Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Wypadek Piotrka - zbiórka kasy na jego leczenie!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 28 sie 2003, o 15:54
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
przegladzuzlowy napisał(a):
Obok salonu prasowego przy ul. Asnyka a także pod salonem Plus GSM obok domu handlowego Europa odbywa się kwesta na rzecz Piotra Winiarza, kontuzjowanego żużlowca Jasolu Rzeszów. Kwestującymi są jego koledzy z drużyny. Podobne kwesty odbędą się także jutro w tych samych miejscach. Ponadto zbiórki pieniędzy zostaną przeprowadzone podczas koncertu z okazji ostatniego weekendu wakacji, który odbędzie się w piątek i sobotę na Bulwarach. W imieniu organizatorów prosimy o wsparcie.

Wiec zbiórka trwa pełną parą!!!!!! :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 28 sie 2003, o 16:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
A wiadomo w których godzinach te kwesty trwają??

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 28 sie 2003, o 21:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Ważne żeby cos udalo im sie uzbierac pod ta Europa i salonem Plus-a. Widać że chlopaki sie bardzo zmobilizwali i robia wszystko aby pomóc swojemu koledze. Z tego co pisalo i slyszalem to jeszcze 31 sierpnia maja na imprezie z okzaji ostatnich dni wakacji zbierac kaske:) postaram sie cos wrzucic:) Jak ktos ich widzial to moze napisze kto stoi?? i o ktorej bo chyba nie caly dzien :wink:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 29 sie 2003, o 09:59
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Wczoraj wieczorem ogladałem wywiad z Ginalskim..

Opowiadał on o Piotrku ze Wszyscy sa pewni ze Piotrek wyjdzie z tego.Podobno Jak podaj a mu reke on to czuje i Ja uscisnie.Mówił ze sa pewni ze Siwy słyszy co sie do Niego mówi lecz jeszcze nie jeste w stanie powiedziec zadnego słowa ...Ginalski mówił równiez ze co kilka dni odwiedziaja go koledzy z druzyny.Siwy oddycha juz swobodnie.....Lekarze mówia ze jego transport do Polski bedzie mozliwy gdy Piotrek całkowicie odzyska przytomnosc ..

Mysle ze to sa dobre wiadomosci dotyczace Siwego ...

Piotrek Jestesmy z Toba !!

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 29 sie 2003, o 21:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Ja też to widziałem.. hmm brzmiało to jak w amerykańskim filmie. Fakt faktem ale Piotrek póki co nadal niestety jeszcze śpi. Szkoda, że nikt z telewizji się tam nie pofatygował. Z drugiej strony patrząc Piotrkowi trzeba póki co spokoju. Mimo wszystko zaczyna mnie to martwić. Troche czasu już mineło..

Pod znakiem zapytania stawiałbym również dalsze starty Piotrka na żużlu. Mogło mu się troche odechcieć, a i swój udział może mieć tutaj jego żona no i oczywiście dziecko.

_________________
Obrazek


           
Post 29 sie 2003, o 22:08
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Wlasnie wrocilismy z Tarnowa. Wraz z Mario, Ramelowem i Kezmanem udalismy sie do Tarnowa po pamiatki zuzlowe :) Mamy plastron Janusza i KASK KAROLA BARANA !!!!!!!! I wiele innych swietnych pamiatek

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 29 sie 2003, o 22:35
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Heh fajnie sie jechalo :wink: A kibice Unii Tarnow o tych nickach: Mientowy, Krufka, Driver, Somsiad i Dimitri to naprawde spoko ludzie. Dzieki nim mamy ten wspomniany plastron Reading - Janusza Kolodzieja wraz z autografem jego i calego jego teamu. Plastron bedzie juz jutro na aukcji. Rowniez jutro bedzie kask Karola Barana - jest super...praktycznie nowy. Jest jeszcze mnostwo nowych gadzetow, ale szczegoly w krotce :wink: Dzieki dla Manka za samochod :wink: Podroz byla sympatyczna - zwiedzilsmy po drodze tor w Machowej...heh akurat skonczyl tam trening Mirek Cierniak.


           
Post 30 sie 2003, o 00:03
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 434

Zobacz profil 
Cześć. Dzisiejsze Nowiny piszą o znacznej poprawie zdrowia u Winiarza. Węgierscy lekarze mówią, że z dnia na dzień jest coraz lepiej. Dyrektor sekcji żużlowej Bronisław Ginalski mówi, że Piotrek otwiera już oczy i porusza ręką. Więcej informacji w piątkowym wydaniu Nowin na str. 30.

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 30 sie 2003, o 00:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Spiączka Piotrka ma nie potrwać dłużej niż dwa tygodnie. Jak chyba większość z Was wie, Piotrek miał robione badania, które miały jednoznacznie powiedzieć, czy ma sprawne wszystkie konczyny. Wszystko na szczęście wyszło pozytywnie.


Na rzeszowskich plantach, w piatek i sobotę odbywac się będzie zbiorka pieniędzy. Nie szczędźcie grosza !


           
Post 30 sie 2003, o 10:39
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Juz dzisiaj ewentualnie jutro z samego rana do aukcji dolaczal dwa baaardzo wartosciowe przedmioty... Mianowicie kask Karola Barana oraz plastron Janusza Kolodzieja z Reading z autografami jego calego teamu i oczywiscie tez samego Janusza... Mam nadzieje ze te przedmioty was.

Kask Karola wyglada poprostu swietnie... Plastron Janusza jest naprawde unikatowy...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 30 sie 2003, o 14:25
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Czy ktoś wie ile kaski uzbierali na wczorajszej licytacji na plantach z kaset??? i czy dzisiaj też bedzie coś takiego organizowane, oby tak bo dzisiaj będe miał kaske :roll:



PIOTREK TRZYMAJ SIE !!!!!


           
Post 30 sie 2003, o 19:35
 


W najblizszym czasie postaram sie opisac aktualna sytuacje na PZ. Poki co widzialem, ze bodajze Nowiny podawaly, ze Piotrek, choc nieprzytomny, w pewien sposob kontaktuje sie z otoczeniem - ruchy reki itp. W kazdym razie jest coraz lepiej.


           
Post 1 wrz 2003, o 15:49
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Piotr Winiarz powoli wraca do zdrowia. Jak poinformował mnie kierownik Jasolu, Ryszard Romaniak, udało się nawiązać z nim kontakt, choć nadal się nie przebudził. - "Piotr słyszy, kiedy się do niego mówi. Łapał mnie za rękę. Otwiera również oczy. To są dobre wiadomości. Jest w znacznie lepszym stanie niż dwa tygodnie temu po upadku. Lekarze twierdzą, że nie spodziewali się takiej poprawy" - mówi Romaniak.

Winiarz nadal jednak pozostaje w śpiączce. W tym stanie jest już prawie dwa tygodnie. - "Lekarze twierdzą, że powinien się z niej obudzić do trzech tygodni po wypadku. Na razie jednak nie chcą się wypowiadać, kiedy powróci do Polski i ile potrwa leczenie" - mówi kierownik rzeszowskiej drużyny.


http://www.przegladzuzlowy.pl


           
Post 1 wrz 2003, o 15:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Cieszą dobre wieści dochodzące z Debreczyna. Cieszy to, że Siwy systematycznie wraca do zdrowia. Mam nadzieje, że po raz kolejny udowodni nam jaki z niego twardziel i szybko się z tego wyliże.


Obrazek

_________________
Obrazek


           
Post 1 wrz 2003, o 16:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
W tym momencie poprzez aukcje na stronie Stali uzbieralismy 1912 zl na leczenie Piotrka !!! Jest to duza kwota... Z tym ze mamy jeszcze mnostwo pamietek ktore w tym tygodniu pojawia sie na aukcji!!!

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 1 wrz 2003, o 16:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Co konkretnie? Jakie pamiątki?


           
Post 1 wrz 2003, o 16:44
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Hmm mysle ze moge zdradzic... :D

Pamiatki ktore zostana wystawione w tym tygoniu sa w calosci przekazane od KIBICOW UNII TARNOW !!! Szczeolnie podziekowania dla DRIVERA !!!

Oto te pamiatki !!:

1. Plastron Roberta Kużdżała z roku 1998 ŻSSA Unia Tarnów
2. Zestaw gadżetów Tarnowskiego Towarzystwa Żużlowego (szklanka na piwo, 3 bidony, zapalniczka, 3 długopisy)... pamiatke przekazali: Łukasz Sady, Piotr Grzyb - TTŻ
4. Szklanka na piwo z napisem Unia Tarnów Speedway Team... pamiatke przekazali: Łukasz Sady, Piotr Grzyb - TTŻ
5. Zapalniczka z napisem Unia Tarnów Speedway Team... pamiątke przekazali: Łukasz Sady, Piotr Grzyb - TTŻ
6. Zdjecie Piotra Winiarza oprawione w antyrame... pamiątke przekazał i WYKONAŁ: Tomasz Sobczak (ZDJECIA SA SIETNE)
7. Płyta CD/DVD ze zdjęciami z tegorocznych spotkań Stali Rzeszów z Unią Tarnów oraz Memoriału Nazimka... pamiątke przekazał i WYKONAŁ: Tomasz Sobczak
8. Komplet książek "Tarnowski Sport Żuzlowy"... pamiątke przekazał: Piotr Grzyb
9. Plastrom Fan Klubu Unii Tarnów "Jaskółka" z Chicago... pamiątke przekazał: Bartek Pabian - Net F@ns Unia Tarnów

OGROMNE PODZIEKOWANIA DLA TYCH PANOW KTORZY POMOGLI !!!

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 4 wrz 2003, o 18:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 maja 2003, o 10:22
Skąd: Hetmańska .. i wszystko jasne...
Posty: 41

Zobacz profil 
Węgrzy także zbierają...

http://www.speedwayinfo.hu/piotrwiniarz20030825.html

Podziękowania...!!!!!!

_________________
No FIGHT , No GLORY ...
Obrazek
http://www.pajacyk.pl


           
Post 4 wrz 2003, o 22:29
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Zgadza sie...Wegrzy bardzo przejeli sie wypdkiem Piotrka. Dostalismy maila w ktorym oferuja nam pomoc (chodzi o zamieszczenie numeru konta i adresu aukcji na wegierskich portalach sportowch). Organizuja rowniez Fan Club Piotra Winiarza.

Wielkie podziekowania dla nich, a sczegolnie dla panow z portalu - http://www.speedwayinfo.hu


           
Post 4 wrz 2003, o 22:41
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Bardzo cieszy zaangazowanie dla Siwego tylu ludzi.Wegrzy takze mu pomagaja.
Podoba mi sie to ze kazdy robi wszystko co tylko w jego mocy zeby pomóc Piotrkowi Winiarzowi..

Siwy trzymaj sie !!

Cała Polska i nietylko jest z Toba ...

P.S
A pomyslec ze jeszcze 25 lipca byłem w Debreczynie ..
Serdeczne podziekowanie dla Wegrów ..

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


Ostatnio edytowano 6 wrz 2003, o 09:55 przez NoBi, łącznie edytowano 1 raz

           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 179 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi