Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Mieczysław Woźniak trenerem Stali Rzeszów!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 24 lut 2004, o 01:07
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2004, o 23:36
Skąd: Falubaz Town
Posty: 55

Zobacz profil 
Ten facet na trenera sie nie nadaje. Woźniak nic w Gnieźnie nie pokazał więc w Rzeszowie teżż nic wielkiego nie zdziała. Słaby jest po prostu. Robi mase błędów podczas zawodów. Pamiętam jak Start mógł wygrać w Zielonej gdyby nie błędy Woźniaka w końcówce meczu (oczywiście chodzi tu o rozstawienia zawodników)


:evil: :twisted: :evil:

_________________
Obrazek


           
Post 24 lut 2004, o 10:18
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 gru 2003, o 14:22
Skąd: www.henwal.pl
Posty: 414

Zobacz profil 
Nie wiem czy jest się z czego cieszyć... do Stali po prostu trafił trener którego nikt nie chciał...


           
Post 24 lut 2004, o 11:15
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
A ja się cieszę...wolicie mieć Stacha Skowrona? A może Tajcherta, ktory jest kompletnie nie odpowiedzialny? A może najlepiej niech Rafał Wilk trenuje? Tylko wtedy już przed rozpoczęciem 1 biegu wpiszcie mu w program 0,0,0,0,0. To, że nie odniósł żadnych skucesów to g**** znaczy.


           
Post 24 lut 2004, o 12:27
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Kezman, nie moge sie niestety z Toba zgodzic. To, ze w Gnieznie zapanowala radosc po jego odejsciu o czyms swiadczy... Oczywiscie, moze sie okazac, ze nagle wszystko sie zmieni, a Wozniak bedzie zbawca rzeszowskiego zuzla... Ale... Porozmawiamy po kilku ligowych kolejkach.


           
Post 24 lut 2004, o 12:43
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Tak Mak ja doskonale to rozumie, ale oczywiste jest, że nie zatrudnia Chomskiego, Cieślaka czy Wardzałe...więc nie ma co płakać bo tak naprawde nie ma już takchi fachowców do wzięcia...a chyba lepszy Woźniak niż Skowron czy Wilk, bo pewnie gdyby Mietek się nie zgodził to którys z nich bo został trenerem :P

Moim faworytem był Nowak z Łodzi, no ale zakończył z tego co wiem przygodę trenerską...


           
Post 24 lut 2004, o 13:05
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Moge dodac, ze jak ktos nie wierzy, to niech podczas treningu uda sie jak najblizej parkingu i zobaczy co robi Mieeeeetek Mietek walczy - sam ze soba, bo nie za bardzo wie co zrobic. Tekst do zuzlowcow podczas treningu w 2003 roku: "Zrobcie ze 3 starty, tylko uwazajcie na siebie" a sam zainteresowany udal sie do budynku

Boshee jak cos takeigo u nas zrobi to go odrazu wypierdolic :o :o :o

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 24 lut 2004, o 18:55
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Stać nas na czwórkę

Piotr Sołtys: Co Pan wie o swojej nowej drużynie i miejscu pracy?

Mieczysław Woźniak, trener MARMY Polskie Folie Rzeszów: Znam wiele osób z Rzeszowa, jestem pewny, że będziemy się świetnie dogadywać. Póki co, przeraża mnie tylko pogoda. Gdy wyjeżdżałem z Gorzowa było niemal wiosennie, tu w najlepsze rządzi zima. W takich warunkach nie ma co marzyć o ściganiu się na motocyklach, a czas już o tym pomyśleć, bowiem liga jest tuż, tuż.

Z Gorzowa do Rzeszowa jest spory kawał drogi, jak rozwiąże Pan kwestię dojazdów?

- Będę miał zakwaterowanie w Rzeszowie. Nie wyobrażam sobie pracy na odległość i ciągłego podróżowania. Muszę być w ciągłym kontakcie z zespołem i wiedzieć, co w trawie piszczy.

Na co stać w tym sezonie rzeszowską drużynę ?

- Będziemy, walczyć o pierwszą czwórkę, myślę że jest ona w naszym zasięgu. Jeżeli uda się nam znaleźć solidnego obcokrajowca, to będzie jeszcze łatwiej.

Mieczysław Woźniak

Ma 52 lata. Jest współautorem licznych sukcesów Stali Gorzów (6 złotych, 5 srebrnych i 1 brązowy medal DMP). W dorobku ma także tytuły I i II indywidualnego wicemistrza Polski. Po 15 latach występów w Gorzowie (1971-86), ostatnie trzy lata zawodniczej kariery spędził w Starcie Gniezno. Był szkoleniowcem zespołów z Gorzowa, Łodzi oraz Gniezna. Współpracował także z drużyną z Krosna.


za Gazeta Wyborczą.


           
Post 25 lut 2004, o 00:24
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
Nie oszukujmy sie!!!ten gościu to dupa a nie trener!!!narzekają na niego zarówno kibice jak i zawodnicy, więc dalszy komentarz jest chyba zbyteczny...gdyby było inaczej to Gniezno by sie tak nuie cieszyło z jego odejścia!
Nie ma co...czarno widzę wasz udział w tym sezonie, ale to jest sport a w nim jest wszystko możliwe, więc nie mówmy hop póki...

pozdrawiam.


           
Post 25 lut 2004, o 22:29
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
więc nie mówmy hop póki...


Mowisz jakbys byl z nami?
Pozatym kto mowi hop?


           
Post 1 mar 2004, o 11:51
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 mar 2004, o 11:35
Skąd: GNIEZNO
Posty: 1

Zobacz profil 
witam z Gniezna!
widzę, że nie bardzo oriętujecie się jakiego trenera zafundowal Wam działacze...
słyszałem nawet głosy, że Woźniak to dobry strateg buhahaha
jeśli ktoś tak uważa to niech najpierw zbada jego decyzje np. w meczu Rawicz-Gniezno (brak słów), Tarnów-Gniezno (gdzie Jabłoński wystawiony został na rezerwę i mógł startować tylko 4 razy), Gorzów-Gniezno (wypowiedzi po tym meczu Chomskiego n.t. prowadzenia drużyny Startu), czy mecze rundy zasadniczej w Gnieźnie z Lublinem, W-wą, Rawiczem itd., w których mimo ogromnej przewagi wolał puszczać obcokrajowców czy Hućkę niż dać szansę młodym...
Co do meczu z RKM, to miał więcej szczęścia niż rozumu...
najpierw beznadziejnego tego dnia Mirka Jabłońskiego puszczał 4 czy 5 razy zamiast dać sznsę ąłukaszowi Linette, który gorzej i tak by nie pojechał, a potem w geście rozpaczy ("tonący brzytwy się chwyta") w 13 i 14 biegu puścił Squre, który pierwszy raz na tor wyjechał chyba w 12 biegu i przegrał 1:5...
co do szkolenia młodzieży, to szkółkę maożecie zamknąć już dziś, a juniorów potrzebujecie dwóch na sezon... jeden jako podstawowy i jeden na rezerwę z której nigdy nie zejdzie, bo pan W. jak ma dokonać jakiejś zmiany na tej pozycji to....
tak czy inaczej my cieszymy się z jego odejścia dziś wy będziecie za rok... albo prędzej...


           
Post 1 mar 2004, o 17:01
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2004, o 23:36
Skąd: Falubaz Town
Posty: 55

Zobacz profil 
Dokładnie Ponk. Ale Polak to dopiero madry po szkodzie.
Zapamiętajcie nasze przestrogi. Już lepszym trenerem byłby każdy z was niż ten pan. :twisted:

_________________
Obrazek


           
Post 1 mar 2004, o 17:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
Bez obaw!! Według mnie Pan W. zajmie się Miesiącem i resztą juniorów, gdyż jak coś będzie nie tak ster przejmie chocażby Wilk, a Kuciapa Baran Trojan i Rempała doskonale już wiedzą co mają i jak mają ćwiczyć. Aczkowliek nie chciałbym przekreślać Pana W. mam nadzieję że jednak coś wymyśli!!
Pozdro all!!

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 1 mar 2004, o 20:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
hehe ładnie nas koledzy z Gniezna postraszyli... :)
Z jednej strony ciesze sie ze trenerem nie bedzie SS, ani Rafal Wilk, który ma sie zając jazdą, a nie trenerką, z drugiej...żebyśmy znów nie musieli śpiewać ,,...do Krosna,, tym razem Woźniak...


           
Post 1 mar 2004, o 21:08
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 kwi 2003, o 18:15
Posty: 71

Zobacz profil 
Trener Woźniak to była jedyna sensowna opcja treneska . Przez ostatnich kilka sezonów przyglądałem sie jego pracy w pojedynkach Gniezna z Rzeszowem - sama strategia prowadzenia drużyny podczas zawodów to nie wszystko. Jest jeszcze bardzo ważna kwestia jaką jest znajomość torów drużyn 1 ligi oraz umiejętnosć przygotowania toru na własnym obiekcie . Jeżeli tak Trenera Woźniaka już niektórzy krytykują - choć zupełnie nie wiem dlaczego jeżeli kibice w Gnieźnie cieszą sie z faktu odejścia tego trenera to może dajcie szanse trenerowi - nich pokaże co potrafi? Był już w Rzeszowie trenerem Marek Cieślak i co ? Drużyna pod jego wodzą spadła z Ekstraligi. Trener Woźniak jest doświadczony i mam nadzieje że swoją wiedze bedzie umiał przekazać zawodnikom.
Trener Cieślak wogóle nie szkolił młodzieży co prawda zdobył brąz ale jak chyba pamiętacie też zdarzały mu sie w trakcie zawodów grube pomyłki , zresztą z takimi zawodnikami jak byli wtedy trudno było medalu nie zdobyć.


           
Post 1 mar 2004, o 21:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Jak na razie trener sprawia naprawde dobre wrazenie. Dzis zamienilem z nim kilka slow. Mysle, ze bedzie to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Poczekajcie do polowy sezonu, pozniej ocencie trenera : ).

A wroce jeszcze do trenera Skowrona, ktory w Tygodniku Zuzlowym (dzisiejszy numer) chwali sie, ze doprowadzil w Rzeszowie 150 zawodnikow do licencji zuzlowej! Powiedzcie mi, ktorych? Bo nie pamietam, by bylo ich.. 150 : ).


           
Post 1 mar 2004, o 23:06
 


Diamond_ napisał(a):
Jak na razie trener sprawia naprawde dobre wrazenie. Dzis zamienilem z nim kilka slow. Mysle, ze bedzie to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Poczekajcie do polowy sezonu, pozniej ocencie trenera : ).

A wroce jeszcze do trenera Skowrona, ktory w Tygodniku Zuzlowym (dzisiejszy numer) chwali sie, ze doprowadzil w Rzeszowie 150 zawodnikow do licencji zuzlowej! Powiedzcie mi, ktorych? Bo nie pamietam, by bylo ich.. 150 : ).

Ta chyba zera zapomniał odjąć... :lol:


           
Post 1 mar 2004, o 23:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Diamond_ napisał(a):
Jak na razie trener sprawia naprawde dobre wrazenie. Dzis zamienilem z nim kilka slow. Mysle, ze bedzie to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Poczekajcie do polowy sezonu, pozniej ocencie trenera : ).

A wroce jeszcze do trenera Skowrona, ktory w Tygodniku Zuzlowym (dzisiejszy numer) chwali sie, ze doprowadzil w Rzeszowie 150 zawodnikow do licencji zuzlowej! Powiedzcie mi, ktorych? Bo nie pamietam, by bylo ich.. 150 : ).

Ta chyba zera zapomniał odjąć... :lol:


I przecinek gdzieś zapomniał :shock:


           
Post 2 mar 2004, o 09:07
 


A ja chcialbym tu przypomniec osobe Romualda Losia. Na poczatku lat 90-
tych prowadzil druzyne z Wroclawia i wszyscy nadawali na niego, ze nie
ma powazania u zawodnikow, nie potrafi nad nimi zapanowac i nie wie,
jak tor przygotowac. Pod wodza Losia Sparta w 1996 roku nie zdobyla
medalu DMP, choc przez trzy poprzednie lata w takim samym skladzie
wygrywala lige. Ten sam Los zostal okrzykniety cudotworca, kiedy
utrzymal w 2002 roku w ekstralidze Wybrzeze Gdansk i kiedy w 2003
wprowadzil Ostrow do 1 ligi.

Podobnie bylo z Markiem Cieslakiem - mowiono, ze najpierw doprowadza
druzyny do medalu, a potem je spuszcza. Wczesniej mowiono o nim, ze
umie tylko zalac tor i nic wiecej. Dzis Cieslak jest postrzegany jako jeden
z najwiekszych ekspertow od trenerki.

Natomiast przytocze slowa jednego z zawodnikow, z ktorym mialem
okazje rozmawiac: "kibice tak naprawde niewiele wiedza o zuzlu, tylko im
sie wydaje, ze wiedza". Dlatego zanim cale forum skresli Mieczyslawa
Wozniaka, proponuje poczekac na efekty jego pracy. To ze w Gnieznie
byl zlepek a nie druzyna to sprawa, ktora jakos dziwnie sie pomija,
zrzucajac cala wine na trenera.

W ogole, czytajac wypowiedzi kibicow w roznych miejscach mozna dojsc do wniosku, ze:

Los jest zly
Cieslak jest zly
Kuzniar jest zly
Kepowicz jest zly
Wilk jest zly
Tajchert jest zly
Wozniak jest zly
Skowron jest zly

No to panowie eksperci - moze sami poprowadzcie druzyne, skoro
wszyscy trenerzy sa do d... ?


           
Post 2 mar 2004, o 11:39
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
A wroce jeszcze do trenera Skowrona, ktory w Tygodniku Zuzlowym (dzisiejszy numer) chwali sie, ze doprowadzil w Rzeszowie 150 zawodnikow do licencji zuzlowej! Powiedzcie mi, ktorych? Bo nie pamietam, by bylo ich.. 150 : ).


To zdanie rowniez przyciagnelo moja uwage, ale bylo po prostu nieprecyzyjne. Niewatpliwie chodzilo Skowronowi o to, ze wyszkolil 150 zawodnikow w swojej calej "karierze".


           
Post 2 mar 2004, o 17:27
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 12:58
Skąd: RZESZÓW
Posty: 716

Zobacz profil 
Cytuj:
Niewatpliwie chodzilo Skowronowi o to, ze wyszkolil 150 zawodnikow w swojej calej "karierze".


Ale nie ilość się liczy... a jakość :!: :!:
A czy ktość z tych 150 zawodników zrobił karierę?? Pytanie raczej retoryczne. :wink:

_________________
.::ZKS Stal RZESZÓW::.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 227 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: RychuZKS i 53 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi