Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Rzeszowscy sponsorzy...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 20 lip 2003, o 19:01
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Jeśli chodzi o Kuźniara, to ja swoje wiem, tak samo jak swoje wie jeden z członków drużyny, który prosił kiedyś, żeby FC nie wyśpiewywał tej durnej piosenki o Kuźniarze, bo on i tak nie ma zadnego wpływu na kształt druzyny. Trenerem jest tylko w kwestii treningowej i to ponoć nie do końca...
Co do koronera. To ja, Tomek, nie pisałam tylko o tym sezonie wszak. Jesteś kibicem piłkarskim, a żużlem interesujesz się na poziomie tego, co wyczytasz w gazetach. Ty też byś mnie wysmiał, jakbym zaczęła po wynikach piłkarzy Stali oceniać i wyzywać tylko trenera.

_________________
K&P


           
Post 20 lip 2003, o 20:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Kaśka napisał(a):
Jeśli chodzi o Kuźniara, to ja swoje wiem, tak samo jak swoje wie jeden z członków drużyny, który prosił kiedyś, żeby FC nie wyśpiewywał tej durnej piosenki (autorstwa chyba ramelowa) o Kuźniarze, bo on i tak nie ma zadnego wpływu na kształt druzyny. Trenerem jest tylko w kwestii treningowej i to ponoć nie do końca...
Co do koronera. To ja, Tomek, nie pisałam tylko o tym sezonie wszak. Jesteś kibicem piłkarskim, a żużlem interesujesz się na poziomie tego, co wyczytasz w gazetach. Ty też byś mnie wysmiał, jakbym zaczęła po wynikach piłkarzy Stali oceniać i wyzywać tylko trenera.


No to skoro Kuzniar jest tylko marionetka to po co wogole jest w klubie? Chyba po to tylko zeby kase zbierac, jak by mial honor to by odszedl ze stanowiska.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 21 lip 2003, o 11:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Eh no i Kaśka ma racje tak jak większość, która myśli, że nasi coraz gorzej jeżdżą, a to widać jak na dłoni, że ciągle prześladowały nas kontuzje w tym sezonie :( no i oczywiście czasami defekty przez które było by więcej pkt. w meczu np. z Tarnowem w Tarnowie mecz by był wygrany :) ale cóż ... pech to pech, może i trzeba w następnym sezonie zainwestować w nowych zawodnkiów choćby lepszego obcokrajowca itd.,

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 21 lip 2003, o 20:00
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Wszystkiego nie mozna zwalac na pech.Wiem ze gdyby nie kontuzje opady deszczu defekty to teraz bysmy byli w pierwszej czworce.Trzeba jednak pamietac ze zuzel to loteria a szczescie sprzyja lepszym

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 26 lip 2003, o 01:37
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Po pierwsze do errora. Już sobie wyobrażam jak Ty i Tobie podobni plujecie na wszystko dookoła, kiedy na początku sezonu Stal informuje, że trenera nie będzie... Trener być musi, choćby tylko po to by od czasu do czasu trening poprowadzić. Czy musze Ci to tłumaczyć? Tam z wysokosci USA wszystko takie zamazane?
A do prezesa: nie mogłam się wprost doczekać, kiedy ktoś wyciągnie to stare przysłowie, że szczęście sprzyja lepszym. Aż dziw bierze, że dopiero przy czterdziestym którymś poście...
Po pierwsze, jak będziemy się w dyskusji kierowali mądrościami ludowymi, a nie LOGIKĄ, to daleko nie zajedziemy, a po drugie żużel to wcale nie loteria. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można przecież przewidzieć sporo wydarzeń.

_________________
K&P


           
Post 26 lip 2003, o 03:11
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
pamietam takie czasy gdy kuzniar byl coachem i chcial wyrzucic z druzyny najlepszego zawodnika chodzi mi o g. rempale bo zawalil jeden mecz. czy bylo to sluszne???????????
moze i interesuje sie druzyna z doskoku a ty jestes i faktyczna fanatyczka to jednak slyszalem w wywiadach takie decyzje ktore go osmieszaja a to jest dla niego kompromitacja, pamietam go jezcze jak jezdzil i byl najlepszym zawodnikiem druzyny

Cytuj:
Tam z wysokosci USA wszystko takie zamazane?


co ty sie kolesia czepiasz bez sensu??????
fakt ze obrazek ma skopany gdzie glupszego znalezc nie mozna ale wydaje mi sie ze zazdroscisz mu tego ze jest w juesej. niewidzisz jak chlopak maniakalnie interesuje sie lewoskretami?????
wyluzuj troszku

Cytuj:
Po pierwsze do errora. Już sobie wyobrażam jak Ty i Tobie podobni plujecie na wszystko dookoła, kiedy na początku sezonu Stal informuje, że trenera nie będzie...


jedna rada:
nie patrz na wszystkich z gory.
dla mnie tez kuzniar jest kicha.
ale dlaczego odrazu porownujesz mnie do tego typka???????????

Cytuj:
A do prezesa: nie mogłam się wprost doczekać, kiedy ktoś wyciągnie to stare przysłowie, że szczęście sprzyja lepszym. Aż dziw bierze, że dopiero przy czterdziestym którymś poście...


zuzel to sport z kontuzjami i trzeba sie z nimi liczyc kochanie, tak zawsze bylo i jest i nawet ty tego niezmienisz i skoro byly nawet te kontuzje to jest wszystko wliczone w koszta wiec to nie jest zadna wymowka ze nie awansowalismy gdzie wszystkie myszy tak gadaly.
o wiele wieksze szanse mialy lublin i tarnow zeby awansowac niz jaseole.
powiedzmy sobie szczerze: jasol jest slaby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytuj:
a po drugie żużel to wcale nie loteria. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można przecież przewidzieć sporo wydarzeń


dokladnie, tylko ze zmiennym szczesciem, jasole mieli wygrac z lublinem bez problemu a przegrac z tarnowem, pozatym trzeba bylo wygrac w rawiczu i trzeba bylo zakladac wysoka porazke w rybniku, pozatym wszystko jest do wytlumaczenia logiicznie.


na warszawie wywieszamy z kolega olbrzymia flage "wkm warszawa" o czym dobrze wie ramelow i wam wszystko wyjasni

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 29 lip 2003, o 12:02
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Co do Kuźniara, to dla mnie mało liczy się to co było. Teraz, w tym sezonie facetowi ufam i wierze w to, co mówi, bo naprawde sporo czasu z nim przegadałam.
Kolesia z USA sie czepiam, nie dlatego, ze ma taki avatarek czy inny. Ma gdzies jego avatarki. Czepiam się, bo mieszkając w USA zna więcej plotek i pogłosek niż ja, dość blisko związana z klubem. Najgorsze jest jednak to, że nic z tego nie ma potwierdzenia w rzeczywistości. Poza tym nie można prowadzić rzetelnej obserwacji Jasolu Rzeszów mieszakając w Vernon Hills.
Nie, nie patrze na wszytkich z góry. Poza tym ja wcale nie napisałam, że error i jemu podobni, to akurat Ty. Nadinterpretujesz moje słowa.
Owszem żużel to sport z kontuzjami i w ogóle, ale kontuzji nigdy nie można przewidzieć. Tak samo jak nie mozna założyć, że ten i ten będzie miał kontuzje, w związku z tym należy jeszcze kogoś zakontraktować. Poza tym nie o tym pisałam. Cytujesz mnie, a potem piszesz jakieś swoje dowolne przemyślenia i jeszcze się czepiasz.
Gdyby nie kontuzje, to dopielibyśmy swego i z Tarnowem i z Lublinem i Rawiczem. Bo JASOL NIE JEST SŁABĄ DRUŻYNĄ.

A flagi na spotkaniu z WKM-em nie widziałam. Chyba, że chodzi Ci o tą koło parku maszyn, chociaż ja osobiście Ciebie tam nie zauwazyłam, więc sądze że byli to inni kibice WKM-u.

_________________
K&P


           
Post 30 lip 2003, o 05:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
hehe chodzilem tyle lat na zuzel ze taraz nawet nie musze patrzec zeby osadzic sytuacje. Zuzel to niezbyt skomlikowany sport, wygrywa ten ktory przyjezdza pierwszy. A ze nasi w tym sezonie zadko przyjezdzali jako pierwsi to przegrali, i czy to tak trudno sobie wyobrazic? Chodzac na zuzel tez nie zagladalem do klubu, siedzialem tylko na trybunach i patrzylem. Po tym jak kto jechal i ile punktow przywiozl mowilo sie jak pojechal. Teraz czasem jak sie uda slucham transmisji na radio, czasem cos sciagam z netu. Czytam tez opinie ludzi na forum i mysle ze jestem na bierzaco i wcale nie musze siedziec tam na trybunach zeby wiedziec w jakiej kto jest formie. A to co sie dzieje w klubie przecietnego kibica nie interesuje... te wszystkie gierki prezesow, dzialaczy i tym podobnych typow/tnx koroner za to slowo/. Itak nie mamy na to wplywu a skoro ty tak siedzisz po klubie i rozmawiasz z tymi wielkimi rzeszowskiego speedwaya to moze oswiecisz nas dlaczego w tym roku zmarnowali sezon i pieniadze ktore dostali? Mysle ze kazdy chetnie sie dowie, tylko nie wykrecaj sie juz tymi kontuzjami bo to staje sie nudne... moze napisz dlaczego do tych kontuzji doszlo? i dlaczego akurat my mamy takiego pecha... pewnie w klubie wiedza. Napisz nam prawde Kasiu bo mamy juz dosyc plotek i domyslow a takze dwuznacznych odpowiedzi. Siedzac sobie w Vernon Hills szukam prawdy palac kubanskie cygaro i saczac mexykanska teqille przegryzajac sola :) pozdrawiam

_________________
Leave Me Alone


           
Post 31 lip 2003, o 16:43
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Cytuj:
A flagi na spotkaniu z WKM-em nie widziałam. Chyba, że chodzi Ci o tą koło parku maszyn, chociaż ja osobiście Ciebie tam nie zauwazyłam, więc sądze że byli to inni kibice WKM-u.


tak wiec chcialem uczciwie oznajmic ze to byl kit dla smichu z ta flaga. nie bede jak glupi siedzial i robil z siebie pajaca z ta flaga. a jak mi uwierzylas w to to podziwiam.

Cytuj:
i tym podobnych typow/tnx koroner za to slowo/


zupelnie nie ma za co, wiesz ze dla ciebie wszystko

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 24 sie 2003, o 09:40
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
"Udało nam się przedłużyć umowę z jednym z naszych podstawowych sponsorów. Wkrótce będziemy rozmawiać z kolejnymi" - te słowa wypowiedział wczoraj na antenie Telewizji Rzeszów Władysław Prygoń, prezes ZKS "Stal" Rzeszów. Nie ujawnił jednak jej nazwy. To pierwsza od dawna dobra wiadomość na temat rzeszowskiego żużla. Nie potwierdzają się więc obawy co niektórych osób w Rzeszowie, że nikt nie chce wspomóc rzeszowskiego żużla w przyszłym sezonie.


za http://www.przegladzuzlowy.pl

Tak trzymac.


           
Post 24 sie 2003, o 09:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
tym sponsorem z tego co wiem jest Rafineria Jasło, dobrze ze tak potężna firma zostaje przy żużlu bo może uda sie namówić przede wszystkim pana Kawe jak i inne firmy. W każdym razie to jest dobry początek.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 24 sie 2003, o 09:53
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
noo w koncu dla odmiany cos przyjemnego...
Ciekawe z kim??? Może z rafinerią ?
Oby tylko jeszcze Faraon zostal
P.S. Sewer uprzedziles mnie :twisted: :D

_________________
The Naturat

Obrazek


Ostatnio edytowano 24 sie 2003, o 12:53 przez Buber, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 24 sie 2003, o 10:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
W koncy jakas dobra wiadomosc jest juz jeden + :D

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 24 sie 2003, o 10:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Nio to jest zdecydowany "+" !!! Oby tak dalej i będzie super!! :arrow: :wow: czekamy jeszcze na inne wiadomości oczywiscie dobre "+" :)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 24 sie 2003, o 10:59
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Z tego co wiem RJ w od przyszlego roku bedzie wchodzila w sklad konsorcjum paliwowego na czele ktorego bedzie stala Rafinaeria Gdansk. Mam nadzieje ze RJ pozostanie przy rzeszowskim zuzlu - chyba Gdans jej tego nie zabroni...

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 24 sie 2003, o 11:11
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
no nareszcie od wielu tygoni mozemy sie usmiechnac, do dobrych widomosci bylo zdecydowanie za malo w tym sezonie


           
Post 24 sie 2003, o 22:42
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Może ktoś sie czegoś dzisiaj dowiedział o jakiego sponsora chodzi czyy o RJ czy Faraona czy kogoś innego widziałe ze niektórzy gadali tam z panem KAwą :wink: :wink: :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 25 sie 2003, o 00:01
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Cytuj:
"Udało nam się przedłużyć umowę z jednym z naszych podstawowych sponsorów. Wkrótce będziemy rozmawiać z kolejnymi" - te słowa wypowiedział wczoraj na antenie Telewizji Rzeszów Władysław Prygoń, prezes ZKS "Stal" Rzeszów. Nie ujawnił jednak jej nazwy. To pierwsza od dawna dobra wiadomość na temat rzeszowskiego żużla. Nie potwierdzają się więc obawy co niektórych osób w Rzeszowie, że nikt nie chce wspomóc rzeszowskiego żużla w przyszłym sezonie.


za http://www.przegladzuzlowy.pl

Tak trzymac.


Z góry przepraszam za pesymizm , ale:
- jak klub moze przedłużać umowę z jednym ze sponsorów, jeśli z wzsystkich wypowiedzi na tym forum wynika , że sekcja zwiazana była umową tylko z RJ
- jaki sponsor jest na tyle naiwny , że podpisuje umowę na sponsorowanie klubu - jak rozumiem-w przyszłym sezonie , nie mając grama pewności co do występów w przyszłym sezonie w brawach Stali kogokolwiek z trzonu drużyny
- umowy sponsorskie podpisywane są na czas określony , najczęściej na okres jednego roku bądź też na sezon- więc gdzie tu sens i logika- sezon trwa a do końca roku hoho.
TO SIĘ NIE TRZYMA KUPY- KTOŚ TU COŚ PRZEKRĘCIŁ- MOŻE PRYGONIOWI CHODZIŁO O TO ŻE OTRZYMAŁ ZAPEWNIENIE OD RJ CO DO KONTYNUACJI SPONSORINGU - BYŁOBY BARDZO FAJNIE
W innym przypadku nic z tego nie rozumiem i oby nie było tak , że tonący chwyta się brzytwy i sprzedał sie za "garśc srebrników" - wówczas pozostałby podziw dla marketingowców z Jasła i pożałowanie dla nieudolności zarzadzajacych sekcją żużlową.


           
Post 6 gru 2003, o 16:02
 


Wygrzebalem ten watek gdzies z przeszlosci. Mozna teraz porownac, na ile sprawdzily sie tamte dyskusje. Absolutna krzywda dla Faraona byloby stwierdzenie, ze przed sezonem 2004 nie udzielili pomocy sekcji. Twierdza, ze nie beda pomagac sekcji w sposob bezposredni, ale czyz przekazanie Macka i motocykli do klubu nie jest pomoca, o ktorej warto powiedziec? Co z Rafineria Jaslo?


           
Post 6 gru 2003, o 18:09
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 09:54
Posty: 47

Zobacz profil 
Co ze sponsorem strategicznym o którym pojawiła sie wczoraj wiadomość na PZ?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ptbjl i 52 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi