Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 24  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 lip 2014, o 13:05
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Zapraszam do tradycyjnego...hejtowania :D
Półtora okrążenia

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 21 lip 2014, o 13:44
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
Jeszcze dobrze nie wyszła do e-lipy a już myśli o składzie na następny rok :hahaha:


           
Post 21 lip 2014, o 14:58
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Widać zimny prysznic i spadek na dziesięciolecie wystarczył na kilka miesięcy i po nadspodziewanie dobrym początku wrócił hurra optymizm i rzeczywistość wirtualna:

Nigdy nie mieliśmy problemów z realizacją zobowiązań. Uważam, że zawodnicy to docenią i jeśli zajdzie taka potrzeba, to bez większych kłopotów pozyskamy nowych zawodników.

Jeśli tendencja Grudziądza i Rzeszowa zostanie podtrzymana, to możemy nie mieć szans na budowę drużyny ekstraligowej ;)


           
Post 21 lip 2014, o 17:43
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Cały akapit o Okoniu... Coś jest na rzeczy...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 7 sie 2014, o 20:54
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/45861 ... ekstralige

Krótki wykład na temat różnicy pomiędzy słowami a czynami:

Cytuj:
Poza tym, za mało słuchamy też kibiców. Oni często maja rację i czasami wystarczy tylko na to zwrócić uwagę.


:faja:

I przy okazji:

Cytuj:
Jestem w żużlu od dawna i pamiętam, że kiedyś nie mieliśmy takich problemów. Sędzia potrafił ocenić nawierzchnię i odpowiedzieć na pytanie, czy jest bezpieczna i sprzyja walce.


No szczególnie Wojaczek z buczą (71:18) :lol:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 7 sie 2014, o 21:38
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Cytuj:
No szczególnie Wojaczek z buczą (71:18) :lol:


No tak ... przy 37 stopniach celcjusza w cieniu ciężko zrobić dobry tor ... chyba, że ktoś zrobił w nocy sabotaż i rozkopał tor łopatą :D

_________________
Obrazek


           
Post 27 sie 2014, o 13:48
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Marta nadal obsrywa Ekstraligę, w której, jak wiele na to wskazuje, za rok wystartuje. I znowu będzie płacz:

Obserwowałam niedzielną kolejkę w ENEA Ekstralidze i kolejny raz potwierdziło się to, o czym wcześniej pisałam. Nie przez przypadek podnoszę ciągle kwestie związane z finansami. To właśnie z tego powodu w najlepszej lidze świata znowu było nudno.

Mecz z Leszna palce lizać - na Hetmańskiej dawno takiego nie było.

Pogrom w Gdańsku. Drużyna została rozjechana na własnym torze. Czemu ma to służyć? W podobnej sytuacji jest SPAR Falubaz Zielona Góra, który z bonusami musi zapłacić za ponad 80 punktów.

W ostatnich latach wyjazdy Rzeszowa też zazwyczaj kończyły się walką o wodę i dużymi wydatkami za punktówkę gospodarzy. Sprawdziłem, z jakim bilansem małych punktów kończyliśmy ekstraligę w ostatnich latach i wygląda to bardzo słabo:
2013: -104
2012: -82
2011: -51
2008: -255
2007: -10

Mam też wrażenie, że niektóre pierwszoligowe kluby lepiej pojmują zasadę profesjonalizmu w zarządzaniu. On powinien polegać na tym, żeby być wypłacalnym i solidnym w realizowaniu tego, do czego się zobowiązujemy.

Profesjonalizm w zarządzaniu, Droga Pani Prezes, to dużo więcej niż bycie wypłacalnym. Sukces rodzi się z pokory, czego Pani i m.in. Dawid Lampart jesteście najlepszymi przykładami. Można takie rzeczy wypisywać, pod warunkiem, że tę słabą finansowo i nudną ekstraligę wygrało się chociaż raz. A w sytuacji, w której z ekstraligi poleciało się na dziesięciolecie z przytupem, powyższe gorzkie żale są nie na miejscu i brzmią jak pretensje do garbatego, że ma dzieci proste ;)


           
Post 22 wrz 2014, o 16:44
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Nie wierzę, że coś takiego można opublikować na oficjalnej stronie spółki:

http://stal.rzeszow.pl/aktualnosci/2014 ... dzy-kibice

Marta się wzruszyła, walnęła wstęp z błędem ortograficznymi i wrzuciła list traktujący o "wchodzeniu w teren bagienny z pięknym, zdrowym klubem". Przecież to dramat jest grafomański na poziomie gimnazjum z małego miasteczka - zarzucanie Tarnowowi, że bierze pieniądze od Azotów (spółki skarbu państwa), biorąc samemu pieniądze od PGE..., szkoda pisać. Z listu wynika, że "kwiat" (Speedway Stal Rzeszów SA) otoczona jest przez "chwasty" (bankrutujące kluby ekstraligowe). Jakoś się jednak tak składa, że przez ostatnie 10 lat mamy problemy z nawiązaniem walki z tymi chwastami.

Skoro bełkot ten został opublikowany, to zawarta w nim ocena rzeczywistości i pomysły są dla Marty wartościowe. A jeśli tak jest, to ja więcej pytań nie mam i nie spodziewam się niczego ;)


           
Post 22 wrz 2014, o 22:39
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Nie ma sensu analizować tego syfu. lepiej sobie wlacz jakis porzadny zuzel. :)

https://www.youtube.com/watch?v=jh6zinxLVPY

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 7 paź 2014, o 09:57
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Cytuj:
15 milionów złotych trzeba mieć, aby zbudować drużynę, która powalczy o medale DMP - przyznaje Marta Półtorak, szefowa rzeszowskiego żużla, prezes Marmy Polskie Folie (sponsor strategiczny nowego ekstraligowca).


http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /141009770

:maryska:

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 7 paź 2014, o 10:24
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
To bardzo dobrze, że strategiczny sponsor drużyny ekstraligowej uważa że taki budżet należy zabezpieczyć - mam jednak nadzieję, że jest to bardziej budowanie pozycji negocjacyjnej pod rozmowy z PGE na sezon 2015, niż przemyślenia własne ;)

A fakt, że potrzeba sporej kasy, jeśli nie ma się wychowanków to insza inszość - same koszty transportu plus 'rozłąkowe' dla 7 zawodników i ich teamów idzie w kwotę sześciocyfrową za sezon.


           
Post 13 lis 2014, o 17:08
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
W Ekstralidze jest tyle niewiadomych, że nie byłabym w stanie podjąć decyzji, że będę za to odpowiadać


           
Post 24 lis 2014, o 00:02
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Spotyka się pani z zarzutami, że po co budować skład na awans, skoro zakładając, że znów wygracie rozgrywki Nice PLŻ, a nie wystartujecie w EE, to jest to bezsensowne?
- A w Ekstralidze gdzieś się awansuje? Ktoś jest pierwszy, drugi i trzeci. I tyle



muhahahahahhahahahahaahhaha. Umarłem :banana: :hahaha:

Rozumiem, że w ogóle to w czym się uczestniczy nie ma żadnego znaczenia. Co za różnica Premier League czy Klasa A? Tutaj i tutaj ktoś zajmuje pierwsze, drugie czy trzecie miejsce. Nie wiem po co ona daje kasę na NICE PLŻ, w końcu można jeźdźic i w drugiej lidze za mniejszy budżet. Przecież to to samo. Jeźdźi się o pierwsze, drugie i trzecie miejsce :wariat:

Ciekawy jestem ile fanów będzie na to chodzić? Najwierniesi z SFSR będą dalej wystawiać swój młynek? Czy już starczy?

Podejrzewam, że nie. Addicted to speedway zapewni nas tutaj jak kiedyś, że będzie ło ho ho ho ho walczył, zbierał podpisy i nic nie zrobi, poza krzyczeniem sobie Stal i nabijaniem jej portfela :lol:

No bo wicie rozumicie, my kochamy żużel co możemy zrobić, że ona jest taka, a chcemy go oglądać :(

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 28 lis 2014, o 13:44
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Redaktor Czekański trafił w punkt: Nie rozumiem tylko jednego: pani Półtorak, którą ostatnio tak tu broniłem, niby najpierw wycofała się z funkcji prezesa klubu, a potem z pozycji sponsora tytularnego i oświadczyła, że jej firma nie da już kasy na żużel. Jednocześnie zaś popularna "Grażyna" - jak ją zwą niektórzy kibice - udziela wywiadów w mediach, że ewentualnie w Nice I lidze do jej zespołu pasowaliby Kenni Larsen i Scott Nicholls. To ja się już pogubiłem w tym wszystkim i pytam: pani Martusia mówi to dziennikarzom jako kto?

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 28 lis 2014, o 20:05
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Zadawałem dokładnie to samo pytanie na tym forum z tydzień temu.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 28 lis 2014, o 22:38
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2213

Zobacz profil 
bifu napisał(a):
Redaktor Czekański trafił w punkt: i pytam: pani Martusia mówi to dziennikarzom jako kto?
może jako wierny kibic? :)


           
Post 28 lis 2014, o 22:49
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Tnie w ciula Czekański, ponieważ to jego koledzy z syfów na czele z Gapińskim wykreowali taką, a nie inną "pozycję" ich felietonistki. Jakaś grupka ludzi w Rzeszowie wie jak to wygląda, a żużlowa Polska myśli tak jak im napisali. I nawet nie zauważa sprzeczności, których od miesięcy nie brakuję.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 17 gru 2014, o 22:44
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Marta, członek rady nadzorczej Speedway Stal Rzeszów SA i akcjonariusz większościowy spółki, mówi:

Nie wiem, jak będzie w Rzeszowie, choć temu klubowi już jako kibic życzę wszystkiego co najlepsze. Znam tych ludzi, ale nie potrafię określić, jak wygląda sytuacja finansowa.


           
Post 18 gru 2014, o 01:42
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
yhym. niby tylko kibic, a w radzie nadzorczej siedzi i nic nie wie o finansach. taaa jasne...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


Ostatnio edytowano 18 gru 2014, o 15:02 przez Robi, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 18 gru 2014, o 09:12
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 lis 2005, o 11:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 61

Zobacz profil 
Ona naprawdę jest chora. Mam obawy, że jest to coś poważnego. Czego ktoś z otoczenia tej kobiety nie uspokoi i nie zamknie jej buzi na kłódkę??? :zygus:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 464 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi