Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Niklas Aspgren w Jasolu


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 27 maja 2003, o 19:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Mimo, że Niklas zaprezentował się dość kiepsko jeśli chodzi o zdobycz punktową, to jakoś jestem po jego wystepie przekonany, że stac go na dużo więcej !
Jest bardzo waleczny na torze, co było widac w Lublinie. Sprzęt ma bardzo dobry - dobrze dopasowany powinien idealnie pomagac Szwedowi w zdobywaniu punktów.
Dobrze byłoby, aby pojechał w niedzielę w czasie absencji Maćka Kuciapy może okazać się bardzo potrzebnym... o ile Stal liczy na wygraną ;-)
Pozdrawiam


           
Post 27 maja 2003, o 20:56
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Przegląd Żużlowy, a dokładniej Maciek Kędzior napisał(a):
Zupełnym nieporozumieniem okazał się występ Niklasa Aspgrena w barwach Jasolu Rzeszów. W swoim debiutanckim występie, zgodnie z przewidywaniami, Szwed zaprezentował się bardzo słabo. Dość powiedzieć, że dwa z trzech punktów „zdobył” w wyścigach z Robertem Suszczyńskim, a trzeci dzięki wykluczeniu Jerzego Mordela. I choć Aspgren został przez rzeszowskich kibiców bardzo gorąco przywitany, pożegnanie było o wiele chłodniejsze.

- Niklas, jakie masz wrażenia po twoim pierwszym i, prawdopodobnie, ostatnim meczu w Polsce?

- Nie mogłem się dopasować do lubelskiego toru. To był największy mój problem dzisiaj. No cóż, zawiodłem. Szkoda.

- To był jedyny problem?

- Nie, również mój silnik okazał się za mocny na ten tor.

- Chciałbyś jeszcze przyjechać do Polski?

- Tak i obiecuję, że jeśli rzeszowscy działacze zaproszą mnie jeszcze raz na mecz, to zrobię wszystko, by zrehabilitować się za swój debiutancki występ. Po dzisiejszym meczu wiem, że jestem w stanie zdobywać od ośmiu do dziesięciu punktów, a dzisiejsze spotkanie było wypadkiem przy pracy.

- Nie jesteś zbyt dobrze znanym w Polsce zawodnikiem, powiedz więc coś o sobie.

- Jestem dwudziestosześcioletnim kawalerem, interesuję się komputerami... To chyba tyle, co mógłbym powiedzieć o sobie.

- Jak to się stało, że zostałeś żużlowcem?

- Mieliśmy w szkole zorganizowany dzień, kiedy można było wsiąść na motor, być nieco bliżej tego sportu. Od tego momentu się wciągnąłem i, jak widać, nadal jeżdżę .

- Dziękuję za rozmowę i życzę więcej powodów do radości niż w Lublinie.

- Dzięki.


Dajmy chłopakowi szansę!! Nie można go skreślać po jednym nieudanym występie. Pamiętam debiut Boba - identyczny jak Niklasa, ale mimo tej wpadki szybko stał się jednym z liderów. Aspgrena stać na 6-7 punktów a może nawet więcej.


           
Post 27 maja 2003, o 21:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Wobec kontuzji Maćka i jego bardzo prawdopodobnej absencji należy dac Niklasowi szansę. Można wierzyć w to że w Rzeszowie pojedzie dobrze, mam wrażenie że zaprezentowałby się dużo lepiej niż Rafał Wilk (lubię Wilka ale w tym sezonie jest cieniem samego siebie).
Jednym słowem Aspgrenowi należy się powtórna szansa !!!, w koncu i tak za bardzo nie ma kto jechać (niestety).

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 27 maja 2003, o 22:07
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Zgadzam się z poprzednikami. Aspgrenowi trzeba dac jeszcze jedną szanse!!!.Kto za niego miałby wystąpić w meczu z tarnowem???
No przecież nie golonka albo wilk. A zresztą nie wiadomo jak się będzie czuł na rzeszowskim torze.
Mówił że miał za mocny silnik...na torze rzeszowskim to chyba duuuuży PLUS

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 27 maja 2003, o 22:16
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Jeśli mamy widmo ubytku Maćka na mecz z Jaskółkami to chyba optymalny skład jest taki:
1 Wilk
2 Aspgren
3 Winiarz
4 Baran
5 Brhel
6 Suszczyński
7 Prucnal
8 Golonka

Innego składu nie widzę. A ten silnik Aspgrena to faktycznie mógłbybyć handicapem Szweda na naszym torze. Dobrze by było, gdyby przyjechał na dziń dwa wcześniej i spokojnie się dopasował, by wszystko grało jak należy. Wtedy powinno być wszystko OK.


           
Post 27 maja 2003, o 22:17
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
nie wiem jak wy ale ja bym dal jeszcze Niklasowi szanse. Nawet w najblizszym meczu z tarnowem jezeli nie bedzie macka.


           
Post 28 maja 2003, o 11:36
 


Jeżeli nie zakontraktujemy żadnego trzeciego obcokrajowca, to ja już wole, żeby jeździł Niklas niż nasz Wilk... Tylko my możemy sobie mówić, co chcemy i tak nas nikt nie słucha :x


           
Post 28 maja 2003, o 12:27
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Mam tu przed sobą program z 18 kwietnia 1999 roku gdzie jest opisany poprzedni mecz z 11 Kwietna 1999 wtedy jeszcze KKER STAL Rzeszów jeżdił w Gnieźnie z Triluxem Start Gniezno gdzie po raz pierwszy pojechał w naszej drużynie BOHUMIL BRHEL zdobył oto on właśnie w tym meczu 3 punkty w 3 startach w tym dwa punkty jak przegraliśmy 5:1 więc porównując to do ASPGRENA jest to prawie tak samo z tym że BRHEL jechał nawet już wcześniej na polskich torach w drużynach jak mam napisane w programie w Gorzowie i Rybniku.Więc zgodnie z tym co napisałem nawet BRHEL w swoim pierwszym starcie nie pojechał dobrze więc nie powinniśmy skreślać ASPGRENA po jednym meczu on potrzebuje chwile czasu na przystosowanie się do nowych torów może jak by się udało ściągnąć o go na jakiś trening może w piątek żeby potrenował, a jak niema takiej możliwości to i tak bym go wziął na Tarnów bo na naszym torze już jeździł i mniej więcej wie jak się dopasować. A tak jak mówi on w wywiadzie na http://www.przegladzuzlowy.pl że miał za mocne silniki na tor w Lublinie to na naszym lotnisku wymagane są(tak mi się wydaje) mocne silniki.Podsumowując myślę ze powinniśmy go ściągną na mecz z Tarnowem bo kredyt zaufania dla Wilka już się skończył.


           
Post 28 maja 2003, o 13:43
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Mimo, że Niklas zaprezentował się dość kiepsko jeśli chodzi o zdobycz punktową, to jakoś jestem po jego wystepie przekonany, że stac go na dużo więcej !
Jest bardzo waleczny na torze, co było widac w Lublinie. Sprzęt ma bardzo dobry - dobrze dopasowany powinien idealnie pomagac Szwedowi w zdobywaniu punktów.
Dobrze byłoby, aby pojechał w niedzielę w czasie absencji Maćka Kuciapy może okazać się bardzo potrzebnym... o ile Stal liczy na wygraną ;-)
Pozdrawiam




Właśnie - skoro ma ekstra sprzęt i widać, że walczy, to powinien dostać kolejną szansę !!!

Błędem jest ocenianie zawodnika po jednym meczu.
Np. Tomek Jędrzejak - kiedyś zdobył zaledwie 2 pkt., a w kolejnych było nawet 12 pkt.

Działacze !!!
Dajcie szansę Niklasowi....

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 28 maja 2003, o 15:01
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony gosciu przed meczem mowi, ze przyjechal, bo nie ma nic do stracenia. POza tym mowi, ze nie ma pojecia, na ile punktow go stac. Malo tego, jego angielski jest bardzo slaby, co nie swiadczy najlepiej o szwedzkim zuzlowcu. Pozniej jedzie fatalnie, nie pokonuje na torze zadnego rywala. Ok, ale po meczu ide do niego i patrze, a tu trzy motorki. Gosciu po meczu mowi, ze silnik mial za mocny (mimo wszystko, to moze byc plusem w nastepnym meczu) i w nastepnym meczu stac go na 8-10 punktow. Stwierdza rowniez, ze chce przyjechac i sie zrehabilitowac i ze kibice go swietnie przywitali. Brac go czy nie? Na szczescie ten dylemat maja dzialacze, nie ja... :-)


           
Post 28 maja 2003, o 15:29
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
niewiem czy to dobry pomysl na sciagniecie go w piatek czy tam kiedy hcecie. gdzie by gosc spal? moze w domu prezesa? no albo w budce spikerskiej, przeciesz jest tam tak przytulnie :P
no bo hyyba w gre nie whodzi wyjazd z polski w dzien przyjazdu....

_________________
Obrazek


           
Post 28 maja 2003, o 15:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
niewiem czy to dobry pomysl na sciagniecie go w piatek czy tam kiedy hcecie. gdzie by gosc spal? moze w domu prezesa? no albo w budce spikerskiej, przeciesz jest tam tak przytulnie :P
no bo hyyba w gre nie whodzi wyjazd z polski w dzien przyjazdu....
:lol: A co mało mamy hoteli w Rzeszowie :? Jak trzeba będzie to go przenocuje :wink: :mrgreen:

_________________
Obrazek


           
Post 28 maja 2003, o 15:50
 
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2003, o 11:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 240

Zobacz profil 
Ja jednak mam nadzieje,ze Niklas bedzie wzmocnieniem i w nastepnych spotkaniach udowodni swoja przydatnosc dla zespolu. Chcialbym by zostal On cieplo przyjety na najblizszym spotkaniu z Unia.To bedzie Jego dzien :wink:
Niklas musisz godnie zastapic Macka!!!
Wierzymy w Ciebie!!


           
Post 28 maja 2003, o 19:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
trzebe mu dac jeszcze jaedna szansa. nie mozna zawodnika oceniac po jednym meczu. NIKLAS pokaz na co ciwe stac na derbach !!!

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 29 maja 2003, o 13:23
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 maja 2003, o 10:01
Posty: 21

Zobacz profil 
Myślę że powinienni działacze daćmu szansę i tak nie mają nic do stracenia. Ale nawet jego udział w meczu zwycięstwa naszej drużynie nie zapewni :( . Unia to nie taka znowu mocna drużyna ale w okrojonym łatanym składzie wygrać się nie da.


           
Post 29 maja 2003, o 15:02
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Mam kolejna złą wiadmosci o Niklasie Aspgrenie...zanotował on słaby wynik w Szwecji.Zdobył 3 pkt w trzech startach..

Miejmy nadzieje ze pojedzie w niedziele tak jak na sparingu przed sezonu..reprezentujac barwy druzyny przyjezdnej Masarny Avesty...

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 29 maja 2003, o 15:13
 
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2003, o 11:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 240

Zobacz profil 
Ja rowniez mam taka nadzieje. mecz z Unia bedzie napewnom zaciety w zwiazku z czym Aspgren musi udowodnic swoja przydatnosc dla zespolu. Musimy Go milo przywitac, moze wplynie to na Niego mobilizujaco!!


           
Post 29 maja 2003, o 17:35
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
sochwat napisał(a):
Myślę że powinienni działacze daćmu szansę i tak nie mają nic do stracenia. Ale nawet jego udział w meczu zwycięstwa naszej drużynie nie zapewni :( . Unia to nie taka znowu mocna drużyna ale w okrojonym łatanym składzie wygrać się nie da.


Sochwat ! A pamiętasz bardzo osłabiony Grudziądz sprzed dwóch, ew. trzech lat???

W meczu z nami w Grudziądzu wygrali, co było sensacją, bo nikt się tego nie spodziewał, że aż tak osłabieni sięgną po 2 pkt.

Z nami musi też być tak samo!!!
Musi się udać !!! :D

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 29 maja 2003, o 20:06
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Niklasa mozna wziasc na mecz ale wczesniej powinien zjawic sie na treningu aby go sprawdzic

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 29 maja 2003, o 21:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Cytuj:
Gosciu po meczu mowi, ze silnik mial za mocny (mimo wszystko, to moze byc plusem w nastepnym meczu) i w nastepnym meczu stac go na 8-10 punktow. Stwierdza rowniez, ze chce przyjechac i sie zrehabilitowac i ze kibice go swietnie przywitali


Czyli cos tam słyszał, jak my zdzieralismy gardła;)
Przyjedzie do Rzeszowa to wtedy dopiero usłyszy


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: mazi84 i 62 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi