Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nasz wymarzony skład 2004


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 5 sie 2003, o 22:37
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 kwi 2003, o 18:15
Posty: 71

Zobacz profil 
Witam wszystkich Forumowiczów - Panie i Panowie moge wam powiedzieć że jesteście bardzo blisko składu marzeń , to znaczy optymalnego składu naszej żużlowej ekipy na przyszły sezon . Macie wiele racji , ze kontraktowanie zawodników zagranicznych powinno być zakończone do końca września i moge wam na razie powiedzieć tylko tyle , pracujemy nad tym bardzo mocno a mysle że efekty poznacie niebawem . Na tym forum padły pewne nazwiska i powiem wam , że jesteście o krok od tych dwóch poprawnych , mysle że utrzymanie tróki podstawowych zawodników czyli Maćka , Piotrka i Karola bedzie realne gdyby doszły te dwa nazwiska z zagranicy byłoby prawie dobrze ale nie zapeszajmy poczekajmy . Cel jest jeden zbudowac mocną i dobrą drużyne na następny sezon, drużyne i zaplecze czyli minimum 2 równorzednych zawodników rezerwowych . Praca jest już bardzo zaawansowana . Jeżeli macie ochote słuchajcie naszych programów sportowych tam co bedziemy mogli na ten temat powiemy. Kiedy ten sezon już sie skończy trudno bedzie nam sie rozstawać z naszymi wiernymi słuchaczami tym bardziej mnie osobiście. Pozdrawiam serdecznie.


           
Post 5 sie 2003, o 22:50
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Jak marzenia to piszemy ...... :wink:

9.Maciek Kuciapa
10.Sebastian Ulamek
11.Jarek Hampel
12.Nicky Pedersen
13.Ryan Sullivan
14.Janusz Kolodziej
15.PaweL Miesiac
16.Piotrek Winiarz

Ale majac taki sklad to Stal i takby nie weszla do eligiii ....
Moze za kilka lat nasz sklad tak bedzie wygladal tylko z innym juniorem...gdyz Kolodziej za kilka sezonow juz bedzie seniorem :wink: ...:):)

Fajnie sobie pomarzyc ....

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 5 sie 2003, o 22:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
No dobra, moja kolej ;)

1. Piotrek Winiarz
2. Karol Baran
3. Maciek Kuciapa
4. 2 obcokrajowiec (chyba ze bylby 1 obcokrajowiec to wtedy Rafal Trojanowski
5. 1 obcokrajowiec
6. Ten szkolkowicz kuzniara
7. Pawel Miesiac
8. Rafal Trojanowski, Rafal Wilk, Łukasz Golonka

PS. wojti kiedy bedzie mozna poznac o jakie konkretne nazwiska chodzi?


           
Post 5 sie 2003, o 23:03
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Zadnym skladem nie wejdziemy do e-ligi doputy w sekcji beda ci ludzie ktorzy sa... I z takim wystrzalowym :P trenerem tez duzo nie zwojujemy :D

Wooow juz 200 wpisow hehhehehehe No to ladnie sie na tym forum dzieje :P:P:P:P:P:P:P

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 5 sie 2003, o 23:37
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Panie wojtku czyli co bedziemy mieli dwóch zagranicznych a moze moje typy sie spradza czyli ze Pedersen i Poważnyj lub Richardsson i Poważnyj???????????????

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 6 sie 2003, o 01:06
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
Realistycznie - ale i tak optymistycznie:

1 Baran
2 Winiarz
3 Ferjan/Zagar
4 Max/P.Karlson
5 Kuciapa
6 Bendzera
7 Miesiąc
8 Trojanowski


           
Post 6 sie 2003, o 04:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Baran
Winiarz
Kuciapa
L.Richardson
P.Karlsson
K.Cegielski
Miesiac
od bidy Trojanowski tylko zeby uwazal na treningach
Mysle za taki sklad zagwarantowalby Extralige a pozniej nawet walke o wyzsze cele pod warunkiem ze Miesiac poprawi swoja jazde.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 6 sie 2003, o 09:01
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
To może i ja :).

Obcokrajowcy Zakontraktowałbym dwóch, a jedno miejsce zostawić ewentualnie żeby podpisać z kimś w trakcie sezonu.
Numerem 1 powinien być ktoś z czołówki światowej:
Nicki Pedersen
lub Lee Richardson.
Ten drugi raczej zostanie w Lublinie.
Obcokrajowcem nr 2 powinien być zawodnik młody i obiecujący. Podobnie jak w 1995 roku Brian Andersen. Wprawdzie wtedy był mistrzem świata juniorów, ale poza tym nie miał sukcesów. Przyszedł do nas i od razu stał się gwiazdą :). Do wyboru do koloru:
Bjarne Pedersen - do wzięcia, bo jeździ w Łodzi i wątpię, żeby tam został. Jeździ w GP może bez sukcesów ale jego czas dopiero nadejdzie.
Hans Andersen - może nie błyszczy w polskiej lidze, ale jest młody i powinien zrobić postępy.
Antonio Lindback - w debiucie na Wyspach zdobył 19 pkt. + 2 bonusy :). Szkoda że nie za bardzo chce jeździć w Polsce, ale może zmieni zdanie?
Fredrik Lindgren - mistrz Szwecji juniorów - wielki talent, za 3-4 lata czołówka światowa :!:
Morten Risager - 15-latek... już dziś się mówi że to następca Gundersena i Nielsena. Objechał Maćka Kuciapę w Szwecji :lol: gdzie regularnie robi po 10 oczek. Wprawdzie może na niego jeszcze za wcześnie, ale miejmy na niego oko bo inaczej znów Rusko sprzątnie go nam sprzed nosa :D
Matej Zagar - nie chce jeździć w Polsce a szkoda :cry:
Kenneth Bjerre - kolejny utalentowany Duńczyk. W ogóle po kilku latach posuchy Dania wraca do gry.
Seniorzy Nie ma sensu kogoś kupować. Skład seniorski mamy najmocniejszy w I lidze, gdyby pozostałe formacje równały do seniorów to nie btłoby na nas mocnych. Oczywiście należy pozbyć się Rafała Wilka. Polecam Krosno gdyż tam zabawa jest radosna ponoć 8-)
Maciej Kuciapa
Piotr Winiarz
Karol Baran
Rafał Trojanowski
i w głębokiej rezerwie Łukasz Golonka (znów poza składem, ale nie oszukujmy się asem to on już nie zostanie)
Juniorzy Na pewno nikogo nie kupimy :!: Młodzieżowcy są najdrożsi do kupienia. Chyba nie liczycie że Kołodziej przyjdzie do nas :| Rusko czy Karwan już zagięli na niego parol. Poza tym może zostać w Buczy. Świderski :?: On jest zawodnikiem Atlasu Wrocław jedynie wypożyczonym do Rawicza. Hampel kończy wiek juniora, zgadnijcie gdzie będzie jeździł Świderski za rok? Nawet jeśli do WTSu dojdzie Kołodziej. Czerwiński za rok będzie już seniorem. Wprawdzie to wielki talent i bardzo lubię tego zawodnika, ale od Maćka czy Siwego lepszy nie jest. Więc po co ma zajmować miejsce Karola lub Trojana? Teoretycznie do kupienia może być ktoś z Piły. Miśkowiak byłby idealnym kandydatem, ale należy zejść na ziemię, np. Włókniarz za rok zostaje całkowicie bez młodzieży :!: (Pietraszko i Czerwiński - seniorzy). Muszą kogoś kupić. Dlatego jeźdzmy swoimi. Niech ta Szyszka zda licencję i zobaczymy. Na dzień dzisiejszy mamy 1 juniora i 4 statystów.

Podsumowując:
Skład realny:
1. Kuciapa
2. Trojanowski
3. Winiarz
4. Baran
5. N.Pedersen ;)
6. Miesiąc
Skład optymistyczny, ale przy dopływie kasy z nieba możliwy:
1. Kuciapa
2. B.Pedersen
3. Winiarz
4. Baran
5. N.Pedersen
6. Miesiąc
Skład marzeń:
1. Kuciapa
2. B.Pedersen :shock:
3. Winiarz
4. Baran
5. N.Pedersen :shock:
5. Miśkowiak :shock:


           
Post 6 sie 2003, o 10:25
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Alez mnie pan Blazejewski rozbawil. Wiadomo, kto ustalal sklad w tym sezonie. Wiadomo jednak, ze był to czlowiek, który wylozyl sporo swojej kasy, a poza tym zna się na zuzlu nie najgorzej. W ostatecznosci byłem w stanie to zrozumiec. Ale co się dzieje teraz? Pan Blazejewski pisze nam, ze "PRACUJEMY NAD TYM". Proszę, nie robmy sobie - za przeproszeniem - jaj z kibicow. Co to w ogole ma znaczyc? Pan będzie pracowal nad ustalaniem skladu zespolu?????????? Nie przecze, ze komentowanie wychodzi panu dobrze, ale nie przesadzajmy...
A tak na marginesie, czy może mi pan powiedziec, na czym polega pana "rola" w pracy nad ustalaniem skladu?

I jeszcze jedno: "Cel jest jeden. zbudowac mocną i dobrą drużyne na następny sezon, drużyne i zaplecze czyli minimum 2 równorzednych zawodników rezerwowych . Praca jest już bardzo zaawansowana" - to cytat z panskiego tekstu. Teraz niech mi pan powie, kto za to zaplaci?????!!!!!! Na pewno zna pan odpowiedz na to pytanie, bo przeciez jest pan w gremium zajmujacym się przygotowaniami do przyszlego sezonu.

Jak na dloni widac, ze RJ chce się wycofac ze sponsoringu, pan Kawa również nie przejawia wiekszego zainteresowania, a pan pisze, ze sklad jest na etapie tworzenia? Chcialem powiedziec: "a pan pisze, ze tworzycie sklad"? Nie majac zadnego zaplecza finansowego, ze sporym już zadluzeniem? Przy takiej indolencji dzialaczy nie jest możliwe zbudowanie mocnego zespolu. Chyba, ze znowu znajdzie się jakis Faraon, który sam przyjdzie do dzialaczy, którzy nigdy w zyciu by go nie znalezli!!! Jest jeszcze drugie rozwiazanie. Zespol zostanie zbudowany, a dlugi będziemy splacac przez najblizsze sto lat

Bo na Podkarpaciu - zdaniem dzialaczy - nie ma i nie było przeciez firm, które chcialyby wejsc w sponsorowanie zuzla. Widzi pan, panie Waclawie, Faraon najwidoczniej - zdaniem dzialaczy - nie jest firma godna zainteresowania!!!! Podziwiam pana, ze zdecydowal się pan na te wspolprace. Ciekawe, czy za kilka lat ktorykolwiek z dzialaczy będzie o tym pamietal...

Maciek Kedzior


           
Post 6 sie 2003, o 15:27
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
wojti napisał(a):
gdyby doszły te dwa nazwiska z zagranicy byłoby prawie dobrze ale nie zapeszajmy poczekajmy. ( ...) Jeżeli macie ochote słuchajcie naszych programów sportowych


Żeby wszystko dobrze się skończyło :wink:

A co do programów sportowych, to bardzo dziękuję Panie Wojtku za komentowanie meczy żużlowych oraz podawanie w tych relacjach wyników z innych stadionów.

PANIE WOJTKU, czy nie można z powrotem przywrócić na antenę magazyn "Świat żużla" ??????
Może nawet trwać 15 - 20 minut, ale ważne , aby był.

Tego programu z przyjemnością się słuchało, był nawet konkurs - 15 pytań do żużlowca i trzeba było zgadnąć, kto to :)

W tym programie można byłoby przypominać piękne czasy rzeszowskiego speedway'a, tj. złotą młodzież 1994-95, lata 1960-61, brąz w DMP, szczęśliwa końcówka sezonu 1996, sylwetki zawodników jeżdżących w Rzeszowie oraz podawać aktualne wieści z żużlowego światka.

Proszę o POZYTYWNE rozpatrzenie mojej prośby.
Wielu kibiców ucieszyłoby się na wieść, że ten program będzie kontynuowany !!!!

Pozdrawiam

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 6 sie 2003, o 17:58
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 kwi 2003, o 18:15
Posty: 71

Zobacz profil 
Panie Kedzior - nie jest w moim zwyczaju polemizowanie, ale tym razem nieco kolego przesadziłeś , takimi postami to ty sobie jaja z ludzi robisz choć podobno nie obca Ci dziennikarska profesja , po drugie nigdzie nie napisałem że mam coś do składu - jak napisałem pokaż mi gdzie.
Praca jest zaawansowana tak napisałem - pytasz mnnie skąd pieniądze? - napewno Ty ich nie wyłożysz , bo nie słyszałem także abyś choć złotówką ( oprócz biletu wsparł ten klub - chyba że sie myle). Widze także że masz już informacje że wszyscy sie wycofują ze sponsorowania -chyba zatem jesteś prorokiem oby nie fałszywym.
Na czy polega moja rola - wybacz kolego ale to nie twoja sprawa.
Na koniec jak masz pisać głupoty to lepiej ich nie pisz i dobrze sie zastanów Panie Redaktorze co piszesz.
Z poważanie Wojciech Błażejewski
Jowita - Być może Świat Żużla od nowego sezonu wróci na antene w nowej formie


           
Post 6 sie 2003, o 18:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Uważam, że ten skład jaki mamy wystarczy (może inny stranieri) bylebył super sprzęt i awansujemy do ekstraligi:

1. P. Winiarz
2. K. Baran
3. R. Sullivan (serio, jeśli będzie kasa)
4. R. Trojanowski
5. M. Kuciapa
6. P. Miesiąc
7. M. Micał
8. R. Wilk

z Tym Sullivanem to jeśli mamy kase, jak nie będzie to może być Pedersen (lub nawet Ich Trzech :D )


           
Post 6 sie 2003, o 21:08
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
Uważam, że ten skład jaki mamy wystarczy (może inny stranieri) bylebył super sprzęt i awansujemy do ekstraligi:

1. P. Winiarz
2. K. Baran
3. R. Sullivan (serio, jeśli będzie kasa)
4. R. Trojanowski
5. M. Kuciapa
6. P. Miesiąc
7. M. Micał
8. R. Wilk

z Tym Sullivanem to jeśli mamy kase, jak nie będzie to może być Pedersen (lub nawet Ich Trzech :D )


Jesli bedzie kasa nie rozmieszaj mnie
To ja podam skład moj wymarzony jesli bedzie kasa
1 Sullivan
2 Hampel
3 Gollob
4 Cegielski
5 Rickardsson
6 Kasprzak
7 Kołodziej
8 Kuciapa
Jesli bedzie kasa to mozna wszytko zrobic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 6 sie 2003, o 22:50
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
wojti napisał(a):
Panie Kedzior - nie jest w moim zwyczaju polemizowanie, ale tym razem nieco kolego przesadziłeś , takimi postami to ty sobie jaja z ludzi robisz choć podobno nie obca Ci dziennikarska profesja , po drugie nigdzie nie napisałem że mam coś do składu - jak napisałem pokaż mi gdzie.
Praca jest zaawansowana tak napisałem - pytasz mnnie skąd pieniądze? - napewno Ty ich nie wyłożysz , bo nie słyszałem także abyś choć złotówką ( oprócz biletu wsparł ten klub - chyba że sie myle). Widze także że masz już informacje że wszyscy sie wycofują ze sponsorowania -chyba zatem jesteś prorokiem oby nie fałszywym.
Na czy polega moja rola - wybacz kolego ale to nie twoja sprawa.
Na koniec jak masz pisać głupoty to lepiej ich nie pisz i dobrze sie zastanów Panie Redaktorze co piszesz.
Z poważanie Wojciech Błażejewski
Jowita - Być może Świat Żużla od nowego sezonu wróci na antene w nowej formie


a ja mam tylko nadzieje z enie bedzie jak z tymi sponsorami co mieli byc a się zmyli i zeby nie bylo tak ze teraz ktos cos gada ze da kaske i pojdzie w pizdu... oby to co Pan mówi było racją... Pozdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 7 sie 2003, o 07:34
 


Witajcie.
A moim marzeniem jest, aby Maciej Kuciapa, Piotr Winiarz i Karol Baran zrobili takie postepy, aby byli w stanie powalczyc w ekstralidze. Do tego mozna im dokupic obcokrajowca (obcokrajowcow), ktory jest solidny i mniej wiecej w ich wieku (Nicki Pedersen albo Lee Richardson). Ciekawie wygladalaby para Nicki - Bjarne Pedersenowie.

A jakies super nierealne marzenia? No dobra - zalatwic polskie obywatelstwo Rickardssonowi, Crumpowi i Adamsowi i sciagnac ich do Rzeszowa :P


           
Post 7 sie 2003, o 08:25
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
wojti napisał(a):
Panie Kedzior - nie jest w moim zwyczaju polemizowanie, ale tym razem nieco kolego przesadziłeś, takimi postami to ty sobie jaja z ludzi robisz choć podobno nie obca Ci dziennikarska profesja


A co to ma, Panie Blazejewski, do rzeczy?



wojti napisał(a):
po drugie nigdzie nie napisałem że mam coś do składu - jak napisałem pokaż mi gdzie.

Proszę bardzo:

Napisales: "Macie wiele racji , ze kontraktowanie zawodników zagranicznych powinno być zakończone do końca września i moge wam na razie powiedzieć tylko tyle , PRACUJEMY nad tym bardzo mocno a mysle że efekty poznacie niebawem"

Litery powiekszylem ja, by bylo lepiej widac. NIe powiesz mi chyba, ze to nie swiadczy o tym, ze "masz cos do skladu"

wojti napisał(a):
pytasz mnnie skąd pieniądze? - napewno Ty ich nie wyłożysz , bo nie słyszałem także abyś choć złotówką ( oprócz biletu wsparł ten klub - chyba że sie myle).


A czy ja jestem tu od wykladania pieniedzy? Skoro ich nie mam, to ich na klub nie dam. Choc nie sadze, bys i Ty je wylozyl. Choc ja tez moge sie mylic. A w samych biletach zostawilem na tym stadionie niemalo pieniedzy. Tylko co to ma do rzeczy? Spytalem, skad pieniadze? A nie: "czy mam wam dac pieniadze?"!

wojti napisał(a):
Widze także że masz już informacje że wszyscy sie wycofują ze sponsorowania -chyba zatem jesteś prorokiem oby nie fałszywym

Osobiscie wolalbym byc falszywym. Trudno jednak nie domyslic sie, ze RJ bedzie chciala odejsc, skoro rzecznik prasowy firmy mowi oficjalnie, ze Rafineria nie jest zadowolona z efektow marketingowych. Pan Kawa rowniez - nawet na tym forum - mowil, ze rzeszowscy dzialacze wyleczyli go z zuzla. Moze zle odczytuję intencje wlascicieli obu tych firm? Bo innych sponsorow do tej pory praktycznie nie bylo. Zaraz mnie zaatakujesz, piszac, ze jest ich jeszcze np. 23. Ale nie mowmy o firmach, ktore daly 10 czy 20 tysiecy. Do nich tez nalezy miec szacunek, ale pierwszoligowego klubu nie udzwigna.


wojti napisał(a):
Na czy polega moja rola - wybacz kolego ale to nie twoja sprawa.

To akurat jest typowe dla polskiego zuzla. Pelna tajnosc.

wojti napisał(a):
Na koniec jak masz pisać głupoty to lepiej ich nie pisz i dobrze sie zastanów Panie Redaktorze co piszesz.


Ty rowniez Panie Redaktorze sie zastanow, bo nerwy Cie poniosly.

Z powazaniem
Maciej Kędzior


           
Post 7 sie 2003, o 12:48
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3995

Zobacz profil 
1 Kuciapa
2 Baran
3 Winiarz
4 Poważnyj (albo Bjarne Pedersen)
5 Richardsson (albo P.Karlsson)
6 Miesiąc
7 M.Rempała (ale bracia go nie wypuszczą)
8 Trojanowski
Też bym chciał Nicky Pedersena ale tak na serio będzie to mało realne.
Trenerem mógłby być Czesław Czernicki lub Jasiek Stachyra :D

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 7 sie 2003, o 15:41
 sklad marzen???
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 kwi 2003, o 10:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 72

Zobacz profil 
Ja po tym sezonie bede sie cieszyl jak zastaną wszyscy krajowi zawodnicy!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

_________________
Boze chroń rzeszowski zuzel


           
Post 8 sie 2003, o 20:17
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Wojti nie obrazaj takimi postami Macka bo to co on robi zasługuje na wielkie słowa uznania.Dzieki Maciek za tegoroczne wyjazdy

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 9 sie 2003, o 10:00
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
1. Winiarz
2. Kurmanski
3. Baran
4. M.Max
5. Kuciapa
6. Miesiąć
7. Hlib
8. Trojanowski lub Golonka

Myslę że skład jest całkiem realny oprócz pozyskania Kurmanskiego chociarz jak by sie znalazły pieniadze kto wie marzenia sie spełniaja...

Pozdrawiam :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 164 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi