Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Stan papieża ciężki-czy mecz się jutro odbędzie??


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 2 kwi 2005, o 10:51
 Stan papieża ciężki-czy mecz się jutro odbędzie??
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2003, o 14:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 32

Zobacz profil 
Mam pytani do wszystkich którzy owiedzają tą stronę Stali Rz-ów.Gdyż czytałam na internecie w dniu wczorajszym,że podczas jednego z meczów piłkarskich jakiś drużyn(nie pamiętam ich nazw) w 41 minucie sędzia przerwał zawody po interwencji kibiców,którzy po informacjach z Watykanu sami chcieli przerwać spotkanie.Wszyscy zeszli na murawę stadionu i modlili się o cud powrotu do zdrowia dla Ojca Świętego.Dlatego zastanawiam się czy jeśli stan Papieża się nie zmieni,albo nie daj Bóg pogorszy się,to czy jutrzejszy mecz na stadionie Stali dojdzie do skutku.Proszę osoby,które mają bliższy kontakt z klubem przy ul.Hetmańskiej jeśli mogą aby skontakotwały się z osobami,które zajmują się takimi sprawami w klubie i następnie o przekazanie tych informacji w tym poście.Z góry bardzo dziękuję.Może jutro przez meczem wszyscy kibice w ciszy pomodlą się o zdrowie Ojca Świętego i o szczęśliwy sezon dla naszych żużlowców,a następnie uczcimy to wszystko minutą ciszy.Może Ci ludzie którzy zajmują się oprawą meczu przyjmą mój pomysł.Przekażcie im to,bo przeciez Jan Paweł II to człowiek,który bardzo wiele dla nas wszystkich zrobił-więc my,jako rodzina żużlowa możemy w tych bardzo ciężkich dla Niego chwilach wesprzeć Go modlitwą.

_________________
Mysia


           
Post 2 kwi 2005, o 10:56
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8379

Zobacz profil 
1. Stan papieza jest ciezki, ale jeszcze nie umarl...
Nie usmiercajcie go przedwczesnie. :x

2. Jesli kolejka bedzie przelozona, bedzie oficjalny komunikat

3. Bodajze Przeglad Sportowy podal informacje, ze nie ma
kolejki na kiedy przelozyc, wiec prawdopodobnie sie odbedzie.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 2 kwi 2005, o 10:59
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
jak podaly sportowefakty decyzja o przesunieciu kolejki ma zapasc dzisiaj o 12. tymczasem pzpn oswiadczyl ze zaplanowane na ten weekend mecze pilkarskie odbeda sie ale zostana poprzedzone modlitwa o zdrowie Papieza


           
Post 2 kwi 2005, o 11:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
News ze strony:

"Organizatorzy zawodów zapowiadają szereg atrakcji. Kibice zgromadzeni na trybunach podziwiać będą mogli skoki spadochronowe, o których następnie opowiadał będzie Wacław Czyż. Odbędzie się również "koncert" dziewczęcej Orkiestry Dętej VI Liceum Ogólnokształcącego i Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie. Swoje układy taneczne zaprezentują również cheerliderki z grupy L-9, prowadzonej przez Panią Jadwigę Filip. Do prezentacji, Zarząd Klubu, Zarząd Sekcji Żużlowej oraz zawodników przywiozą samochody marki - mercedes. Start do pierwszego biegu zaplanowany jest na godzinę 15:45. "

To żart? News został opublikowany wczoraj wieczorem i aż dziw bierze, że wszystkie te atrakcje nie zostały jeszcze odwołane, ale wierzę, że będą!

Mam mieszane uczucia, co do odwoływania meczu. Myślę o tym od rana i myślę, że mecz powinien się chyba jednak jutro odbyć... No chyba, że Papież odejdzie i zostanie wprowadzona żałoba narodowa, wtedy nie będzie dyskusji...

Myślę, że mecz powinien się odbyć, bo mecz to walka. A czyż Papież teraz w jakiś sposób nie walczy? A to był kiedyś sportowiec! Myślę, że w ten sposób lepiej Go uszanujemy niż odwołując kolejkę.

Jednak jest kilka poważnych "ale" jak ten mecz powinien wyglądać.. Nie może to wyglądać jak zwyczajna beztroska dla kibiców, komercyjna impreza! Nie powinno być jakiejś głupiej dicho muzy. NIE POWINNO BYĆ REKLAM PUSZCZANYCH Z GŁOŚNIKÓW. NIE POWINNO BYĆ REKLAM ROZŁOŻONYCH NA BOISKU. NIE POWINNO BYĆ MERCEDESÓW, SPADOCHRONIARZY, FLAG NA PŁOCIE ITP. Co powinno być? Modlitwa podczas prezentacji, poprowadzona przez kapelana Stali. Cisza, albo jakiś spokojna orkiestrA, kiedy zawodnicy będą iść na prezentację. Spokojna, aczkolwiek nie-dołująca, nawet radosna (ale w odpowiednim tonie) muzyka puszczana przez DJ-a. A Spiker powinien się ograniczyć do podawania wyników. A broń Boże ględzenia o foliach, farbach, klejach do glazury...

Nie chcę, by mecz wyglądał jak msza, bo przecież na torze będzie się toczyć normalna walka o ligowe punkty! Nie chcę tylko, by była JAKAKOLWIEK pompa organizacyjna. Ograniczmy mecz do jazdy zawodników bez żadnych zbędnych dodatków. Będzie na to 9 innych okazji w tym roku.

Tak byłoby może najlepiej, a taki mecz zapamiętano by na długo. Byłyby to zawody szczególne w tym szczególnie trudnym czasie

Ps. Może dla niektórych "małych ludzi" wyda się nieprawdopodobne, by na meczu nie było reklam, bo to przecież "sponsorzy za to płacą"! Odpisuję od razu, pragmatycznie, że jakoś na TVN-ie czy w TVP od wczoraj nie ma ogóle reklam, na czym te telewizje straciły miliony złotych... Ale tam jacyś mądrzy ludzie w ten sposób oczywiście nie myślą, bo doskonale wiedzą, że komercyjna działalność w takim czasie, to nie reklama a anty-reklama i jest to po prostu niesmaczne

Kończę krótko - jeśli mecz będzie i będzie zorganizowany jak zwykle, z reklamami i z muzyką w stylu "tacz mi tacz mi bejbe" to zrobi mi się niedobrze i myślę, że nie tylko mi. Tyle ode mnie.


           
Post 2 kwi 2005, o 12:05
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 gru 2004, o 23:08
Skąd: Rzeszów
Posty: 36

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
Mam mieszane uczucia, co do odwoływania meczu. Myślę o tym od rana i myślę, że mecz powinien się chyba jednak jutro odbyć... No chyba, że Papież odejdzie i zostanie wprowadzona żałoba narodowa, wtedy nie będzie dyskusji...

Myślę, że mecz powinien się odbyć, bo mecz to walka. A czyż Papież teraz w jakiś sposób nie walczy? A to był kiedyś sportowiec! Myślę, że w ten sposób lepiej Go uszanujemy niż odwołując kolejkę.

Jednak jest kilka poważnych "ale" jak ten mecz powinien wyglądać.. Nie może to wyglądać jak zwyczajna beztroska dla kibiców, komercyjna impreza! Nie powinno być jakiejś głupiej dicho muzy. NIE POWINNO BYĆ REKLAM PUSZCZANYCH Z GŁOŚNIKÓW. NIE POWINNO BYĆ REKLAM ROZŁOŻONYCH NA BOISKU. NIE POWINNO BYĆ MERCEDESÓW, SPADOCHRONIARZY, FLAG NA PŁOCIE ITP. Co powinno być? Modlitwa podczas prezentacji, poprowadzona przez kapelana Stali. Cisza, albo jakiś spokojna orkiestrA, kiedy zawodnicy będą iść na prezentację. Spokojna, aczkolwiek nie-dołująca, nawet radosna (ale w odpowiednim tonie) muzyka puszczana przez DJ-a. A Spiker powinien się ograniczyć do podawania wyników. A broń Boże ględzenia o foliach, farbach, klejach do glazury...

Nie chcę, by mecz wyglądał jak msza, bo przecież na torze będzie się toczyć normalna walka o ligowe punkty! Nie chcę tylko, by była JAKAKOLWIEK pompa organizacyjna. Ograniczmy mecz do jazdy zawodników bez żadnych zbędnych dodatków. Będzie na to 9 innych okazji w tym roku.

Tak byłoby może najlepiej, a taki mecz zapamiętano by na długo. Byłyby to zawody szczególne w tym szczególnie trudnym czasie

Ps. Może dla niektórych "małych ludzi" wyda się nieprawdopodobne, by na meczu nie było reklam, bo to przecież "sponsorzy za to płacą"! Odpisuję od razu, pragmatycznie, że jakoś na TVN-ie czy w TVP od wczoraj nie ma ogóle reklam, na czym te telewizje straciły miliony złotych... Ale tam jacyś mądrzy ludzie w ten sposób oczywiście nie myślą, bo doskonale wiedzą, że komercyjna działalność w takim czasie, to nie reklama a anty-reklama i jest to po prostu niesmaczne

Kończę krótko - jeśli mecz będzie i będzie zorganizowany jak zwykle, z reklamami i z muzyką w stylu "tacz mi tacz mi bejbe" to zrobi mi się niedobrze i myślę, że nie tylko mi. Tyle ode mnie.


Podpisuje się pod tym. Właśnie tak powinno być


           
Post 2 kwi 2005, o 12:36
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 kwi 2004, o 20:04
Skąd: STALECZKA GORZÓW
Posty: 21

Zobacz profil 
To juz lepiej przełozyc te kolejke! :cry:

_________________
I wszyscy razem....Y.M.C.A:))


           
Post 2 kwi 2005, o 12:43
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 gru 2004, o 23:08
Skąd: Rzeszów
Posty: 36

Zobacz profil 
van dyke napisał(a):
To juz lepiej przełozyc te kolejke! :cry:


To powiedz na kiedy???? Dlaczego większość uśmierca już Papieża !!!


           
Post 2 kwi 2005, o 12:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Podczas treniengu mi jako przedstawicieloiwi Klubu Kibica dyrektor Skuba przekazal prosbe od Prezydenta miasta do kibicow o zachowanie powagi sytuacji podczas meczu. Zostawcie w domu trabki i inne gadzety. Klub Kibica odstapi raczej na pewno od tego spotkania.

To co pisal kenny jest racja, ale zestanawiam sie czy taka wymarzylismy sobie inauguracje? Moze powiecie, ze jestem malo obiektywny (tylko ja to wiem) poniewaz tak czy tak jutro mnie nie bedzie z powodu wyjazdu, ale uwazam, ze meczu byc nie powinno. Najlepiej opisuje cala zaistniala sytuacje temat newsa na PZ: "Zaduma, czy kasa - apel, nie jedzmy w niedziele!".

Po naszych zawodnikach rowniez widac, ze kazdy o tym mysli. Oni sami nie wiedza jak sie zmobilizowac na takie spotkanie. Nie wiedza czy wogole sie mobilizowac, nie wiedza czy wogole pojada. Decyzja nalezy jednak nie do nas. Ja swoje zdanie wyrazilem i wiem, ze kazdy ma prawo do swojego. Wydaje mi sie, ze najlepszym rozwiazaniem bedzie przelozenie kolejki juz dzisiaj. Nie straca na tym kluby jezdzace na wyjazd (np na drugi koniec kraju) chociaz jak zwykle pierwsze kolejki przygotowywuje sie tak aby nie byly to jak najmniejsze odleglosci z mozliwych.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 2 kwi 2005, o 13:21
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2003, o 14:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 32

Zobacz profil 
Ja nikogo nie uśmiercam za życia,a tym bardziej Papieża.Tylko chciałam zapytać,czy ktoś wie jaką decyzję podejmie (lub podjął) klub w sprawie jutrzejszego meczu.Gdyż również podpisuję się pod tym co napisali moi poprzednicy,że jeśli mecz dojdzie do skutku,to należy zachować powagę i nie przynosić ze sobą żadnych gadżetów żużlowych.Przed rozpoczęciem meczu,po prezentacji wszyscy kibice razem z żużlowcami i osobami związanymi z żużlem,powinni pomodlić się o szczęśliwy powrót Jana Pawła II do zdrowia-o cud.

_________________
Mysia


           
Post 2 kwi 2005, o 13:36
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 sie 2004, o 16:07
Skąd: NM
Posty: 68

Zobacz profil 
W pelni sie zgadzam z Ramelowem. Uwazam ze powinno dojsc do odwolania calej kolejki. Dla tych ktorzy dalej sa nie przekonani, niech sie zastanowia:
Czy mozna sie cieszyc zwycieswtem swojej druzyny w takiej chwili?


           
Post 2 kwi 2005, o 13:43
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 paź 2004, o 04:23
Skąd: Rybnik
Posty: 558

Zobacz profil 
Goldi napisał(a):
W pelni sie zgadzam z Ramelowem. Uwazam ze powinno dojsc do odwolania calej kolejki. Dla tych ktorzy dalej sa nie przekonani, niech sie zastanowia:
Czy mozna sie cieszyc zwycieswtem swojej druzyny w takiej chwili?

A gdy Papież nie daj Boże odejdzie w Poniedziałek, a kolejkę Ci przełożą na Sobotę, to będziesz umiał się cieszyć?
Na jedno wychodzi.

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 2 kwi 2005, o 13:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 gru 2004, o 23:08
Skąd: Rzeszów
Posty: 36

Zobacz profil 
Goldi napisał(a):
W pelni sie zgadzam z Ramelowem. Uwazam ze powinno dojsc do odwolania calej kolejki. Dla tych ktorzy dalej sa nie przekonani, niech sie zastanowia:
Czy mozna sie cieszyc zwycieswtem swojej druzyny w takiej chwili?


A kto powiedział że trzeba sie cieszyć.. zwycięstwo można spokojnie przemilczeć


           
Post 2 kwi 2005, o 14:03
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
p84p napisał(a):
Goldi napisał(a):
W pelni sie zgadzam z Ramelowem. Uwazam ze powinno dojsc do odwolania calej kolejki. Dla tych ktorzy dalej sa nie przekonani, niech sie zastanowia:
Czy mozna sie cieszyc zwycieswtem swojej druzyny w takiej chwili?


A kto powiedział że trzeba sie cieszyć.. zwycięstwo można spokojnie przemilczeć


Traktujesz zuzel jak obowiazek czy moze pasje, odpoczynek, zabawe?

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 2 kwi 2005, o 14:04
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8379

Zobacz profil 
Przesadzacie i tyle. Jest tak jak pisze Rekinica.

Zastanowcie sie ponadto, czy papiez chcialby
wlasnie takiej ogolnonarodowej histerii i cyrku
z usmiercaniem go na sile? Bo ja jestem przekonany,
ze nie.

Ale zgadzam sie rowniez z Kennym, ktory mowi
o odwolaniu oprawy i zachowaniu powaznej
atmosfery.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


Ostatnio edytowano 2 kwi 2005, o 14:06 przez Jasiek, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 2 kwi 2005, o 14:05
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Kolejka ligowa nie tylko piłkarsa będzie odwołana jak papież umrze, a jeżeli nie to się odbędzie.

Ludzie zastanówcie się czy Papież byłby za ogólno-światową żałobą ??? Jeżeli oglądacie transmisje z Watykanu to Papież nie każe nam się smucić tym że ktoś umiera. I religia nas tego uczy więc nie piszcie o tym w ten sposób, co będzie to będzie. Świat straci WIELKIEGO CZŁOWIEKA ale istnieć musi nadal. Jedyna co nam zostanie to zachować go w pamięci i naszym dzieciom opowiadać że:
ŻYŁ NA ŚWIECIE TAKI CZŁOWIEK POLAK KTÓRY POTRAFIŁ PODERWAĆ MILIONY DUSZ!!!

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 2 kwi 2005, o 14:07
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8379

Zobacz profil 
Cytuj:
Ludzie zastanówcie się czy Papież byłby za ogólno-światową
żałobą ???


Uscislijmy - raczej ogolnopolska. Daje glowe, ze wiekszosc krajow
tego swiata przechodzi obok tej calej sprawy tak, jak obok
niedawnej sprawy Terry Shiavo.

W Australii np. kompletna cisza na ten temat, co nawet mnie
bardzo zaskakuje. Chyba wokol wspomnianej Amerykanki
bylo wiecej ruchu.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 2 kwi 2005, o 14:11
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 gru 2004, o 23:08
Skąd: Rzeszów
Posty: 36

Zobacz profil 
Ramelow napisał(a):
p84p napisał(a):
Goldi napisał(a):
W pelni sie zgadzam z Ramelowem. Uwazam ze powinno dojsc do odwolania calej kolejki. Dla tych ktorzy dalej sa nie przekonani, niech sie zastanowia:
Czy mozna sie cieszyc zwycieswtem swojej druzyny w takiej chwili?


A kto powiedział że trzeba sie cieszyć.. zwycięstwo można spokojnie przemilczeć


Traktujesz zuzel jak obowiazek czy moze pasje, odpoczynek, zabawe?


Ja traktuje żużel jako pasje, odpoczynek i zabawe ale nie wiem czy zauwazyłeś że żużlowcy traktują żużel jako normalną pracę i źródło utrzymania.. Ja nie uśmiercam Papieza więc uważam że zawody mogą się odbyć, ale tylko w odpowiedniej atmosferze..nigdzie nie jest napisane że musimy się cieszyć, krzyczeć i skandowac na każdych zawodach..jak raz będzie inaczej to nic się nie stanie a przynajmniej zostanie nam to w pamięci..

Pozdrawiam


           
Post 2 kwi 2005, o 14:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 gru 2004, o 23:08
Skąd: Rzeszów
Posty: 36

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Przesadzacie i tyle. Jest tak jak pisze Rekinica.

Zastanowcie sie ponadto, czy papiez chcialby
wlasnie takiej ogolnonarodowej histerii i cyrku
z usmiercaniem go na sile? Bo ja jestem przekonany,
ze nie.

Ale zgadzam sie rowniez z Kennym, ktory mowi
o odwolaniu oprawy i zachowaniu powaznej
atmosfery.


Jasiek zgadzam się z Tobą w 100%
Sory za post pod postem


           
Post 2 kwi 2005, o 14:27
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Panowie zapewne mnie zbesztacie za te słowa, ale no ludzie zdaje sobie z powagi sytuacji, ale nie widze powodu żeby odwoływać cokolwiek i co do prezentacji też no kurcze co to da jak będzie cisza na stadionie i tak papieżowi to nie pomoże to jest istota ludzka każdy kiedyś umże wiem że On jest wielkim człowiekiem i zrobił duzo dla świata no ale nie róbmy z tego powodu ciszy na stadionie...czyli co klaskać tez nie bedzie można ?? A co do niektórych któży twierdzą że mecz wogóle nie powinien sie odbyc a jestem pewien że w 60% ta decyzja jest spowodowana tym że ta osoba poprostu nie może być w niedziele na stadionie bo musi gdzieś wyjechać, no trudno sie mówi.

Pozdrawiam


           
Post 2 kwi 2005, o 14:40
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
czy wy sadzicie ze papiez chcialby zeby robic wokol tego taki szum?
i mam takie pyrtanie czy jesli za tydzien go juz nie bedzie a na meczu bedziecie sie cieszyc i oprzezywac mecz, to wtedy juz nie bedziecie o nim pamietac? chcecie teraz na pokaz pokazac ze myslicie o nim zeby np za tydzien miec czyste sumienie? a przeciez On zyje. wiec po co odwolywac mecz. umrze to ok. nikt nie bdzie wtedymial zadnego ale. poki co ZYJE!!! i jesli coniektorym sie nie podoba mysl ze w niedziele mialby byc mecz to niech na ten mecz nie idze. bedzie wtedy w zgodzie z wlasnym mysleniem i pogladami, a tym ktorym to ze Papiez jest poważnie chory nie bedzie przeszkadzao w oglądnieciu meczu to na ten stadion pójdzie. prziecież to,że odbędzie się mecz to nie znaczy, że macie obowiązek, aby się na nim wstawić. i sam Papiez mówi żebyśmy sie nie smucili, a wy wiecie swoje i bedziecie dalej postulowac odwiłanie kolejki.

wiec moje zdanie jest takie, ze mecz powinien się odbyć. ja go oglądne w spokoju, ale nie bede decydował za innych czy maja kibicować czy nie, cieszyć się czy nie. jeśli by papież umarl to chyba sprawa jasna,,ze kolejke trzeba odołać, ale póki zyje to nie ma ku temu podstaw. On moze sie jeszcze meczyc pare tygodni i to oznacza ze mozeby caly sezon odwolac? uspokójcie sie troche. pomyslcie o tym co Papiez by chcial abysmy zrobili. bo na pewno nie to abysmy sie pozamykali w domach czy koscialach.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: RychuZKS i 52 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi