Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Odpowiedz w temacie

Aukcja dla Piotrka zakończona!!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 4 lis 2003, o 20:21
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Bardzo się cieszę, że aukcja zakończyła się pełnym sukcesem i udało się zebrać aż tyle pieniędzy. To był nasz debiut w tego typu akcjach i różnie mogło być.
Ze swej strony chciałbym złożyć WIELKIE gratulacje dla Kezmana i Aronka, którzy byli odpowiedzialni za aukcję i którzy załatwili niemal wszystko od A do Z. Wiele innych osób im w tym pomogło ale to Kezman i Aronek byli główno dowodzącymi :)


Ostatnio edytowano 5 lis 2003, o 11:16 przez micson, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 4 lis 2003, o 20:57
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Własnie wielkie gratki dla Kezmana i dla wszystkich ktorzy mu pomagali

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 4 lis 2003, o 22:06
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Aronek wszystko fajnie, ale to Ty byłes pomysłodawcą :!: :wink:


           
Post 5 lis 2003, o 11:06
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Ja tez dziekuje tym, ktorzy zorganizowali aukcje, ze w tak waznych chwilach nie tylko nie zapomnieli o Piotrku, ale przede wszystkim przeszli do czynow! Wielkie brawa!


           
Post 5 lis 2003, o 16:02
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Ja chcialbym podziekowac:

Kezmanowi, Ravenowi, Mackowi Kuciapie, Rafalowi Trojanowskiemu, Lukaszowi Golonce,Piotrkowi Prucnalowi, Adrianoi Gomolskiemu, Januszowi Kolodziejowi, Maniusiowi,Łukaszowi Sady, Tomaszowi SObczakoi, Michalowi Klusce, Dexterowi (Jasiek), wszystkim ktorzy licytowali pamiatki... Przepraszam jesli o kims zapomnialem bo naprawde byla to gromadka ludzi ktora zlozyla sie na sukces aukcji...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 28 lis 2003, o 14:53
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Jutro przekazujemy pieniądze ojcu Piotrka - p. Bronisławowi Winiarzowi!


           
Post 28 lis 2003, o 15:53
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
...oczywiscie wraz z zyczeniami od czytelnikow strony Stal Rzeszów :)

Jeszcze raz dziekujemy wszystkim ktorzy pomogli nam w zorganizowaniu i przeprowadzeniu aukcji!!!

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 6 gru 2003, o 00:51
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Jak wszyscy wiedzą tydzień temu zostały przekazane pieniądze z auckji (3000 zł) ojcu Piotrka Winiarza - panu Bronisławowi. Dziś został zakupiony prezent za pozostała gotówke...hmm w sumie to można powiedzieć prezenty :wink: Otóż wspólnie z rodziną Siwego ustaliliśmy, że najlepszym wyjściem będzie kupienie jakiegoś przyrzadu do ćwieczeń, który będzie służył mu przez długi czas...wybór padł na stepper! Dziś stepper został zakupiony, oprócz tego kupilismy zestaw ciężarków do ćwiczeń z piramidką. Oczywiscie nie zapomnieliśmy również o synku Piotrka, któremu wręczymy duuużego misia :wink: w koncu jutro Mikołaj :D I własnie jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to jutro odwiedzimy Piotra jako...Mikołaje :wink: Chyba, że Siwy jest w Iwoniczu to odwlecze się wszystko o kilka dni..więcej szczegołów jutro...wielke podziękowania dla Radka i Maćka!

P.S Oczywiście prezent ten jest od kibiców...nie od strony!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Ralf08 i 33 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi