Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Zebraliśmy 4920 złotych!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 24 sie 2003, o 18:52
 Zebraliśmy 4920 złotych!
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Wprawdzie jest temat o Piotrku Winiarzu, ale jest to tak ważne wydarzenie że zasługuje na oddzielny wątek!

Naprawdę nie spodziewałem się że uda się zebrać aż tak wiele!! Brawa dla zawodników obu zespołów, że zbierali pieniądze. W dzisiejszych czasach nawet taki gest się liczy!

Mam nadzieję, że teraz będziemy zbierać kasę przez różne aukcje internetowe, takie jak PŻ lub Sportowe Fakty - Aukcja od serca (w trakcie załatwiania ;))


           
Post 24 sie 2003, o 18:54
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Zebrano jeszcze 10 euro :wink: Ale kwota przerosła moje oczekiwania kiedy zobaczyłem frekwencje.


           
Post 24 sie 2003, o 19:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Dobra postawa wszystkich żużlowców :) Bardzo duża suma oby tak dalej...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 24 sie 2003, o 19:38
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:55
Skąd: prawie Rzeszów ;) / Kraków
Posty: 27

Zobacz profil 
ponczek napisał(a):
Zebrano jeszcze 10 euro :wink: Ale kwota przerosła moje oczekiwania kiedy zobaczyłem frekwencje.


No wlasnie a 10 euro to okolo 40 zetów czyli w sumie 4960 zł :D Kwota piękna, ja po frekwencji spodziewalam sie ok. 2000 zl . :)

_________________
Zwycięstwo nigdy nie jest ostateczne. Klęska nigdy nie jest całkowita. To, co się liczy naprawdę, to odwaga.


           
Post 24 sie 2003, o 19:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Ja również nie spodziewałem się że uda się zebrać aż tyle przy dość niskiej frekwencji, jak jednak zauważyłem bardzo duzo ludzi wrzucało ile tylko mogli, to ważne że w trudnych chwilach potrafimy pomóc drugiemu człowiekowi :)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 24 sie 2003, o 19:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Mysle ze to jest zasluga zuzlowców, ludzi chyba bardziej przekona zawodnik zuzlowy niz czlonek jakiegos klubu kibica...

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 24 sie 2003, o 20:19
 Fajnie
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 sie 2003, o 14:04
Posty: 27

Zobacz profil 
No to fajnie ze tak duzo pieniędzy sie uzbierało mam nadzieje ze Piotrkowi one pomoga chociaz troszeczke ale zawsze cos sama mu pare złotych wrzyciłam i mam nadzieje ze przyczyniłam sie do jego wyzdrowienia :) :) A życze mu tego z całego serca :!:


           
Post 24 sie 2003, o 20:29
 
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
Jestem pod wrazeniem bo na meczu nie bylo zbyt wielu kibicow, a mimo to zebrano prawie 5000 zl, to robi wrazenie ale najwazniejsze ze te pieniodze pomoga Piotrkowi, ten transparent "Piotrek jestesmy z tobą" to tez super sprawa:) uklony dla tworcow, w ten sposob zawodnicy i kibice pokazali ze są razem z Piotrem


           
Post 24 sie 2003, o 21:56
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
buber masz racej jakby to zbierali członkowie FC wydaje mi sie ze $$ było by gdzies z tysiąc złoty mniej... jak zbierałem $$ na Cegłe to padały hasłą ile z tego przepijemy itp... bez komentarza wiec z zuzlowcami zajebisty pomysl 5 minut i popatrzcie sami!!!!!!! a wiadome te 10 euro dałem ja:P hhehePozdrowionka!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 25 sie 2003, o 01:01
 oj boze
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Stary myslisz ze dales 10 euro i co ? jestes jakis wielki ? dales to specialnie zeby potem napisac o tym na forum i pochwalic sie kolega ... zeby na ludzkiej krzywdzie wyrabiac sobie opinie multimilionera, daj spokoj czlowieku... ''to ja dalem to 10 euro :P '' wes sie schowaj i nie chwal sie bo nie jeden masz euro w domu ! narazie stary i pomysl co robisz[/u]


           
Post 25 sie 2003, o 01:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
to naprawde duzo... myslalem ze zbierzecie jakies 800 zl max. Gratuluje i mysle ze na meczu byli ci co powinni , dla ktorych zawsze liczylo sie cos innego niz tylko wygrana.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 25 sie 2003, o 13:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
    Stary myslisz ze dales 10 euro i co ? jestes jakis wielki ? dales to specialnie zeby potem napisac o tym na forum i pochwalic sie kolega, ja pier*** zeby na ludzkiej krzywdzie wyrabiac sobie opinie multimilionera, daj spokoj czlowieku... ''to ja dalem to 10 euro :P '' wes sie schowaj i nie chwal sie bo nie jeden masz euro w domu ! narazie stary i pomysl co robisz
Ty bajerant a czy on cos takiego napisał tylko przyznał się, że dał i nie pisze, że jest jakimś
    a wiadome te 10 euro dałem ja:P
napisał tylko tak i tyle czy Ci to przeszkadza nikt ktu nie chce sie jakoś szczycić na czyimś nieszczęściu!!!!!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 25 sie 2003, o 13:50
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Napisal... napisal... napisal.

To niech pisze dowoli. Skoro chcial sie pokazac ze wrzucil 10 euro prosze bardzo tego mu nikt nie zabroni. Chlopak ma taki charakter moze ze jak cos zrobi musi sie pochwalic no ale tacy juz niektorzy sa...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 25 sie 2003, o 13:53
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Hehe widze, ze wszyscy skumali problem :D Oj Aron_ek...przeciez doskonale powinienes wiedziec, ze fransik napisal to na zarty i nie jest taki, ze sie czyms chwali...Mysle, ze dalsze komentowanie tej sytuacji jest ZBEDNE.


           
Post 25 sie 2003, o 13:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Hmmm :) Wiesz nie znam go. Wiem ze Fransik czasami ma glupie zagrywki ale narawde nie lubire jak ktos robi cos na pokaz. Nie moge powiedziec aby Konrad chcial sie w ten sposob jakos pokazac. Ale nie dziwie sie ze niektorzy maja o takie hasla do kogos pretensje. Pieniedzy ktore wrzucane sa do puszek sa przeznaczone na szczytny cel... na Piotrka. Naprawde ciesze sie ze Feransik wrzucil pieniadze ale nie musi tego rozglaszac... :D Takie jest moje zdanie...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 25 sie 2003, o 13:57
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Brawa dla kibiców rzeszowskich !!!! :)
Super, że udało się tyle zebrać.... :D

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 25 sie 2003, o 14:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
jESTEŚMy_z_tOBą napisał(a):
Naprawde ciesze sie ze Feransik wrzucil pieniadze ale nie musi tego rozglaszac... :D Takie jest moje zdanie...


Ja też sie w sumie zgadzam!! Jednak po co było jest pisać, że wrzucił?? No i dobrze, że wrzucił i mógł to zachować dla siebie...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 25 sie 2003, o 14:05
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Okey...

buber masz racej jakby to zbierali członkowie FC wydaje mi sie ze $$ było by gdzies z tysiąc złoty mniej... jak zbierałem $$ na Cegłe to padały hasłą ile z tego przepijemy itp... bez komentarza wiec z zuzlowcami zajebisty pomysl 5 minut i popatrzcie sami!!!!!!! a wiadome te 10 euro dałem ja:P hhehePozdrowionka!!!!!!!

Na niebiesko zaznaczylem fakty...bo tak jest.
Na czerwono ten zart...hmm jak ktos czyta ze zrozumieniem to moze zauwazyc ze jest to pisane formie zartu...wystarczy popatrzec na (:P ) i na zakonczenie czyli (hehe). A Ty bajerant nie wprowadzaj w temacie, ktory jest tylko i wylacznie dobra informacja - nerwow i nie osadzaj czlowieka, ktorego za pewne nie znasz, ze na nieszczesciu robi z siebie miliardera, bo to tez jest nie fair. NO COMMENT !


           
Post 25 sie 2003, o 14:16
 


Dziękujemy! Dziękujemy!


           
Post 25 sie 2003, o 14:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Kezman jesli chodzi o zbiorke na Cegle:
Wiadomo ze ludzie inaczej traktuja zbieranie pieniedzy na Krzyska a inaczej na Piotrka. Piotrek jest wychowankiem Stali i ulubiencem naszej publicznosci. Moze ma ktos info ile pieniazku zebrano na Cegle we Wroclawiu badz Gnieznie. Calkiem inaczej traktuje sie swojego zawodnika niz zuzlowca z innego klubu. Mysle ze kwota na Piotrka bylaby wieksza niz pieniadze przeznacone od kibicow na Cegle gdybysmy jako FC to zbierali. Ale zuzlowcow bylo by trudno przecic. Dlatego uwazam pomysl przejscia zawodnikow po koronie za bardzo udany...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 101 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi