Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Faraon


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 23 sie 2003, o 07:46
 Faraon


"ciekawe jak mnie przekonaja dzialacze abym dalej sponsorowal Rzeszowski klub" kolejna wypowiedz FARAONA to tak ze podobno wylozyl ogromne pieniadze a dzialacze to wszystko mozna sie domyslic po tej wypowiedzi przepili :!: Panie Faraon nie jest pan nie wiadomo kim i nikt na kolanach nie bedzie pana prosil !!! Przepili?tylko jestem ciekawy co?a na pewno nie pana pieniadze!!! Pan ma ogromne pretesie do dzialaczy ale jaki jest naprawde powod tego ?A wypowiedzi pana Zaznaczam nie wszystkie to istna bzdura!!! :evil: Najwieksze zamieszanie robi pan i nikt inny tylko PAN :!:


           
Post 23 sie 2003, o 07:55
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 maja 2003, o 18:27
Skąd: RzEsZóW
Posty: 173

Zobacz profil 
pieprzysz gupoty a my tu mamy powazny wypadek!!!! :!:

_________________
HEKTOR-TARNóW=najwieksza organizacja w polsce "czujesz sie bezpieczny"


           
Post 23 sie 2003, o 08:37
 Re: Faraon
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Miras napisał(a):
"ciekawe jak mnie przekonaja dzialacze abym dalej sponsorowal Rzeszowski klub" kolejna wypowiedz FARAONA to tak ze podobno wylozyl ogromne pieniadze a dzialacze to wszystko mozna sie domyslic po tej wypowiedzi przepili :!: Panie Faraon nie jest pan nie wiadomo kim i nikt na kolanach nie bedzie pana prosil !!! Przepili?tylko jestem ciekawy co?a na pewno nie pana pieniadze!!! Pan ma ogromne pretesie do dzialaczy ale jaki jest naprawde powod tego ?A wypowiedzi pana Zaznaczam nie wszystkie to istna bzdura!!! :evil: Najwieksze zamieszanie robi pan i nikt inny tylko PAN :!:
Co Ty pieprzysz chłopie :?: w którym miejscu wypowiedzi Pana Kawy pojawiło się stwierdzenie, że działacze przepili :?: Może przydało by się posiąść podstawowe umiejętności czytania ze zrozumieniem a potem strzelać takie beznadziejne tematy. Jakbyś troszeczkę uważnie przeczytał tę wypowiedźto pewnie byś odnotował, że wszystkie pieniądze szły do zawodników nie do klubu :!:
Powiedz mi czy jest jakieś prawo nakazujące Panu Kawie sponsorować nadal Nasz klub :?: to chyba logiczne że włodarze klubu muszą przekonać go jako sponsora aby ponownie zainwestował swoje pieniądze. Przekonać a błagać na kolanach to chyba różnica, nieprawdaż :?:
A co do tego zamieszania to właśnie Ty robisz w tym momencie największe bo swoje zdanie mogłeś wyrazić w temacie Początek prawdy o rzeszowskim żuzlu ...

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 115 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi