Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

24.08 Jasol Rzeszów - Dark Dog Gniezno


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 11 sie 2003, o 20:20
 24.08 Jasol Rzeszów - Dark Dog Gniezno
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Chodz do meczu jest jeszcze duzo czasu to mysle, ze zalozenie tego tamatu sie przyda...nie bedziemy sie nudzic :mrgreen: Ja osobiecie uwazam, ze Start przyjedzie w krajowce i bedzie bardzo ciekawy mecz...ciekawy, ale jestem przekonany ze Stal wygra...w koncu ma atut wlasnego toru :wink:


           
Post 11 sie 2003, o 22:13
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Po wczorajszej wygranej w Rawiczu jestem przekonany ze Stal wygra mecz z Gnieznem ....

Kezman a my jedziemy do Gniezna na rewanz......Rano o 5 najpierw rewanz w jedna zabawe ...ja jade dalej w parze z Ramelowem a ty z Micałem....Później jak bedziemy jechac przez Kańczuge o jeszcze cos zakupimy w jakims sklepie :wink:

Nie no tak na serio to powtórzyłbym wyjazd do Gniezna ...nawet jutro :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 12 sie 2003, o 09:36
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 cze 2003, o 11:01
Skąd: Rzeszów
Posty: 32

Zobacz profil 
Czy wygra??!! to nie bedzie takie łatwe.Ale lepiej by było gdyby nasi wyjechali w karjówce bez naszego ukochanego B. BRhela który ostatnio prezentuje super forme i szacunek do klubu :D

_________________
Obrazek
Tylko StaL ZKS


           
Post 12 sie 2003, o 12:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Z tego co wiem to Bohumil Brhel już do końca sezonu nie pojedzie w barwach Jasolu Rzeszów.A co do meczu:jak pojedziemy w krajówce i zapewne Dark Dog również powinno byc nawet ciekawie.Stawiam na 50-40 dla nas.Sądze że bracia Jabłońscy bedą liderami swojej drużyny i zdobędą razem ok 24 pkt.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 12 sie 2003, o 17:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 maja 2003, o 13:24
Posty: 8

Zobacz profil 
Zalezy wiakim skladzie przyjedzie gniezno ponoc po przegranej z tarnowem jest tam niewesolo jestem optymistą i 49-41 dla Staleczki


           
Post 12 sie 2003, o 17:25
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Podobno gnieźnianie mają dać szansę młodym.
Być może, że do Rzeszowa przyjedzie Adrian Gomólski, o którym już teraz mówi się, że może być z niego w przyszłości pociecha.

Trzon zespołu na pewno zostanie zachowany.
Wątpię, aby przyjechał Jensen albo Andersson.

Zatem jest duża szansa na dwa punkciki :P

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 13 sie 2003, o 09:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
To bedzie dobry mecz, ale najlepiej bedzie jak Gniezno przyjedzie w krajówce to bedzie fascynujace spotkanie. A jak Gniezno przyjedzie z mlodymi to jeszcze lepiej. Mecz o pietruszke :-) Mysle ze Stal wygra ten mecz!!

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 13 sie 2003, o 10:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Skoro wygraliśmy w Rawiczu, a gospodarze mieli stranierii, to spokojnie powinniśmy sobie dać radę ze Startem w krajowym składzie na własnym torze!!


           
Post 14 sie 2003, o 10:41
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Może piękny Winiorz lub Kuciapszczak sie jeszcze przebudzą kiedyś:-))))

Tylko tak jest prawde ze w tej zasranej wsi Tarnowie nie ma lepszych zawdoników.Maciek pokazał z niesprawną ręką by miał komplet, gdyby nie defekt,a na wyjezdzie wziął tą wasza gwiazde Kołodzieja.
A tak najeżdzaliscie na G.Rempałe i na jego braci ze to leszcze, gwizdaliście a teraz wygrał wam mecz to pewnie wszyscy tam pieprzzycie ze zawsze w niego wierzyliściie,i mu pomagaliscie w trudnych chiwlach.
I jeszcze jedno wiekszego farta to chyba nikt w polskiej lidze nie miał.Z nami u was Baran na 1 miejcu na 5:1 ma defekt jakby wygrał to by było 2 punktami byście wygrywali a tak było 6 i nawet to byśmy odrobili,ale spadł deszcz.Rybnik u was jadą na 5:1 ostatni bieg Pedersen defekt i wygrywacie jednym punktem to juz jest szczyt :roll:,ale was fart wciąz nie opuszcza.Jedziedzie do Gniezna jakiś Rusek robi wam mecz co byi tak wam nic nie dało jakby był J.Jensen,ale go nie było FART.
Lublin akurat na ten mecz G.Rempała sie przbudził,ale znów by wam to nic nie dało jakby jechał w Lublinie H.Andersen.SZCZYT ciekawe co bedziecie mieli w nastepnym meczu :evil: :evil:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 14 sie 2003, o 10:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
A ja do wypowiedzi kamila o meczu w lublinie dodam ze nie jechał także kontuzjowany piszcz.
Po prostu maja farta w tym sezonie, ale jeśli kołodziej albo karlsson będzie mial kontuzje to unia nie istnieje w lidze no chyba ze z takimi zespolami jak wawa rawicz czy gorzow.
Większego farta w tym sezonie mial tylko gorzów.

_________________
The Naturat

Obrazek


Ostatnio edytowano 14 sie 2003, o 10:47 przez Buber, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 14 sie 2003, o 10:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
przegraliscie bo od początku sezonu macie wlasciwie tylko 2 pewne punkty zespolu, az sam sie dziwie dlaczego jestescie w 1/4
Co do rempalów to w rzeszowie chciałbym ich mieć. Nie doceniacie ich a w szczególności grześka.

ehhhh mamy na forum 2 koronera ;)

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 14 sie 2003, o 11:01
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
My z wami dwa razy przegrać hahahahahahhahahahahhahahhahahahahhahahhahahahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahhahahahhahahahahhah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .Tak przed kompem jeszcze nigdy nie szydziłem, nic ni mówiłem w takim razie jakby Trojan jakby jechał, jakby jezdził tak wspanialejak w tamtych sezonach BOB szczególnie na wyjezdzie gdzie zrobił tasme a w tym biegu by było 5:1 dla nas.Wy jestescie cinioki buczoki z wami WILK zrobił 9 punktów co z innnymi poza Gniznem mu sie nie zdazyło bo on wygrywa tylko z ciniakami czyli wami. :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 14 sie 2003, o 11:18
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
bauhah antyslaczka wiemy kim jestes... (chodz pewnie nie wszyscy) ae stary znowu sie osmieszasz jakby nie Rempały taaa jakby nie deszcz to byscie tez w dupe dostali buahaha co Grzesiu R wygral wam meczyk w Lublinie... buczoki juz sie nie moge doczekac jak dostaniesz bana:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 16 sie 2003, o 21:41
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 cze 2003, o 22:18
Skąd: GNIEZNO
Posty: 6

Zobacz profil 
zapowiada sie na bardzo nudny mecz z udzialem naszych druzyn. Nie ma sie czego dziwic poniewaz zarowno dla jednej jak i drugiej jest juz dawno po sezonie. Gnieznanie przyjada najprawdopodobniej tylko ze Skornickim i Zieja a rezte stanowic beda juniorzy. POZDRAWIAM z Gniezna

_________________
http://www.startgniezno.com
http://www.forum.gniezno.net - nowe forum

ZAPRASZAMY


           
Post 21 sie 2003, o 13:58
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
"Ciemne psy" mają pojechać w tym pojedynku w następującym zestawieniu:

Andrzej Zieja
Łukasz Linette
Marek Hućko
Mariusz Pacholak
Jarosław Łukaszewski
Adrian Gomólski

Najprawdopodobniej do Rzeszowa udadzą się też pozostali dwaj juniorzy drużyny, czyli Dariusz Staniszewski i Krzysztof Dominiczak.
Ostatecznie skład zweryfikować ma trener Woźniak na piątkowym treningu".

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 22 sie 2003, o 00:43
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Jeżeli dojdzie w ogóle do meczu to niedzielny terrmin zajęty ma Mirek Jabłoński (Mistrzostwa Europy Juniorów) i na pewno nie pojawi się w Rzeszowie

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 22 sie 2003, o 07:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Jesli do meczu dojdzie, to Gneizno i tak przyjedzie bez zagranicznych, a wieksza czesc skladu to juniorzy. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Niestety my nie mozemy tego zrobic gdyz licencje ma bodaj trzech juniorow. I nawet jak bysmy chcieli zrobic sklad z juniorow to nie ma szans :/

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 22 sie 2003, o 08:51
 Jasol Dark Dog
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lip 2003, o 07:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 102

Zobacz profil 
Ależ to bedzie mecz :( . Grobowa atmosfera i niecierpliwe oczekiwanie na wiadomości z Węgier. Ale rzeszowianie się zmobilizuja i pojada pewnie po dwa duże punkty.
Pozdrowienia dla Piotrka
PIOTREK WINIARZ PIOTREK!!!!!!!!

_________________
Greg


           
Post 22 sie 2003, o 11:57
 O ktorej godzinie bedzie mecz?
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
O ktorej godzinie bedzie mecz?


           
Post 22 sie 2003, o 12:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Jasne o której mecz?? Nio oczywiście wszyscy niech spróbują puścić fale meksykańską dla Piotrka ;) !!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 190 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi