Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Śmiech na sali czyli nasz trener i jego wywiady.


Wszystko o Stali Rzeszów


Czy jesteś za tym, aby Grzegorz Kuzniar nadal pełnił funkcje trenera drużyny Jasol Rzeszów
Tak 23%  23%  [ 8 ]
Nie 77%  77%  [ 27 ]
Liczba głosów : 35
Opcje      Szukaj
Post 28 lip 2003, o 11:13
 Śmiech na sali czyli nasz trener i jego wywiady.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Oto wypowiedz naszego ,,treneiro,, Pana Grzegorza Kuzniara zamieszczona na łamach Przegladu Zuzlowego:


Cytuj:
Bohumil Brhel najprawdopodobniej do końca sezonu nie pojawi się w barwach Jasolu Rzeszów. Ogromne pretensje do Czecha o postawę w tym roku mają rzeszowscy działacze i trener Grzegorz Kuźniar. - "Nie tylko przez kontuzje, ale także przez fatalną postawę Brhela nie weszliśmy do pierwszej czwórki. Teraz mamy pewny pierwszoligowy byt, myślimy już o przyszłym sezonie, więc lepiej, aby pojeździli nasi chłopcy - mówi Kuźniar. Rzeszowski szkoleniowiec zaznacza jednocześnie, że dopóki prowadzi rzeszowską drużynę, Brhel nie wystartuje w jej barwach. - "Jeżeli zostanę zmuszony do wystawienia Brhela do składu, wówczas zrezygnuję " - zapowiada rzeszowski trener.


Rzeszowianie mają pretensje do Brhela o słabszą postawę, notoryczne spóźnianie się na start i nie przyjeżdżanie na mecze w określonym w kontrakcie czasie. - "Nie rozumiem jego postępowania. Przecież on za każdy punkt dostaje pieniądze. Może zatem bardziej opłaca mu się spóźnić na start albo wjechać w taśmę niż walczyć o punkty? Nie mam pojęcia. Ale już przed sezonem mówiłem, że nie chcę Brhela w drużynie, a kierowałem się jego postawą w zeszłym sezonie. Nie chodziło mi o postawę na torze, ale te jego dziwne absencje na niektórych meczach" - dodaje Kuźniar.



A oto wypowiedz Kennego. Cytuje go poniewaz tego wywiadu nie widziałem tegoz wywiadu na TVRzeszów

Cytuj:
Wczoraj trafiłem przypadkiem na pomeczową wypowiedź naszego trenera w TV Rzeszów. Kto nie widział niech jej szuka dzisiaj Na moje oko wczoraj Kużniar to już wybitnie przegiął pałę. Nie chodzi tu już o te bzdury, że gdyby jego od początku słuchano i drużyna jechała "swoimi chłopakami" - bez Brhela, to bylibyśmy w górnej czwórce. Naprawdę nie chodzi o tą debilną wiarę, że Golonka byłby skuteczniejszy od Brhela. Czyżby Kuźniar nie wiedział, że waleczność nie jest równoznaczna ze skutecznością? Golonka (co było widać dzisiaj) może sobie powalczyć z Warszawką, ale nie z Rybnikiem, Tarnowem itp. Ale Kuźniar uważa, że z Goloną, a bez Brhela byśmy awansowali i już! (Tylko skoro tak, to dlaczego, panie Kuźniar, tak rzadko żeś Golonkę z rezerwy puszczał, co?)
Mnie jednak wkurzyła druga część jego wypowiedzi (czyli zwalanie winy za wynik na wszystkich z wyjątkiem na siebie). Kuźniar stwierdził, że niepotrzebnie nagle w połowie sezonu (co on pieprzy? W połowie sezonu już wiadomo było, że daleko nam do ekstraligi) sponsorzy (jacy sponsorzy p. Kuźniar? Ci się ponoć wycofali!), działacze zaczęli wygadywać , że jak awansujemy, to wtedy klub nakupuje nowych zawodników. I pan Kuźniar stwierdził, że takie zapowiedzi mogły sprawić, że chłopakom odechciało się walki, bo po co mają walczyć, skoro po awansie by się ich ze skłądu usunęło Kur** przecież on zarzucił drużynie, że ta świadomie na dawała z siebie wszystkiego, że odpuszczała! Ja nie wiem, czy ten pan nie bierze odpowiedzialności za to, co mówi?! Jak dla mnie dymisja...
Ale było w tej wypowiedzi coś optymistycznego. Kuźniar powiedział, że do końca jedziemy w krajowym składzie, bo albo Brhel, albo on. Dlatego Bob wróć! Wróć chociaż na jeden mecz


Specjalnie nie wkleiłem tego wywiadu to tematy ,,Wywiad z Grzegorzem Kuzniarem,, poniweaz interesuje mnie Wasza opinia na temat tego co mówi Pan Kuzniar. Dodatkowo zamiesciłem ankiete do której wysłania serdecznie zapraszam.


           
Post 28 lip 2003, o 13:03
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
brhel wruc na jeden mecz....przegiencieee! jestem za tym by kuzniar zostal na nastepny sezon! bo jesli nie on to kto?! najpierw byly tematy ze faraon ustala sklad potem ze brhela sie niehce widziec, a teraz to sie go wola zeby wrucil bo nam jusz inny koles bardziej niepasuje! czytajac ta wypowiedz nieusmiehnolem sie ani razu!....

_________________
Obrazek


           
Post 28 lip 2003, o 13:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Kuźniar moze trenerem dobrym i jest (tego nie wiem) ale on sie tylko błaźni w każdym swoim wywiadzie.
A jeżeli spełni się jego "marzenie" o tym by jechać własnymi chłopcami to ja bede widzial jeszcze czarniejsze (bo juz są czarne) chmury nad rzeszowskim speedwayem.
Owszem skład krajowy mamy bardzo dobry(aż sam się zastanawiam jak gorzów znalazł się w 1/4) ale do tego trzeba jeszcze solidnego obcokrajowca !

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 28 lip 2003, o 14:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
brhel wruc na jeden mecz....przegiencieee! jestem za tym by kuzniar zostal na nastepny sezon! bo jesli nie on to kto?! najpierw byly tematy ze faraon ustala sklad potem ze brhela sie niehce widziec, a teraz to sie go wola zeby wrucil bo nam jusz inny koles bardziej niepasuje! czytajac ta wypowiedz nieusmiehnolem sie ani razu!....


Wiesz, ile jest osób na tym forum? Sprawdź. Często tu jest tyle opinii, ile osób, więc generalizowanie i wrzucanie wszystkich do jednego wora to głupota. Mnie nie obchodzi, kto ustala skład. Powinien robić to menedżer. Ponoć odpowiada za to jednak Kuźniar - nieudolnie. Przypomnę choćby skład w Tarnowie - nr 5. Wilk 6. junior - to jest dopiero przegięcie! Kuźniar może jest dobrym trenerem, bo zawodnicy go ponoć lubią. Więc ok - niech trenuje, ale niech nie decyduje o składzie, niech nie stawia wymagań - kiedyś chciał wypieprzyć Rempałę, a w tym sezonie od początku mu Brhel nie pasował. Kuźniar ZAWSZE umiał i umie wypomnieć Bobowi jego wpadki, ale na kompromitację "swoich chłopaków" zawsze przymyka oczy. U Kuźniara są równi i równiejsi, tak nie powinno być. Fligiert moja wypowiedź nie miała nikogo wprawić w dobry humor, nie wiem gdzieś to wyczytał.
A Kuźniar powinien sobie zatrudnić rzecznika prasowego.


           
Post 28 lip 2003, o 14:59
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Ej Strongu uwazam ze ta ankieta jest troche nie na miejscu.Wiadomo ze co drugi kibic go nie chce ale my na to nic nie poradzimy ze mamy takiego trenera a nie innego.

Poza tym ty od pewnego czasu tylko kazdego obgadujesz i wyzywasz.Przypomne ci sytuacje z Robertem Suszczynskim.
Czlowieku ty nie jestes niewiadomo czym .....

Wiem ze mielismy sie nie klócic ale ja juz k**** nie wytrzymuje.

Moze ja zaloze ankiete Czy chcesz aby Strongu pisal na tym forum i beda dwie odpowiedzi jedna to nie a druga to oczywiscie ze nie i jak sie bedziesz czul ??

Wiesz ja tam nic do Ciebie juz nie mam ale wyluzuj z tym obgadywaniem wszystkich i wszystkiego....

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 28 lip 2003, o 18:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Nobi a czy ty qurcze musisz sie wszystkiego czepiac, co napisze na tym forum. Czy ja kogoś w tym temacie obraziłem.

Wydaje mi sie ze masz kompleks Stronga. Napisze cos - od razu lecą pod moim adresem jakies uwagi (AntyStrongu przypomnij sobie)
Chłopie nie chcesz tego czytac - to nie czytaj.
Do tej pory starałem sie byc miły ale teraz juz nie wytrzymuje.
WEZ ***** ***** SIE ODEMNIE !!!




Strongu - wyluzuj troche !


           
Post 28 lip 2003, o 20:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
wyluzujcie, czy kazda wymiana pogladow musi sie konczyc klotnia? dyskutujmy na luzie, bez zbednych emocji no i tych slow na "Q" ;)

_________________
Leave Me Alone


           
Post 28 lip 2003, o 20:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Wiedziałem, że mamy trenera inteligentnego inaczej ale żeby do tego stopnia????!!!!
Wypowiedź pierwsza: Bob Brhel faktycznie w tym sezonie zawodził i wyprawiał różne cyrki jednak mówienie że to tylko przez niego nie znaleźliśmy się w pierwszej czwórce jest chore. Ciekawe co pan trener powie o postawie reszty zawodników bo jakoś samych kompletów nie było widać. Do tego od razu zapytam, gdzie jest ten junior co miał się pojawić jak za dotknięciem czarodziejskiej rączki ???
Wypowiedź druga: tutaj to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, jak można wysnuć tak wspaniałą teorię, "nie jechali dobrze bo sponsorzy powiedzieli że będzie kasa i kupią nowych zawodników" to jest dopiero parodia do kwadratu !!!!!
Kolejne pytanie do wspaniałego trenera, a jakie błędy Pan popełnił bo z tego co słyszę od jakiegoś czasu to wszyscy są winni tylko broń boże nie pan???, bardzo ciekawa teoria.
Wniosek z tych wypowiedzi dla mnie jest jeden. wywalić G. Kuźniara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to jak najszybciej !!!!

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 28 lip 2003, o 22:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
error napisał(a):
wyluzujcie, czy kazda wymiana pogladow musi sie konczyc klotnia? dyskutujmy na luzie, bez zbednych emocji no i tych slow na "Q" ;)


Error ja wcale nie mam zamiaru sie kłucic.
Załozyłem nowy temat a Nobi sie do mnie przysadza, ze bylo to nie pierwszy raz to mu odpowiedziałem co mysle i na tym koniec, chyba ze znów cos glupiego napisze w stosunku do mojej osoby.


           
Post 28 lip 2003, o 22:21
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
do Stronga

K**** przepraszam ze urazilem Króla !!

Czyli ja juz nie moge na forum wypowiedziec sie na dany temat ?? Napisalem co myslalem i koniec...

Zawsze tak bede robil i ty na to nic nie poradzisz ..taki juz jestem

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 28 lip 2003, o 23:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Stary pisz ile chcesz tylko zeby było na temat a nie przyczepiaj sie do mojej osoby.

Na tym temat Nobi vs Strongu uwazam za zamknięty


           
Post 28 lip 2003, o 23:44
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
przestancie sie klocic nie ma sensu...
a co do Kuźniara to dzisiaj w poniedzialek przypadkiem.. wlaczam TV Rzeszó i widze "naszych" no to sobie ogladam ciekawe co powie nasz trenerek i juz chcialem zakladac temat o naszym trenerze ale na szczescie poszedlem się kapac...zrobil to strongu!!

jeszcze jak koles gada ze bez boba bylismy w pierwszej czwórce... jezdzac swoimi... to qrde powiedz mi panie K. bez Trojana jkabys jechali?! kim?!?! bez Winiarza kim?!? bez mlodych... jakie bys mial wytlumaczenie ze kontuzja spoko ale nie pierdziel mi ze kurde jezdzac w krajowce bysmy byli w pierwszej czwórce!!!

po pierwsze jeżdząć swoimi bysmy nie wygrali w W-wie:) i na wyjazdach bysmi nie robili wody....
jeszcze wcale nie pisze tak bo lubie Boba tylko ze pan K sie kompromituje!!!! koncz waść i nie irytuj!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 4 sie 2003, o 20:25
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 kwi 2003, o 10:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 72

Zobacz profil 
\Rece opadają moze przestanmy pisac o tym marnym trenerze, szkoda klawiatur- i tak nic nie zmienimy. PAPa

_________________
Boze chroń rzeszowski zuzel


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 179 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi