Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 29 kwi 2014, o 02:16
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
Jakby panie założyły sp. z o.o. to oszczędziłyby sobie sporo nerwów w tej zabawie.


           
Post 29 kwi 2014, o 09:46
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
POLAN napisał(a):
Możecie mi zaufać ale w MH dużo większe wałki są robione, ale o nich w gazetach nie przeczytacie. Przynajmniej narazie :-)

Jakie?


           
Post 29 kwi 2014, o 09:55
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
POLAN napisał(a):
Możecie mi zaufać ale w MH dużo większe wałki są robione, ale o nich w gazetach nie przeczytacie. Przynajmniej narazie :-)

to ze lokalne gazety sa przekupione przez politykow, miasto i biznesmenow to wiadomo chyba od ilus tam lat? byl jeden felietonista to go zwolnili :P

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 29 kwi 2014, o 11:04
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Niestety obowiązuje mnie tajemnica pracy :-)

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 29 kwi 2014, o 11:17
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
No to po co w ogole piszesz?

Co do tego przekupywania, mialem niedawno stycznosc z baba z sn albo nowin i mowila o artykułach zlecanych czy cos takiego, czyli placisz a oni pisza co chcesz, oczywiscie w ramach rozsadku


           
Post 4 maja 2014, o 11:09
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Marta nie dorosła do ekstraligi? ;)

W Ekstralidze zabrakło mi czegoś, co odnalazłam w niższej klasie rozgrywkowej. Mam na myśli wielką pasję, a nie powoływanie się tylko na profesjonalizm i komercję.

chciałoby się rzec: spieprzaj ruda dziadygo jeszcze niżej :D


           
Post 8 maja 2014, o 21:10
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Po wygranym meczu 62:28:

Bardzo ładny mecz i wysoka wygrana. Drużyna pojechała równo - nie było dziur w składzie. Należy się tylko cieszyć i oby tak dalej. Myślę, że jeżeli zawodnicy nadal będą tak jeździć, to są duże szanse, że wszystkie mecze będą podobnie wyglądać.

A kilka miesięcy temu była przeciwna dream teamom, bo mecze nudne i przewidywalne - jak widać zależy jak leży ;)


           
Post 15 maja 2014, o 11:02
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Kolejny felieton, kolejne 'złote myśli':

Moim zdaniem, w Nice PLŻ mecze są bardziej widowiskowe niż w Ekstralidze.

To mecze PGE Marmy Rzeszów były w elidze mało widowiskowe, bo na wyjazdach braliśmy w d@pe do 30, a u siebie drżeliśmy o wynik, często bez powodzenia. Mecze w Częstochowie, Zielonej Górze, Lesznie, czy Toruniu bywają na najwyższym poziomie: widowiskowości i sportowym, a my byliśmy i jesteśmy za słabi, żeby do tego poziomu dorównać. I nie ma w tym nic złego - nie każdy może zostać mistrzem świata - tylko po co opowiadać głupoty, że właściwie to fajniej być 9, niż 1 ;)


           
Post 15 maja 2014, o 11:48
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
(...) właściwie to fajniej być 9, niż 1 ;)


Fajniej ? A nie łatwiej ? :wysmiewacz:

_________________
Obrazek


           
Post 15 maja 2014, o 12:20
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
No łatwiej przede wszystkim, bo być 1 przez 11 lat się nie udało - więc Marta przekonuje wszystkich, że bycie 9 (czyli 1 w I lidze) jest fajniejsze, niż 1 w elidze. I wybiera przetarty rzeszowski szlak bycia local matador deprecjonując global championships & extra leagues ;)


           
Post 16 maja 2014, o 04:09
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Pani Marta przekonała ze nawet na tym forum nie warto sie wypowiadac tylko wlasne zalozyc nowe forum :D ona to dziwnna jest kobieta, ale co zrobic? dostosowuje sie do sytuacji jaką ma... nie mozna ja lapac "za slowka" bo to nie jest to!

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 17 maja 2014, o 14:27
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/44001 ... e-poltorak


Nie cisną jej już chyba tylko ci, którzy nie znali żużla przed Marmą albo ci co siedzą w "młynie".

_________________
Obrazek


           
Post 17 maja 2014, o 16:26
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Być może pozwoli to pani Marcie - na przykład - utrzymać się w 2015 roku w Enea Ekstralidze, a jednocześnie nie wydawać na ten cel horrendalnych pieniędzy.


buehehehe. 3 punkty :hahaha:

Ogólnie dobry pojazd po PANI Marcie bez której to pieniążków by nie było niczego :(

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 maja 2014, o 21:02
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Marta nie ma z kim gadać w Rzeszowie, bo skłóciła się ze wszystkimi, to wypływa na wody krajowe. Podobno przestała być prezesem Speedway Stal Rzeszów (KRS nadal uparcie twierdzi co innego), to może wystartować na prezesa spółki Speedway Ekstraliga - a wtedy droga do Marma Polskie Folie Ekstraliga stoi otworem, sponsorzy pchać się będą drzwiami i oknami (podobnie jak to jest teraz w Rzeszowie), kluby dostaną grube miliony i w końcu zacznie to działać profesjonalnie ;)


           
Post 17 maja 2014, o 23:42
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Choć jeżdże na wyjazdy, choć jestem w "tak marmowym" młynie, choć chodze na mecze (o boże, tak mi przykro :( ... ) to odpowiem i brzychowi i kamilowi.


NIE POPIERAM PÓŁTORAK, jest dla mnie pierwszym szkodnikiem Rzeszowskiego speedwaya.


Ale ekstraliga jest dla mnie pierwszym szkodnikiem Polskiego speedway'a. I wy, popierając ten żałosny "list" stajecie się debilami. Jeśli poważny organ odpowiada w takim stylu, to ja jebie. Serio żużel jest niczym, żałosnym sportem dla wieśniaków jeśli to jest forma odpowiedzi. Tak nisko EE nie upadła od dawna, Marta zgnoi ich nawet nie wysilając się. To żenujące. Chryste, jak ja mam znajomym pokazać żużel jako konkurencje dla piłki czy siatki jeśli nasza najwyższa władza i liga zachowują się jak 14 letni gimnazjaliści :D

A rzucajcie się, riczi niech jebnie z 2 posty, marta i marma to syf, ale jeszcze większy jest w EE.

(Barany i debile, popierając ten "list" popieracie nowe tłumiki, komisarzy, regulamin, całe szambo). Pozdrawiam

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 18 maja 2014, o 03:03
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Powiem wprost chłopie. Nie mam szacunku dla nikogo kto stoi w Marowym młynie i dopinuje team marty połtorak. Mieliście zbierać podpisy nad poworotem do nazwy i co? czekam od dwóch lat i nie mogę się doczekać. Kiedys tu zostałem zaatakowany przez jakiegoś addicdterd to speedway który mi bredził, że będzie zbierął podpisy nad powrotem do nazwy i herbu. Śmieje mu się w twarz i mogę to zrobić nawet przy waszym całym marowym młynie :lol: Od dwóch lat czy tam trzech już nawet nie pąmietam czekam i nic.
Zespół nazywa się Marma Polskie Folie a w herbie ma jakiś śmieszny herb pge marma. Możecie sobie śpiewać Stal, ale to nic nie zmienia to jest PGE MARMA i tyle. To jak kolaburujący za zaborów ludzie wierzyli, że jak wejdą w system to ocalą coś z Polskości. Bzdura. Albo się walczy z okupantem, albo nie. Wy podkuliliście jajca i myślicie że jesteście zajebiści bo pośpiewacie Stal i wydacie parę gadżetów nazwa się nie zmienia. Nie mam Ci nic więcej do powiedzenia.

List bardzo dobry. Wszyscy widzą, że Marta Półtorak zachowuję się jak 15- latka w gimbazie i mam daleko gdzieś ile ma na koncie. Dla mnie to nie jest wyznacznik niczego. Albo ktoś jest powaznym wartościowym człowiekiem, albo zachowuje się jak nie rozwydrzony bachor. Ona robi to drugie. Gdybym ja miał połowę kwoty która ona zainwestowała to bym zrobił tu medal. Tak więc chłopie idź tam dalej wspierać i śpiewać na rzecz jej teamu, a mi daj spokój. Będę z niej szydził, bo już jako jedne z pierwszych po akcji z Holta wiedziałem z kim mamy do czynienia. Każdy celny pojazd po niej jest dobry i tyle.

Pozdrawiam.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 18 maja 2014, o 03:19
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Zapraszam na nową trybunę, do sektora dopingującego.


Wyjazd do Lublina 15 zł. + bilet (- program), czy jakoś tak.

Ale kijek tam, powrót do klasyki.

Trick napisał(a):
Choć jeżdże na wyjazdy, choć jestem w "tak marmowym" młynie, choć chodze na mecze

Współczuję.

Trick napisał(a):
NIE POPIERAM PÓŁTORAK, jest dla mnie pierwszym szkodnikiem Rzeszowskiego speedwaya.

A mimo to wypychasz jej kieszeń. Gratuluję.
Twoje dzieci będą mogły się od ciebie uczyć konsekwencji i ideałów.

Trick napisał(a):
Ale ekstraliga jest dla mnie pierwszym szkodnikiem Polskiego speedway'a.

Olewam polski speedway, zależy mi na rzeszowskim żużlu. Ty wspierasz Martę Polskie Folie. Gratuluję [2]

Trick napisał(a):
I wy, popierając ten żałosny "list" stajecie się debilami.

Jeśli ja jestem debilem to kim ty jesteś? Chyba w tym momencie braknie ci skali ziomuś.

Trick napisał(a):
Jeśli poważny organ odpowiada w takim stylu, to ja jebie.

A dlaczego nie? Że nieprofesjonalnie? A profesjonalne jest to, że ktoś RZĄDZĄCY rzeszowskim żużlem od piwnicy, przez dach na parku maszyn, po trybuny, wypisuje jakieś bzdury na forum publicznym? Jak to się ładnie mówi jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Półtorak od dawna próbuje kąsać SE, ale jest na to za krótka w spódnicy, żeby cokolwiek zrobić z tym zrobić (s*ierdolenie z zawodów z Leszna to nie jest jednak dobra droga). Goście wreszcie się jej odgryźli w - jak na moje - pięknej formie. Cytat, który tam dziabnął Kamil to przecież cytat idealny.
Sam nie napisałbym tego lepiej.

Trick napisał(a):
Serio żużel jest niczym, żałosnym sportem dla wieśniaków jeśli to jest forma odpowiedzi.

Będąc politycznie poprawnym proponuję przejść się pod Lidl, Helios itp. i poobczajać rejestrację na samochodach.
Nie będąc jednak poprawnym politycznie to oczywiście uważam za wsiura każdego, który wydaje własne pieniądze na to, by przyjść w niedzielę na H69. Dla mnie taki ktoś jest po prostu mentalnym wieśniakiem (nie obrażając w tym momencie żadnego mieszkańca wsi, prop dla nich). Ty, jak sam się przyznałeś, zaliczasz się do nich. Gratuluję [3]
(jednocześnie współczuję)

Trick napisał(a):
Tak nisko EE nie upadła od dawna, Marta zgnoi ich nawet nie wysilając się.

:hahaha: :hahaha:
Ok, idźmy dalej. <ociera łzy>

Trick napisał(a):
Chryste, jak ja mam znajomym pokazać żużel jako konkurencje dla piłki czy siatki jeśli nasza najwyższa władza i liga zachowują się jak 14 letni gimnazjaliści :D

Człowieku, kibicujesz drużynie, której szefuje ktoś, kto zachowuje się na poziomie podstawówki. Więc co ty chcesz pokazywać znajomym (większość wcześniej uśnie/wyjdzie/pójdzie po kiełbasę)? Każdy inteligentniejszy z nich, z automatu, wyrobi sobie zdanie o tobie, które nie będzie takim jakim ty je sobie to wyobrażasz. Ale próbuj, będziesz mógł wtedy zostać wśród swoich (nie, nie tych inteligentnych).

Trick napisał(a):
(Barany i debile, popierając ten "list" popieracie nowe tłumiki, komisarzy, regulamin, całe szambo). Pozdrawiam

Dopingujesz (Grzesiuuu Walaaaasek) Martę PGE Poseł Jan Bury Głosujcie Na PSL Oddam Miejsce W Ratuszu Marma Półtorak Polskie Folie Rzeszów. Może więc zamiast jechać wszystkich wokół zejdziesz na ziemię i zastanowisz się nad sobą, co?


e: A młynkowi proponuję zrobić transparent z dolarem z twarzą Okoniewskiego. Wasza idolka na pewno się ucieszy. Udowodnilibyście jej jak bardzo ją wspieracie i odwdzięczylibyście się za okazaną pomoc.


Oczywiście zdania co do Okoniewskiego nie zmieniam i wciąż wychodzę z założenia, że jeżeli ktoś jest przygłupem i nie potrafi wyciągać wniosków z historii, to powinien płacić za swój brak inteligencji. Dlatego też nie płakałbym, gdyby typ przesiedział cały ten sezon na karencji, a hajs zarabiał jedynie na jakichś duńskich/szwedzkich wsiach. Zasłużył sobie na to.

_________________
Obrazek


           
Post 18 maja 2014, o 09:56
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Przeciez wiadomo, o co tu chodzi. Ekstraliga jest "be", bo najpierw ukarali Marte za wyglupy w Lesznie, potem nie chcieli jej przyznac racji, jak wyglupiala sie w Tarnowie, do tego nie pomogli jej utrzymac sie w ekstralidze o przyznaniu medalu z urzedu nie mowiac, a na koniec jeszcze wszyscy sprzysiegli sie przeciwko niej i nie przyznali jej racji, gdy chciala obrabowac Okonia z kasy. To skandal w bialy dzien!

Oczywiscie, ze Enea Ekstraliga to megaszkodniki. Oni tam juz postaraja sie o to, ze kasta zielonogorsko - torunsko - gorzowsko - leszczynska nie byla przez nikogo zagrozona. Co prawda Tarnowa jeszcze nie udalo im sie pozbyc, ale mysle, ze ostro nad tym pracuja i efekty przyjda same. Mr. Szymkowiak nie wspomina nic o kosztach licencji i spelnienia wszystkich jej wymogow, kosztach organizacji zawodow zgodnie z wymogami narzuconymi przez Enea Ekstralige... na pewno znajdzie sie tego wiecej, choc za daleko juz od tego siedze, aby pamietac wszystko, co tam bylo. Jednym slowem - jedni sa drugich warci.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 18 maja 2014, o 20:17
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
widze jasiek ze dolaczyles do grona " prawdziwych " kibicow :)

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 18 maja 2014, o 22:06
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
O nie nie, az tak zle ze mna nie jest. :) Jestem tylko negatywnie nastawiony do Marty za jej ostatnie 3 - 4 lata "osiagniec".

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 464 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi