Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Opinie po rundzie zasadniczej


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 1 sie 2003, o 15:35
 Re: buczok to buczok
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Jaskółka^^^ napisał(a):
Może zamiast sciagac wysluzonych zawodnikow zainwestowalibyście w szkółke?? ktorej u was na ukrainie niestety nie ma.
A wiadomo co swoj to nie obcy

weź mnie nie wqrwiaj, zakładasz wątki w których piszesz zeby sie pogodzić, mówisz mi ze sie zarejestrowałem tylko po to zeby jeszcze bardziej zaostrzyc stosunki, a teraz co robisz???
Ale buczok to buczok i tyle !

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 1 sie 2003, o 19:42
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3995

Zobacz profil 
Pomijając już te wszystkie kontuzje to nie awansowaliśmy do pierwszej czwórki z powodu braku solidnych obcokrajowców i przede wszystkim juniorów.
Rybnik był poza zasięgiem bo ma pewniaka Pedersena i solidnego juniora (nawet nie jednego).
Tarnów- wyrównany skład, lider Kołodziej, który raczej nie zawodzi i w wielu spotkaniach ciągnie wynik
Lublin ma dobrych obcokrajowców i dużo szczęścia, in plus zaskoczył Śledż, który powrócił po karencji
Gorzów też miał dużo szczęścia ale przede wszystkim drużna ta wykorzystywała atut własnego toru i dlatego jest w pierwszej czwórce.

Wracając do naszych to już przed sezonem wątpliwym wydawało mi sie kontraktowanie tylko Brhela i porywanie sie z jednym obcokrajowcem na walke o pierwszą czwórkę albo coś więcej. Po pierwsze: numery Brhela z poprzedniego sezonu, po drugie: do młodych to wiadomo, że on nie należy i trudno spodziewać sie, że utrzyma równą formę w całym sezonie biorąc pod uwagę jeszcze jego starty w GP
Nie obwiniał bym tylko jego za brak awansu do pierwszej czwórki. Nie wszyscy jechali równo. Mecz z Lublinem u siebie był nawet do wygrania ale Maciek pojechał słabiutko - 5 pkt. W Tarnowie oprócz Boba zawalił Wilk, który przegrał wszystko w parze z Miesiącem. Te mecze minimalnie przegrane w sumie zaważyły chyba najbardziej na końcowym wyniku.

Trzeba myśleć o przyszłym roku. Jak dla mnie jeśli mamy o coś walczyć w składzie powinni pozostać
Kuciapa, Winiarz i Baran- jedynie w nich drzemie jeszcze spory potencjał i możliwości. Karol dobrze sobie radzi jak na pierwszy rok wśród seniorów ale przydałaby sie może większa regularność w dobrych występach na wyjeżdzie. Trzeba poszukać jakiegoś juniora bo przykro patrzeć jak nasi juniorzy męczą sie na najprostszym w Polsce torze. Póki co to w Rzeszowie nie ma z braku pieniędzy nawet szkólki.
Szkoda straconej szansy w tym roku bo drużyny walczące o czołwe lokaty (poza Rybnikiem) nie były porażająco silne. Cóż, my chyba byliśmy jeszcze słabsi niż rok temu.

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 1 sie 2003, o 21:10
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
cincin napisał(a):
drużyny walczące o czołowe lokaty (poza Rybnikiem) nie były porażająco silne.


Zgadza się.
Rybnik u siebie rozłoży na łopatki Lublin czy Gorzów.
W tamtym roku Zielonka szalała i była mocniejszym zespołem, niż te 3 pozostałe z pierwszej czwórki.

A pamiętacie sezon 2001?
Rybnik i Gdańsk szli jak łeb w łeb :wink:
Mieli po tyle samo dużo punktów, aż w końcu na finiszu zwycięsko wyszedł Gdańsk.

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 4 sie 2003, o 16:18
 Opinie po rundzie zasadniczej
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
cincin napisał(a):
.... Póki co to w Rzeszowie nie ma z braku pieniędzy nawet szkólki. ...


Mylisz sie, szkolka jest, nawet ostatnio na treningu trenowal Maciek Pietraszek i szlo mu calkiem niezle (on do szkolki nie nalezy ale chcial pewnie sobie cos pojezdzic).


           
Post 4 sie 2003, o 16:43
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Nie wiem dlaczego wszyscy wypowiadaja sie z enie ma szkolki... Moze i oficjalnie nie ma ale przeciez mamy 4-5 mlodych chlopcow ktorzy jezdza a przynajmniej proboja. Takze cos tam sie dzieje...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 4 sie 2003, o 18:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
Nie wiem dlaczego wszyscy wypowiadaja sie z enie ma szkolki... Moze i oficjalnie nie ma ale przeciez mamy 4-5 mlodych chlopcow ktorzy jezdza a przynajmniej proboja. Takze cos tam sie dzieje...


Niom racja jest, a nie pamiętacie na XX memriole żużlowym im. E.Nazimka?? jak jeździli w czasie przerw... bodajze trzech braci Szyszka i jeszcze jeden ;) o ile się nie mylę... A więc jak widać jest napewno szkółka!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 4 sie 2003, o 22:13
 Re: Opinie po rundzie zasadniczej
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3995

Zobacz profil 
iti napisał(a):
cincin napisał(a):
.... Póki co to w Rzeszowie nie ma z braku pieniędzy nawet szkólki. ...


Mylisz sie, szkolka jest, nawet ostatnio na treningu trenowal Maciek Pietraszek i szlo mu calkiem niezle (on do szkolki nie nalezy ale chcial pewnie sobie cos pojezdzic).


To odsyłam do ostatniego TŻ. Tam Kuźniar powiedział, że szkółki w Rzeszowie nie ma bo sekcja nie ma pieniędzy na szkolenie adeptów i tyle.

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 4 sie 2003, o 22:32
 Re: Opinie po rundzie zasadniczej
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
cincin napisał(a):
iti napisał(a):
cincin napisał(a):
.... Póki co to w Rzeszowie nie ma z braku pieniędzy nawet szkólki. ...


Mylisz sie, szkolka jest, nawet ostatnio na treningu trenowal Maciek Pietraszek i szlo mu calkiem niezle (on do szkolki nie nalezy ale chcial pewnie sobie cos pojezdzic).


To odsyłam do ostatniego TŻ. Tam Kuźniar powiedział, że szkółki w Rzeszowie nie ma bo sekcja nie ma pieniędzy na szkolenie adeptów i tyle.


To dlaczego juniorzy jezdza? Moze oficjalnie nie ma szkolki, ale adepci trenuja. Bylem, widzialem i dlatego pisze o tym, a gazeta to gazeta..


           
Post 4 sie 2003, o 22:47
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3995

Zobacz profil 
Tak czy siak musisz przyznać chyba, że szkółki z prawdziwego zdarzenia nie ma. A brak solidnych juniorów może nam sie odbić czkawką też w przyszłym sezonie jeśli zostaniemy przy obecnym stanie posiadania. Miesiąc postępów raczej nie zrobi nie mówiąc o reszcie.

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 177 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi