Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Początek prawdy o rzeszowskim żuzlu ...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 sie 2003, o 10:54
 


jESTEŚMy_z_tOBą napisał(a):
ruf napisał(a):
I CO ZA IDIOTA ZGŁOSIŁ DZIŚ ZMIANĘ PRUCNALA ZA BARANA???
MOŻE CI NIEUDACZNICY Z FARAONA ,MOZE NIEDOBRY PAN FOLCIK Z RJ??? Tak - znów ktoś się wmieszał w ustalanie składu!!!


Przeciez to byl mecz o nic !!! Mecz byl dla Piotrka. Kazdy mial jechac i pojechal Piotrek potrzebuje jazdy na meczach ma okazje sie zaprezentowac. Prze dnim jeszcze dluga droga ale wierze ze bedzie z niego dobry zawodnik!!

Dokładnie! Zgadzam się z arOn_kiem!

Pozatym wg mnie z trójki Suszczyński - Kliś - Prucnal, to największe szanse na osiągnięcie czegokolwiek ma ten trzeci! Tylko niestety ma za mało startów i nie ma praktycznie na czym jeździć...


           
Post 25 sie 2003, o 11:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
jESTEŚMy_z_tOBą napisał(a):
ruf napisał(a):
I CO ZA IDIOTA ZGŁOSIŁ DZIŚ ZMIANĘ PRUCNALA ZA BARANA???
MOŻE CI NIEUDACZNICY Z FARAONA ,MOZE NIEDOBRY PAN FOLCIK Z RJ??? Tak - znów ktoś się wmieszał w ustalanie składu!!!


Przeciez to byl mecz o nic !!! Mecz byl dla Piotrka. Kazdy mial jechac i pojechal Piotrek potrzebuje jazdy na meczach ma okazje sie zaprezentowac. Prze dnim jeszcze dluga droga ale wierze ze bedzie z niego dobry zawodnik!!
Myślę, że tutaj nie chodzi raczej o sam fakt dokonania zmiany tylko tego w jaki sposób jej dokonano (bądź nie dokonano ) bo pomimo tego że startował Prucnal to na konto Barana wpisano wykluczenie, więc coś było nie tak. :roll:

_________________
Obrazek


           
Post 25 sie 2003, o 14:12
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Wilmen w sumie tak. ALe mysle ze Karol sie zbytio tym nie przejal i nie bedzie tego dementowal w prasie ani nie bedzie nikogo bo sadach targal :D:D:D Fakt Piotrek potrzebuje duzo jazdy, musi sie on rozjezdzic dobrze. Jest ona napewno najlepszym obecnie po Pawle rzeszowskim juniorem dlatego trzeba mu pomagac w darzeniu do osiagniecia czegokolwiek...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 25 sie 2003, o 21:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
No cóż, myślę, że pan Kuźniar zapomniał, że mamy rok 2003 a nie 1998, kiedy można było zmieniać seniora za juniora :D Wolałbym, aby nasi jeździli legalnie! Co do Karola to odniosłem wrażenie że olał sobie ten mecz (jest ostatni i jedzie na jednym kole) i nie będzie się przejmował zaistniałą sytuacją :lol:


           
Post 25 sie 2003, o 22:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
No cóż, myślę, że pan Kuźniar zapomniał, że mamy rok 2003 a nie 1998, kiedy można było zmieniać seniora za juniora :D Wolałbym, aby nasi jeździli legalnie! Co do Karola to odniosłem wrażenie że olał sobie ten mecz (jest ostatni i jedzie na jednym kole) i nie będzie się przejmował zaistniałą sytuacją :lol:
Tyle tylko, że data nie ma nic do tego bo Kuźniar zmienił seniora na juniora :wink: Więc nasi jeździli legalnie :P

_________________
Obrazek


           
Post 25 sie 2003, o 22:54
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Karol sobie meczu nie olał, tylko przy wyjeżdzie na próbę toru gniazdo zaworowe wypadło w silniku jego jawy. Jeździł więc na GM ie Rafała Wilka. A wiadomo jaka jest jazda na cudzym sprzęcie...


           
Post 25 sie 2003, o 23:41
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
jESTEŚMy_z_tOBą napisał(a):
ruf napisał(a):
I CO ZA IDIOTA ZGŁOSIŁ DZIŚ ZMIANĘ PRUCNALA ZA BARANA???
MOŻE CI NIEUDACZNICY Z FARAONA ,MOZE NIEDOBRY PAN FOLCIK Z RJ??? Tak - znów ktoś się wmieszał w ustalanie składu!!!


Przeciez to byl mecz o nic !!! Mecz byl dla Piotrka. Kazdy mial jechac i pojechal Piotrek potrzebuje jazdy na meczach ma okazje sie zaprezentowac. Prze dnim jeszcze dluga droga ale wierze ze bedzie z niego dobry zawodnik!!


Wszystko się zgadza - tyle że nr 14 może byc wystawiany tylko na taktyczną- nawet jeśli jest juniorem.O to mi chodziło - a Karol NIE OLAŁ MECZU tylko męczył sie na motorze Rafała Wilka.


           
Post 29 sie 2003, o 08:11
 


Cytuj:
Karol sobie meczu nie olał, tylko przy wyjeżdzie na próbę toru gniazdo zaworowe wypadło w silniku jego jawy. Jeździł więc na GM ie Rafała Wilka. A wiadomo jaka jest jazda na cudzym sprzęcie...


Dokładnie tak było Lirasz. A ja tylko dodam, że niemal każdy żużlowiec podkreśla, jak ogromna różnica jest w jeździe na Jawach i na GM-ach. Jeżdżący na co dzień na Jawach Karol, nagle musiał startować na GM-ie. Dla niego było to dodatkowe utrudnienie.


           
Post 29 sie 2003, o 12:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 4 maja 2003, o 09:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 11

Zobacz profil 
Tak to jest jak się dopości Ginalskiego.
Bronek zrobi to sam z żużlem co zrobil kedys z zapasami w stali czyli zrujnuje.Ale też to prwada o Rzeszowkim żużlu bo nie stio za dobrze Hwała tylko sponsorom że chća jeszcze jakos trzymac ten sport u nas w miescie


           
Post 29 sie 2003, o 12:45
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 4 maja 2003, o 09:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 11

Zobacz profil 
A wlsnie tak apropos mecze niedzielnego to po te zmian za Karola była nie potrzebna,pewnie bali sie że baran zrobi pkt powyżej średniej meczowej.A poza tym jakby Start przyjechał w pełnym skałdzie to byłło by zupełnie inaczej nasi by nawet nie pierneli.Ten skakład Staru nadawał sie na 2 lige a nie na pierwszą.Ale jeden plus tego meczu jest to że udało sie wmaire dużo kasy zebrać na "Siewgo".
BRAVO!!!!!!!


           
Post 29 sie 2003, o 14:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Moze nie tyle sie bali ze Karol wykreci jakis dobry wynik tylko moze chcilei aby Klis czy Prucnal sie objezdzali i zeby sie sprawdzili z równymi sobie :lol: Jest i inny plus tego meczu: Paweł Miasiąc pojezdzil sobie. Gydybys my jechali w pelnym skladzie to i oni by nie pierneli...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 29 sie 2003, o 14:44
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
A wlsnie tak apropos mecze niedzielnego to po te zmian za Karola była nie potrzebna,pewnie bali sie że baran zrobi pkt powyżej średniej meczowej


Ech...
Po pierwsze - Karolowi rozsypal sie motor i musial jezdzic na motorze Rafała Wilka. Jak kazdy wie Baran jezdzi na Jawach, a Wilk na GM-ach, jak napisal Jasiek jest to ogrmona roznica i Karolowi to nie pasowalo.
Po drugie - byl to mecz o pietruszke, wygrywalismy i dlaczego nie mozna bylo dac szans mlodym? Ludzie chcecie, zebysmy mieli super juniorow, a gdy sie ich wpuszcza to wtedy znowu macie pretensje... Jak oni moga dobrze jezdzic skoro robia pare kolek na treningu i nic wiecej? Mozna jedynie miec pretensje o wykonanie zmiany, bo nie zostala przeprowadzona zgodnie z przepisem, a to nie powinno sie zdarzyc.


           
Post 29 sie 2003, o 14:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Moim zdaniem ta zmiana byla świadoma ponieważ Prucnal mogl jechac tylko zamiast Miesiąca a prawdopodobnie nikt nie chcial aby Paweł zostal zmienimy gdyz najwazniejsze aby jak najweicej jezdzil. I uwazam ze bylo to dobra zmiana :lol: :wink:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 31 sie 2003, o 10:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Za Dziennikiem Polskim:
Negatywna ocena sezonu.

Zarząd ZKS Stal Rzeszów dokonał analizy pracy i wyników sekcji żużlowej w rundzie zasadniczej sezonu 2002/20003. Nie wypadła ona pomyślnie.

W komunikacie przekazanym nam przez prezesa Stali Władysława Prygonia czytamy: " Zarząd negatywnie ocenił działalność w tym okresie pod względem sportowym, szkoleniowym i organizacyjnym. Członkowie zarządu klubu przepraszają sponsorów i inne osoby, które mogą czuć się dotknięte wypowiedziami trenera zespołu Jasolu. Zarząd klubu polecił zarządowi sekcji żużlowej wyciągnięcie w najbliższym czasie wniosków wynikających z tej oceny w celu poprawy sytuacji organizacyjnej i osiąganych wyników. Kompleksowa ocena pracy sekcji zostanie dokonana po zakończeniu rozgrywek ligowych".

Nie da się ukryć, iż wyniki rzeszowskich żużlowców wypadły poniżej oczekiwań. Co było tego przyczyną? Na szczegółowe analizy przyjdzie czas za miesiąc. (MS)


           
Post 31 sie 2003, o 21:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
Za Dziennikiem Polskim:
Negatywna ocena sezonu.

Zarząd ZKS Stal Rzeszów dokonał analizy pracy i wyników sekcji żużlowej w rundzie zasadniczej sezonu 2002/20003. Nie wypadła ona pomyślnie.

W komunikacie przekazanym nam przez prezesa Stali Władysława Prygonia czytamy: " Zarząd negatywnie ocenił działalność w tym okresie pod względem sportowym, szkoleniowym i organizacyjnym. Członkowie zarządu klubu przepraszają sponsorów i inne osoby, które mogą czuć się dotknięte wypowiedziami trenera zespołu Jasolu. Zarząd klubu polecił zarządowi sekcji żużlowej wyciągnięcie w najbliższym czasie wniosków wynikających z tej oceny w celu poprawy sytuacji organizacyjnej i osiąganych wyników. Kompleksowa ocena pracy sekcji zostanie dokonana po zakończeniu rozgrywek ligowych".

Nie da się ukryć, iż wyniki rzeszowskich żużlowców wypadły poniżej oczekiwań. Co było tego przyczyną? Na szczegółowe analizy przyjdzie czas za miesiąc. (MS)


A gdzie wzmianka o wycofaniu się Rafinerii Jasło ze sponsorowania zuzla???Hmmm - delikatnie przemilczana pewnie ...


           
Post 3 wrz 2003, o 14:58
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 kwi 2003, o 10:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 72

Zobacz profil 
Powoli gdy to wszystko czytam zaczynam sie obawiac o nastepny sezon.Chyba bedziemy mieli sklad opierający sie na wilku i trojanowskim plus obcokrajowiec z rosji lub węgier. Tragedia=w tym rzeszowiem powoli nic nie ma. Jestesmy po prostu polską C a moze D. Smutne

_________________
Boze chroń rzeszowski zuzel


           
Post 3 wrz 2003, o 16:57
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
no Clian masz racje...
ale to tylko kwestia czasu...
trzeba cierpliwie czekac...
szkoda mi was...mimo wszystko...
pozdro


           
Post 3 wrz 2003, o 21:31
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Z tego ja słyszałem(a to raczej pewne zrodło)to o tych sponsorach to nie do konca prawda.Rj podobny wcale kasy nie daje.Baran powiedzial ze nie bedzie jezdzil do poki nie dostanie zaleglych pieniedz

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 4 wrz 2003, o 06:08
 


Tak naprawde zaden ze sponsorow nie powiedzial ostatecznie, ze to koniec. Tak przynajmniej mowia w klubie. Dotyczy to rowniez Faraona i Rafinerii Jaslo. Ale pewnie bedziemy musieli jeszcze poczekac.

A co do Rafinerii to oni pokrywali przede wszystkim wystepy Brhela, poniewaz jest to ich zawodnik.


           
Post 4 wrz 2003, o 09:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
A co do Rafinerii to oni pokrywali przede wszystkim wystepy Brhela, poniewaz jest to ich zawodnik.


Nie rozumiem. RJ jest sponsorem głównym. Tak? To ją zobowiązuje do przelania jakichś pieniędzy. Tak? Nie byle jakich pieniędzy, ale pieniędzy godnych sponsora tytularnego sekcji. Tak?! Dla mnie taka kwota to MINIMUM 400 tyś zł. Więc, jak sponsor JEDNEGO zawodnika mógł na dwa lata wejść w nazwę drużyny??? Co, bulili Bobowi 3 miliardy za sezon?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 184 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi