Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Rzeszowscy sponsorzy...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 6 gru 2003, o 18:15
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Wczoraj były prowadzone rozmowy, ale na jakieś wiadomości będzie trzeba poczekać...


           
Post 21 gru 2003, o 12:01
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Wczoraj były prowadzone rozmowy, ale na jakieś wiadomości będzie trzeba poczekać...

I co minał miesiac prawie no 2 tyg :wink: :wink: I nic zadnych konkretów nie wiadomo :?: :?: pewnie sie firma juz wycofała.......... :cry: :cry: :cry: :cry:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 21 gru 2003, o 16:28
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Firma Telenet została sponsorem gorzowian.
Swoją siedzibę ( oddział) ma w Mielcu.
Koleś z tej firmy lubi chodzić na mecze w.... Rzeszowie i Tarnowie.

Szkoda, że nas nie zasponsorował... :(

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 21 gru 2003, o 17:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Ale to ta wlasnie firma miala rzekomo wylozyc 150 tys zl i byc sponsorem strategicznym, o ktorym mowil szylar ??

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 21 gru 2003, o 17:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Ale interes firmy niekoniecznie musi byc zwiazany z interesem prywatnej osoby. Gorzow lezy w tej chyba bogatszej czesci Polski i moze to bylo powodem podjecia wlasnie takiej decyzji. Moze tam wiecej na tej reklamie zarobi. Trudno powidziec dlaczego nie Rzeszow tylko Gorzow.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 21 gru 2003, o 19:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
Ale to ta wlasnie firma miala rzekomo wylozyc 150 tys zl i byc sponsorem strategicznym, o ktorym mowil szylar ??


Nie.


           
Post 21 gru 2003, o 19:42
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
Może ktoś z Gorzowa bardziej się o to ppo prostu starał i umiał stworzyć lepsze warunki.
Ja nie wiem jak było ze Stalą, ale nie może być przecież tak, że mówi się "My jesteśmy zasłużony klub X, i wszyscy powinni nas chcieć sponsorować bo mamy tam ileś mistrzostw Polski", albo bo "Jesteśmy z tego samego regionu kraju i powinniście byc patriotami lokalnymi i nas sponsorować". Mam nadzieję, że wszyscy już o tym wiedzą, że takie są realia, bo jak nie to klub nie ma szans na istnienie. Powtarzam, że nie wiem jak było ze sponsorowaniem Stali i mam nadzieję, że nie tak. A jak do sponsorów będzie się podchodzić w odpowiedni sposób to na pewno się jakiś znajdzie

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 21 gru 2003, o 23:13
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2003, o 14:22
Skąd: Rzeszów..::B4::..
Posty: 145

Zobacz profil 
error napisał(a):
Ale interes firmy niekoniecznie musi byc zwiazany z interesem prywatnej osoby. Gorzow lezy w tej chyba bogatszej czesci Polski i moze to bylo powodem podjecia wlasnie takiej decyzji. Moze tam wiecej na tej reklamie zarobi. Trudno powidziec dlaczego nie Rzeszow tylko Gorzow.


Od dawna wiadomo ze południe kraju jest biedniejsze co widac zreszta po klubach ligi (z wyjatkiem tarnowa-ale i to niedługo upadnie,zazbardzo szastają kasą) dlatego firmy wolą inwestwoac gdzie indziej , tzn w bogatszych czesciach kraju .niextety taka jest rzeczywistosc


           
Post 22 gru 2003, o 14:55
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Zgadzam się z ZOMBI widoczne nasze władze klubowe to nieudacznicy i ktos im podkradł sponsora :).

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 12 sty 2004, o 17:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
nie ma co. zalamac sie mozna. tak sobie czytam forum bo czasu troche mam i sie zalamac mozna. co temat to dotyczy albo zawodnikow i ich kontraktow albo trenera. ten to chyba sponsora dotyczy. i tak wlasciwie to ci dzialacze pracuja juz jakis czas a nic nie zalatwili dla klubu i kibicow. ani sponsora, ani trenera, ani zawodnikow... jedynie to szylar sobie obiecywanie i klamanie pocwiczyl


           
Post 12 sty 2004, o 20:52
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
jeśli ktoś się nie utrzymuje z tego co robi to i zaangażowanie tak wygląda jak wygląda
Stal to niestety nie Barcelona gdzie wielkim osiągnięciem i honorem jest zwycięstwo w wyborach na prezydenta klubu...

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 12 sty 2004, o 21:01
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
a jak jest z tymi prezesami co cos zrobili dla klubow swoich? np. prezes obu unii, albo maslanka
a tak w ogole to oni przeciez jakas kase biora za to ze sa dzialaczami klubowymi


           
Post 12 sty 2004, o 21:05
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
pewnie biara kase za to, ale poza tym maja zawsze jakies inne, lepsze zrodlo utrzymania. A jak komus za dobrze idzie to zaraz ktos jest zazdrosny albo komus cos sie nie podoba...

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 12 sty 2004, o 21:09
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
Zombi napisał(a):
pewnie biara kase za to, ale poza tym maja zawsze jakies inne, lepsze zrodlo utrzymania. A jak komus za dobrze idzie to zaraz ktos jest zazdrosny albo komus cos sie nie podoba...


no i wlasnie. prezesi innych klubow pracuja gdzies indziej a klub to bardziej hobby ale jednak potrafia w to wlozyc troche checi i zdolnosci. a naszemu szylarowi moze checi nie brak ale zdolnosci... widzimy jakie ma zdolnosci. w kazdym razie inni potrafia a szylar nie

a zazdrosc to zwykla polska cecha


           
Post 12 sty 2004, o 21:13
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
zeby przynajmniej dlugow nie narobil bo z nimi to nawet najlepszemu nie jest latwo zrobic jakis wynik

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 12 sty 2004, o 21:16
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
a ja jeszcze cos powiem patrzcie sponsora tytularnego nie mamy i niby się beda robic długi ale jak liderzy nie podpiszą to długów nie bedzie bo komu będziemy placic za punkty:P heh

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 12 sty 2004, o 21:19
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Fransik chyba w klubie mysla podobnym tokiem jak ty :D... To jest faktycznie dla nich tok rozumowania najlepszy, gdyz nie ma kasy = nie ma zawodnikow = nie ma premi za punkty = zaoszczedza sie pieniadze = idzie sie pic :P Mam nadzieje, ze mimo wszystko tylko ja tak mysle :P

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 12 sty 2004, o 21:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
ale to co mowi fransik nie jest zle. niech ida w pierona te macki i karole, w miedzyczasie niech sie sponsorow szuka a potem niech wracaja jak juz beda jakies podstawy finansowe


           
Post 12 sty 2004, o 21:26
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
dobrze mowicie!!! ja chyba zglosze kandydature na prezesa po szylarze bo w oszczedzaniu to ja dobry jestem. Wyrzuciłbym wszystkich zawodnikó, a jeżdziłbym tylko juniorami, ktorzy bogatych rodzicow maja i sami na dzialanie sekcji by kase dawali. Z trenerem tez nie byloby problemu bo np. kazdy kto da na klub okreslona ilosc pieniędzy bedzie mogl sobie kolejke potrenowac. Zeby za stadion nie placic na wyjazdach ylko jezdzic sie bedzie i po frytkach!!! To nic ze trzecia liga ale bez dlugow przynajmniej

Można to traktować jako mój program w najbliższych wyborach :D :D :D

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 12 sty 2004, o 21:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
nyks napisał(a):
ale to co mowi fransik nie jest zle. niech ida w pierona te macki i karole, w miedzyczasie niech sie sponsorow szuka a potem niech wracaja jak juz beda jakies podstawy finansowe
Tylko potem może być mały :wink: problem bo Maciek ze Stali odejdzie za 100 tys. a Karol bezpłatnie :!: z przy ewentualnym powrocie nie musi być aż tak różowo np. Maciek 300 tys. a Karol 100 tys. :wink: i co wtedy :?:

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Grembi i 186 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi