Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Ocena zawodnikow Jasolu.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 20 sie 2003, o 11:35
 Ocena zawodnikow Jasolu.
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Chodz sezon jeszcze trwa to smialo mozna powiedziec, ze dla nas sie juz praktycznie skonczyl. Dlatego postanowilem zalozyc temat w ktorym bedzie mozna ocenic kazdego zawodnika z osobna (skala ocen...jak w szkole :mrgreen: , czyli od 1 do 6, oczywiscie sa tez plusy i minusy :wink: ).

Zaczne moze od obcokrajowcow :twisted:

Bohumil Brhel
Bardzo slaby sezon w wykonaniu Boba, w lidze za udane mozna mu zaliczyc dwa mecze z Warszawa i Rybnikiem (oba na wyjezdzie), o wiele za duzo wykluczen jak na zawodowca, jedyny plus dla niego za to ze potrafil wywalczyc awans do GP 2004.
Moja ocena +2 (+2 tylko dlatego, ze zawsze skubnal te 8-9 pkt, ale stanowczo za malo)

Niklas Aspgren
Totalny nie wypal transferowy, moze za pare lat bedzie lepiej. Nic dodac nic ujac.
Moja ocena 1

Seniorzy

Maciej Kuciapa
Niewatpliwie lider Jasolu...prezentowal przez caly czas dobra, rowna forme. Oczywiscie zdazaly mu sie wpadki jak, np. ta z Lublinem u siebie, ale mozna to wybaczyc. Przykre jest rowniez to, ze Ciapek notowal bardzo duzo defektow na punktowanych miejscach. ALe ogolnie najlepszy zawodnik Stali w sezonie 2003.
Moja ocena 5

Piotr Winiarz
Co prawda sezon mniej udany niz poprzednie, ale dobry. Wyniki moglyby byc jeszcze lepsze, gdyby nie mial problemow ze sprzetem i...zdrowiem. Ogolnie przyzwoicie.
Moja ocena 4

Karol Baran
Karolek potrafil pojechac swietny mecz, ale potrafil tez totalnie zawiesc. Jednak patrzac na to, ze pierwszy rok startuje jako senior...jest ok. Mam nadzieje, ze w nastepnym sezonie bedzie pewnym punktem swpjego zespolu.
Moja ocena +4

Rafał Wilk
Sezon slaby, mial przeblyski, przeblyski wazne jak w meczu z Tarnowem czy Gnieznem. Nie wiadomo co jest nie tak z nim, skoro w jednym meczu robi 10 punkto, a w nastepnym 0 :?: Sprzet, psychika, brak treningow, a moze wszystko na raz :?:
Moja ocena -3

Rafał Trojanowski
Hmm z Trojanem jest tak, ze jesli jest caly i zdrowym to motor mu nie jedzie, znowu jak ma dobrej klasy sprzet to...oczywiscie kontuzja :!: Szkoda tego sezonu bo zaczal go obiecujaca. Po tak dlugiej kontuzji, jezdzi przyzwoicie, jednak szczerza mowiac ten sezon jest dla niego stracony.
Moja ocena (patrze na wyniki po kontuzji) +3

Łukasz Golonka
Jak kazdy wie malo jazdy, a co za tym idzie marne wyniki :!: Za rok proponuje mu przeprowadzke do slaszej druzyny, w ktorej bedzie mial mozliwosc startow.
Moja ocena 2

Juniorzy

Paweł Miesiac
Sezon slaby, pewnie ze wzgledu na mase niebezpiecznych upadkow i slabego sprzetu. Pawlowi trzeba dac czas ? Tylko pytanie brzmi ile tego czasu mu potrzeba.
Moja ocena 2

Marian Micał
Podobnie jak Trojan sezon zmarnowany przez kontuzje...moje odczucie jest takie, ze Mical nic nie zwojowal i juz nic nie zwojuje...w koncu nie ma 18 lat.
Moja ocena -2 ( to -2 tylko za ten lotny start w Rybniku :wink: )

Piotr Prucnal, Robert Syszczynski i Tomasz Klis
Przed nimi dluga droga...
Moja ocena na razie nie moze byc inna jak 1, moze kiedys sie to zmeni.

Trener Grzogorz Kuzniar - Nie chce go oceniac.

Zapraszamy wszystkich do swojej oceny zawodnikow Jasolu Rzeszow po rundzie zasadniczej.


Ostatnio edytowano 20 sie 2003, o 12:11 przez kezman, łącznie edytowano 3 razy

           
Post 20 sie 2003, o 11:59
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Więc ja również poddam ocenie naszych asów:

Bohumil Brhel - główny winowajca spośród wszystkich zawodników. W stosunku do sezonu 2002 jego średnia poleciała o prawie 0,5 punkta! To strasznie dużo. Poza tym - to co wszyscy wiedzą - spóźnianie się na start i olewanie kibiców, działaczy, kolegów z drużyny. Jak dla mnie kandydat numer 1 do wywalenia na zbity pysk. Ocena: 1+

Niklas Aspgren - nie jego wina, że jest słaby. Jednak uważam, że gdyby dostał więcej szans to punktowałby na poziomie Wilka. Na pewno nie można go winić za miejsce w tabeli. Zawinili inni. Ocena: 2

Maciej Kuciapa - w porównaniu do poprzedniego sezonu wyraźny krok w tył. Niższa średnia w lidze i co równie ważne wprost katastrofalna postawa w zawodach indywidualnych. IME, IMŚ - to była tragedia w jego wykonaniu. W IMP nie startował z powodu kontuzji. Ma szansę na Zloty Kask o ile załapie się do czołowej 4 wśród Polaków w 1 lidze. Na jego ocenę mają też wpływ 2 wpadki na własnym torze. Z RKMem w 6 biegach zdobył 2 punkty na rywalach co jakby nie patrząc jest kompromitacją. Na szczęście zaczął jeździć w Szwecji - niestety po kilku średnich występach działacze Lejonen postawili na Flisa i Miśkowiaka. Mimo wszystko zdecydowany lider zespołu. Jeśli on nie zostanie to ja nie wiem co bedzie. Ocena: 4+

Piotr Winiarz - przed sezonem miałem obawy o Maćka, że może mieć wpadki w meczch z mocarzami. O Siwego byłem spokojny, bo dotąd jeździł równiutko. Tymczasem było odwrotnie. Niestety ten rok jest dla niego totalnie nieudany. Wysoką średnią zawdzięcza głównie robieniem kompletów na Kolejarzu i WKMie. Na pewno wpływ na to miały kontuzje, ale czy tylko? Indywidualnie jak Ciapek - mniej niż zero. Ocena: 4-

Karol Baran - jedyny zawodnik, który zanotował postęp. W całym sezonie 2-3 wpadki - na wyjazdach. U siebie zawsze robi swoje. Gdyby miał starty jak Maciek to byłby liderem Stali. Koniecznie musi zostać w zespole. Ocena: 5

Rafał Wilk - tragedia. Tylko tak mogę go ocenić. Mecze w Tarnowie, Rybniku, Gnieźnie to była kompromitacja. Również u siebie z Rawiczem dał ognia. Jak dla mnie to on jest nieprzydatny. W Krośnie byłby liderem - tam go kibice lubią, niech tam idzie. Ostatni udany sezon miał w 1995 roku. Już mam dość czekania na jego przebudzenie. Ocena: 2+

Rafał Trojanowski - dobry początek i od razu przetestował bandę. Prawie 3 miechy przerwy, a po kontuzji jeździ na poziomie Wilka. Jednak w jego przypadku uraz na pewno ma wpływ na wyniki. Zostawiłbym go w zespole, ale jako głęboka rezerwa. Ocena: 3

Łukasz Golonka - jeździ mało, ale gdy dostał swoją szansę to zazwyczaj jej nie wykorzystywał. Co tu dużo gadać - z niego żużlowca już nie będzie. Niech spróbuje w Krośnie - miałby regularne starty, to może miałoby to sens. A tak to pomęczy się 2-3 lata i da sobie spokój jak wielu zawodników jego pokroju. Ocena: 3

Paweł Miesiąc - kontuzja kontuzją ale przed nią jeździł tragicznie, po wyleczeniu jeszcze gorzej. Nie rozumiem dlaczego niektórzy usilnie nazywają go super talentem. Przecież on nie jest już taki młody. Hlib czy Buczkowski są o rok młodsi a wymiatają aż miło patrzeć. Inna sprawa to ilość startów - tu zapewne jest pies pogrzebany. Nie można zwalać winy na brak kasy. Inne kluby choć równie biedne organizują treningi, turnieje i szkolą młodzież. U nas poza ligą były aż 3 zawody w całym sezonie, pewnie do końca już żadnego nie będzie. To jest z pewnością antyrekord. Ocena: 2

Marian Micał - 2 dobre biegi na cały sezon to dość mało... Połamał się niestety i powinien to odebrać jako znak, że czas zająć się czymś innym. Ma 20 lat i na pewno nie będzie nawet przeciętniakiem. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy na niego. Ocena: 1+

Prucnal, Kliś, Suszczyński - 3 najgorszych żużlowców w Polsce. Przynajmniej w 1 kategorii jesteśmy najlepsi. Z pewnością gdyby startowali regularnie to prezentowaliby poziom Micała, ale co z tego? Ocena: 1

Trener Kuźniar - uzasadnienia nie bedzię bo sam musiałbym sobie bana dać za wyzwiska którymi bym go opisał. Kuźniar do Krosna tam zabawa jest radosna!! Ocena: 1!


           
Post 20 sie 2003, o 12:53
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Bohumil Brhel - główny winowajca spośród wszystkich zawodników. W stosunku do sezonu 2002 jego średnia poleciała o prawie 0,5 punkta! To strasznie dużo. Poza tym - to co wszyscy wiedzą - spóźnianie się na start i olewanie kibiców, działaczy, kolegów z drużyny. Jak dla mnie kandydat numer 1 do wywalenia na zbity pysk. Ocena: 1+
Gadasz jak Kużniar jaki głowny winowacja jeżdził słabo,ale czy głowny winowajca.Tak jak pisałes o Apregenie nie jego wina ze w tym sezonie jest słaby :evil: Głównym winowajcą w tym roku jest pech,ale zeby on 3 punktujący z naszego zespołu no bez przesady
Cytuj:
Niklas Aspgren - nie jego wina, że jest słaby. Jednak uważam, że gdyby dostał więcej szans to punktowałby na poziomie Wilka. Na pewno nie można go winić za miejsce w tabeli. Zawinili inni. Ocena: 2

Skąd ty to możesz wiedzieć ze jest słaby w meczu z Lublinem nikt nie pojechał dobrze wszyscy mieli za mocne sprzety,a z Tarnowem silnik mu sie rozleciał i nie jechał więcej,a w Szwecji jeżdzi nieżle i w towarzyskim z nami tez pojechał dobrze :roll: :roll:
Cytuj:
Rafał Wilk - tragedia. Tylko tak mogę go ocenić. Mecze w Tarnowie, Rybniku, Gnieźnie to była kompromitacja. Również u siebie z Rawiczem dał ognia. Jak dla mnie to on jest nieprzydatny. W Krośnie byłby liderem - tam go kibice lubią, niech tam idzie. Ostatni udany sezon miał w 1995 roku. Już mam dość czekania na jego przebudzenie. Ocena: 2+

No zeby od razu dwa dawąc bez przesady i jeszce Golonce dać więcej :roll: przecież jakby nie patrzeć wygrał nam mecze z Buczokami i Gnieznem u siebie to tez trzeba wziąłść pod uwage :roll: :roll:
Cytuj:
Paweł Miesiąc - kontuzja kontuzją ale przed nią jeździł tragicznie, po wyleczeniu jeszcze gorzej. Nie rozumiem dlaczego niektórzy usilnie nazywają go super talentem. Przecież on nie jest już taki młody. Hlib czy Buczkowski są o rok młodsi a wymiatają aż miło patrzeć. Inna sprawa to ilość startów - tu zapewne jest pies pogrzebany. Nie można zwalać winy na brak kasy. Inne kluby choć równie biedne organizują treningi, turnieje i szkolą młodzież. U nas poza ligą były aż 3 zawody w całym sezonie, pewnie do końca już żadnego nie będzie. To jest z pewnością antyrekord. Ocena: 2

Tu mnie dobiłes nie jest taki młody to ile by musiał mieć zeby go nazwać młodym :roll: popatrz sobie jak jeżdił Karol w jego wieku,a wszyscy mówią ze jest talentem Kawa i Kużniar ale ty wiesz lepiej :wink: a Hlib i Buczkowski mają trudniejszy tor technicznie i sie mogą wiecej nauczyc :evil: i nieiwem czy aż tak wymiatają to nieweim :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 20 sie 2003, o 12:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Ja równiez ocenie zawodników ( moje zdanie )

Bohumil Brhel-nie jezdzil tak dobrze jak od niego oczekiwalismy , ale nie jezdzil tragicznie.Mial ta srednia ok 1,8 i byli drugi pod wzgledem zdobyczy punktowej w naszej druzynie o ile sie nie myle.
Moja ocena: 3

Niklas Aspgren-co prawda zawiódł nas , ale prawda jest taka ze w Lublinie nikt nie pojechal w u sibie , jak mówił Pan Kawa silnik mu sie rozlecial wiec nie moge go oceniac
Ocena: - :wink:

Maciej Kuciapa-klasa dla siebie.Najlepszy z naszych bez wątpienia.Oprocz bodajze dwoch meczy zawsze powyzej 12pkt :) Moim zdaniem jest najlepszym krajowym zawodnikiem z 1 Lidze
Ocena: 6

Piotr Winiarz-również troche ponizej oczekiwan ale Siwy jest bardzo dobrym zawodnikiem i mozna na niego liczyc.Byl rowniez silnym punktem naszej drużyny.
Ocena: 4

Karol Baran-bardzo rozwinal sie w tym roku i trzymal wysoki poziom prawie w każdym spotkaniu.
Ocena: 5

Rafał Wilk- większosc sezonu do dupy ale wygral nam dwa mecze w tym mecz z Tarnowem u siebie gdzie pojechal wspaniale.Nawet ze wzgledu na to trzeba go docenic:)
Ocena: -3

Rafał Trojanowski-pierwzzy mecz z WKM bardzo dobrze.Moze gdyy nie kontuzja bylby lepszy a co za tym idzie - lepsza ocena.
Ocena: 2

Łukasz Golonka-zbyt mało jezdzi zeby mozna bylo go sprawiedliwie ocenic.Dostawał szansy, rzadko ale wykorzystywal je.Moze gdyby mial wiecej jazdy to przywozilby te 5pkt w meczu.
Ocena: 2

Paweł Misiąc-i tu mnie strasznie wkurzyla wypwiedz Michala.Jak miesiac nie jest mlody to kto jest??Noworodek jest tylko mlody??On ma dopiero 18 lat i wszystko przed nim.A talent ma bo widac ze chce jezdzic i juz nie raz pokazal ze potrafi jezdzic.Ten sezon mu nie wyszedl ale to bylo spowodowane rowniez kontuzja jak i tym ze mial malo treningow.
Ocena: +2

Marian Micał-rzadko jechal a jak jechal to juz z marnym skutkiem.Kontuzja dodatkowo pogrzyzowala jego plany.Niesterty ale nie widze w tym zawodnku przyszlosci - obym sie mylil.
Ocena: 1:(:(:(:(

Prucnal,Kliś,Suszczyński-nie jechali albo jak jechali to slowo tragicznie jest zbyt dobre na okreslenie ich jazdy.
Ocena: 1

Grzegorz Kuzniar-nie chce nic pisac na temat trenera.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 20 sie 2003, o 13:10
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Skąd ty to możesz wiedzieć ze jest słaby w meczu z Lublinem nikt nie pojechał dobrze wszyscy mieli za mocne sprzety,a z Tarnowem silnik mu sie rozleciał i nie jechał więcej,a w Szwecji jeżdzi nieżle i w towarzyskim z nami tez pojechał dobrze


Tu sie z Toba nie zgodze.
Po pierwsze: Oceniamy zawodnika po tym co pokazal, a nie po tym co moglby pokazac gdyby nie silnik, blee blee.
Po drugie: Dla mnie jest dziwne wytlumaczenie, ze w meczu z Lublinem nikt nie pojechal wiec Aspgren tez mogl zawalic...
Po trzecie nie wiem czy w Szwecji jezdzi dobrze...ostatnio sledzilem jego wyniki...srednio mecz konczyl z dorobkiem 0 - 3 pkt. Wiec czy to jest dobra jazda? Ok wczoraj zdobyl 5 pkt, ale na kim ?
Niklas musi jeszcze sporo pracowac. Ma juz prawie 27 lat i jesli jego postepy beda szly w taki tempie jak dotychczas, to niestety ale bedzie mu ciezko znalezc pracodowce. Smutne ale prawdziwe.


           
Post 20 sie 2003, o 13:21
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Po pierwsze w Lublinie nawet ci co jeżdża juz w Polsce tyle lat nie mogli się dopasowąc do toru to co dopiero on jak jechał drugi raz w polsce :roll:
Po drugie w Szwecji jakby był słaby to by nie jezdił wogóle w Ekstralidze :wink:
Po trzecie my go u nas oglądaliśmy w sparingu jechał dobrze a z Buczkami pojechał raz kiedy praktycznie miał defekt a pozniej juz go nie oglądaliśmy wiec... nie to zebym go bronił bo oczywiscie go nie chce na nastp.sezon tylko ja bym mu dał brak oceny :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 20 sie 2003, o 14:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 


Bohumil Brhel - Najbardziej mnie zawiódł ze wszystkich zawodników. Olewanie klubu, wykluczenia, spoźnienia na start. I jak pisał kezman tylko dwa udane mecze. Nie chce go bronić ale zastanawiam się ile z tym wspólnego miał G. Kuźniar i jego teoria "o swoich chłopakach". Bob mimo tego, że zawodził zdobywał te 8-9 pkt. dlatego taka ocena.Ocena: =3

Niklas Aspgren - dwa razy został "wywołany do tablicy" i dwa razy był nieprzygotowany :lol:. Ocena: 1

Maciej Kuciapa - chyba warto było wydać te 100 tys. na powrót Maćka do Stali. Zdecydowany lider a jak dla mnie nawet bohater naszej drużyny. Startując z kontuzją był ojcem zwycięstwa m.in. z Unią Tarnów. Za takie zaangażowanie jestem w stanie wybaczyć :wink: nieudane mecze z Rybnikiem czy Lublinem, ale wtedy zawaliła cała drużyna nie tylko on. Ja również nie wyobrażam sobie naszej drużyny bez Maćka. Ocena: +4

Piotr Winiarz - słabszy sezon Piotrka niż poprzedni. Nie był już tak pewny jak rok temu ale nadal można było liczyć na jego punkty. Szkoda tych kontuzji bo mogło być lepiej ale mam nadzieje ze w następnym sezonie Piotr sie poprawi oczywiscie jeżdżąc dla Stali :mrgreen: Ocena: 4

Karol Baran - zaskoczenie in plus. Już pod koniec zeszłego sezonu widać było że Karol będzie dość mocnym punktem zespołu ale ja nie spodziewałem sie że aż tak mocnym zwłaszcza ze jest to jego pierwszy sezon jako senior a z tymi przejściami róznie bywało. Widać u niego wielki potencjał oby tak dalej. Ocena: 5

Rafał Wilk - miał i wpadki i notował też dobre występy jednak wpadek było zdecydowanie więcej niż być powinno. Nie będe gdybał czy to kwestia sprzętu czy czegoś innego bo to zawodowiec. Karol jakos potrafił "rakietę" przygotować. Ocena: +2

Rafał Trojanowski - dobry początek i ... jak zwykle kontuzja a ten sezon mógł być dla niego rzeczywiście przełomowy. Ocena: 3

Łukasz Golonka - liderem to on nie był i być nie miał ale czego można oczekiwać w końcu to amator a nie zawodowiec.Zdecydowanie za mało jazdy. Ocena: 2

Paweł Miesiąc - od zawodnika w jego wieku można oczekiwaćnieco więcej. Być może chłopak ma wielki charakter i chęć walki ale na razi to tyle. Pewnie to kwestia braku jazdy bo ile było tych treningów :?: ale ja oceniam go z tego co zobaczyłem. :roll: Ocena: 2

Marian Micał - to jest chyba ostatni sezon jako żużlowca, bo kończąc wiek juniorski co jak co ale na motocyklu trzeba troszeczkę :wink: umieć jeździć. Ocena: +1 ( + za ten bieg z Nickim :mrgreen: )

Prucnal, Kliś, Suszczyński - jak dla mnie nieklasyfikowani. Ocena: 1

Trener Kuźniar - najlepszy trener w Polsce oczywiście w swoim własnym mniemaniu. Dokonał rzeczy bardzo trudnej - drużyne z takim składem spuścić do drugiej czwórki to nie lada wyczyn. Kontuzje młodzików ( nie nauczył ich podstawowych zasad żużla dlatego upadki te skończyły sie tak jak sięskończyły :!: ) i Siwego to jego wina. I jeszcze te wypowiedzi :młotek: Ale cóż widocznie samokrytyka sie go nie tyka :lol: :fuckyou: Ocena: 1!

_________________
Obrazek


           
Post 20 sie 2003, o 14:56
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2003, o 08:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 50

Zobacz profil 
Moja ocena zawodników:

Bohumil Brhel-niestety to niebył ten sam Bobik co sezon wcześniej duzo mniejsze zdobycze punktowe jak juz kategoryczne spoznianie się na start :( jak i testowanie sprzętu na polskiej lidze dlatego wyniki byly takie a nie inne to ze zespolowo niepotrafi jezdzic to juz bylo wiadomo dawno dawno temu :lol: moja ocena :+2

Maciek Kuciapa-Zdecydowany lider rzeszowskiego Jasolu gdyby nie Maciek to pewnie Jasol by mial spore problemy z utrzymaniem sie w 1 lidze ,fakt faktem mial moze 2 wpadki ale jakiemu zawodnikowi sie niezdaza takie cos :wink: Mimo kontuzji startowal i pomagał drózynie jak tylko mógł moja ocena: +5

Niklas Aspgren-Zabardzo niema go z czego ocenic jechal jak jechal ,ale do poziomu naszej 1 ligi sie niedostosowal moja ocena: - :wink: (może i był by wartosciowym zawodnikiem ale na 2 lige)

Piotr Winiarz - Piotruś w tym sezonie obniżył troszkę loty ale przyczyną tego były kontuzje jak i kłopoty sprzętowe dość długo niemógł sie dogadać z silnikami 8-) jeździć napewno umie ale dobry sprzęt jest jego podstawą. Mysle ze w następnym seoznie pokaże co potrafi ale wszystko będzie zalezec od sprzętu jakim bedzie dysponowal jak i funduszami na jego remont bo wiadomo niema kasy niema dobrego sprzętu moja ocena:+4 :wink:

Karol Baran - Karol zrobił naprawdę duży postęp co do sezonu wczesniejszego i napewno bedzie z niego pociecha ale podstawa dobry występów jest duzo treningów startów i dobrej jakosci sprzęt.Sezon mysle ze bardzo udany dla niego moja ocena to:5 8-)

Rafał Wilk - chłopisko mial tez dosyc pechowy sezon a szczegolnie jego poczatek mial duzo kraks na torze z nie swojej winy a potem klopoty sprzętowe jak i pewnie psychiczny uraz do jazdy.Na treningu jakos to wyglada ale jak przyjdzie do meczu to albo wyjdzie albo nie ,inaczej mówiąc jest gośc zagadką ,choć nieraz pokazał że umnie jezdzic i wygrywac moja ocena:+3

Rafał Tronjaowski
- ten gość jest chyba rekordzistą w ilosci kontuzji i czasu ich leczenia zazwyczaj albo to kontuzje lapia go lub on łapie kontuzje i tak nazmiane sie uzupełniaja te dwa założenia :lol: początek sezonu jakos jechał ale teraz sam stwierdził jak wyjdzie ze startu to jedzie choc juz nieraz mozna bylo zauwazyc jak tracil pozycje punktowane z tego człowieka zawodnika dobrej klasy raczej niebedzie chyba ze krosno poratuje nas i go wezmie wtedy będzie z tego pożytek.Co sezon sie na niego liczy i co sezon nawala niewiem jak jego sponsorzy to wytrzymywali chyba ze lublia Bajki jak to mu sprzęt niepasuje to że tor był zły że sam niewiem czemu niejedzie dobrze i takie tam bajdocje :lol: moja ocena :+2

Łukasz Golona - Łukasz ma kolejny sezon zmarnowany zbyt mała liczba startów w meczach ligowych na treningu tez niewiele mógł pojeździć bo sprzęt miał tylko jeden noi cięzko jest dorównać kolegom którzy jeżdźą co mecz :lol: nieraz naprawdę potrafi wyskoczyc z pod tasmy i zaskoczyć wszystkich ale jego technika jazdy jest jeszcze do poprawy jak i dużo pracy przy sprzęcie moja ocena:-3

Paweł Miesiąc - Paweł widać że chce jechać chce robić postępy ale nieraz aż zabardzo chyba tego chce ,myśle że gdyby od początku sezonu miał dwa motory jeden na mecze drugi na treningi to była by pod koniec sezonu niezła pociecha ale niestety kontuzjai to dośc poważna wychamowała jego rozwój ale nieboi sie jazdy i walczy dalej i zauważcie jak szybko wrócił do jazdy mimo niespawności 100% moja ocena :+3 8-)

Marjan Micał - Marian to Marian co od niego mozna wymagac wiele stoi w miejscu z rozwojem żużlowym jest podobny do naszego byłego juniora Każmiża Zaborniaka albo wyjdzie labo nie noi dwa dobre starty na caly sezon plus kontuzja niewróży nic dobrego i niesądze aby sie to poprawiło moja ocena: -2

Kliś Suszczyński Prucnal
- brak ich oceny to są tzw łatacze dziór w składzie niewiele od nich można wymagac gdyż mała bardzo małe ilości startów poza ligą i 1 treningiem w tygodniu to stanowczo zamało oceny brak

Grzegorz Kuźniar - Tego Dresiaża się nieda ocenić jest stworzony do tego osobny watek :lol:
[/b]


           
Post 20 sie 2003, o 15:08
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Brhel -3- zawiódł, ale nie mozna go nazwać głównym winowajcą naszego niewejścia do I czwórki. Mimo wszystko robił te 8-9 pkt, a tak solidnie to zawalił tylko mecz w Tarnowie, za dużo wykluczeń.

Aspgren -1- totalne nieporozumienie, nic nie pokazał

Kuciapa -4- krajowy lider, zawalił dwa mecze z Lublinem i z Rybnikiem (tu nie tylko on) u siebie, niestety, akurat tych zwycięstw zabrakło do czwórki. Sezon słabszy od poprzedniego, ale to od niego nalezy zacząć budowę składu na rok następny.

Winiarz -4- gdyby nie kontuzja byłoby lepiej, jak zwykle z poświęceniem dla drużyny, ale nieco słabszy niż w tamtym roku.

Baran -5- zrobił postepy, czasem trochę za bardzo cwaniakuje na torze, ale będą z niego ludzie

Wilk -3- mecze tragiczne i bardzo dobre, strasznie niepewny

Trojanowski -3- zaczął super, potem kontuzja, po kontuzji srednio, sezon zmarnowany

Golonka -2- słabiuteńko, mało jeździł a jesli już to fatalnie, mógł sie wykazać w meczu z Rawiczem u siebie, zawiódł na całej linii

Miesiąc -2- najlepszy :wink: nasz młodzieżowiec, jak jechał to zawsze były emocje czy dojedzie, na wyjezdach tragedia, u siebie ciut, ciut lepiej, niech Kuźniar przestanie gadać i wreszcie coś z nim zrobi, bo jeździć potrafi

Micał i reszta młodzieży - nic, zero, żadnych perspektyw

Trener - no comments...


           
Post 20 sie 2003, o 15:32
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
lukas napisał(a):
jak i testowanie sprzętu na polskiej lidze

Ja sie tak zastanawiam skąd ty to możesz wiedzieć widziałes czy miał inny sprzety na meczach bo ja widziałem ze na grand prix miał takie same.Nawet pan Kawa mówił ze nie wie czy miał te same silniki co na grand prix czy niie??:roll: :roll: :roll:
Aha niewiem na jakiej podstawie ocenisz Trojana to jego wina ze była dziura w torze, a przecież wrócił po kontuzjii i jak pojechał kapitalnie w Gorzowie,ale nie bo wy widzicie tylko ich słabe występy.ALe jak zobaczłem ze dałes Golonce wiecej :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: niż trojanowi
to mało z krzesła nie spadłem za co za to ze kuzwa z Rawiczem u siebie zrobił 3 pkt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 20 sie 2003, o 15:33
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Maciek Kuciapa - zdecydowanie najlepszy zawodnik Stali.Nie zawiódł Maciek w zadnym meczu.Jakby nie on to nie mislibysmy nawet połowy z tych punktów których posiadamy.Zawodnik powinien od kazdego byc oceniony na 6.Liczy sie nie tylko jazda na torze ale równiez zaangazowanie tego zawodnika.On codziennie przebywa na stadionie i grzebie cos przy swoich motorach po kilka godzin.
Moja ocena dla Macka to zdecydowanie 6 !!

Karol Baran Karol nasz potrafi wygrac w kazdym.Ma wiele wspaniałych meczy ale czasem jeszcze nie idzie wszystko po jego mysli.W tym sezonie staruje pierwszy raz jako senior wiec mozemy byc z Niego zadowolenia.Karol musi zostac na nastepny sezon w Stali ...
Moja ocena dla Niego to +4

Piotrek WiniarzZawodnik zobił to co oczekiwano od niego przed sezonem.Jest pewnym zawodnikiem Stali "robiacym" ok 8-9 pkt na mecz..Jest ok
Moja ocena dla Siwego to 5 (albo nawet +5 ...bo dobrze nam sedziował mecz w piłke .....)

Bohumil BrhelZawiodłem sie na tym zawodniku.Zbyt duzpo wykluczen..słbych wystepów..Jednym słowem olał sobie nasz zespól w tym sezonie.Choc na mecz robił po te 9 pkt ale od niego powinno sie chyba wiecej oczekiwac ...
Ale nie powinnismy byc na Niego źłi...przez kilka sezonów był najlepszym zawodnikiem Stali ...Szkoda ze juz raczej nie zobaczymy tego zawodnika w szeregach zespołu z Rzeszowa
Moja ocena dla Boba to 3

Rafał Wilk kilka meczy dobrych a poza tym sezon katastrofa !!
Od takiego zawodnika jak Rafał wiecej sie wymaga...Jedyny zawodnik Jasolu w tym sezonie który nie był kontuzjowany .
Moja ocena dla Rafał to 3

Niklas Aspgren Jak działacze zakontrakotwali go to sie bardzo cieszyłem ze wreszcie bedziemy mieli dwóch dobrych stranieri...Niestety Niklas nie zrobił dla nas nic ...i chyba juz nigdy go w Rzeszowie nie zobaczymy ...
Klapa transferowa naszych działaczy
Moja ocena dla niego to oczywiscie 1

Rafał TrojanowskiDobry sezon w jego wykonaniu.Niestety kontuzja pozbawiła go mozliwosci zdobywania punktów dla Stali.
Zawodnik dobrze punktuje ale chyba tego sezonu nie zaliczy do udanych :cry:
Ocena dla Trojana to -4 :wink:

Paweł MiesiacZrobił wielkie postepy.Uwazam ze w przyszłym sezonie Paweł juz bedzie jeździł tak jak czołowy junior w Polsce.
Oena dla Niego 3

Marian Micał Ocena 1 ..za jazde ...a nawet -1 za to ze podrywał moja dziewczyne !! :wink:

Grzegorz KuźniarWiele osób na Niego narzeka..ja równiez ale Pawła Misiaca wychował na dobrego zawodnika.Paweł zrobił przy trenerze spore postepy.
Moja ocena dla Niego to 3

Klub Kibica Kazdy z Klubu kibica spoko :wink: kazdemu sie nalezy ocena 6 i zimny browarek :piwo: :wink: :wink:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 20 sie 2003, o 18:36
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Cytuj:
Bohumil Brhel - główny winowajca spośród wszystkich zawodników. W stosunku do sezonu 2002 jego średnia poleciała o prawie 0,5 punkta! To strasznie dużo. Poza tym - to co wszyscy wiedzą - spóźnianie się na start i olewanie kibiców, działaczy, kolegów z drużyny. Jak dla mnie kandydat numer 1 do wywalenia na zbity pysk. Ocena: 1+
Gadasz jak Kużniar jaki głowny winowacja jeżdził słabo,ale czy głowny winowajca.Tak jak pisałes o Apregenie nie jego wina ze w tym sezonie jest słaby :evil: Głównym winowajcą w tym roku jest pech,ale zeby on 3 punktujący z naszego zespołu no bez przesady
Pech pechem. Inne drużyny też go miały. Lublin jeździ pół sezonu bez Piszcza, który jest dla nich tym kim dla nas Kuciapa. Maciek mimo kontuzji jeździł. Gorzów stracił Klingberga, Głuchego. Zgoda, że Brhel nie jedyny zawalił, ale od kogoś musiałem zacząć ;)
Cytuj:
Cytuj:
Niklas Aspgren - nie jego wina, że jest słaby. Jednak uważam, że gdyby dostał więcej szans to punktowałby na poziomie Wilka. Na pewno nie można go winić za miejsce w tabeli. Zawinili inni. Ocena: 2

Skąd ty to możesz wiedzieć ze jest słaby w meczu z Lublinem nikt nie pojechał dobrze wszyscy mieli za mocne sprzety,a z Tarnowem silnik mu sie rozleciał i nie jechał więcej,a w Szwecji jeżdzi nieżle i w towarzyskim z nami tez pojechał dobrze :roll: :roll:
Jakie nieźle. Robi od 0 do 5 punktów. U nas maksymalnie robiłby po 6 oczek, a to nie o to chyba chodzi?
Cytuj:
Cytuj:
Rafał Wilk - tragedia. Tylko tak mogę go ocenić. Mecze w Tarnowie, Rybniku, Gnieźnie to była kompromitacja. Również u siebie z Rawiczem dał ognia. Jak dla mnie to on jest nieprzydatny. W Krośnie byłby liderem - tam go kibice lubią, niech tam idzie. Ostatni udany sezon miał w 1995 roku. Już mam dość czekania na jego przebudzenie. Ocena: 2+

No zeby od razu dwa dawąc bez przesady i jeszce Golonce dać więcej :roll: przecież jakby nie patrzeć wygrał nam mecze z Buczokami i Gnieznem u siebie to tez trzeba wziąłść pod uwage :roll: :roll:
Wziąłem to pod uwagę. Gdyby nie to to byłoby 1. A przyznasz że od Wilka należy wymagać nieco więcej niż od Golonki?
Cytuj:
Cytuj:
Paweł Miesiąc - kontuzja kontuzją ale przed nią jeździł tragicznie, po wyleczeniu jeszcze gorzej. Nie rozumiem dlaczego niektórzy usilnie nazywają go super talentem. Przecież on nie jest już taki młody. Hlib czy Buczkowski są o rok młodsi a wymiatają aż miło patrzeć. Inna sprawa to ilość startów - tu zapewne jest pies pogrzebany. Nie można zwalać winy na brak kasy. Inne kluby choć równie biedne organizują treningi, turnieje i szkolą młodzież. U nas poza ligą były aż 3 zawody w całym sezonie, pewnie do końca już żadnego nie będzie. To jest z pewnością antyrekord. Ocena: 2

Tu mnie dobiłes nie jest taki młody to ile by musiał mieć zeby go nazwać młodym :roll: popatrz sobie jak jeżdił Karol w jego wieku,a wszyscy mówią ze jest talentem Kawa i Kużniar ale ty wiesz lepiej :wink: a Hlib i Buczkowski mają trudniejszy tor technicznie i sie mogą wiecej nauczyc :evil: i nieiwem czy aż tak wymiatają to nieweim :roll:
Nie napisałem że jest stary. Ale na żużlu jeździ trzeci sezon i należałoby wymagać jakiś postępów. A Hlib czy Buczkowski nie wymiatają? A znasz ich wyniki? Ten ostatni regularnie wygrywa z Kasprzakiem. Nasi tor techniczny mają pod nosem. W Machowej trenuje Maciek czy Piotrek. Nie ma co zasłaniać się kasą. Bierze się starą Jawę "siódemkę" i na tor. Uczyć się podstaw jazdy na żużlu.

A w ogóle co żeś się tak do mnie przyczepił? To w końcu moje zdanie



Nobi napisał(a):
Maciek Kuciapa - zdecydowanie najlepszy zawodnik Stali.Nie zawiódł Maciek w zadnym meczu.
Kuciapa jest moim ulubionym zawodnikiem od 1994 roku, ale nawet mimo, ze go bardzo lubię to z tym zdaniem zgodzic się nie mogę. Mecz w RKM był w jego wykonaniu dramatyczny. Wprawdzie nawet gdyby zrobił komplet to i tak byśmy przegrali ale lider robiący 6 oczek w 6 biegach, w tym 4 na własnych zawodnikach to jest porażka.
Cytuj:
Paweł MiesiacZrobił wielkie postepy.Uwazam ze w przyszłym sezonie Paweł juz bedzie jeździł tak jak czołowy junior w Polsce.
Jeśli postępem jest 6 upadków w 10 biegach na torze w Rawiczu to OK. On zasłaniał się sprzętem. Jasne. Z silnikiem się pokłócił i ten zrzucał go z siodełka :lol: Paweł się musi jeszcze duuuuuuuuuzo uczyć.

Cytuj:
Grzegorz KuźniarWiele osób na Niego narzeka..ja równiez ale Pawła Misiaca wychował na dobrego zawodnika.Paweł zrobił przy trenerze spore postepy.

Ale to przy Kępowiczu pokonał Laukkanena czy Knappa. Przy Kuźniarze pokonał w całym sezonie jedynie Hliba. Miesiąc z różnych przyczyn cofnął się w rozwoju. Sprzęt, kontuzje, mało startów - fakt faktem musi naukę jazdy rozpoczynać od początku.


           
Post 20 sie 2003, o 19:23
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
A oto i moje oceny :tuptup:

Bohumil Brhel - w tym roku poniżej oczekiwań. Zawsze jednak jakieś punkty przywoził . Ocena : =4

Niklas Aspgren - Niestety nie pokazał się z jak najlepszej strony. :płacz: Poza tym miał niewiele okazji się zaprezentować, więc w tym miejscu nie wystawię oceny, tylko "-".

Maciej Kuciapa - zdecydowany lider drużyny. Największe brawa należą mu się za to, że w meczu przeciw tarnowskiej Unii ,pomino kontuzji wystartował i pokazał się z dobrej strony. :banana: Ocena : 6 :P

Piotr Winiarz - troszkę słabiej niż przed rokiem, ale widać, że zależy mu na wyniku i stara się jechać jak najlepiej. Zadziorny i nieustępliwy na torze :mrgreen: Ocena: +5

Karol Baran - zaskoczył wszystkich na plus :spiew: Walczy w każdym biegu, nie odpuszcza. Owszem, zdarzały mu się wpadki, ale ogólnie OK :luzak: Ocena : 5

Rafał Wilk - typowy kameleon :wink: Jednak uratował ważne mecze i tu go wyróżniam. Ocena : -4

Rafał Trojanowski - zawodnik, któremu zawsze coś stanie na przeszkodzie. Miał jednak przebłyski :D Ocena: +3

Łukasz Golonka - za bardzo nie zachwycił, może w drugoligowym klubie będzie liderem??? :wow: Ocena : 2

Paweł Miesiąc - również nie zachwycił :cry: Widać jednak, że mu zależy :tak: Ocena : +2

Marian Micał - dobry występ w Rybniku, poza tym już słabo. Ocena : -2

Prucnal, Kliś, Suszczyński - słabiutko. Zresztą, gdzie oni mają się szkolić, jak nie są organizowane turnieje młodzieżowe? :evil: :twisted: Coś z tym trzeba zrobić !!! Ocena : =2

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 20 sie 2003, o 20:04
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 sie 2003, o 20:00
Skąd: Rzeszów
Posty: 1

Zobacz profil 
Uważamy, że większość zawodników została słusznie oceniona.Ale co do niektórych mamy pewne wątpliwości.Nasza ocena:

[b]Bohumil Brhel-[/b]sezon ogólnie udany,nie ustrzegł się kilku wpadek.Każdy może mieć chwile słabości, na dodatek na postawę Boba wpływała zła atmosfera w klubie i niechęć ze strony trenera.Nie jest tak jak mówił trener Kuźniar:że Brhel jest niezorganizowany i choć ma "tylu" pomocników(dwóch) nigdy nie może zdążyć na start i ma źle dobrane przełożenia.Mimo próśb Boba o pomoc,trener nigdy się do tego nie kwapił i nie udzielał mu wskazówek.ogólna ocena-+4.

Niklas Aspgren-niewypał,nie jest przygotowany do startów polskiej lidze.Ocena-2

Maciek Kuciapa-pomimi kontuzji,bardzo dobra postawa,lider zespołu,brak zastrzeżeń.ocena-6

Piotrek Winiarz-również bardzo dobry zawodnik,drobne wpadki nie mające jednak wpływu na ogólną postawę.Ocena-5

Karol Baran-nierówny, w niektórych meczach potrafi wygrać z najlepszymi, w innych przegrywać z najgorszymi.Ocena--4

Rafał Trojanowski-kolejny sezon zmarnowany.Ocena-3

Rafał Wilk-podobnie jak Trojan nie radzi sobie w tym sezonie,miał kilka przebłysków,ale to za mało jak na jego możliwości.Ocena +3

Łukasz Golonka-dobry duch zespołu,pomimo starań(wygranie biegu w meczu z Warszawą), sezon(i talent) zmarnowany.Ocena-2

Paweł Miesiąc-wrócił na tor szybciej,niż przypuszczano,ambitny,waleczny,być może pokaże się z lepszej strony w przyszłym sezonie.Ocena=3

Marian Micał-kontuzja uniemożliwiła mu rozwój w jeździe.Ocena-2(lotny start w Rybniku)

Piotrek Prucnal,Robert Suszczyński,Tomek Kliś-muszą się jeszcze wiele nauczyć.Ocena-2


           
Post 20 sie 2003, o 20:31
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
kamil po pierwsze to jest temat co sie daje opinie zawodnikom!!! wiec po co koemntujesz kogos wypowiedzi?!?! wiadome kazdy ma swój tok myślenia i pisze to co widzial i wie....
a i jeszcze to co pisal Kezman wali mnie to co robi Aspgren w Szwecji... czyli co dasz Bobowi note 6 za to ze choćby dostal sie do GP 2004?!? chyba nie tematem jest ocena zawodników stali... i chyba to co jeździli u nas i indywidualnie...!!!
ja tam ocenial nie bede bo narazie mi sie nie chce:P nie ma sie sensu powtarzac...
a co do Miesiąca to każdy widzi z kolesiem jechal to jest strach w oczach nie mówiąć juz o Micale... Pozdrowionka!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 20 sie 2003, o 21:41
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
OK ale jak ktoś mi pisze ze BRhel zawalił cały sezon albo ze Mieśiąc juz nie jest taki młody to mnie krew zalewa :evil: :evil: Nie będę juz nic pisał o innych tylko jeszcze ci Michał odpowiem
Cytuj:
Pech pechem. Inne drużyny też go miały.
No chyba nie takiego jak my jesze teraz Siwy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Cytuj:
Wziąłem to pod uwagę. Gdyby nie to to byłoby 1. A przyznasz że od Wilka należy wymagać nieco więcej niż od Golonki

Tzn ze jak w szkole jest ktoś mądrzejszy od jakiegoś tumana A ja umiem więcej ale mam wieksze możliwości to mam miec gorszą ocene :roll:
Chyba tu nie o to chodzi bo GOlonka poza biegiem z Gorzowem w którym wyjechał na 5:1 nic nie pokazał a Wilu "wygrał" nam chociąz 2 mecze.
A zresztą kończe bo nic mi sie nie chce pisac jak zobaczyłem kontuzje Siwego :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 20 sie 2003, o 22:34
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Oto moja ocena zawodników. Najpierw jednak kilka słów, o tym ja typowali poprzednicy. Często widzę oceny 5, a nawet 6!!! Paranoja!!! W tym roku Stal Rzeszów zajęła najgorszą pozycje w lidze od wielu lat!!! A wy wszystko zwalacie na działaczy?? Przecież to zawodnicy jeżdżą na torze, a nie działacze.

Brhel - Zgadzam się z poprzednikami, po prostu fatalny sezon czecha. Czas już chyba Bob pomyśleć o emeryturze...
Ocena: 2

Asprgren - Za mało jeździł, żeby go oceniać
Ocena: Nie sklas. :)

Kuciapa - W porównaniu z tamtym sezonem, ten o wiele słabszy. Rok temu pod względem średniej był w TOP-ie, a w tym roku o wiele niżej. Poza tym tragedia w turniejach indywidualnych.
Ocena 4

Winiarz - Za poczucie humoru ma 6, ale za jazdę trochę niżej. Słabszy od Kuciapy
Ocena +3

Baran - Z tego co wiem, to Karol po udanej końcówce tamtego sezonu, poczuł się "wielką gwiazdą" i stał się bardzo kapryśny. Miał kilka wpadek. W przyszłości będzie typowym "ligowym wyrobnikiem", ponieważ to mu wystarcza i nie zależy mu na czymś więcej, mimo że ma do tego predyspozycje.
Ocena 3

Wilk - Chyba powinien wzmocnić Krosno... Mimo, że wygrał mecz z Unią, to poza tym totalna klapa...
Ocena 2

Trojanowski - Jak napisał pan Kawa, zawodnik kontuzjogenny. Przez to stracił kolejny rok...
Ocena +2

Golonka - Powinien dać już sobie spokój...
Ocena 1

Miesiąc - Sporo upadków, drugi Trojan?? Jednak w jego przypadku widzę nadzieje, ale tylko w przypadku sporej ilości startów.
Ocena 2

Micał - Jazda - tragedia, życie towarzyskie - bez komentarza...
Ocena +1 (ten plus to za to, że ukradł start w Rybniku)

Prucnal - Moim zdaniem nie kaleczy aż tak bardzo jazdy, lecz brakuje mu sprzętu i startów
Ocena: Nie sklas.

Kliś, Suszczyński - Bez perspektyw... To już Kuźniar po meczu z Tarnowem, lepiej jeździł na motocyklu niż oni...
Ocena: Nie sklas.

Kuźniar - Jest jaki jest... Inny nie będzie :)
Ocena:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 sie 2003, o 23:18
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Do konca sezonu jeszcze troszeczke, ale dla Stali, nad ktora ciazy w tym sezonie ogromne fatum, to juz sie raktcznie skonczyl...
Oto ocena zawodnikow Stali:

Zagraniczni:
Bohumil Brhel:
Moim zdaniem Brhel bylby naprawde wartosciowym zaodnkiem gdyby nie jezdzil w GP. To moim zdaniem nie rozwija jego umiejetenosci lecz go ogranicza. Gdyby Czech skupil sie na naszej lidze napewno bylby o wiele wartosciowszym zawodnikiem zagranicznym. Ale niestety Bohumil "olal" sonie nasza lige. Takie jest moje zdanie.
Ocena:3+

Niklas Aspgren:
Naprawde nie moge wiele powiedziec. Aspgren podobno na treningach wykrecal swietne czasy, ale jak przyszlo do meczu to... :/ Ale nie wiem czego sie spodziewali ci ktorzy Szweda sciagneli do Rzeszowa, jezdzi on w I lidze Szwedzkiej i sie tam nie wykazuje. ALe jesli faktycznie wtedy nie byl nikt poza nim dostepny, to niestety tak bywa. Ale faktem jest ze powinien byc jeden zawodnik krajowy... jeszcze.
Ocena:1

Seniorzy:

Maciej Kuciapa:
Lider zespolu. Nie wiem co by bylo gdyby nie p.Kawa ktory go sciagnal do Rzeszowa, i co by sie dzialo bez samego Macka. Jest to swietny zawodnik, pokazal on ze nawet kontuzja i jazda z blokada specjalnie mu nie przeszkadzaja. Swietny zawodnik, sciagniecie go strzal w dziesiatke.
Ocena: 5

Piotr Winiarz:
Piotr jest niewatpliwie walecznym zawodnikiem, niestety od poczatku sezonu mial problemy zarowno sprzetowe jak i zdrowotne. Mam nadzieje ze "Siwy" nie opusci po zakonczeniuy sezonu szeregow Stali. Niestety pech Piotra nie oszczedzil :( Mial on w dniu dzisiejszym grozny wypadek :(
Ocena:4

Karol Baran
Karol bardzo milo mnie zaskoczyl. Myslalem iz po przejsciu w wiek seniora Karol nie bedzie w stanie sie pokazac z dobrej strony. Ale ten sezon byl dla Barana naprawde udany, pokazal sie z dobrej strony. Mam nadzieje iz Karol rowniez zostanie w Stali...
Ocena:4

Rafał Wilk:
Ja osobiscie bardzo lubie Rafala mimo iz nie znam go osobiscie. Jest on bardzo sympatycznym zawodnikiem. Niestety jego forma jest niestabilna. Potrafi on wygrac z kazdym ale niestety potrafi on rowniez z kazdym przegrac. Miejmy nadzieje ze forma Wilak sie ustabilizuje i pokaze on klase w przyszlym sezonie.
Ocena:3

Rafał Trojanowski:
Gdyby nie kontuzja... Trojan bylby mocnym punktem Stali, pokazal to przed kontuzja ze to jego sezon. Niestety kontuzja i mamy po optymalnym skladzie w Rzeszowie. Rafal jest zdolnym zawodnikiem i moim zdaniem bedzie jeszcze o nim glosno.
Ocena:3+

Łukasz Golonka:
Niestety musze stwierdzic ze z Lukasza juz nic nie bedzie. Mam nadzieje ze jsie myle i Lukasz sie jeszcze pokaze. Nepwno brakuje mu jazdy. Ale w zespole ktory mial by walczyc o czolowe miejsca w I lidze niesety dla Lukasza miejsca nie widze. W tym sezonie nie pokazal sie praktycznie wogole.
Ocena: 2+

Juniorzy:

Paweł Miesiac:
W moich oczach Pawel jest niewatpliwie zawodnikiem walecznym, i bedie z niego zawodnik. Miesiac potrzebuje jazdy to jest pewne. Miejmy nadzieje ze Pawel sie rozwinie i nie napotka na swojej drodze zadnej kontuzji. ten sezon byl przecietny. Niejednokrotnie zaskakiwal ale czasami wygladalo to tak jak by jezdzil on pierwszy raz na motocyklu zuzlowym.
Ocena: 2-

Marian Micał:
Zawodnik ktory malo pokazal i w moim odczuciu malo pokaze.
Ocena:1


Piotr Prucnal:
Mysle ze Piotrek moze nam sie jeszcze pokazac. Jestem dobrej mysli jesli chodzi o niego. Ten sezon... malo startow, kiedy jechal nic nie pokazywal.
Ocena:1+

Robert Syszczynski i Tomasz Klis:
Yyy moze jednak czekajmy na innych zawodnikow ze szkolki.
Ocena:1 !!!

To jest tylko i wylacznie moje zdanie na podstawie moich obserwacji...[/b]

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 20 sie 2003, o 23:22
 Ocena ?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Bohumil Brhel

Co Mozna oczekwiac od zagranicznego zawodnika ? Tego, ze zawsze punktuje ? Jak bylo z bob'em ? Owszem punktowal, zdarzaly mu sie wpadki, ogolnie nie wypadl tak strasznie slabo jak wszyscy tu pisza ... W Grand Prix potrafi jezdzic, tutaj tez moglby ale ... to juz trzeba porozmawiac z Bobem ... Wydaje mi sie, ze tutaj cos do tego maja dzialacze ? Moze jakies zalegle pieniadze... ?? Nie wiem co tam sie dzieje w klubie ... Stal z zagranicznymi podpisuje takie glupie kontrakty, ze czy zrobi czy nie zrobi punkty ma kase za sam przyjazd dosc duza kase... Ahh ... co tu duzo gadac....

Moja Ocena : 4 - (ten minus za spoznianie sie na starty itp dziecinne bledy)


Niklas Aspgren
Nie ocenia sie zawodnika po paru biegach, nie udalo mu sie jest bardzo mlody, jezdzil jak gdyby na wyjedzie bo nie znal tego toru, silnik mu sie rozlecial ... Coz
Moja ocena 2

Seniorzy

Maciej Kuciapa
Lider ? Owszem Lider, ale rok temu chyba troszke lepiej jezdzil i to w wyzszej lidze ? Ogolnie profesionalista, przyklada sie do tego sportu i mu to wychodzi, bardzo malo wpadek, glupich zachowan itp
Moja ocena 5 -

Piotr Winiarz
Za wiele nie ma co mowic, ten czlowiek ma juz swoje lata, ale glupota i fantazja przekracza wszelkie bariery glupoty, od zawsze jezdzil po orbicie, robil dziwne rzeczy (wyjechanie na piatego podczas treningu ? ) czy to bylo madre ? jak sie skonczylo ? wiadome prosta sprawa... Jest dosc sympatyczny, ale czasem przesadza i jego zarty przestaja bys smieszne, a zarazem odbijaja sie na jego zdrowiu
Moja ocena 3

Karol Baran
Mlody utalentowany, ma juz swoje doswiadczenie, ambitny, nie boi sie walczyc, nie ustepuje, czasem wydaje mi sie ze specialnie zostaje na starcie zeby zrobic ''show'' :) Ale to mi sie tylko wydaje, na pewno... Napisalem same dobre rzeczy, chodz czasem wydaje mi sie, ze Karol nie traktuje powaznie tego sportu, po meczu jak ktos cos do niego mowil ze sedzia go upomnial (za niebezpieczna jazde) on gadal z kumplem i powiedzial ''Hu* mu w **** '' Mowil to taki dziadek, ten co chyba nalewa metanol... Przykre troche takie, no ale.. spoko
Moja ocena 4-

Rafał Wilk
Tego goscia nie ma co komentowac, boi sie walczyc, nie umie jezdzic, powinien isc do krosna, dla mnie jest nikim, wolalbym wystawiac golonke... Jest strasznie nie sympatyczny, nie mily, bez honoru ambicji i walki. W tym sezonie nie zrobil nic nadzwyczajnego i juz nic nie zrobi... Moja rada Panie Rafale Albo do krosna albo koniec z zuzlem i chycic sie jakiejs roboty
Moja ocena 1 +

Rafał Trojanowski
Lubie go, jest dobrym zetelnym i sympatycznym zawodnikiem, ale ? Jezdzi tak jak by sie bal, jak bylby nowicjuszem ? Dlaczego ? Tego nie wiem, moze dlatego ze ma czesto kontuzje ?? Moze ale to tylko sobie tak gdybam :) Jako mlodziezowiec wybilal sie walka, teraz czesto odposzcza, sposzcza gaz i poprostu daje sie komus objechac, lub zostawia miejsca... Szczerze denerwuje mnie to czasem, nie ma co go oceniac, bo mial konruzje ale tak ogolnie za caly sezon to ...
Moja ocena 3+

Łukasz Golonka
Malo jezdzil, ale po pewnym przegranym meczu w ktorym nie zrobil wcale punktow... W klubowym pubie powiedzial do grupki kibicow '' i co ku*** to sa wierni kibice'' Oczywiscie gdyby zrobil ponad 10 punktow moglby cos powiedziec, ale nie zrobil punktow nieh siedzi ciuchutko i najlepiej sie nie odzywa, jest strasznie wazny i dumny
Moja ocena 2

Juniorzy

Paweł Miesiac
Z tego chlopaka beda jeszcze ludzie, wyroznia sie, jezdzi lepiej od swoich rowiesnikow, a czasem nawet starszych kolegow...Denerwuje mnie to, ze trener kuzniar strasznie go faworyzuje... to jest najgorsze caly czas miesiac miesiac i miesiac Chcial zrobic z niego gwiazdora ale sie nie udalo, trudno
Moja ocena 2

Marian Micał
Nie ma co komentowac, mial kontuzje, ale nic wiele nie pokazal, trudno ma juz swoje lata, powinien cos jezdzic, ale roznie to jescze moze byc...
Moja ocena 2

Piotr Prucnal, Robert Syszczynski i Tomasz Klis
Co chlopcy malo jezdzili pojedyncze starty, sa swiezo po licencji, nie ma co ich oceniac, z klisia i prucnala moga byc jeszcze ludzie, ale z Suszczynskiego to juz bankowo nic nie bedzie, zawsze byl cienki, nawet w szkolce

Moja ocena : bRak
Trener Grzogorz Kuzniar - Mial malo do powiedzenia, skladow nie ustalal, trenowac nie mogl, bo nie bylo pieniedzy .. w sumie nie byl nikim w stali nie mial nic do gadania ? to po kiego czorta on w ogole jeszcze jest ? niech sponsorzy przejma trenertwo :> oJjj

Ps. Jesli ktos moze przyblizyc mi biografie Eugeniusza Czarnoty ?? Jesli ktos cos wie o tym zawodniku, badz ma jakies zdjecia przesla na maila solonka@wp.pl, bylbym bardzo wdzieczny ! Pozdrawiam


Bajerant


           
Post 21 sie 2003, o 06:14
 


Czytam te wasze wpisy i troszeczke jestem zdziwiony.Wyglada nato tak stwierdzam przynajmniej z ocen jakie stawialiscie ze walczymy o exstralige!! :|w tym miejscu nalezy sie tylko uklonic przed wami ale to wdroga strone :arrow: oceny typu 5 czy 3 to przesada bez urazy!!!fakt faktem Brhel zawiudl ale czyzby napewno bylo tak tragicznie a tak mozna stwierdzic po waszych ocenach rowniez Pawel Miesiac dostawal takie same oceny co Bob a nawet troszku lepsze !!! Moja ocena : [/b][/quote]Bohumil Brhel - =4!! :twisted: Maciej Kuciapa- +4 :!: Winiarz -3 wazne mecze zawalal!!! Karol Baran +3 stac go na wiecej :evil: R.Trojanowski- "jak by nie kontuzja to by bylo zdecydowanie lepiej" przykre ale to nie prawda jest to zawodnik zmarnowany Typowy sredniak zaznaczam jedynie na 1Ligowe tory w EX nie ma co szukac=2!! :evil: R.Wilk-Co to ma byc tego nie wiem prawdziwy nie wypal co stego ze wygral nam dwa mecze a ile nam przegral ...........KTO WIE??? =2 L.Golonka +1 !!!!Nie przemawia domnie brak startow !!! P.Miesiac- przykro to mowic ale to nie jest zawodnik "panie Pawle lepiej bedzie dla pana jak sie pan zajmnie czyms innym bo to co pan robi teraz wola o pomste do nieba !!!! Ocena 1!!!! M.Mical 1!!! Bez Komentaza Prucnal,Suszczynski,Klis - 1 to samo co Miesiac prawdziwe bez talencia!!!!!! GRZEGORZ KUZNIAR_ Co wy chcecie od tego czlowieka ??? J.Stachyre pamietacie?gdzie byscie zapomnieli o tym wspanialym treneze?to jest jego krewny naprawde oni sie rozumieja bez zdan !!!! KUZNIARSKOSTACHYROWO FAN CLUB !!!!!! :evil: Ciekawe w jakim tempie spuszcza swoje kluby na same dno???? tego sie mozna domyslic!!!!! :( [/url][/list]


Ostatnio edytowano 21 sie 2003, o 12:11 przez Miras, łącznie edytowano 3 razy

           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: RychuZKS i 175 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi