Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Odpowiedz w temacie

Ocena zawodnikow Jasolu.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 26 wrz 2003, o 15:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
nyks napisał(a):
pozytywna ocene wystawilbym tylko kuciapie, piotrkowi, baranowi i trojanowskiemu. reszta zawiodla, a brhel to juz kompletna zenada. wilk to tylko z rawiczem umial na obcym torze jechac. dziwi mnie to ze sie tak niektorzy zachwycajamiesiacem. skoro ma talent i to wielki jak twierdzicie to gdzie sa wyniki? co z tego ze ma dopiero 18 lat. on juz od 2 sezonow regularnie startuje w lidze a nie widac zeby robil postepy na miare tego talentu jaki mu przypisujecie. klisia i suszczynskiego to bym sie pozbyl o szkoda sprzetu dla nich. lepiej juz w miesiaca zainwestowac bo i tak to najlepszy junior nasz jest.
mowiac krotko: hujowy sezon.
CO ty pieprzysz jak jego drugi sezon :roll: :roll: PRzeciez to jest pierwszy taki cały i jeszcze ta kontuzja :cry: I jak nie robi postepów to było widac najelpiej w ostatnim sparingu z Tarnowem na pocztku kicha problemy ze sprzetem a pozniej szczególnnie w ostatnim biego wził M.Rempałe i walczył z Tomkiemiwwiec jak nie robi postepów :roll: Tylko musi miec sprzet dobry!!! :!: Mysle ze w przszłym sezonie u sibie bedzie jezdił co najmniej tak jak u sibie JELENIEWSki


No, jak w takim "tempie" będzie robił te postepy, to może w wieku 21 lat zdoła awansować do finału MIMP... Miesiąc ma 18 lat, jeszcze tylko jeden sezon będzie mógł rywalizować w Brązowym Kasku, tymczasem w półfinale tej imprezy zajmuje... 16. miejsce!
I trochę więcej kultury. Nie każdy, kto się z Tobą nie zgadza "pieprzy".


           
Post 26 wrz 2003, o 15:53
 


Kenny napisał(a):
Kamil napisał(a):
nyks napisał(a):
pozytywna ocene wystawilbym tylko kuciapie, piotrkowi, baranowi i trojanowskiemu. reszta zawiodla, a brhel to juz kompletna zenada. wilk to tylko z rawiczem umial na obcym torze jechac. dziwi mnie to ze sie tak niektorzy zachwycajamiesiacem. skoro ma talent i to wielki jak twierdzicie to gdzie sa wyniki? co z tego ze ma dopiero 18 lat. on juz od 2 sezonow regularnie startuje w lidze a nie widac zeby robil postepy na miare tego talentu jaki mu przypisujecie. klisia i suszczynskiego to bym sie pozbyl o szkoda sprzetu dla nich. lepiej juz w miesiaca zainwestowac bo i tak to najlepszy junior nasz jest.
mowiac krotko: hujowy sezon.
CO ty pieprzysz jak jego drugi sezon :roll: :roll: PRzeciez to jest pierwszy taki cały i jeszcze ta kontuzja :cry: I jak nie robi postepów to było widac najelpiej w ostatnim sparingu z Tarnowem na pocztku kicha problemy ze sprzetem a pozniej szczególnnie w ostatnim biego wził M.Rempałe i walczył z Tomkiemiwwiec jak nie robi postepów :roll: Tylko musi miec sprzet dobry!!! :!: Mysle ze w przszłym sezonie u sibie bedzie jezdił co najmniej tak jak u sibie JELENIEWSki


No, jak w takim "tempie" będzie robił te postepy, to może w wieku 21 lat zdoła awansować do finału MIMP... Miesiąc ma 18 lat, jeszcze tylko jeden sezon będzie mógł rywalizować w Brązowym Kasku, tymczasem w półfinale tej imprezy zajmuje... 16. miejsce!
I trochę więcej kultury. Nie każdy, kto się z Tobą nie zgadza "pieprzy".

a przypominasz sobie Karola w wieku 18 lat?? A teraz chyba kazdy wie jak znakomicie sobie radzi na torze...
Miesiac ma duzy talent, bywa na jakis turniejach kadry juniorow (chyba :wink: ), a ostatnio na prwade widac, ze czyni postepy...
pozdro


           
Post 26 wrz 2003, o 19:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Bo Karol w ostatnim roku "juniorstwa" to tempo znacznie przyśpieszył. Przydałoby się, by Paweł także, bo punktujący junior jest nam niezbędny. A jeśli po zmianie regulaminu znów bedzie 2 młodzieżowców w składzie, to szalenie niezbędny!


           
Post 26 wrz 2003, o 21:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Ale on ma dopiero 18 lat!!! Nie wymagajmy od niego aby jezdzil tak jak Kołodziej, Mirek Jabłoński czy Szombierski. Aby punktował i sie rozwijal musi miec do tego warunki: wiele treningów i sprzet a z tymi rzeczami u nas nie jest najlepiej. Mam nadzieje ze w nastepnym sezonie bedzie robil punkty bo stac go na t co pokazal juz nie raz w tym sezonie.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 26 wrz 2003, o 22:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
haj napisał(a):
Ale on ma dopiero 18 lat!!! Nie wymagajmy od niego aby jezdzil tak jak Kołodziej, Mirek Jabłoński czy Szombierski. Aby punktował i sie rozwijal musi miec do tego warunki: wiele treningów i sprzet a z tymi rzeczami u nas nie jest najlepiej. Mam nadzieje ze w nastepnym sezonie bedzie robil punkty bo stac go na t co pokazal juz nie raz w tym sezonie.


a wlasnie skoro ma taki wielki "talent" to wymagajmy. chcemy osiagac sukcesy to musimy miec dobrego juniora, a nie takiego co niewiadomo czy w ogole jakies punkty zdobedzie ( wlasciwie najczesciej wiadomo, ze nie zdobedzie, szczegolnie na wyjezdzie)
tez mam nadzieje ze sie myle i w nastepnym sezonie bedzie punktowal, bo znajac naszych dzialaczy to nikogo nie sprowadza, tym bardziej jak niektorzy krzycza jaki to talent i ze ma dopiero 18 lat itd. za rok jak nie bedzie robil punktow bedziecie mowic ze ma dopiero 19 lat.
kenny podal dobry przyklad brazowego kasku. tam sa sami jego rowiesnicy i popatrzcie sami jak on wypada na ich tle.


           
Post 27 wrz 2003, o 15:10
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Taki Rybnik , który ma Łukasza Romanka w składzie ( chłopak jest MIMP 2003) szuka juniora na kolejny sezon.

A w Rzeszowie????
Jak zwykle po raz kolejny nic :(

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 27 wrz 2003, o 15:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
nyks napisał(a):
haj napisał(a):
Ale on ma dopiero 18 lat!!! Nie wymagajmy od niego aby jezdzil tak jak Kołodziej, Mirek Jabłoński czy Szombierski. Aby punktował i sie rozwijal musi miec do tego warunki: wiele treningów i sprzet a z tymi rzeczami u nas nie jest najlepiej. Mam nadzieje ze w nastepnym sezonie bedzie robil punkty bo stac go na t co pokazal juz nie raz w tym sezonie.


a wlasnie skoro ma taki wielki "talent" to wymagajmy. chcemy osiagac sukcesy to musimy miec dobrego juniora, a nie takiego co niewiadomo czy w ogole jakies punkty zdobedzie ( wlasciwie najczesciej wiadomo, ze nie zdobedzie, szczegolnie na wyjezdzie)
tez mam nadzieje ze sie myle i w nastepnym sezonie bedzie punktowal, bo znajac naszych dzialaczy to nikogo nie sprowadza, tym bardziej jak niektorzy krzycza jaki to talent i ze ma dopiero 18 lat itd. za rok jak nie bedzie robil punktow bedziecie mowic ze ma dopiero 19 lat.
kenny podal dobry przyklad brazowego kasku. tam sa sami jego rowiesnicy i popatrzcie sami jak on wypada na ich tle.
Jezu, chlopak ma 18 lat a Ty chcesz zeby nam mecze robil ?? pomysl troche. Chłopak ma wielki talent tylko trzeba jeszcze nim dobrze pokierowac. I jezeli sie mowi o kims ze "ma wielki talent" to nie znaczy iz ma jezdzic juz teraz fantastycznie tylko chodzi o to, ze chlopak ma "cięcie" do zuzla i szybko sie uczy. Naprawde nie wiem jak mozecie tak pisac o Miesiącu ze juz ma jezdizc. Jak sie bedzie wywieralo na nim taka presje to moze sie tylko spalic!!! Poczekajmy chwile. Musi jeszcze duzo pojezdzic. Juz michal_m dawał dobry przyklad: Jak Karol Baran jezdzil w wieku Miesiaca?? Zero bylo o nim slychac. Rozwianal sie praktycznie rok temu. Karol nie wiem czy jezdzil w wieku 19,20 lat tak jak Miesiac teraz. Naprawde poczekajmy z ocena jego umiejetnosci jeszcze chwile. A co do tego ze ma talent to chyvba nikt nie watpi...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 29 wrz 2003, o 18:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
haj napisał(a):
Jezu, chlopak ma 18 lat a Ty chcesz zeby nam mecze robil ?? pomysl troche. Chłopak ma wielki talent tylko trzeba jeszcze nim dobrze pokierowac. I jezeli sie mowi o kims ze "ma wielki talent" to nie znaczy iz ma jezdzic juz teraz fantastycznie tylko chodzi o to, ze chlopak ma "cięcie" do zuzla i szybko sie uczy. Naprawde nie wiem jak mozecie tak pisac o Miesiącu ze juz ma jezdizc. Jak sie bedzie wywieralo na nim taka presje to moze sie tylko spalic!!! Poczekajmy chwile. Musi jeszcze duzo pojezdzic. Juz michal_m dawał dobry przyklad: Jak Karol Baran jezdzil w wieku Miesiaca?? Zero bylo o nim slychac. Rozwianal sie praktycznie rok temu. Karol nie wiem czy jezdzil w wieku 19,20 lat tak jak Miesiac teraz.
Hmm szkoda sie powtarzać ale z tym wielkim talentem to chyba troszeczkę przesadzacie. Co z tego, że jak to mówicie chłopak ma dopiero 18 lat :?: W przyszłym sezonie będzie miał już 19 a jeszcze niedawno Paweł miał problrmy z przejechaniem jednego biegu (czyt. czterech okrążeń). Nie twierdzę, że jest całkowitym beztalenciem ale mównienie że ma wielki talent to chyba przesada :roll: Wielki talent to mają m.in. : Hampel, Kurmański, Kasprzak, Kołodziej.
haj napisał(a):
Naprawde poczekajmy z ocena jego umiejetnosci jeszcze chwile. A co do tego ze ma talent to chyvba nikt nie watpi...
Więc poczekajmy. Po co te śpiewki o wielkim talencie :?: Niech ten wielki talent wyjdzie w jeździe a nie z ust trenera Kuźniara.

_________________
Obrazek


           
Post 29 wrz 2003, o 19:35
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
co jak co ale Miesiąc ma talent du upadków w biegach praktycznie 90% jak on jedzie ze bedzie upadek... ostatnio moze mniej ale kiedys...:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 29 wrz 2003, o 20:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
WilmeN napisał(a):
haj napisał(a):
Naprawde poczekajmy z ocena jego umiejetnosci jeszcze chwile. A co do tego ze ma talent to chyvba nikt nie watpi...
Więc poczekajmy. Po co te śpiewki o wielkim talencie :?: Niech ten wielki talent wyjdzie w jeździe a nie z ust trenera Kuźniara.
JA juz nie mofe?? Nie wiem byles choc a jednym meczu?? bo jakos w to nie wierze. Jakbys byl to na pewno zobaczylbys iz wiele razy pokazywal to iż potrafi dobrze jechac i w ostatniewj kolejce w Gnieźnie walczyl zaciekle z Krzyskiem Jabłońskim. Wiec chyba jest dobrze. Jeszcze raz napisze: chlopak ma talent ale WŁAŚNIE zeby jezdzil jeszcze lepiej trzeba go dobrze pokierować a takze musi miec na czym jezdzic!!!!!!!!!!

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 29 wrz 2003, o 21:01
 


Cytuj:
Jeszcze raz napisze: chlopak ma talent ale WŁAŚNIE zeby jezdzil jeszcze lepiej trzeba go dobrze pokierować a takze musi miec na czym jezdzic!!!!!!!!!!


Panowie, najeżdżacie tak na tego Kuźniara i Miesiąca. Zgadzam się, że powinno się zmienić trenera pierwszej drużyny, ale jako wychowawca młodzieży G.K. jest bardzo dobry, bo miałem okazję na własne oczy zobaczyć (z bliska), jak on to prowadzi i usłyszeć, jakie uwagi przekazuje młodym. Uwierzcie mi - robi wrażenie.

Problem jest w czym innym - w braku kasy mianowicie. Juniorom trzeba regularnych treningów i zawodów młodzieżowych. Na to nie ma kasy - nie tylko w Rzeszowie, ale i w innych miastach. Gdyby mozna bło utworzyć małopolską ligę juniorów - to byłoby coś. Wtedy Miesiąc, Kliś czy Prucnal mogliby sobie pojeździć znacznie więcej.

Zresztą to samo potwierdza Kuźniar, który mówi, że bez dużej liczby startów chłopcy niczego się nie nauczą.


           
Post 29 wrz 2003, o 21:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
haj napisał(a):
WilmeN napisał(a):
haj napisał(a):
Naprawde poczekajmy z ocena jego umiejetnosci jeszcze chwile. A co do tego ze ma talent to chyvba nikt nie watpi...
Więc poczekajmy. Po co te śpiewki o wielkim talencie :?: Niech ten wielki talent wyjdzie w jeździe a nie z ust trenera Kuźniara.
JA juz nie mofe?? Nie wiem byles choc a jednym meczu?? bo jakos w to nie wierze. Jakbys byl to na pewno zobaczylbys iz wiele razy pokazywal to iż potrafi dobrze jechac i w ostatniewj kolejce w Gnieźnie walczyl zaciekle z Krzyskiem Jabłońskim. Wiec chyba jest dobrze. Jeszcze raz napisze: chlopak ma talent ale WŁAŚNIE zeby jezdzil jeszcze lepiej trzeba go dobrze pokierować a takze musi miec na czym jezdzic!!!!!!!!!!
Tak byłem na "troszeczkę" :wink: więcej niż jednym meczu i widziałem też jakie ma problemy z dojechaniem do mety, jazde po bandach, bezsensowne zawinione tylko przez niego upadki też widziałem :wink:. Ja też jeszcze raz powtórze: nie twierdze, że nie ma talentu nie zgadzam sie póki co że jest to wielki talent jakim go okrzyknieto. Ja patrzę na to z perspektywy osiąganych przez niego wyników a te nie są oszałamiające. Więc pytam sie gdzie ta wielkość jego talentu ?? W tym, że bardzo chce ale jak narazie mu nie wychodzi ??

_________________
Obrazek


           
Post 29 wrz 2003, o 21:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Ok ma talent co juz nie raz pokazal na naszym torze a takze po za nim (Gniezno poprzedni mecz). Aby zdobywal punkty musi MIEC NA CZYM JEZDZIC. w tej sytuacji klubu raczej trudno o dobre sprzety. Zobaczymy w nastepnym roku jak bedzie jezdzil. Wiekszoscv upadkow bylo z jego winy gdyz bardzo chcial brac zawodnikow po zewnetrznej ale nabieral czesto zbyt duzej predkosci i musial klasc motor. Ale czy upadki maja byc miara jego talentu?? Chyba nie.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 30 wrz 2003, o 09:34
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2003, o 08:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 50

Zobacz profil 
Paweł jest dobrym zawodnikiem to fakt brakuje mu objeżdzenia ale sobie radzi jak na niezbyt wysokiego i drobnego chłopaczka niewiem czy niektorzy pamietaja kiedy to Piotr Winiarz i Rafał Trojanowski jak jezdzili na treningach i na meczach nieraz mieli problem z dojechaniem 4 okrazen a co dopiero walczyc z przeciwnikami ile razy rozwalali bandy na treningu choć Trojanowskiemu Wielkiej Podporze Rzeszowskiego zuzla zostalo do dzis jego to chyba badny przyciagaja:-)No ale patrzac jakie warunki Mieli nasi Złoci Młodziezowi medalisci mieli sprzet sponsorów bardzo duża ilosc startów w lidze i nietylko.Pawłowi Brakuje duzo rozjezdzenia a przedwszystkim dobrego sprzetu bez ktorego nieda sie osoagac dobrych wynikow.


           
Post 30 wrz 2003, o 14:58
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Bez regularnych startów ani rusz, niestety :(
Może jednak w końcu w przyszłym sezonie będzie np. ta małopolska liga juniorów.

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 30 wrz 2003, o 15:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Wazne jest to aby nastepny sezon jak najwiecej jezdzil i aby omijaly go kontuzje. Jezeli bedzie mial dluzsze przerwy w jezdzie to bedzie trudno mu wyjsc na zawodnika klasowego:)

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 189 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi