Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Skad taka nienawiśc miedzy naszymi klubami ?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 sie 2003, o 17:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Gdzie masz jakis syf na forum?? Chyba u was!!

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 17 sie 2003, o 03:29
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
xxx napisał(a):
Ja jestem z Tarnowa i nie nienawidze ludzi kulturalnie dopingujących swoją drużynę. Każdy ma do tego prawo!!!! Panowie nie rozumiem skąd ta zawziętość w Was??? To, że różnią się poglady jest rzeczą oczywistą ale żeby od razu się wyzywać i robić jakiś syf na forum i gdziekolwiek to moim skromnym zdaniem lekka przesada.


ty pieprzony buczoku, czytalem przed chwila wasze forum i jestes jednym z lepszych buczokojebanych motomyszuf. po :cenzura: walisz tu takie texty skoro sam walisz wypowiedzi na waszym, gdzie tak hamskich na tym forum w stosunku do buczokow nie widzialem

ps sory jak czyta to moj kolega z tarnowa, jakos sie unioslem widzac posty tego zjeba na obydwu forach

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 18 sie 2003, o 21:32
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 sie 2003, o 21:22
Posty: 2

Zobacz profil 
Niestety forum tarnowskie (w czwartej już wersji) jest ciagle takie samo: banda przyglupow robiaca obore reszcie tarnowian. Ciagle jebanie wszystkich i wszystkiego co sie da: Rempalow, Bukowskiego, Ukrainy, a nawet tarnowskich net-fansow. Wystarczy przejsc sie po trybunach na meczu Unii i zapytac ludzi czy wiedza o tarnowskim forum. Jak powiedza ze tak, to trzeba zapytac dlaczego sie na nim nie wpisuja. Odpowiedz bedzie jedna: bo to SYF.....
Prym wiedzie dwoch imbecylow majacych sie za wyksztalconych (i faktycznie jakims cudem bozia pozwolila im studiowac) a wszelkie kompleksy wyladowuja wlasnie na forum. Niestety wyrosli juz z wieku onanizowania sie bo moze by na forum nie wchodzili gdyby sie tak wyladowali.

Do dwojki wspomnianych imbecylow dolaczylo ostatnio kilku nowych, a skutek byl taki ze ostatnie szefostwo forum nie wytrzymalo i to wszystko jebnelo w pizdu bo ile mozna prowadzic taki burdel dla bandy idiotow.

Na szczescie ostatnie forum jest tak tragiczne (wlacznie z serwerem) ze aby na nie wejsc trzeba sie sporo naczekac i szlag czlowieka trafia wiec na nie nie wchodzi......

A jeszcze jak na forum wpadnie jakis rzeszowiak (i to na dodatek pilkarski "kibol", czyli gdzies kolo minus 10 IQ) to juz w ogole robi sie tam burdel...

To tyle w kwestii naszego tarnowskiego forum.... W zasadzie nie naszego bo ja mam odruchy wymiotne jak czytam niektore rzeczy i sie tam nawet nie wpisuje....


           
Post 19 sie 2003, o 02:33
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Unia Tarnów napisał(a):

A jeszcze jak na forum wpadnie jakis rzeszowiak (i to na dodatek pilkarski "kibol", czyli gdzies kolo minus 10 IQ) to juz w ogole robi sie tam burdel...



ty buczoku walony w morde, 10iq to masz razem ze swym synem. lepiej sie nie wypowiadaj w ten sposob bo debila z siebie robisz. myslisz ze jestes lepszy od tych zjebanych antyslaczkow czy innych a jestes taki sam bo wlazisz tu i obrazasz mnie. mial byc koniec wojny zuzel - pilka ale sam siejesz zament prostaku

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 19 sie 2003, o 08:54
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Cytat:

Niestety forum tarnowskie (w czwartej już wersji) jest ciagle takie samo: banda przyglupow robiaca obore reszcie tarnowian.


Te, "Unia Tarnów" mozesz przestac obrażać nasze forum??? A tak w ogole to ujawnij się kim jesteś- podaj prawdziwego nicka którego używasz np na sportsboard.Nie masz odwagi i logujesz się pod innym nickiem?Mam pewne podejrzenia co do Twojej osoby - coś zbyt dobrze orientujesz sie w sytuacji panującej na naszym forum, wiesz która to edycja itp. Kogoś o identycznych poglądach i podobnych wypowiedziach znam.Nie ładnie obrażać swego środowiska(jakie by ono nie było) i to na obcym (niezbyt dobrze nastawionym) forum.


           
Post 19 sie 2003, o 19:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
heh maczek prawda w oczy kole???
Na waszym forum nie wiem czy syf byl ale na pewno jest i jezeli dalej beda ludzie typu antyslaczka to będzie.
koroner nie tak ostro ;) rzeczywsicie czaami wpadnie jakis rzeszowiak i zacznie bluzgac na tarnow i sie zaczyna bardzo ostra mozna powiedziec dyskusja ;). ale ja taak powiem ze tam jak jestes z rzeszowa i ni chcesz nawet robic zadnych zadym tylko po prostu sie wypowiadasz, to ci wyskoczy antyslaczka i bez powodu zacznie na ciebie bluzgac.

_________________
The Naturat

Obrazek


Ostatnio edytowano 24 sie 2003, o 12:59 przez Buber, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 20 sie 2003, o 14:25
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Cytat:

heh maczek prawda w oczy kole???



To nie jest tak do końca. UNIA TARNÓW NAPISAŁ:"Niestety forum tarnowskie (w czwartej już wersji) jest ciagle takie samo: banda przyglupow robiaca obore reszcie tarnowian". Nie lubię uogólnień, one prowadzą do tego,ze zostałem cześciowo zaliczony do bandy idiotów. nie bedę tu Was zanudzał o naszym forum i jego zasługach oraz wadach. Mam prawo nie lubić (może lepeij nie pałac wielką miłością)Rzeszowa, Stali. Nikogo z Rzeszowa nie zbluzgałem, nie znieważyłem zarówno na tym jak i na swoim forum. I jest na naszym forum wiele osób które podobnie czynią.A to ,ze mówię ukrainiec , mojżeszowiak ,pozwalam sobie na pewną ironię, to nic strasznego. Być moze mam więcej poczucia chumoru od niektorych z Was (jeden z moderatorów tego forum, nieźle mnie znieważył), którzy obruszają się na takie określenia. Ja słowa buczok lub Tarnobyl (tak nawiasem skojarzenia z czarnobylem z racji lokalizacji naszych miast są nie na miejscu, bliżej bowiem Wam do tego miejsca) po prostu olewam.Generalnie twierdzę ,ze mamy więcej poczucia chumoru , a przejawem tego jest fakt , iż pewne zdjęcia z dopiskami typu "Unia zwal se kunia" itp pozostaly na forum.Cenzura nie zadziałała. Czy jest to dobre? Różnie można na to patrzeć. Mnie np wkurza zbytnia ingerencja moderatorów na sportsboard.Ale to osobny temat.
Nie lubię jednak gdy ktoś udaje kulturalnego i obraża forum , które (poza negatywnymi zjawiskami) wnioslo dużo dobrego dla żużla w Tarnowie.
Poza tym Ty tez pewnie wkurzylbyś się gdyby ktoś z Rzeszowa na tarnowskim forum jeździł sobie po Twoich ziomkach. Jest takie powiedzenie o własnym gnieździe, kojarzysz? Skoro "Unia Tarnów" jest tak oburzony formą naszego forum, niech sie wypowie na nim, zwróci uwagę itp.
Pozdrawiam


           
Post 20 sie 2003, o 16:40
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 sie 2003, o 21:22
Posty: 2

Zobacz profil 
Cytuj:
ty buczoku walony w morde, 10iq to masz razem ze swym synem. lepiej sie nie wypowiadaj w ten sposob bo debila z siebie robisz. myslisz ze jestes lepszy od tych zjebanych antyslaczkow czy innych a jestes taki sam bo wlazisz tu i obrazasz mnie. mial byc koniec wojny zuzel - pilka ale sam siejesz zament prostaku

sam jestes prostakiem, jak kazdy huligan
Cytuj:
Te, "Unia Tarnów" mozesz przestac obrażać nasze forum??? A tak w ogole to ujawnij się kim jesteś- podaj prawdziwego nicka którego używasz np na sportsboard.Nie masz odwagi i logujesz się pod innym nickiem?Mam pewne podejrzenia co do Twojej osoby - coś zbyt dobrze orientujesz sie w sytuacji panującej na naszym forum, wiesz która to edycja itp. Kogoś o identycznych poglądach i podobnych wypowiedziach znam.

A to zes ameryke odkryl, ludzi myslacych jak ja (i CZYTAJACYCH forum a nie piszacych wiec nie wiem o jakich nickach mowisz) jest na peczki wiec szukaj se igly w stogu siana
Cytuj:
Nie lubię jednak gdy ktoś udaje kulturalnego

?????????????????????????????????????
Cytuj:
Skoro "Unia Tarnów" jest tak oburzony formą naszego forum, niech sie wypowie na nim, zwróci uwagę itp.

Wyroslem juz ze zwracania uwagi kilkunastoletnim gnojom
nie wspominajac juz o tym ze poziom tarnowskiego forum jest mi zupelnie obojetny, tyle ze jak czytam inne fora klubowe to jest mi wstyd za to co sie tam o tarnowie pisze

i tobie tez powinno byc wstyd zamiast srac o tym ile to dobrego to forum zrobilo dla zuzla w tarnowie


           
Post 21 sie 2003, o 08:07
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie lubię jednak gdy ktoś udaje kulturalnego

?????????????????????????????????????

i tobie tez powinno byc wstyd zamiast srac o tym ile to dobrego to forum zrobilo dla zuzla w tarnowie




Nie stawiaj tyle pytajników tylko zastanów się nad tym co piszesz (czyt. pogrubione slowo),miałem rację z tą twoją kulturą.
Ps sorki Rzeszowianie już nie będę Wam zasmiecał forum


           
Post 21 sie 2003, o 10:11
 


Ja napisze to krótko i zwięźle...

Nie nawidze Tarnowa, a jeszcze bardziej Unii! Ale nie oznacza, że nie mam tam znajomych, którzy kibicuja tej drużynie... Mimo, że mam takie uprzedzenia do ww miejscowości i klubu, to staram się to zwykle zachować dla siebie, a nie wyzywać ich od buczoków itd. itp. :)


           
Post 22 sie 2003, o 21:13
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Unia Tarnów napisał(a):
Cytuj:
ty buczoku walony w morde, 10iq to masz razem ze swym synem. lepiej sie nie wypowiadaj w ten sposob bo debila z siebie robisz. myslisz ze jestes lepszy od tych zjebanych antyslaczkow czy innych a jestes taki sam bo wlazisz tu i obrazasz mnie. mial byc koniec wojny zuzel - pilka ale sam siejesz zament prostaku

sam jestes prostakiem, jak kazdy huligan


nie jestem chuliganem. i naucz sie ortografii, chuligan pisze sie przez "ch"
fajne masz myslenie: kibic pilkarski = chuligan.
bujajcie sie tarnowskie su*****ny, nie macie nawet pojecia ze historie tworzymy...

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 24 sie 2003, o 12:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 sie 2003, o 16:16
Skąd: TTTTTT
Posty: 4

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
xxx napisał(a):
Ja jestem z Tarnowa i nie nienawidze ludzi kulturalnie dopingujących swoją drużynę. Każdy ma do tego prawo!!!! Panowie nie rozumiem skąd ta zawziętość w Was??? To, że różnią się poglady jest rzeczą oczywistą ale żeby od razu się wyzywać i robić jakiś syf na forum i gdziekolwiek to moim skromnym zdaniem lekka przesada.


ty pieprzony buczoku, czytalem przed chwila wasze forum i jestes jednym z lepszych buczokojebanych motomyszuf. po :cenzura: walisz tu takie texty skoro sam walisz wypowiedzi na waszym, gdzie tak hamskich na tym forum w stosunku do buczokow nie widzialem

ps sory jak czyta to moj kolega z tarnowa, jakos sie unioslem widzac posty tego zjeba na obydwu forach

Nie ma sensu podejmować z Tobą dyskusji bo po co mam się zniżać do Twojego poziomu człowieku. Ja przynajmniej nikogo nie obrażam, a jak nie umiesz czytać to przykro mi bardzo. Na tarnowskim forum od jakiegoś czasu są bardzo kulturalne wypowiedzi (w przecieiwństwie do Twoich) wiec nie wiem skąd wziąłeś takie głupie informacje:):) Poza tym moje posty na forum tarnowskim nie obrażają nikogo :):):)


           
Post 25 sie 2003, o 11:14
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 maja 2003, o 23:28
Skąd: TARNÓW
Posty: 12

Zobacz profil 
O poziomie kultury uczestników jednego jaki drugiego forum niech świadczy fakt, że na tarnowskim forum nie obraża się ludzi z innych miast tak często jak u Was. Poza tym ostatnio przeglądałem Roczniki Statystyczne i według danych pochodzących z tych źródeł wynika, że w Tarnowie jest większa liczba studentów przypadających na 100 tysięcy mieszkańców aniżeli w Rzeszowie. Na podstawie tych danych można stwierdzić, że i średni wspólczynnik IQ w Tarnowie jest wyższy jak w Rzeszowie.


           
Post 25 sie 2003, o 11:40
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Jussi napisał(a):
O poziomie kultury uczestników jednego jaki drugiego forum niech świadczy fakt, że na tarnowskim forum nie obraża się ludzi z innych miast tak często jak u Was. Poza tym ostatnio przeglądałem Roczniki Statystyczne i według danych pochodzących z tych źródeł wynika, że w Tarnowie jest większa liczba studentów przypadających na 100 tysięcy mieszkańców aniżeli w Rzeszowie. Na podstawie tych danych można stwierdzić, że i średni wspólczynnik IQ w Tarnowie jest wyższy jak w Rzeszowie.


Aleś znalazł/a kryterium do oceny. Może to wynika z tego, że Rzeszowiacy wyjeżdżaja na studia do innych miast.

A co do tematu.
Tak jak Damon, nie trawie niczego co związne z Tarnowem, a najbardziej Unii Tarnów. Nie mam znajomych w Tarnowie, może jakbym miał to mój punkt widzenia byłby nieco inny. Na razie Tarnów=wszystko co najgorsze.


           
Post 25 sie 2003, o 12:16
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Jussi napisał(a):
Poza tym ostatnio przeglądałem Roczniki Statystyczne i według danych pochodzących z tych źródeł wynika, że w Tarnowie jest większa liczba studentów przypadających na 100 tysięcy mieszkańców aniżeli w Rzeszowie. Na podstawie tych danych można stwierdzić, że i średni wspólczynnik IQ w Tarnowie jest wyższy jak w Rzeszowie.

Hi hi hi
A w Rzeszowie jest najwyższa średnia aut przypadajacych na mieszkańca - stąd wniosek, że rzeszowianie umieją lepiej jeździć. :lol:
Ale masz porównania :!: heh Czy nie ma w statystykach bezpośrednio średniej IQ wśród kibiców żużlowych, bo widzę, ze wyciągasz daleko idące wnioski :!:
Proponuję zrób badania socjoligiczne wśród kibiców obu klubów jako bezpośredni dowód na poparcie swojej tezy, zamieść je w swojej pracy dyplomowej i opracuj wtedy wnioski.
Swoją droga znam kilku świetnych ludzi (przyjaciół) i kibiców z Tarnowa - serdecznie ich pozdrawiam. Byłem zaskoczony gdy wybrałem się na derby chamstwem niektórych kibiców tarnowskich oraz obojętnością na nikczemne bluzgi i przyśpiewki poza stadionem (na stadionie to co innego) pozostałych tarnowian jadących autobusem.
Cóż - ludzie są różni - szanuję także takich, których chwilowe zachowanie klasyfikuję tekstem "buraki cukrowe" i "młoty" - i takie elementy są czasami przydatne, a ich zachowanie może się zmienić.

Gratuluję Tarnowianom podwójnego zwycięstwa nad RKM - jaskółeczki w swoim twardym gniazdku zadziobały rekiny :!: :o .

Jussi - Twoje wnioski są zbyt dalekie - po prostu w Tarnowie jest więcej młodych osób w stosunku do ogólnej liczby mieszkańców oraz sporo (mam nadzieję dobrych) uczelni jak na tak małe miasto - wielu studentów pochodzi z innych miejsc i ma to nijaki związek z tematem. Oczywiście nie wątpię, że masz wyższe IQ od wielu rzeszowian jak i tarnowian i chwała Ci za to - wykorzystaj to w dobrym celu, a nie by poniżać innych.
Moje porównanie z liczbą aut było żartobliwe i nadal uważam, że pasuje równie dobrze do tematu jak i Twoja zabawna wypowiedź dotycząca IQ. :lol:

BTW: W czym jeszcze Tarnów jest lepszy w danych rocznika statystycznego? W ilości trzody chlewnej w regionie? :wink: :wink: :wink: oczywiście bez obrazy hi hi hi hi :lol:

Zacytuję: "pokój z Tobom" :) Pozdrawiam.


Ostatnio edytowano 25 sie 2003, o 14:09 przez L0Lek, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 25 sie 2003, o 13:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 maja 2003, o 23:28
Skąd: TARNÓW
Posty: 12

Zobacz profil 
L0Lek napisał(a):
Jussi napisał(a):
Poza tym ostatnio przeglądałem Roczniki Statystyczne i według danych pochodzących z tych źródeł wynika, że w Tarnowie jest większa liczba studentów przypadających na 100 tysięcy mieszkańców aniżeli w Rzeszowie. Na podstawie tych danych można stwierdzić, że i średni wspólczynnik IQ w Tarnowie jest wyższy jak w Rzeszowie.

Hi hi hi
A w Rzeszowie jest najwyższa średnia aut przypadajacych na mieszkańca - stąd wniosek, że rzeszowianie umieją lepiej jeździć. :lol:
Ale masz porównania :!: heh Czy nie ma w statystykach bezpośrednio średniej IQ wśród kibiców żużlowych, bo widzę, ze wyciągasz daleko idące wnioski :!:
Proponuję zrób badania socjoligiczne wśród kibiców obu klubów jako bezpośredni dowód na poparcie swojej tezy, zamieść je w swojej pracy dyplomowej i opracuj wtedy wnioski.
Swoją droga znam kilku świetnych ludzi (przyjaciół) i kibiców z Tarnowa - serdecznie ich pozdrawiam, a jak byłem na derby to byłem zaskoczony chamstwem niektórych kibiców tarnowskich oraz obojętnością na nikczemne bluzgi i przyśpiewki poza stadionem pozostałych tarnowian jadących autobusem.
Cóż - ludzie są różni - szanuję także takich, których chwilowe zachowanie klasyfikuję tekstem "buraki cukrowe" i "młoty" - i takie elementy są czasami przydatne, a ich zachowanie może się zmienić.

Gratuluję Tarnowianom podwójnego zwycięstwa nad RKM - jaskółeczki w swoim twardym gniazdku zadziobały rekiny :o .

Wybrałeś złe porównanie. Liczba samochodów na jednego mieszkańca ma się do umiejętności jazdy jak piernik do wiatraka. Za to większy średni współczynnik iq będzie miał odzwierciedlenie w wyższym wskaźniku studiujących . Według Zimbardo "Psychologia i życie" osoby z ilorazem iq poniżej przecietnego nie maja praktycznie szans aby dostać się na studia nie mówiąc już o ich skończeniu. W Rzeszowie musi być takich osób więcej skoro wskaźnik studiujących jest niższy.
A swoją drogą faktycznie ciekawie byłoby przeprowadzić takie badania wśród kibiców. Tylko, który się na to zgodzi? To syzyfowa praca.


Ostatnio edytowano 25 sie 2003, o 21:53 przez Jussi, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 25 sie 2003, o 14:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Hehe.
Liczba samochodow faktycznie nie odzwierciedla umiejetnosci jazdy. Ale Lolek napisal to na zarty :/ Ktos juz o tym wspomnial ze baaaardzo duza ilosc rzeszowkiej mlodziezy wyjezdza na tudia do innego miasta ((napewno nie do Tarnowa)). Niestety ale uczelnie w Rzeszowie nie sa na zbyt wysokim poziomie porownujac je do uczelni krakowskich. Nie jestem studentem dlatego nie potrafie za duzo o tym powiedziec. Ale w naszym kraju wystarczy skonczyc zawodowke aby byc prezydentem...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 25 sie 2003, o 14:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Jussi napisał(a):
O poziomie kultury uczestników jednego jaki drugiego forum niech świadczy fakt, że na tarnowskim forum nie obraża się ludzi z innych miast tak często jak u Was.

No to teraz to z krzesła spadłem, że co??
Na naszym forum jak cos to tylko antyslaczki sie obraza a pozanimi daj mi jakis inny przyklad.
To moze ja ci dam pierwszy, bylem na czacie waszym i jak sie wydalo ze jestem z rzeszowa to byly hasełka typu wypie****aj
waszego forum się to też tyczy, pamiętam jak całkiem niedawno k II (chyba) napisal temat o cegielskim to poszly haselka, "zgodzilbym sie z nim gdyby nie to ze jest z ukrainy"
zastanów sie zanim cos napiszesz.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 25 sie 2003, o 15:01
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 maja 2003, o 23:28
Skąd: TARNÓW
Posty: 12

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
pamiętam jak całkiem niedawno k II (chyba) napisal temat o cegielskim to poszly haselka, "zgodzilbym sie z nim gdyby nie to ze jest z ukrainy"
.

Bo mi zaraz dupa ze śmiechu odpadnie...Naprawdę tak Ci napisał? A to belzebub z niego! :D A może on to pisał na żarty tak jak Lolek przed chwilą?
Antyślączka bardzo nie lubi Rzeszowa i wszystkiego co jest z nim związane. Dusi się jak musi oddychać rzeszowskim powietrzem.
Znam go i wiem, że to dobry i kulturalny chłopak, ale niestety ma awersje na Rzeszów.


           
Post 25 sie 2003, o 15:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 maja 2003, o 23:28
Skąd: TARNÓW
Posty: 12

Zobacz profil 
L0Lek napisał(a):
Jussi - Twoje wnioski są zbyt dalekie - po prostu w Tarnowie jest więcej młodych osób w stosunku do ogólnej liczby mieszkańców oraz sporo (mam nadzieję dobrych) uczelni jak na tak małe miasto - wielu studentów pochodzi z innych miejsc i ma to nijaki związek z tematem. Oczywiście nie wątpię, że masz wyższe IQ od wielu rzeszowian jak i tarnowian i chwała Ci za to - wykorzystaj to w dobrym celu, a nie by poniżać innych.

Tarnów należy do grupy średnich miast, a nie jak napisałeś małych. Procent ludności w grupie wiekowej 20-30 lat jest zbliżony w obu miastach, a jednak udział studiujących w Tarnowie jest większy. To jest zastanawiające.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Liwer, NoBi i 199 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi