Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Wywiad z Ryszardem Romaniakiem


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 26 sie 2003, o 09:59
 Wywiad z Ryszardem Romaniakiem
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Oto wywiad który ukazał się na Przeglądzie Żużlowym

Dominik Janusz napisał(a):
Jak już informowaliśmy, rzeszowscy działacze podpisali umowę z jednym ze sponsorów na przyszły sezon. Trwają również rozmowy z kolejnymi. Najwięcej emocji wywołuje pytanie, czy przy rzeszowskim żużlu zostaną firmy Faraon i Rafineria Jasło. O tym wszystkim mówi Ryszard Romaniak, kierownik drużyny Jasolu.

- Panie kierowniku, kilka dni temu prezes Władysław Prygoń ujawnił, że podpisaliście już pierwszą umowę ze sponsorem na przyszły rok. Zna pan jakieś szczegóły?

- Tym tajemniczym sponsorem jest Era Plus GSM, która pomagała nam również w tym roku. Deklaruje się przekazać dość pokaźną kwotę, kilkadziesiąt tysięcy złotych. Deklarują się też kolejni, m.in. Metalform i jego właściciel, pan Józef Kusz. Myślę, że pojawią się też nowi.

- Sporo mówi się o odejściu firm Faraon i Rafineria Jasło. Jak wygląda sytuacja w tym temacie?

- Pan Wacław Kawa, właściciel firmy Faraon nie postawił jeszcze kropki nad i, więc mamy nadzieję, że jednak uda nam się go przekonać. Co do Rafinerii Jasło to sytuacja wygląda trochę inaczej, ponieważ ostatnio doszło do fuzji z Rafinerą Gdańską. Nikt jeszcze definitywnie nie powiedział, że odchodzi i mamy nadzieję, że te firmy jednak pozostaną z nami na przyszły sezon. Bo naprawdę dużo zrobiły dla żużla w Rzeszowie.

- Spore nadzieje kibice wiążą z firmą Gór - Hut...

- Również są z nimi rozmowy. Ta firma również pomaga sekcji żużlowej,

- Krążyła po Rzeszowie taka plotka, że to właśnie ta firma chciała ściągnąć do Rzeszowa jakiegoś czołowego zawodnika. Czy to prawda?

- Prawdopodobnie taka rozmowa była, ale ja przy niej nie byłem, więc trudno mi się na ten temat wypowiadać.

- Sporo osób twierdzi, że chodziło o osobę Janusza Kołodzieja...

- To jest nieprawdą. Ściągnięcie go do Rzeszowa nie jest możliwe. Rozmawiałem z nim i on powiedział, że dobrze mu w Tarnowie, bo tam ma sponsorów i nie chce odchodzić. On chce się jeszcze uczyć jeździć.

- Z tego, co tu słyszę, wynika, że nie sprawdzą się czarne przepowiednie co niektórych, że po tak słabym wyniku żużel po sezonie padnie w Rzeszowie?

- Na pewno nie. Nie ma się co obawiać. Żużel w Rzeszowie istniał i będzie istnieć. Nawet jeśli jesteśmy w tej drugiej czwórce. Przecież w tym roku jesteśmy tak nisko głównie przez pecha, w przyszłym, jeśli pech nas opuści, może być lepiej.

- Kiedy więcej rozstrzygnięć odnośnie sponsorów?

- To dopiero po sezonie. Wtedy będzie ten okres wrzesień, październik. W tym czasie będziemy jeździć po firmach, rozmawiać. Do końca października będzie można coś więcej powiedzieć.

- Dziękuję za rozmowę.


To może nie bedzie aż tak źle? Chociaż jeśli nie wróci Piotrek to nawet z kupą forsy niewiele zrobimy.


           
Post 26 sie 2003, o 10:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Wszystko ładnie i pięknie tylko dlaczego nie można zacząć jeździć po firmach już teraz???, czy naprawdę czekanie do końca sezonu ma sens. Znowu pewnie będzie tak że zawodników bedziemy kontraktować na ostatnią chwilę. Z obcokrajowcami należy rozmawiać już teraz !!!

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 26 sie 2003, o 10:17
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Z tego co wiem podstawowa zasada marketingu jest to ze nie podpisuje sie umow sponsorskich z dwoma firmami tej samej branzy - a tu prosze - ERA i PLUS:). Moze beda rozdawac telefony na meczach:P

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 26 sie 2003, o 10:52
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
eh napewno Piotrek nie wróći na tor w przyszłym sezonie z tym trzeba poczekac niech najpierw chłop bedzie chodzil mówil normalnie to bedzie dobrze!!! a z kupą pieniedzy napewno byśmy weszli:) no Jeszcze podpisac ze dwoma dobrymi firmami niech zostanie Faraon i bedzie pieknie:P chodz zawsze moze byc lepiej!!!Pozdrowionka!!!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 26 sie 2003, o 11:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Nio znowu coś się dzieje wokół Rzeszowskiego żużla oby znalazło sie dużo sponsoroów ;P ale teraz najważniejszy jest Piotrek i trzeba mu pomóc... Potem zacząć juz rozmowy ze stranieri a najlepiej jak ktoś tu już napisał czyli teraz!!! Nie ma czasu na ostatnią godzine...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 26 sie 2003, o 11:24
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Na razie nie ma sie czym podniecac bo chodzi prawdopodobnie tylko o rzeszowski oddział ERY (podobnie jak Leclerc u piłkarzy). Nie wydaje mi sie, zeby firma sponsorująca Wisłę, lige piłkarska i inne powazne firmy nagle postanowila mocno zaangazowac się w przeciętna drugoligowa drużyne zuzlowa. Skoro to tylko oddzial to nie sa w stanie wyłozyć kasy, ktora zagwarantuje awans lub bardzo powazne transfery.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 26 sie 2003, o 11:27
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Gdyby Piotrek miał przerwę w przyszłym sezonie ( mam jednak nadzieję, że będzie na tyle sprawny, aby nadal cieszyć kibiców swoją jazdą), to obowiązkowo trzeba poszukać krajowego dobrego zmiennika !!!!

Tak, z obcokrajowcami trzeba już powoli zacząć rozmawiać.
Inne kluby też są czujne.

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 26 sie 2003, o 13:48
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2227

Zobacz profil 
1. a to ciekawe: więc era czy plus gms a może obie naraz? coś mi tu jednak nie gra w tej wypowiedzi kierownika romaniaka
2. po firmach to trudno jeździć, raczej proponuję pojeździć do firm i podejmować rozmowy
3. trzeba pomyśleć o zawodniku krajowym, ponieważ naprawdę nie wiadomo jak będzie wyglądał stan zdrowia Piotrka i czy w ogóle po tak ciężkiej kontuzji będzie w stanie jeszcze się ścigać :-(
wierzę że dojdzie do siebie, ale...
4. obcokrajowców trzeba nęcić już teraz. naprawdę niezły byłby mikael max, jako drugiego - nie mam teraz propozycji. może raz jeszcze brhel...

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 26 sie 2003, o 14:28
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
karolcia jesli chodzi o...

1. Jesli bedzie i Era i Plus to w niczym nie bedzie przszkadzac. Przeciez nie maja to byc sponsorzy strategiczni lecz sponsorzy "poboczni". Plus moze sponsorowac Klisia a Era Suszczynskiego :D.

2. Jesli mi sie jakas firma nie podoba to po niej jezdze :) ALe faktem jest ze w ten sposob za duzo nie zalatwie.

3. Ja jestem pewien ze Piotrek wroci a jesli chodzi o zawodniku krajowym jest on zbedny jesli mial by sie w szeregach Stali pojawic drugi zagraniczny. Para mocnych zagranicznych moze zdzialac naprawde duzo... Max jest dosyc drogim zawodnikiem i watpie ze po zakontraktowaniu jego znajdzie sie miejsce dla jeszcze jednego straniero...

4. Powatarzam iz Max to duze pieniadze a nie mamy pewnosci ze bedzie dostarcal wystarczajaca ilosc punktow. Brhela bedzie trudno utrzymac :/ W koncu bedzie jezdzil w SGP i zawsze swietnie jezdzi przed sezonem ale kiedy sezon sie juz zacznie jego pracodawcy sie moco rozczaruja...

Moim zdaniem po pierwsze musimy miec zapewniony budzet, a na to pozwoi nam odpowiednia ilosc sponsorow. Pozniej bedziemy martwic sie kogo zakontraktowac a kogo nie...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 26 sie 2003, o 17:27
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
ludzie. ma byc i ERA i PLUS,przeczytajcie wywiad na przegladzie o zauwarzycie gdzie jest blad w kopi na naszym forum.


           
Post 27 sie 2003, o 01:03
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
Funfell napisał(a):
ludzie. ma byc i ERA i PLUS,przeczytajcie wywiad na przegladzie o zauwarzycie gdzie jest blad w kopi na naszym forum.


Ehhhhh - gdyby były takie umowy podpisane , to zapewne nasz naprawdę dobry, kiedyś , zużlowiec , wiedziałby że NIE MA (a co za tym idzie nie można z nimi nic podpisać) FIRM ERA GSM I PLUS GSM , podobnie jak nie ma np. firmy JASOL tylko RJ.
Sa za to POLSKA TELEFONIA CYFROWA (to ci od Ery) i POLKOMTEL (a to ci od Plusa). OPS


           
Post 27 sie 2003, o 01:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
Sorry- jeszcze jedno- ile w wywiadzie z Romanaikiem jest ogólników? Na paranoje zakrawa stwierdzenie pana Prygonia o pozyskaniu sponsora , po czym Romanaiak stwierdza że jeden z oddziałów operatorów telefonii komórkowej oraz Metalform DEKLARUJĄ pieniądze- co to znaczy?Gór-Hut tez cos deklaruje.
Dla mnie bzdury- ale miejmy przynajmniej nadzieję...


           
Post 27 sie 2003, o 14:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Ja się natomiast dowiedziałem, że Era GSM (POLSKA TELEFONIA CYFROWA)już podpisała umowę... :) a Gór-Hut ma sponsorować podobno jakiegoś obcokrajowca :) i tylko tyle wiem...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 28 sie 2003, o 11:19
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Zgodzę się z ruf'em, że nasz manager często wypowiada się mało konkretnie (niekiedy nawet wprowadzając tymi ogólnikami czytających jego wypowiedzi w błąd - jak to było ze stanem Piotra i jego śpiączką).
Przydałoby się, aby popracował nad konkretnymi wypowiedziami, by jego słowa nie rodziły mnóstwa kolejnych pytań u odbiorcy.
Jak nie potrafi - to może w przyszłości ktoś go zmieni kto taką umiejętność posiada.
Na razie jestem wdzięczny za to, że przykłada rękę do organizajci turniejów dla Piotra - oby turniej gościł najlepszych zawodników.


           
Post 4 paź 2003, o 17:22
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 kwi 2003, o 10:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 72

Zobacz profil 
A gdzie IDEA???????????????

_________________
Boze chroń rzeszowski zuzel


           
Post 5 paź 2003, o 12:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Na przegladzuzlowy.pl znajduje sie wywiad z Grzegorzem K. nie wklejalem go tu bo jest dosyc dlugi.
Musicie go przeczytac. Smich jak nic. G.K. chcialby miec w druzynie jako I obcokrajowca kogos z I 10 GP a konkretni .... N.Pedersena :płacz: ze smiechu !!!

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi