Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 24  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 16 lut 2014, o 22:17
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8384

Zobacz profil 
Masz racje Nobi, przeoczylem tego Macka. Niewiarygodne dla mnie bylo, ze mogloby go tam zabraknac.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 17 lut 2014, o 10:18
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Tak się jakoś fajnie złożyło, że trójka z 'rzeszowskiech' TOP* wróciła na stare śmieci, to wspomnienia odżyły i zrobili się TOP ;)

*) - TOP (z ang. szczyt) to chyba rodzaj męski jest (ten top), więc top powinien być rzeszowski, a nie rzeszowskie.


           
Post 4 mar 2014, o 20:55
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Marta odżyła i dzieli się takimi oto przemyśleniami w 11 roku bytności w speedwayu:

Z juniorami jest zawsze trudno, a potrafią oni czasami zadecydować o wyniku meczu. Przy słabszej dyspozycji seniora, junior może sporo zdziałać.

Absolutnie zgadzam się z tym, że kadra seniorska jest uboga, ale gdybyśmy mieli w składzie trzech mocnych seniorów Polaków, to musielibyśmy zrezygnować z usług któregoś z zawodników zagranicznych.

Całość tutaj:
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /140309892

Jak co roku czekamy na szczęście i zastanawiamy się, jak to będzie. A inni w tym czasie budują zespoły na wyjazdach i wyjeżdżają na tor. Nasze orły/żurawie przygotowują się indywidualnie i bardziej teoretycznie ;)


           
Post 5 mar 2014, o 00:14
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
ze ci sie chce to jeszcze komentowac :)

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 5 mar 2014, o 12:50
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2265

Zobacz profil 
Bo Ritchie i Marta to jakby jedna wielka żużlowa rodzina :D


           
Post 5 mar 2014, o 13:46
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Eeee tam... Częstotliwością postów niemal zrównaliśmy się z częstotliwością komunikatów pojawiających się na oficjalnej stronie PGR - np. w lutym były dwa, no to zachęcam do dyskusji, od czasu do czasu. Może się ruszy, jak sezon ruszy? ;)

No to jeszcze w temacie: miały być co tydzień autorskie felietony na SF i co? Chyba, że coś pomieszałem ;)


           
Post 7 mar 2014, o 12:41
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Wszystkiego dowiemy się pod koniec tygodnia.

_________________
Obrazek


           
Post 12 mar 2014, o 17:59
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Historia jednego, tj. drugiego felietonu:

Nie do końca rozumiem, w jakim kierunku zmierzamy...

Powiem szczerze - ja wielu kwestii po prostu nie rozumiem...

Mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że ich nie rozumiem...


           
Post 12 mar 2014, o 22:09
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8384

Zobacz profil 
"Słyszałam już wątpliwości, czy w Rzeszowie tak naprawdę mimo to nie będzie rządów z tylnego fotela Marty Półtorak. Odpowiadam - nie będzie. "

"Wiele razy słyszałam opinie, że wszystko, co działo się w PGE Marmie, było efektem moich decyzji. To jednak nieprawda. Nie mam takiego stylu rządzenia. Zawsze udzielałam szerokich kompetencji wielu osobom."

"Nie mieszałam się do wszystkiego, bo to nie mój styl prowadzenia czegokolwiek, a tym bardziej profesjonalnej drużyny sportowej."

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 21 kwi 2014, o 00:33
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8384

Zobacz profil 
Cytat z Marty:

Trener nie jest już w stanie niczego nauczyć zawodnika, który jeździ od kilkunastu lat. Oni mają swoje przeżycia i wiedzą, jak jechać, a nawet jak nie wiedzą, to rzadko posłuchają. Taka osoba musi jednak wnieść charyzmę i pociągnąć zespół. Z Darkiem Śledziem pod tym względem w ubiegłym roku coś się stało. Trudno to wyjaśnić, ale był obok tego wszystkiego.

Caly artykul tutaj: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/433349/marta-poltorak-zadowolona-ze-slaczki-darek-sledz-byl-troche-obok

No tak... Darek Sledz byl z boku, bo ktos mu sie wladowywal z rekami i nogami w jego obowiazki... Janusza czeka pewnie to samo na dluzsza mete.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 21 kwi 2014, o 10:32
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Marta nie dorosła do ekstraligi? ;)

W Ekstralidze zabrakło mi czegoś, co odnalazłam w niższej klasie rozgrywkowej. Mam na myśli wielką pasję, a nie powoływanie się tylko na profesjonalizm i komercję.

A trochę bardziej serio, to ciężko o pasję w elidze (o odróżnieniu od ligi I), kiedy w meczach wyjazdowych walczy się o wodę ;)


           
Post 21 kwi 2014, o 19:16
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2005, o 17:30
Posty: 49

Zobacz profil 
Cytuj:
Żużel jest skazany na kibiców, emocje i odarcie go z tego powoduje, że mamy do czynienia z fabryką a nie sportem.


Amen.

Moje IQ nie dorosło do pojmowania....

_________________
Są trzy rodzaje prawdy: prawda, święta prawda i gówno prawda...


           
Post 21 kwi 2014, o 20:23
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Rzeczywiście ciężko to pojąć - na eligę przychodziło sporo więcej kibiców, niż na Łódź ostatnio, ale Marta po raz kolejny zaklina rzeczywistość. No i znowu się myli w imię solidarności wobec dużych i stabilnych sponsorów:

Gdybym miała postawić, kto zostanie mistrzem Polski, to mimo wszystko wskazałabym na Unibax Toruń.

Przegrali w Gdańsku, a do tego dostaną w pałę w Tarnowie, Gorzowie i/lub Zielonej i/lub Lesznie i Unibaxu nie będzie w play offach ;)


           
Post 22 kwi 2014, o 02:41
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
W Ekstralidze zabrakło mi czegoś, co odnalazłam w niższej klasie rozgrywkowej. Mam na myśli wielką pasję, a nie powoływanie się tylko na profesjonalizm i komercję.

Zaiste NIEBYWAŁE.

Cytuj:
Wielokrotnie powtarzałam, że nie zbudujemy niczego samymi karami.

Wyborne.





PS
Dla mnie sytuacja jest bardzo bolesna. Kibice wyraźnie powiedzieli, dlaczego odchodzą. Mamy święta, czas pewnej refleksji. Może warto byłoby uderzyć się w pierś i zastanowić nad tym, co my kibice, mówimy?. To mogłoby doprowadzić do wniosków, że może coś robisz Marto źle i wcale nie jesteś najmądrzejsza. Może należy zapytać np. mnie o moją decyzję, że nie będę już systematycznie chodził na haś. Nie jestem jedynym przykładem. Z rzeszowskich trybin odchodzi znacznie więcej osób. Nie ma już kilku ludzi, którzy w czarny sport wkładali dużo pasji, serca i wolnego czasu.




Ej, bo przeczytałem do końca i nie mogę.
Cytuj:
Czytam i słyszę, że minął czas prezesów pasjonatów, a przyszła pora na menedżerów. Wcale nie uważam, że kluby, na czele których stały osoby, których obecnie już w nich nie ma, były prowadzone nieprofesjonalnie. Józef Dworakowski wykładał własne pieniądze, podchodził do wszystkiego z pasją.

O co daje. :uklony:

Przecież Dworakowski ogłosił rezygnację po spotkaniu z Martą Rzeszów właśnie. I, o ile mnie pamięć nie myli, nawinął coś, że Marma Półtorak mocno obrzydziła mu speedway.

PS Mam to samo Józek. Wiem, że to czytasz.

_________________
Obrazek


           
Post 28 kwi 2014, o 11:06
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Żużlowy klub kokosa mamy w Rzeszowie od dobrych kilku lat - wychodzi na to, że rodzi się klub kokosa biznesowy:

http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,3496 ... #LokRzeTxt

Już nie tylko zachowanie GKSŻ i PZMot jest niebywale, ale również polskie sądownictwo (jakiekolwiek by ono nie było) i najemcy w MH, postępują w sposób niezgodny i niezrozumiały ;)


           
Post 28 kwi 2014, o 11:31
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
"Reszta artykułu dostępna dla naszych prenumeratorów" hahaha :D glupich szukaja.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 28 kwi 2014, o 12:50
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
To tak w skrócie (wyb. aut.) - niby mało speedwayowe, ale sądząc po żużlowym klubie kokosa, negocjacje z rajderami mogą wyglądać podobnie do tych z najemcami. Zawodnikom co roku mówi się, że jedziemy o medale:

Sąd Rejonowy w Rzeszowie unieważnił umowę jednego z najemców galerii Millenium Hall w Rzeszowie, twierdząc, że jej zapisy inwestor wprowadził podstępem. Czy to otworzy drogę innym najemcom do dochodzenia swoich roszczeń?

- W ocenie naszych klientów Millenium Hall oszukiwało najemców co do stopnia komercjalizacji galerii przed jej otwarciem i marek, które w niej będą - twierdzi Marek Tokarczyk z Kancelarii Radców Prawnych, która wystąpiła do sądu z pozwem o unieważnienie umowy, jaką Argasińska i Wardyńska (najemcy) zawarły z firmą Develop Investment, inwestorem Millenium Hall.

- W styczniu 2011 r., na dziesięć miesięcy przed otwarciem galerii, jej przedstawiciele w mediach chwalili się, że galeria w 80 procentach jest już skomercjalizowana, że mają podpisanych ponad 120 umów z najemcami. Podczas procesu wyszło na jaw, że w tym czasie firma miała umowy tylko z 34 najemcami. Zrobiono sztuczną propagandę sukcesu. W negocjacjach z najemcami podtrzymywano, że jest super, że na prawie wszystkie lokale są już podpisane umowy. Przyszli najemcy mieli krótki czas na podjęcie decyzji. Mówiono im: albo się decydujecie, albo nie, bo na wasze miejsce mamy wielu chętnych. Gdyby najemcy wiedzieli, jak jest w rzeczywistości, to w życiu by się nie zgodzili na proponowane stawki czynszowe - mówi Marek Tokarczyk.

W przypadku Teresy Argasińskiej i Joanny Wardyńskiej ten czynsz wyniósł około 11 tys. zł miesięcznie. - Te problemy i nerwy zajęły mi kawałek życia. Wreszcie ktoś powiedział prawdę, jak wyglądały negocjacje z Millenium Hall - mówi Wardyńska. Przed sądem zeznania złożyło dziesięciu innych najemców, którzy potwierdzili, że z nimi identycznie prowadzono negocjacje.

Develop Investement nie zamierza składać broni. - Złożymy apelację od tego wyroku - twierdzi Robert Szczepanek z kancelarii Causa Finita, która reprezentowała w sądzie inwestora Millenium Hall. Szczepanek przekonuje, że właściciele galerii próbowali się dogadać się z Argo, zanim spór przeniósł się na salę sądową.

- Właścicielkom stoiska proponowano przeniesienie go w inne miejsce i za darmo. Drugą ofertą były reklamy na telebimie. Nie skorzystały z tego. Sąd w sposób błędny zinterpretował dowody. Dał się ponieść nagonce medialnej na Millenium Hall. Tym paniom biznes po prostu nie wyszedł. Istnieje ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej. O żadnych zapewnieniach sprzecznych z prawem nie było mowy - przekonuje mec. Szczepanek.


           
Post 28 kwi 2014, o 14:30
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
dzieki ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 28 kwi 2014, o 21:20
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
tylko w Polsce takiech naiwniakow sie łapie na wędke jak te panie. W normalnym kraju umowy najmu są powierzane w rece prawnikow.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 28 kwi 2014, o 21:33
 Re: Marta Złotousta Półtorak - najlepsze z najlepszych
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Możecie mi zaufać ale w MH dużo większe wałki są robione, ale o nich w gazetach nie przeczytacie. Przynajmniej narazie :-)

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 464 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: frater, Liwer i 43 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi