpujacej odpowiedzi.

A moje pytanie jest proste:
Jak mamy sie do Pana zwracac Panie Faraonie ;) ???

i drugie:
o czym decyduje sponsor? czy jest tylko odpowiedzialny za wyplaty i kupno sprzetu? Chyba tak nie powinno byc.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 30 maja 2003, o 09:52
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Działka to nie moja sprawa, ja pilnuję swoich spraw. Z Bobem nikt z klubu nie jeździ na GP! Trudno jest mi powiedzieć jak macie sie do mnie zwracać, najlepiej normalnie- sytuacja sponsora jest taka:jak daje pieniadze do klubu i w ratach to wszyscy dbaja o niego bo się boją o nastepną wplatę. My pieniędzy nie daliśmy do klubu tylko zawodnikom i to przed sezonem, a więc za dużo argumetów nie mamy ale nam zależalo na tym, żeby mieli na czym jeździc a nie na tym jakie będą układy. W sezonie starałem się być odpowiedzialny za wiecej spraw ale nie wszystkim to odpowiada !!


           
Post 30 maja 2003, o 10:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Ja mam takie pytanie "na czasie", z Pana wypowiedzi mozna wnioskować że jest Pan blisko z zawodnikami. W takim razie jaka jest szansa na to że w niedzielę w derbach pojedzie Maciek Kuciapa???. Mój pogląd na tą sprawę jest taki że nie należy nadwyrężać zdrowia zawodnika bo to sie moze zemścić. Jaki jest stan zdrowia Maćka na dzień dzisiejszy??

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 30 maja 2003, o 10:57
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 lis 2002, o 17:14
Posty: 29

Zobacz profil 
szansa 1 do 100 rozmawiałem z Maćkiem on bardzo chce ale stan zdrowia chyba nie pozwoli


           
Post 30 maja 2003, o 12:50
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Moje pytanka:
1. Kwestia bandy. Jak już było wielokrotnie pisane, jest ona w katastrofalnym stanie i niewiele daje jej prowizoryczne łatanie. Zdaję sobie sprawę, że jest to olbrzymi wydatek rzędu n-set tysięcy, ale jej wymiana jest niestety absolutną koniecznością! Może np. Ministerstwo Sportu da kasę? Bo ostatnio słyszałem, że jakiś klub pierwszej ligi piłki nożnej dostał dofinansowanie rzędu miliona złotych na budowę oświetlenia. Ja wiem, że w Warszawie nie wiedzą co to żużel, ale może warto spróbować? Bo na następny sezon mogą nam nie przedłużyć licensji na tor i co wtedy?
2. Wprawdzie dopiero połowa sezonu, ale już teraz warto zapytać, czy firma Faraon ma zamiar nadal sponorować klub w sezonie 2004 przy założeniu, że NIE awansujemy do pierwszej czwórki w tym sezonie, czyli zakładany wynik nie zostanie osiągnięty?
:)


           
Post 30 maja 2003, o 13:22
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Nie wiem jak wypowie się FARAON ale moim zdaniem jeszcze pare upadków i całą bande wyłatają tak że bedzie nowiutka :wink: Co do Maćka to moim zdaniem nie pojedzie szkoda mordować chłopaka !!!

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 30 maja 2003, o 19:50
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Sewer masz racje dla mnie najwazniejsi sa zawodnicy, bo abstrachujac od wszystkiego dostarczaja nam ogromnych emocji, narazajac wlasne zdrowie i zycie, a Maciek jest doswiadczonym zawodnikiem i sam podejmie decyzje w niedziele rano. Czy bedziemy sponsorowac - wiecie ja nie wiem czy jutro sie obudze(wszystko w rekach Boga) A NIE DOPIERO TO CZY BEDZIEMY SPONSOROWAC ZUZEL.A tak powaznie to jestem kibicem z krwi i kosci wiec mysle ,ze jak dozyje to tak nie wiem jeszcze w jakiej formie I JAKIE BEDA NASZE MOZLIWOSCI to sie zobaczy.Sezon sie jeszcze nie skonczyl walczymy , moze w niedziele karta sie odwroci, a potem wraca trojan. Mysle, ze Maciek do nastepnego meczu wydobrzeje i walczymy jeszcze. Wszysto mozna zmienic- badzcie z nami!!!


           
Post 31 maja 2003, o 14:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
W sumie to zastanawiam się czemu wymiana bandy jest taka droga. Przecież to tylko ileś tam metrów deski. Może droga jest dlatego, bo w Polsce zajmuję się tym tylko jedna firma - z Piły, a więc jest monopolistką. Może "nasi" dogadaliby się z jakąs firmą rzeszowską i byłoby o wiele taniej. Może panowie z Faraona coś zainicjują, bo reklamować się na tych spróchniałych deskach... ;)


           
Post 31 maja 2003, o 14:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
kenny01 napisał(a):
W sumie to zastanawiam się czemu wymiana bandy jest taka droga. Przecież to tylko ileś tam metrów deski. Może droga jest dlatego, bo w Polsce zajmuję się tym tylko jedna firma - z Piły, a więc jest monopolistką. Może "nasi" dogadaliby się z jakąs firmą rzeszowską i byłoby o wiele taniej. Może panowie z Faraona coś zainicjują, bo reklamować się na tych spróchniałych deskach... ;)
Nie chodzi tu o zwykłą wymianę desek, bo te po prawie każdym treningu są co po części wymieniane :wink: . Chodzi o wymianę drewnianej bandy na bande bardziej bezpieczną dla zawodników a nie o to żeby wymienić spróchniałe deski.

_________________
Obrazek


           
Post 2 cze 2003, o 08:23
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Cześć! Wiecie, ja sobie tutaj ocenie mecz. Wiem, że robicie to gdzie indziej, ale ja zrobię to tutaj. Piotrek Winiarz - kapitan absolutny - pomagał wszystkim i wszędzie, jak tylko mógł, wspaniała parowa jazda i przegląd tego, co się dzieje na torze. Szkoda defektu w ostatnim biegu. Ja wolę takiego Piotrka! Jestem pod wrażeniem, bo dawno czegoś takiego nie widziałem. NIKLAS ASPGREN - bez komentarza. Maciej Kuciapa - no i cóż tu można napisać, jak wszystko zostało już napisane. Dzięki Maciuś. Bob mimo małej ilości punktów był pierwszy raz w tym sezonie czlonkiem drużyny i dzięki niemu bardzo ważny bieg wygraliśmy 4-2. Ogólnie dobrze i jest nadzieja, że będzie lepiej. Karolek - napisze to tak - Karol ma tak ogromny potencjał i umiejętności żużlowe, że cały czas liczymy na więcej. Ogólnie jednak bardzo dobry występ. Młodzieżowcy pracują i z czasem powinno być lepiej .No i na koniec ( a ostatni będą pierwszymi ). Rafał Wilk bardzo skoncentrowany przed zawodami -)))))) pewny swojego przygotowania, co się potwierdziło w meczu. W 13 wyścigu pokazał klasę i spryt oraz to, że brawura to nie wszystko. Jestem pod wrażeniem! Słuchajcie, jedziemy dalej! Wróciliśmy do gry, i jak się wszyscy wyleczą, bedziemy bardzo groźni. Myślę, że wczorajsze rozmowy na stadionie z niektórymi z was przed zawodami rozwiały bardzo wiele wątpliwości, co do interesujących was spraw. Było to bardzo fajne i twórcze spotkanie, dlatego zapraszam was zawsze, jak będziecie się chcieli czegoś dowiedzieć. Aha - i proźba - nie przekreślajcie tak szybko zawodników. Ja wiem, że jest to trudne, zwłaszcza po przegranych meczach, ale w sporcie różnie bywa - raz się wygrywa, innym razem .............. Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 4 cze 2003, o 02:06 przez Faraon, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 2 cze 2003, o 16:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
A co z tymi kibicami co nie moga byc na meczu? to juz zadnych informacji nie bedziemy mogli sie dowiedziec? Ja mieszkam na stale w USA jednak dalej jestem kibicem zuzlowej druzyny z rzeszowa i nie wiadomo kiedy znowu zagladne na stadion. Pozdrawiam.


Ostatnio edytowano 2 cze 2003, o 22:06 przez error, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 2 cze 2003, o 19:25
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
ZROBIE JAK OBIECALEM CZYLI PYTAJ error


           
Post 2 cze 2003, o 19:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
WilmeN napisał(a):
kenny01 napisał(a):
W sumie to zastanawiam się czemu wymiana bandy jest taka droga. Przecież to tylko ileś tam metrów deski. Może droga jest dlatego, bo w Polsce zajmuję się tym tylko jedna firma - z Piły, a więc jest monopolistką. Może "nasi" dogadaliby się z jakąs firmą rzeszowską i byłoby o wiele taniej. Może panowie z Faraona coś zainicjują, bo reklamować się na tych spróchniałych deskach... ;)
Nie chodzi tu o zwykłą wymianę desek, bo te po prawie każdym treningu są co po części wymieniane :wink: . Chodzi o wymianę drewnianej bandy na bande bardziej bezpieczną dla zawodników a nie o to żeby wymienić spróchniałe deski.


A ta banda "bardziej bezpieczna" to jak myślisz z czego? Z waty? Też z drewna...


           
Post 2 cze 2003, o 20:58
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 13 maja 2003, o 17:51
Posty: 68

Zobacz profil 
kenny01 napisał(a):
WilmeN napisał(a):
kenny01 napisał(a):
W sumie to zastanawiam się czemu wymiana bandy jest taka droga. Przecież to tylko ileś tam metrów deski. Może droga jest dlatego, bo w Polsce zajmuję się tym tylko jedna firma - z Piły, a więc jest monopolistką. Może "nasi" dogadaliby się z jakąs firmą rzeszowską i byłoby o wiele taniej. Może panowie z Faraona coś zainicjują, bo reklamować się na tych spróchniałych deskach... ;)
Nie chodzi tu o zwykłą wymianę desek, bo te po prawie każdym treningu są co po części wymieniane :wink: . Chodzi o wymianę drewnianej bandy na bande bardziej bezpieczną dla zawodników a nie o to żeby wymienić spróchniałe deski.


A ta banda "bardziej bezpieczna" to jak myślisz z czego? Z waty? Też z drewna...



eee... a moze tak siatka? kolega slyszal o czyms takim?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 182 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi