Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Skad taka nienawiśc miedzy naszymi klubami ?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 sie 2003, o 16:15
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Jussi napisał(a):
Tarnów należy do grupy średnich miast, a nie jak napisałeś małych. Procent ludności w grupie wiekowej 20-30 lat jest zbliżony w obu miastach, a jednak udział studiujących w Tarnowie jest większy. To jest zastanawiające.

W takim razie Rzeszów też musi należeć o tej grupy średnich miast - dzięki za info, postaram się pamiętać.
Zdecydowanie to bardzo ciekawe, choć z żużlem nic nie ma wspólnego - proponuję Jussi szerokie badania tego zjawiska i zamknięcie już tego tematu, bo widać w dyskusji są wytaczane absurdalne argumenty. :lol:

Dzięki za kolejne wyjaśnienia Łukasz - masz rację, teraz rozumiem - procentowo więcej tarnowian studiuje w przeliczeniu na ilość mieszkańców względem tego samego wskaźnika wśród mieszkańców Rzeszowa. Widzisz ile to trzeba tłumaczyć rzeszowiakowi, żeby pojął wyższość rasy tarnowskiej nad rasą rzeszowską. :wink: :twisted: Hi hi hi to śmieszne - Twoje wypowiedzi chyba do tego zmierzają - nie to na pewno ja przesadzam w ironii. :lol:
Tylko czekaj - jak to było? Moze powtórzysz mi jeszcze pare razy bo zapomniałem... :wink: :lol: ale nie no zaraz CO TO MA WSPÓŁNEGO Z ŻUŻLEM ORAZ TEMATEM TEGO WĄTKU :?: :!: :|


Na szczęście nie trzeba mieć wysokiego procentu studiujących :wink: by cieszyć się żużlem i kulturalnie kibicować... oraz mieć forum na poziomie :)
Pozdrowienia dla kibiców, forumowiczów i moderatorów


Ostatnio edytowano 25 sie 2003, o 19:07 przez L0Lek, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 25 sie 2003, o 16:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 maja 2003, o 23:28
Skąd: TARNÓW
Posty: 12

Zobacz profil 
Źle rozumiesz Lolek! Tutaj chodzi o ludność zamieszkującą na stałe. Liczy się miejsce zameldowania. Bez względu na to czy taki Rzeszowiak na przykład studiuje w Krakowie czy w Rzeszowie. To nie ma znaczenia. Jeśli jest zameldowany w Rzeszowie to w nim będzie brany pod uwagę przy wyliczaniu różnych statystyk demograficznych do których należy m.in wskaźnik studiujących na 100 tys. mieszkańców. Liczba uczelni w mieście nie ma żadnego znaczenia. Czy tak ciężko jest to zrozumieć?


           
Post 26 sie 2003, o 17:42
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2003, o 21:03
Skąd: z duzego pokoju
Posty: 33

Zobacz profil 
bla bla bla...

smiszny jestes lewoskrecie z tarnowskiej prowincji. w niedziele macie derby z tarnovia i mam nadzieje ze was chlopaki pogonia i nie bedziecie juz tak dalej kozaczyc jak teraz. w tarnowie rzadzi tarnovia, was jest malenko. nie masz sie o co klocic bo wiekszosc tarnowiakow kibicuje tarnovii ktorej z tego co wiem bardziej nie lubicie niz rzeszowa tak jak i my nienawidzimy zydow bardziej od was bo taka jest prawda ze was nie mozna brac na powaznie. jestescie smieszni, zalosni i wolacie o pomste do nieba.

POZDRO Z WAMI WY TARNOWSKIE SU*******, NIE MACIE POJECIA ZE HISTORIE TWORZYMY !!!!!!!!!!!!

...:::URODZENI W RZESZOWIE - WYCHOWANI PRZEZ STAL:::...

_________________
STAL TO PILKA A NIE ZUZEL !!!!!!!!!


           
Post 26 sie 2003, o 23:25
 


Jussi jesteś tak żałosny, że aż mi Cię szkoda!

Qwa może jeszcze podasz w którym mieście się nosi większy numer buta! Jezu takim to odrazu dożywotni ban...


           
Post 27 sie 2003, o 00:30
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
:idea: Już wiem dlaczego - znam odpowiedź na pytanie w temacie.
Łukasz (alias Jussi) mi to rozjaśnił - po prostu (na szczęście nieliczni) tarnowianie szukają różnic i lubią poniżać rzeszowian - przykra sprawa. :roll: :|


           
Post 27 sie 2003, o 09:20
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Jussi jesteś tak żałosny, że aż mi Cię szkoda!

Qwa może jeszcze podasz w którym mieście się nosi większy numer buta! Jezu takim to odrazu dożywotni ban...





Dozywotni ban, a niby za co? Aha , chyba rozumiem chcecie sobie do woli wyzywac Tarnów, a nas pozbawić jakiejkolwiek możliwości riposty. He,he tak najłatwiej. Cenzura tu panuje jak za komuny, z restzą co tu sie dziwić , mieszkacie w końcu w PRl-owskim mieście (architektura, cały rozkwit, przepiękne osiedla Podwislocze i Baranówka), już wiem skąd te nawyki.


           
Post 27 sie 2003, o 12:45
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 maja 2003, o 23:28
Skąd: TARNÓW
Posty: 12

Zobacz profil 
stal to pilka a nie zuzel i damon - najpierw nauczcie się poprawnie mówić po polsku, a dopiero potem bierzcie się za pisanie. Prezentujecie żenujący poziom merytoryczny! Obydwaj jesteście siebie warci. Tobie damon proponuje powrót do podstawówki, a na Ciebie stal to pilka...szkoda słów. Idź lepiej na wino, kup sobie mózgojeba niech wypierze z ciebie resztki rozumu bo i tak jesteś skończony świrusie i nie ma na twoja głupotę żadnego antidotum
Tarnów zawsze górą!


           
Post 27 sie 2003, o 13:51
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Nie wiem dlaczego ale w zadnym temacie dotyczacym Unii na naszym forum nie moze sie wywiazac kulturalna dyskusja. Zakladanie takich tematow powli traci sens. Jesli chodzi o wasze klutnie nie wiem co macie z tego ze kogos zwyzywacie. Moze was to podbudowuje ja naprawde nie wiem. Skoro podbudowuje was wyzywanie to to forum nie jest zdeycydowanie dla was. Skonczcie klotnie albo ja skoncze z tym tematem...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 27 sie 2003, o 22:56
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
ty przyjebany buczoki cos ci nie odpowiada Podwisłocze abo baranowka?!?! przyjedz tu i powiedz ze jestes z Tarnowa wiesniaku idz satd na swoje swojskie forum!!!!!!!1 wrrrrrrrri odpierdol sie od Podwislocza!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 27 sie 2003, o 23:01
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Takie rozmowy prowadzcie na gg lub zalawiajcie je poprzez Pw. Jeszcze jeden obrazliwy post z jednej lub drugiej strony i temat zamykam :evil:


           
Post 28 sie 2003, o 09:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Maczek napisał(a):
Damon napisał(a):
Jussi jesteś tak żałosny, że aż mi Cię szkoda!

Qwa może jeszcze podasz w którym mieście się nosi większy numer buta! Jezu takim to odrazu dożywotni ban...





Dozywotni ban, a niby za co? Aha , chyba rozumiem chcecie sobie do woli wyzywac Tarnów, a nas pozbawić jakiejkolwiek możliwości riposty. He,he tak najłatwiej. Cenzura tu panuje jak za komuny, z restzą co tu sie dziwić , mieszkacie w końcu w PRl-owskim mieście (architektura, cały rozkwit, przepiękne osiedla Podwislocze i Baranówka), już wiem skąd te nawyki.


Chyba Tobie cknią się czasy komuny, skoro słowa JEDNEGO z forumowiczów, Ty traktujesz jako zdanie ogółu! Cytuję: "chcecie sobie do woli". Argument z cenzurą też jest nietrafiony. Po pierwsze Damon nie jest moderatorem, więc wyraził tylko swoje prywatne zdanie (IMO błędne). Po drugie zapewniam Cię, że tutaj nie ma cenzury za merytorykę (a szkoda, bo nie jednemu przydałby się ban za poziom wypowiedzi, argumentacji itp. z poradą powrotu do podstawówki...), tylko bany za wulgaryzmy, groźby, obrażanie innych itp. Lecz i to szwankuje niestety, ale i tak jest o niebo lepiej niż na forum Unii (dalej grozicie Rempałom?).
No a z tą Baranówką i Nowym Miastem to już dogiąłeś naprawdę :DDD Kiedyś byliśmy Ukraińcami, teraz komunistami. ROTFL. Oświecę Cię. W całym kraju (całym, czaisz?) po wojnie nastapiły intensywne procesy urbanizacyjne związane z uprzemysłowianiem kraju i migracją ludności ze wsi do miast. W całym kraju budowano nowe osiedla. Tak więc jak sobie oskarżasz, to oskarżaj wszystkich, a nie Rzeszów, bo wtedy jestes zwyczajnym Lepperem. Nara.


           
Post 28 sie 2003, o 20:04
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 maja 2003, o 23:28
Skąd: TARNÓW
Posty: 12

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
[po wojnie nastapiły intensywne procesy urbanizacyjne związane z uprzemysłowianiem kraju i migracją ludności ze wsi do miast. W całym kraju budowano nowe osiedla. Tak więc jak sobie oskarżasz, to oskarżaj wszystkich, a nie Rzeszów, bo wtedy jestes zwyczajnym Lepperem. Nara.


13 lat temu gospodarkę centralnie planowaną, komunistyczną, która faktycznie zakładała silne uprzemysłowienie kraju zastąpiła gospodarka rynkowa, kapitalistyczna. Znaczenie przemysłu zmniejszyło się, wielkie zakłady przemysłowe padały jak kawki, ludzie tracili prace i zaczęła rosnąć liczba bezrobotnych. Mniejsza z tym. Wiedz, że w zdecydowanej większości miast Polski migracje ludnościowe przybrały charakter deglomeracyjny, nastąpił spadek liczby ludności miast w kierunku stref podmiejskich i poza obręb miasta. W Rzeszowie jednak przeciwnie ciągle wzrasta liczba mieszkańców tak jak w miastach ukraińskich. Wniosek z tego taki, że macie naprawdę wiele wspólnego z ukrainą, a ten przydomek wcale nie jest wyssany z palca...

TARNÓW ZAWSZE GÓRĄ!


           
Post 28 sie 2003, o 20:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Jussi napisał(a):
Kenny napisał(a):
[po wojnie nastapiły intensywne procesy urbanizacyjne związane z uprzemysłowianiem kraju i migracją ludności ze wsi do miast. W całym kraju budowano nowe osiedla. Tak więc jak sobie oskarżasz, to oskarżaj wszystkich, a nie Rzeszów, bo wtedy jestes zwyczajnym Lepperem. Nara.


13 lat temu gospodarkę centralnie planowaną, komunistyczną, która faktycznie zakładała silne uprzemysłowienie kraju zastąpiła gospodarka rynkowa, kapitalistyczna. Znaczenie przemysłu zmniejszyło się, wielkie zakłady przemysłowe padały jak kawki, ludzie tracili prace i zaczęła rosnąć liczba bezrobotnych. Mniejsza z tym. Wiedz, że w zdecydowanej większości miast Polski migracje ludnościowe przybrały charakter deglomeracyjny, nastąpił spadek liczby ludności miast w kierunku stref podmiejskich i poza obręb miasta. W Rzeszowie jednak przeciwnie ciągle wzrasta liczba mieszkańców tak jak w miastach ukraińskich. Wniosek z tego taki, że macie naprawdę wiele wspólnego z ukrainą, a ten przydomek wcale nie jest wyssany z palca...

TARNÓW ZAWSZE DOŁEM!


Jussi daj sobie spokój przestań się kłócić o byle gówno jak byś mial głowe na karku to byś już dawno dał sobie siana... a widać, że jej wogóle nie masz :) Może byś tak był mądrzejszy i przestał sie kłócić ;)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 28 sie 2003, o 22:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sie 2003, o 22:36
Skąd: Gniezno
Posty: 7

Zobacz profil 
Ja nie jestem ani z Tarnowa,ani z Rzeszowa(ale z Pierwszej Stolicy Polski i witam wszystkich przy okazji:) )i nie wiem skad bierze sie nienawisc miedzy klubami.Tak jest w calej Polsce,nie tylko u was.Czy to pilka nozna czy zuzel zawsze znajda sie ludzie chcetni do rozroby i wyladowania sie na inncyh.Niestety.Nie zmienimy tego.Mi w Gnieznie w tym sezonie podobalo sie jedno:Kultura i doping na naszym stadionie.Wiem tylko o jednym przypadku na gnieznieznienskim stadionie,kiedy to lekko obity zostal kibic WKM-u za co serdecznie wszystkich Warszawiaków przeprosilem juz na forum Gwardii.Zawsze nusza znalezc sie ludzie ktorym w glowce tylko zabawa w "sprzedawanie liści" i "zdobywanie szalików".Tylko po meczu z Gorzowem slyszalem na naszym stadionie jakies niekulturalne wyzwiska do kibicow Stali,ale poza tym nic.A moze ktos z was napisze mi(ten kto byl w tym sezonie na Wrzesinskiej w Gnieznie)czy spotkal sie z jakims niekulturalnym zachowniem itp.Bo kibice z Tarnowa beda na meczu w Gnieznie ,kiedy weszli do playoofów musza przyznac ze cale Gniezno bylo za Tarnowem :lol:

Pozdrowienia dla wszystkich kibiców żużla z Gniezna :!: :)


           
Post 28 sie 2003, o 22:59
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
tak ja bylem w Gnieźnie i macie do dupy ochroniarzy wiesniakow cwaniakow po dwudziestce.. ale to jeszcze nic a leszczy ktorzy pewnie na zuzlu nie byli to tez są idzimey sobie grupka a jakis pionek na rowerze ze mecz jest z jebanym Rzeszowem... bez komentarza ilu was bylo gnieźnianie ilu was bylo?!?! Pozdrowionka!!!!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 29 sie 2003, o 08:18
 


Pal licho Tarnów. Ja jestem pewnie jednym z tych niewielu rzeszowian, którzy Tarnowowi życzą jak najlepiej. Dlaczego? Prosta sprawa - bo jeśli oba kluby są silne, to gwarantuje to emocje i walkę na wyższym poziomie.

Ciekawe, czy wiecie, komu zawdzięczamy rewelacyjny regulamin, który 4 lata temu zepchnął nas tam, gdzie dziś jesteśmy. Wcale nie znienawidzonemu (?) Tarnowowi. Takie zasady wymyślili panowie Andrzej Rusko z Wrocławia i Jerzy Synowiec z Gorzowa - jedną z nich było zmniejszenie ekstraklasy do 8 zespołów, drugą wprowadzenie dwóch obcokrajowców. Przez te dwie zmiany Rzeszów spadł do zreformowanej 1 ligi. Czym więc są wszlekie "grzechy" Tarnowa wobec wyczynu tych dwóch panów. Nawiasem mówiąc wraz z Markiem Kraskiewiczem, Jerzym Kaczmarkiem i Zdzisławem Fydą tworzą oni grupę "ulubieńców" Wojtiego, prawda Wojti? ;)


           
Post 29 sie 2003, o 08:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Jussi napisał(a):
13 lat temu gospodarkę centralnie planowaną, komunistyczną, która faktycznie zakładała silne uprzemysłowienie kraju zastąpiła gospodarka rynkowa, kapitalistyczna. Znaczenie przemysłu zmniejszyło się, wielkie zakłady przemysłowe padały jak kawki, ludzie tracili prace i zaczęła rosnąć liczba bezrobotnych. Mniejsza z tym. Wiedz, że w zdecydowanej większości miast Polski migracje ludnościowe przybrały charakter deglomeracyjny, nastąpił spadek liczby ludności miast w kierunku stref podmiejskich i poza obręb miasta. W Rzeszowie jednak przeciwnie ciągle wzrasta liczba mieszkańców tak jak w miastach ukraińskich. Wniosek z tego taki, że macie naprawdę wiele wspólnego z ukrainą, a ten przydomek wcale nie jest wyssany z palca...

TARNÓW ZAWSZE GÓRĄ!


Ty to już musisz być rodziną Leppera...
Mniejsza z tym.
Ad. 1 Masz rację, w zdecydowanej większości miast następują procesy dezurbanizacyjne (choć są powolne - najlepiej obserwuje się je w Wawie)
Ad. 2 Procesy te zaczęły następować PO upadku komuny
Ad. 3 Nie inaczej jest w Rzeszowie
Ad. 4 Osiedla Baranówka i Nowe Miasto były budowane ZA czasów komuny
Ad. 5 Czytaj ze zrozumieniem
Ad. 6 Czytaj wszystko i odpowiadaj na wszystko, a nie tylko na to, na co Ci wygodnie


           
Post 29 sie 2003, o 08:49
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Cytat:

Chyba Tobie cknią się czasy komuny, skoro słowa JEDNEGO z forumowiczów, Ty traktujesz jako zdanie ogółu! Cytuję: "chcecie sobie do woli". Argument z cenzurą też jest nietrafiony. Po pierwsze Damon nie jest moderatorem, więc wyraził tylko swoje prywatne zdanie (IMO błędne). Po drugie zapewniam Cię, że tutaj nie ma cenzury za merytorykę (a szkoda, bo nie jednemu przydałby się ban za poziom wypowiedzi, argumentacji itp. z poradą powrotu do podstawówki...), tylko bany za wulgaryzmy, groźby, obrażanie innych itp. Lecz i to szwankuje niestety, ale i tak jest o niebo lepiej niż na forum Unii (dalej grozicie Rempałom?).
No a z tą Baranówką i Nowym Miastem to już dogiąłeś naprawdę :DDD Kiedyś byliśmy Ukraińcami, teraz komunistami. ROTFL. Oświecę Cię. W całym kraju (całym, czaisz?) po wojnie nastapiły intensywne procesy urbanizacyjne związane z uprzemysłowianiem kraju i migracją ludności ze wsi do miast. W całym kraju budowano nowe osiedla. Tak więc jak sobie oskarżasz, to oskarżaj wszystkich, a nie Rzeszów, bo wtedy jestes zwyczajnym Lepperem. Nara.




Hmmm jakby Ci odpowiedzieć? Otóż:
- nie uogólniam, dość często przeglądam niniejsze forum i zauważam dużą tendencję do kasowania i banowania - to odnośnie zarzutu ,ze cknią mi się czasy komuny i zdanie jednego, traktuję jako zdanie ogólu.
- forum mimo wszystko traktuję z przymrużeniem oka, na pewno nie będę sie ciął za Tarnobyl, buczoków czy wieśniaków - dość często tu pojawiających się określeń względem mojego miasta i ludzi w nim mieszkających. Mam dystans i bardzo sie nie obruszam tymi określeniami. Podobnie trkatuję tez moje forum, z róznymi kłótniami itp.wulgaryzmami.
Dlatego też wspomniałem o cenzurze, gdyż na forum Unii takiej nie ma jak u Was i obraxliwe zdjęcia wobec Tarnowa w dalszym ciagu istnieją.Mamy większe poczucie humoru i dystans? chyba tak
- Baranówka. Akurat jestem człowiekiem , który troszkę Polski widział. Wszędzie sa blokowiska, nawet w Tarnowie -tzw - "Falklandy". Rożnica jest taka, że Rzeszów kojarzy mi sie z miastem typu Nowa Huta- bloki, bloki ,bloki. A to mi sie nie podoba. Wolę kamieniczki, stare miasto o renesansowej architekturze, takie krakowskie kilmaciki starego miasta. 90% Rzeszowa to wieżowce i bloki, stąd moje odniesienie do PRL- u gdyż w tamtych czasach tak pięknie budowano. Pisalem coś o architekturze, chodzi mi o przepiękny urząd wojewódzki o ciezkiej socrealisycznej architekturze, przypominającej troszkę budowle np w Moskwie., super pomniku.
Wy piszecie Tarnów wieś, zapewnie odczuwajac wyższość z faktu posiadania województwa, uniwerku i 40 tys więcej ludności., Ok ja używam troszke innych argumentów
- a na zakończenie powiem, że w sumie całe moje wywody to tylko psychozabawa i wymienianie uszczypliwości. Wolę być złośliwy w taki sposób(w końcu nie mogę pozostać obojetny wobec okresleń wieśniak :lol: ) niż przeklinać i pisac wobec Was że jesteście popier...itp (jak to mi jeden z Waszych moderatorów napisał)
Pa,pa więcej poczucia humoru i dystansu!!!!!!!!!


           
Post 29 sie 2003, o 10:18
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Wy piszecie Tarnów wieś, zapewnie odczuwajac wyższość z faktu posiadania województwa, uniwerku i 40 tys więcej ludności., Ok ja używam troszke innych argumentów

Chłopie to na jakiej innej podtsawie sie to ocenia :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: nie jestescie wsią bo cos tam jussi pieprzył ze macie jaka mądrzejszą ludnosc.Przecież czy jest wieś to sie ocenia po liczbie miszkańców.Tzn.ze jak wies ma 100 mieszkańców ale mniejszą pow. a miasteczko 1000 a wiekszą pow. to ty mówisz ze miasteczko jest wsią a wieś miasteczkiem bo uzywasz swoich argumentów :evil:
NO BEZ PRZESADY!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 29 sie 2003, o 10:51
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Cytat:
Chłopie to na jakiej innej podtsawie sie to ocenia nie jestescie wsią bo cos tam jussi pieprzył ze macie jaka mądrzejszą ludnosc.Przecież czy jest wieś to sie ocenia po liczbie miszkańców.Tzn.ze jak wies ma 100 mieszkańców ale mniejszą pow. a miasteczko 1000 a wiekszą pow. to ty mówisz ze miasteczko jest wsią a wieś miasteczkiem bo uzywasz swoich argumentów




Nie wiem o co Ci chodzi, chyba mnie źle zrozumiałeś
O tym czy się jest miastem decydują przede wszystkim prawa miejskie.
Pisząc ,ze ja uzywam innych argumentów, miałem na myśli ,ze zamiast pisać o jakimś mieście np Rzeszowie ,że jest wsią, ja pisze że ma PRL - ską architekturę, rozumiesz? to są te inne argumenty, które mają na celu wymianę złośliwości:-).

Aha i jeszcze jedno czy to się odnosi do porównania Rzeszowa z Tarnowem?:"Tzn.ze jak wies ma 100 mieszkańców ale mniejszą pow. a miasteczko 1000 a wiekszą pow. to ty mówisz ze miasteczko jest wsią a wieś miasteczkiem bo uzywasz swoich argumentów"
Bo z naszymi miastami jest ciekawa sytuacja: Rzeszów 50 parę km kwadratowych i 160 tys mieszkanców, Tarnów 70 parę km kwadratowych i 120 tys mieszkańców. Blokowiska robią Wam metropolię :)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 167 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi