Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Rzeszowscy sponsorzy...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 lip 2003, o 00:46
 Rzeszowscy sponsorzy...
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Za relacją z meczu w Gorzowie na Przeglądzie Żużlowym:
Cytuj:
Gorzowianie zdobywając w tym spotkaniu dwa duże punktu zrobili milowy krok do upragnionej pierwszej czwórki. Rzeszowianie zaś maja bardzo duże powody do zmartwienia. Cel sportowy w tym sezonie na pewno już nie został w żaden sposób osiągnięty. Po cichu i nieśmiało w mieście tym mówi się nawet o wycofaniu aktualnego sponsora strategicznego...


No ciekawe, ciekawe, że kolega z odległego Gorzowa odwazył się na tak smiały krok i napisał, coś o czym nawet w Rzeszowie cicho... O tym, że Jasol planuje odwrót. Że planuje, to chyba nie jest trudno wykoncypować, ale dlaczego ja mam wrażenie, że miano 'sponsor strategiczny' do firmy Jasol już dawno nie pasuje?
Mamy tu na forum przedstawicieli firmy Faraon. Panie Wacławie, prosiłabym o komentarz na ten temat. Czy rzeczywiście Jasol rezygnuje? I jakie są plany firmy Faraon co do Stali? Może być na priv.

_________________
K&P


           
Post 14 lip 2003, o 04:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
No niestety, wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazuja ze niedobrze sie dzieje i trudno bedzie z takim wynikiem i zespolem przyciagnac kogos kto wylozy kase na nastepny sezon. Widac jaki to ryzykowny sport i jak kontuzje wplywaja na wyniki. Chociaz wydaje mi sie ze strategia oparta na wychowankach nie sprawdzila sie w Rzeszowie. Mysle ze niektorzy zuzlowcy po prostu nie pasuja poziomem do 1 ligi a co dopiero do walki o extralige. Nie mam natomiast pojecia jak jest z kasa w klubie. Ostatnio chodzily pogloski ze ktos sie tam wycofal ze sponsorowania... ale tak naprawde niewiadomo jak jest i chyba prawdy sie nigdy nie dowiemy. A prawda o naszym zespole jest jedna - wystarczy popatrzec na tabele.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 14 lip 2003, o 10:50
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Myślę że RJ jest da nas bardzo ważnym sponsorem, bo jak się orientuje to Faraon sypie sporą kasę na sprzęt a Rafineria daje kasę na Boba i działalność klubu. Nie można zapominać o innych sponsorach takich jak Metalform, czy np. Gór Hut.
Ja myślę że Rafineria nie wycofie się. Została sponsorem tytularnym w 2002 roku gdy zespół był na sporym wirażu. Przedtem sponsorowała klub jeszcze za czasów Van Puru. Prezes firmy jest wielkim fanem speedwaya, podobnie jak Pan Kawa
i myślę że zrozumie że w takim sporcie jak żużel nie można wszystkiego przewidzieć.


           
Post 14 lip 2003, o 10:52
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Nie zgadzam się, error. Nie zgadzam się i juz. Tabela nie pokazuje żadnej prawdy o naszym zespole. 7 zawdoników kontuzjowanych w przeciągu 4 miesięcy, to za dużo jak na każdy zespoł, choćby złożony z samych gwiazd.
Idea zespołu wychowanków sprawdziła się w Rzeszowie, a właściwie sprawdziłaby się w 100%, gdyby nie zwykły pech. Uważam ten pomysł ze jeden ze szczęśliwszych.

A teraz cos do Tomka.
Problem w tym, że RJ nie daje kasy... Brhelowi zalegają z pieniędzmi, to raz. A dwa... kasa na działalność klubu to też fikcja. Nie przez przypadek coraz mniej tego Jasolu dookoła.

_________________
K&P


           
Post 14 lip 2003, o 11:10
 
Junior
Junior

Dołączył: 16 lis 2002, o 21:04
Skąd: Aleja Rejtana
Posty: 212

Zobacz profil 
moze jakis browar zasponsorowalby zuzel? ustawa zostala zmieniona wiec moze sie ktos zglosi ?oby


           
Post 14 lip 2003, o 11:31
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Kaśka może masz rację, ale te pieniądze które zalega Brhelowi tyczą się góra ostatniego lub przedostatatniego meczu. Czyli są w miarę czyści. Zresztą nie można rezygnować każdy sponsor obecnie jest na miarę złota.


           
Post 14 lip 2003, o 11:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Romaniak mówił w wywiadzie, że nie zalegają Mu kasy. Poza tym, czy możliwe jest, by firma, która wykupuje nazwę drużyny, nie dawała na nią kasy, która jest zapisana w umowie sponsorskiej?


           
Post 14 lip 2003, o 11:51
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
W rozmowie ze mną Brhel, nie Romaniak, dawał do zrozumienia że klub zalega mu troche kasy.
A co do drugiego zagadnienia w postaci firmy w nazwie... Mam przypomniec sławetny KKER?

_________________
K&P


           
Post 14 lip 2003, o 12:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Kaśka napisał(a):
W rozmowie ze mną Brhel, nie Romaniak, dawał do zrozumienia że klub zalega mu troche kasy.


Co to znaczy dał do zrozumienia? Mrugnął Ci oczkiem? Albo powiedział, albo nie.

Cytuj:
A co do drugiego zagadnienia w postaci firmy w nazwie... Mam przypomniec sławetny KKER?


W 1999 KKER wypłacił wszystko. W 2000 nie wypłacił jednej z czterech transz, czyli nie było tak źle. Z tego, co pamiętam, co pisał p. Heahne, Stal mogła ta kasę odzyskać, ale zmarnowała okazję. Zresztą nie porównujmy upadającej firmy KKER z RJ, która chyba nie po to wyciągnęła do żużla pomocną dłoń w roku 2000, by teraz się od niego odwracać. Jeśli zrezygnują po tym sezonie - ich prawo, ale żeby nie wywiązywać się z umowy teraz? Wątpie.


           
Post 14 lip 2003, o 13:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Kaśka napisał(a):
W rozmowie ze mną Brhel, nie Romaniak, dawał do zrozumienia że klub zalega mu troche kasy.
A co do drugiego zagadnienia w postaci firmy w nazwie... Mam przypomniec sławetny KKER?


Byc moze zalega ale to jeszcze nie oznacza ze Brhel ma sie spozniac na starty. Zreszta ten sezon Boba to tragedia tak jak i calej naszej druzyny. Niech nie zala winy na kase bo w wiekszosci klubow zawodnicy maja zaleglosci a z tego co wiem u nas z tym nie jest tak zle. Mysle ze na nastepny sezon, jesli wszystko pojdzie dobrze bedzie trzeba zakontraktowac innego stranierii - mlodszego. Jesli bedzie kasa to nalezy tez pomyslec o drugim obcokrajowcu. Co do naszych wychowankow... jasne ze pech z tym ze jak juz to wczesniej pisalem dziwnie sie sklada ze polowe tych kontuzji sami prowokuja na treningach. Jesli by byli klasowymi zawodnikami to napewno nie dopuscili by do takich sytuacji. Nie od dzisiaj wiadomo ze Trojan jezdzi po bandach bo zawsze tak jezdzil a to wiadomo czym grozi... tym co go spotkalo na poczatku sezonu.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 14 lip 2003, o 16:37
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
dzis uslyszalem w radio ze rafineria gdanska przejela rafinerie jasielska.
z tego co mi sie zdaje ciezko bedzie wyciagnac cos kasy z gdanska,
szefowie tej firmy kase beda chcieli dawac bardziej na wybrzeze, a jak wybrzeze teraz jezdzi to kazdy widzi.
pozdro dla was

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 14 lip 2003, o 18:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
dzis uslyszalem w radio ze rafineria gdanska przejela rafinerie jasielska.
z tego co mi sie zdaje ciezko bedzie wyciagnac cos kasy z gdanska,
szefowie tej firmy kase beda chcieli dawac bardziej na wybrzeze, a jak wybrzeze teraz jezdzi to kazdy widzi.
pozdro dla was


mam nadzieje ze sie nie spelnia przewidywania koronera.moze bedzie właśnie na odwrót.Gdański żużel upada i nie ma co w niego inwestować a w rzeszowski jak najbardziej:):):):)

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 14 lip 2003, o 19:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
rzeszowski zuzel tez umiera, widac to od kilku lat, od 3 druzyny w polsce do 13-14, rzeszowscy spidlejowcy staczaja sie po rowni pochylej, co sezon coraz gorzej.
nie zycze nikomu zle ale chyba dobrze sie dzieje dla rzeszowskiej pilki, sponsorzy zauwaza ze cos sie dzieje i ze chlopaki chca, jest dobrze kierowana sekcja i pieniadze nie pojda w bloto jak to sie dzieje w sekcji zuzlowej

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 14 lip 2003, o 19:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 cze 2003, o 11:01
Skąd: Rzeszów
Posty: 32

Zobacz profil 
Koroner mas z racje z roku na rokrzeszowski spidłej upada a dlaczego??? nasinie jerzdza ??? maja pecha?? nie ma kasy???/ nie da sie zwais wsyzstkiego na jedno jedno jest wiadome w tym sezonie maja pecha w tamtym nie było kasy w tym zrestza neiwsyzscy ejzdza jak powinni.Gdyby nie te zasrane kontuzje mozliwe ze wywiazała sie by walka z RKm przeciez "KSM" mielismy chyba 2 o ile dobrze pamietam.Miejmy nadziej ze za rok bedzi elepiej bo watpie zeby spadli

_________________
Obrazek
Tylko StaL ZKS


           
Post 14 lip 2003, o 23:15
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no i co z tego ze KSM takie bylo hehehe po pierwsze jakby Ci leszcze Ginialski nie brali kasy w swoje rece to moze by cos bylo jest $$$ jest zuzel proste... a do Gdańska utrzymaja sę utrzymaja wiec bede za Gdańskiem heh oni do Rzeszowa... <wow>:PPozdrowionka!!!!!!1

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 15 lip 2003, o 09:46
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Mam wrażenie, ze piłkarska sekcja jest sprawniej zarzadzana, dltego zaczyna wychodzić na prostą, a żużlowa jak stwierdził koroner stacza sie. O braku profesjonalizmu moze świadczyc to, ze nikt nie potrafi zdyscyplinowac Brhela, który od poczatku sezonu "w kulki leci", zatrudnia się trenera bez pojecia o tym jak zając się zespołem (genialny pomysł z scigamniem się w pięciu na treningu), czy tez przypadek z meczu w gorzowie, gdze nie ma kto zgłosic zminay. tak kompromitujące wpadki nie zdarzaja się w piłkarskiej sekcji. Gdybym ja miał kupe kasy i zastanawiał sie kogo sponsorowac na pewno nie rozmawiałbym z tak nieprofesjonalnie postępującymi ludzmi jak działacze zużlowie, dopóki oni nie odejda i nie przyjda na ich miejsce fachowcy nie bedzie żuzla ani wielkich sponsorów jak np. Top Secret czy Atlas.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 15 lip 2003, o 10:37
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Pomarzyc zawsze mozna...:P

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 15 lip 2003, o 14:56
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
kenny01
Cytuj:
Co to znaczy dał do zrozumienia? Mrugnął Ci oczkiem? Albo powiedział, albo nie.

Nie wszysto trzeba powiedzieć, żeby stało się jasne. Poza tym, teżeli klub rzeczywiście nie zalegałby Brhelowi, z pewnością dla zachowania dobrych stosunków z nim, Czech by to przyznał.

Co do KKER. Sponsor był w nazwie i się nie wypłacił. Nie rozważaliśmy na początku na konkretnych przykładach, tylko napisałeś 'firma która wykupuje nazwe drużyny'. Podalam więc przykład.

error
Cytuj:
Byc moze zalega ale to jeszcze nie oznacza ze Brhel ma sie spozniac na starty. Zreszta ten sezon Boba to tragedia tak jak i calej naszej druzyny. Niech nie zala winy na kase bo w wiekszosci klubow zawodnicy maja zaleglosci a z tego co wiem u nas z tym nie jest tak zle.

Ale to nie jest point. Rozmawiamy o tym jakich mamy sponsorów, a nie jakie są skutki tego, czy dają kasę czy nie.

koroner:
Cytuj:
spidlejowcy staczaja sie po rowni pochylej

Lubisz to określenie, co? Ja osobiście zbluzgałam Cię za nie na początku naszej znajomości, ze dwa lata temu, a teraz czytam je po raz 3 w przeciągu jednego dnia.

Wszyscy z koronerem na czele wieszacie psy na tych biednych zużlowcach. Tak jakby to była ich wina, że sezon kończy sie jak kończy. Nikt z łaski swej nie przypomni sobie dlaczego rzeczywiście jeżdżą tak słabo. Dlaczego? Powtarzam: siedem poważnych kontuzji przez 3,5 miesiąca. Tego nie wytrzyma żaden dream team.

_________________
K&P


           
Post 15 lip 2003, o 15:41
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
Kaska jak w poprzedniej dyskusji doszlo mniedzy nami do ostrej wymiany zdan teraz musze przyznac ci racje.Pokazujesz postawe godna prawdziwego kibica trzeba zawsze bronic swojego zespolu i wierzyc ze jest poprostu dobry.POZDRAWIAM :D


           
Post 15 lip 2003, o 16:41
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Problem w tym, że ja nie wierze, że Stal jest dobra. Ja to wiem i jestem co do tego przekonana. Szkoda tylko, że nie mielismy szans, żeby przez cały sezon pokazać jacy jesteśmy dobrzy. Nie można być dobrym, kiedy sie pozbawia zespołu jego trzonu w postaci dwóch liderów jak to miało miejsce w Gorzowie. Nie mozna być dobrym jak za jednym zamachem w gipsie ląduje dwóch młodzieżowców... itd. itd.

_________________
K&P


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi