Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Mieczysław Woźniak trenerem Stali Rzeszów!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 1 sie 2003, o 10:47
 Mieczysław Woźniak trenerem Stali Rzeszów!!!
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 sie 2003, o 10:14
Skąd: od kumpla
Posty: 4

Zobacz profil 

Dla mnie najlepszym rozwiazaniem bylo by gdyby wyzucic tego "super trenera" ktory gowno robi i mysli ze w krajowym skladzie by wszedl do ekstraligi.Gdyby nie wypozyczal tomka rempale moze bysmy byli w 1 czworce a tak to trzeba :?: 8-) meczyc sie. A co do sprawy brhela trudno zawalil pare meczy ale to jest sport i powinni z nim przedluzyc umowe na nastepny sezon a jesli chodzi o trenera mysle ze powinni odszukac ojca petranova ktory znal sie na juniorach.Przeciez to on wyszkolil nam kuciape,wilka,winiarza,trojana co o tym sadzicie ???

_________________
Matrix [M-C]


           
Post 1 sie 2003, o 11:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 maja 2003, o 15:49
Skąd: Tarnów
Posty: 8

Zobacz profil 
Matrix mówisz o wyszkoleniu młodych zawodników w waszym klubie ale chyba do tego potrzebna jest szkółka i selekcja w tej szkółce a u was czegoś takiego ni ema wiec jak tu mowic o szkoleniu młodych?? :wink:

_________________
Jest miejsce takie jedno gdzie powracać zawsze chce
To jest stadion
UNII TARNÓW!!
Tam zostało serce me


           
Post 1 sie 2003, o 11:23
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
Wedlug mnie trenerem powinien zostac Hans Nielsen <lol>


           
Post 1 sie 2003, o 12:02
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 11:53
Skąd: Nowe Miasto
Posty: 138

Zobacz profil 
Funfell napisał(a):
Wedlug mnie trenerem powinien zostac Hans Nielsen <lol>


wydaje mi sie ze lepszym szkoleniowcem bylby Erik Gundersen ;)

a tak naprawde to klubowi potrzeba trenera ktory umie podniesc druzyne na duchu,poprowadzic do zwyciestwa, bo jak wiadomo pozytywne myslenie to polowa sukcesu, moim zdaniem takim trenerem jest i był Marek Cieslak, z ktorym to odnosilismy nie tak dawno bo w 1998 sukcesy,
stal ma zawodnikow ktorzy moga walczyc z najlepszymi...

jesli w druzynie panuje dobry klimat, humory dopisuja to juz jest okej ;)

kilka centow ode mnie;)


           
Post 1 sie 2003, o 12:30
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
lpz napisał(a):
Funfell napisał(a):
Wedlug mnie trenerem powinien zostac Hans Nielsen <lol>


wydaje mi sie ze lepszym szkoleniowcem bylby Erik Gundersen ;)

a tak naprawde to klubowi potrzeba trenera ktory umie podniesc druzyne na duchu,poprowadzic do zwyciestwa, bo jak wiadomo pozytywne myslenie to polowa sukcesu, moim zdaniem takim trenerem jest i był Marek Cieslak, z ktorym to odnosilismy nie tak dawno bo w 1998 sukcesy,
stal ma zawodnikow ktorzy moga walczyc z najlepszymi...

jesli w druzynie panuje dobry klimat, humory dopisuja to juz jest okej ;)

kilka centow ode mnie;)


Marek Cieślak??? Wrocław go nie wypuści, a poza tym ostatnio w TŻ pisali, ze zarabia 10 tys. zł za miesiać, wiec razczej Stali nie stać. Dla mnie najlepszym trenerem od młodzieży jest Jan Grabowski (RKM). Oczywiscie też go u nas nie będzie, ale wychował on naprawde świetnych zawodników.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 1 sie 2003, o 13:14
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
powinnismy miec trenera ,ktory bedzie potrafil znalezc wspolny jezyk zarowno z naszymi boskimi dzialaczami jak i zawodnikami .nie moze to byc osoba ,ktora szuka wszedzie winnego jak nasz dotychczasowy szkoleniowiec .prawdziwy trener powinien wiedziec jak zmobilizowac druzyne przed waznym meczem .nie moze sie zalamywac porazka ,bo jak on przestanie wierzyc w swoich zawodnikow ,to kto bedzie ??

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 1 sie 2003, o 15:37
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Nie wiem kogo widze jako trenera w nastepnym sezonie.Wiem tylko ze napewno nie Kuźniara !!

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 1 sie 2003, o 15:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Trener mógłby byc lepszy od tego co mamy teraz.
Ten obecny to nie umie przeciez kierowac ani trenowac druzyny.

Zgadzam sie z Nobim ....wszyscy tylko nie Kuźniar ..

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 1 sie 2003, o 17:04
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3991

Zobacz profil 
Na pewno nie Kuźniar. Może Czesław Czernicki- dobrze pracuje z młodzieżą

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 1 sie 2003, o 20:01
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
a moze J. Stachyra?!?:P w Lublinie go większośc chyba nie chce.... ehhhhPozdrowionka!!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 1 sie 2003, o 20:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Staszka Kępowicza :)
1. Bezkonfliktowy
2. Za jego kadencji Baranek się rozjeździł
3. Nikogo innego z doświadczeniem nie znajdziemy, bo Stachyra ma Rzeszów w dupie, a Wardzała Tarnowa nie oleje...


           
Post 1 sie 2003, o 20:48
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Ludzie jeśli nie będzie kasy to co nam z trenera, żaden człowiek nie wywalczy awansu w jeden sezon w Stali są takie zaległości że mysle że 3 lata może coś zmienić. Przecież trzeba zbudować drużyne chłopaków mamy tylko że pojawia sie problem kasy. Nie ma treningów bo młodziki nie mają na opony. Śmiech mnie bierze co nam da zmiana trenera, według mnie nic :| Jak zwykle jest najlepiej wieszać na nim koty ale nie on tylko jest winien takiego obrotu sprawy. Nie myślcie że go bronie ale kłopoty leżą znacznie głębiej.
Martwie się bardziej wypowiedziami właścicieli firm kładących kasę na STAL. Ich wypowiedzie są skierowane w jednym kierunku OPÓSZCZENIE STALI. Podobno nie ma warunków do rozmów z działaczami. Wygląda na to że panowie prezesie stawiają jakieś warunki, które nie podobają się sponsorom. Sku..... nie mają pojęcia chyba jaka jest sytuacja klubu, bo żeby stawiać jakieś warunku to trzeba coś prezętować mieć jakąś renome, a tu mizerja nie wiem czy jak by Warszawa i Rawicz nie miał kłopotów większych niż my to my byśmy nie polecieli z ligii.

Troche sie zagalopowałem ale leżało to od dawna mi na wętrobie wiem że to nic nie da ale przynajmniej sie wypowiedziałem :)

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 1 sie 2003, o 21:18
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Cytuj:
Gdyby nie wypozyczal tomka rempale moze bysmy byli w 1 czworce


smih we wsi...czy ty widzisz co tomek wyprawia? on niejest jakims supoer zuzlowcem zeby decydowac czy awansujemy czy nie

Cytuj:
bo Stachyra ma Rzeszów w dupie


ma w dupie? niewydaje mi sie! gdy stal rzezywala trudne hwile on potrafil byc jej trenerem gdy byl zawodnikiem wlukniaza...komu jak komu ale starhyra niezasluzyl na to by muwic ze ma rzeszow w dupie....

_________________
Obrazek


           
Post 1 sie 2003, o 21:45
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
a z Krosna do wzięcia jest Tadek Szydło :wink: super fachowiec w dziedzinie szkolenia młodzieży, naprawde polecam wam go :D !!

A tak na serio to jeśli chcilibyście dobrego fachowca, który porządnie zajął by się młodzieża to wydaje mi się, że dobrym kandydatem by był Czesław Czernicki ale... tak z ciekawości, co byście powiedzieli np. na Zoltana Adorjana?


           
Post 1 sie 2003, o 23:14
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
a co powiecie o Krzystyniaku? Mi jakos on sie nasowa pierwszy ;] Ciekawe ile bierze w Lesznie ;p

_________________
Obrazek


           
Post 2 sie 2003, o 08:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
stachyra w dupie stali nie ma i nigdy nie mial. nie zdziwilbym sie jakby w przyszlym sezonie znow pojawil sie na hetmanskiej wraz ze swoim synkiem.

odnalezienie petrova nie byloby zlym pomyslem (on o ile pamietam byl tesciem petranova, a nie ojcem), ale czy zechcialby pracowac w stali? nie sadze. a tak w ogole to on przez te lata byl w stali w duzej mierze przez petranova. gdy ten odszedl ze stali, trener tez poszedl sobie

moim zdaniem trenerem stali za rok bedzie ktos z trojki: kuzniar, stachyra, kepowicz.
i mozliwe ze nasi superekstra dzialacze wezma kuzniara, a to dlatego ze on nie ma wplywu na sklad i druzyne i mozna nim manipulowac


           
Post 2 sie 2003, o 09:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
iSkier napisał(a):
a co powiecie o Krzystyniaku? Mi jakos on sie nasowa pierwszy ;] Ciekawe ile bierze w Lesznie ;p


Każdy chyba marzy aby w trenerem Stali byl Jan Krzystyniak lae to jest nie realne.Ja bym stawiał jeszcze raz na Kuźniara lub Kepowicza chociaz wole bardziej Kuźniara.Jezeli chodzi o to że nim manipuluja to nie mysle ze dzialacze siegna po trenera ktorym nie da sie syrygowac!!

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 2 sie 2003, o 15:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
ma w dupie? niewydaje mi sie! gdy stal rzezywala trudne hwile on potrafil byc jej trenerem gdy byl zawodnikiem wlukniaza...komu jak komu ale starhyra niezasluzyl na to by muwic ze ma rzeszow w dupie....


Tak, ale to było dawno... Polecam wywiad ze Stachyrą po meczu z Lublinem. Stachyra powiedział wprost, że chciał tu w Rzeszowie COŚ zrobić, ale tutaj tylko mu to utrudniano, więc przeniósł się do Lublina i nie żałuje tego. Myślicie, że teraz by wrócił? Może, ale wielu działaczy musiałoby wcześniej odejść.
A Petrow, po tym jak wrócił do Bułgarii, kupił sobie wiatrak i miele zboże. Tam ma rodzinę, przyjaciół. Kogo na to stać, by sprowadzać go do teraz Rzeszowa?


           
Post 3 sie 2003, o 15:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
A może na przykład jakiegoś Forumowicza :)


           
Post 3 sie 2003, o 21:55
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
A ja powiem tak. Nie palam zbytnia sympatia do trenera Kuzniara, ale jesli on bedzie mial cos w tym klubie do gadania to dal bym mu jeszcze jedna szanse. A jesli ma byc tak jak w tym sezonie to sam byl na jego miejscu zrezygnowal. Ja nie ma zadnej kandydatury...liczy sie to aby przedluzyc umowy z wszystkimi zawodnikami krajowymi i sciagnac nowego obcokrajowca. Bardzo cieszy mnie wypowiedz Siwego w ostatnim odcinku programu Kulisy zuzla...Ten sezon zostaje tylko objechac o konca, w nastepnym zasilic druzyne nowym obcokrajowcem, omijac kontuzje i moze w koncu wywalczymy ten awans (nie jest to cytat gdyz doslownie go nie pamietam). Moze nikogo nie zdziwila te wypowiedz, normalna jak kazde inne, ale z jego slow wynika, ze wszyscy nasi zawodnicy zostaja, ze trzeba nam dobrego straniero i walczymy. Takze na razie niech nasz kochany zarzad zajmie sie budowa teamu, bo z jego szybkoscia to chwile potrwa, a pozniej niech sie zastanowia nad trenerem....chodz mysle ze Kuzniar zostanie.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 53 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi