Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Niklas Aspgren w Jasolu


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 22 maja 2003, o 14:53
 Niklas Aspgren w Jasolu
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Niklas Aspgren to nowy obcokrajowiec Jasolu Rzeszów. 26 - letni Szwed przed chwilą odpisał podesłany kontrakt. Rozmowy prowadzone były przez cały ten tydzień. Rozważano sporo nazwisk, ale ostatecznie wybór padł na Aspgrena. Niewykluczone jednak, że działacze zdecydują się zatrudnić trzeciego żużlowca zza granicy.

Aspgren miał już okazję zaprezentować się na rzeszowskim torze. Było to podczas towarzyskiego meczu Jasolu z Masarną Avesta. Zdobył wówczas 13 punktów, a przegrał tylko w ostatnim wyścigu z Antonio Lindbaeckiem i Rafałem Wilkiem. Być może zadebiutuje w barwach rzeszowskiej drużyny już w najbliższą niedzielę podczas meczu ligowego w Lublinie
http://www.przegladzuzlowy.pl

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 22 maja 2003, o 14:58
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 sty 2003, o 14:49
Posty: 46

Zobacz profil 
Czy to jest wzmocnienie? jak ktos przegrywa zWilkiem ja bym wolal chyba Golonke zobaczyc.


           
Post 22 maja 2003, o 15:10
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 gru 2002, o 23:43
Posty: 26

Zobacz profil 
Zobaczymy, może akurat nam się poszczęści!
Bądźmy dobrej myśli!


           
Post 22 maja 2003, o 15:12
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
max3 napisał(a):
Czy to jest wzmocnienie? jak ktos przegrywa z Wilkiem ja bym wolal chyba Golonke zobaczyc.




Czy będzie wzmocnieniem ( mam nadzieję :) ), okaże się niebawem.

Nie należy jednak oceniać go po jednym, a po 2-4 spotkaniach.

Żeby był "czarnym koniem" i objeżdżał na dystansie, to by było fajowo !!!!

Niklasie - trzymam kciuki za Ciebie !!!!

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 22 maja 2003, o 15:17
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
jestem brdzo zadowolony poniewazn gorzej juz chyba jak Wilk nie bedzie jezdzil i chyba ju nie da rady gorzej chodz szczerze wolalbym Landbaackaaaaaaaa chodz wiem ze jest za młody i mowil ze narazie sie nie skupia na zagranicznych a szkoda:P

no to qrwa rob 8 w kazdym meczu i bedzie dobrze!!! Pozdrowionka!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 22 maja 2003, o 15:24
 
Junior
Junior

Dołączył: 16 lis 2002, o 21:04
Skąd: Aleja Rejtana
Posty: 212

Zobacz profil 
no gorzej od brhela i wilka to chyba nie da sie jezdzic zobaczymy jak i czy sie sprawdzi

_________________
"I UJRZAŁEM RZEKĘ KONGO POPRZEZ CZARNĄ CZERŃ PEŁZNĄCĄ ZŁOTYM TRAKTEM GĘSTĄ DŻUNGLĘ NA POŁOWY TNĄCĄ"


           
Post 22 maja 2003, o 15:58
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
konrad napisał(a):
no gorzej od brhela i wilka to chyba nie da sie jezdzic zobaczymy jak i czy sie sprawdzi

no i znowu narzekanie na brhela gorzej sie niby nieda to zobacz ile punktow zdobyl bob z lublinem moze nie pojechal wysmienicie ale jak ten nowy obcokrajowiec bedzie robil tyle punktow co bob nawet w slabszej formie to ja i tak bede zadowolony


           
Post 22 maja 2003, o 16:02
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
konrad napisał(a):
no gorzej od brhela i wilka to chyba nie da sie jezdzic zobaczymy jak i czy sie sprawdzi


W tej wypowiedzi wykreśliłbym Brhela... bo "bob" wiele razy ratował nam dupe (pomijam tu mecz z Tarnowem i Lublinem- laei najlepszym sie zdazają wpadki) Może i sie z moją wypowiedzią nie zgodzi ma do tego pewne prawo ale takie jest moje zdanie. A co do Wilka hmmm no cóż ten sezon może sobie podarować, poprostu mu nie idze

PS:Mam pytanko bo na meczu z Lublinem ojciec kumpla gadał ze straszymi kibicami i dowiedział sie że po meczu w Tarnowie Kużniar nałożył kare w wysokości 3000 zł (może popierd... liczbe ale coś koło tego ), lae nie ważne chce sie poprostu dowiedzieć czy to prawda i wogóle czy trener wogóle może nakładać kary na zawodników, a w szczególnoci na obcokrająwców. Bo niebardzo chce mi sie w to wierzyć. Prosze o komentarze w tej sprawie thx i pozrdowienia dla kibiców z Rzeszowa :)


           
Post 22 maja 2003, o 16:04
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Jesli Niklas potrafil zdobyc na naszym torze 13 punktow to chyba slabym zawodnikiem nie jest :wink: W niedziele sie wszytko okaze, jesli wszyscy pojada w miare rowno to postawa Szweda moze okazac sie kluczowa :) . W newsie pisze, ze mozliwy jest tez zakup 3 obcokrajowca wiec jak nie Niklas to ktos inny 8-) .

_________________
Obrazek


           
Post 22 maja 2003, o 16:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2234

Zobacz profil 
iSkier napisał(a):
Jesli Niklas potrafil zdobyc na naszym torze 13 punktow to chyba slabym zawodnikiem nie jest


wymagających rywali nie mial, więc tymi punktami tak bym się nie podniecała. ale jak w lublinie zrobi z 7 punktów to już bedzie coś :)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 22 maja 2003, o 16:20
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 kwi 2003, o 10:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 13

Zobacz profil 
Niklas Aspgren jeździ w szwedzkiej Elite.
Kilka zdobyczy punktowych z aktualnego sezonu:
Masarna-Indianerna (1,2,1,2) 6
Masarna-Vastervik (1,3,1,1,1) 7
Vastervik-Masarna (0,0,-,0) 0!
Indianerna-Masarna (2,2,0,-) 4
Zdaje się, że póki co jego drużynka jest pierwsza w Elite. Zdobyczy nie ma rewelacyjnych, ale jeździ razem z Rickardsonem,Havelockiem (skądś znam to nazwisko ;-) ),Leigh Adamsem i Zetterstroemem.
Może na naszą pierwszą ligę wystarczy...


           
Post 22 maja 2003, o 16:25
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2003, o 23:12
Skąd: London City
Posty: 55

Zobacz profil 
Bardzo dobrze sie stalo ze Niklas bedzie u nas mam nadzieje ze juz w lublinie pojedzie w wtedy kto wie bo jak pisze na http://www.przegladzuzlowy.pl to Lee Richardson pewnie zosatnie w lidze angielskiej w niedziele i nie wzmocni lublina to nasza szansa mam nadzieje bo moje odzyly na dobry wyniki (czyt. awans) w tym sezonie

_________________
Siutru putru


           
Post 22 maja 2003, o 16:31
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 28 gru 2002, o 10:20
Posty: 59

Zobacz profil 
Mi osobiscie to wzmocnienie sie nie podoba, ale coz moze sie myle. Jezeli dobrze sobie przypominam to ten gosc wcale nie byl taki dobry, ale wiadome dlaczego padl taki wybor poprostu jest tani:)


           
Post 22 maja 2003, o 16:57
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 kwi 2003, o 18:15
Posty: 71

Zobacz profil 
Jest jeszcze możliwośc ....... ten trzeci ale poczekajcie może niebawem sie to wyjaśni. Do niedzieli już tylko pare dni , może wreszcie bedzie dobrze - ja przynajmniej mam taką nadzieje. I jeszcze jedno on wcale nie jest taki tani.


           
Post 22 maja 2003, o 17:38
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2234

Zobacz profil 
przepraszam że to tak głupio zabrzmi - ale może udałoby się nam namówić do powrotu na tor wielkiego hansa nielsena?
cóz, pomarzyć można... :)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 22 maja 2003, o 18:12
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Niewiem czemu od samego poczatku juz niektórzy narzekacie, powinniśmy się cieszyć że jest wogóle jakiś obcokrajowie. A na jego postawe oceniny po kilku meczach.


           
Post 22 maja 2003, o 18:21
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Trzeba pamietac ze gdy Braian Andersen przychodził do nas tez był nieznany a potem robił kariere.Szczerze mowiac nie jestem zbytnio uszczesliwiony ze ten gość bedzie u nas jezdził.Mam nadzieje ze swoja jazda udowodni mi ze sie myle

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 22 maja 2003, o 18:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Zobaczymy jak się Niklas będzie spisywał, liga lidze nie równa, w Szwecji jeździ powiedzmy tak średnio ale u nas akurat moze jechać całkiem dobrze, jak bedize zdobywał 7-8 pkt w każdym meczu to będzie super. Oceny mozemy jednak dokonać dopiero po pierwszych występach, na pewno nie po jednym w Lublinie bo sądzę że tam zadebiutuje. W każdym razie powodzenia i niech będzie z niego pociecha !!!!!! :D

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 22 maja 2003, o 19:07
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Wlasnie wrocilem ze szkoly i jak sie dowiedzialem, ze Niklas podpisal ze Stala to na poczatku wcale sie tak nie cieszylem...ale po spokojnym przeanalizowaniu jego wynikow mysle (jesli bedzie bral dobry sprzet), ze spokojnie bedzie robil w granicach 8-9 punktow. Taki zawodnik sie nam przyda...w meczu z Lublinem dal bym odpoczac Wilkowi...nie zaszkodzi mu to :!:
No to w niedziele trzeba Niklasa bardzo dobrze przyjac i trzymac kciuki za nasz team :wink:


           
Post 22 maja 2003, o 19:25
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Wreszcie działacze poszli po rozum do głowy....
Z wystepu w Rzeszowie zapamietałem go z dobrej strony ...
Miejmy nadzieje ze nie bedzie on tylko "niewypałem" w Rzeszowskiej drużynie.....

Trzymaj za niego i za drużyne kciuki......

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 180 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi