Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Aukcja dla Piotrka zakończona!!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 26 sie 2003, o 14:33
 Aukcja dla Piotrka zakończona!!!!
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
Dziś w "Nowinach" przeczytałem, ze na stronie stali ma się odbyć aukcja przedmiotów związanych z żużlem, z której dochód zostanie przekazany na leczenie Piotra Winiarza. Pisze, że wśród "gadżetów żużlowych" ma się znaleźć kask Karola Barana, plastron z autografami żużlowców. To byłby dobry pomysł. Gdyby zawodnicy zechcieli wystawić więcej swoich rzeczy np. gogle lub cos podobnego byłoby świetnie.


           
Post 26 sie 2003, o 14:53
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Czesc gadzetow juz mamy, czekamy na wiecej. Prawdopodbnie dzis jeszcze nie ruszymy...ale napewno w tym tygodniu. Info bedzie na stronie.


           
Post 26 sie 2003, o 17:23
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
tak jest a na stronie pokaza sie tez zdjecia tych gadzetow, ktore zrobi moj kumpel Mirek. :)


           
Post 26 sie 2003, o 23:05
 Szczerze ?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
To lepiej taka auckej przeprowadzic na allegro, ktos kto ma duzo komentarzy, ja mam 20, na pewno znajdzie sie ktos kto ma wiecej.... Po pierwsze mogliby brac udzial wszyscy z rzeszowa, po drugie widziala by to cala polska, na pewno znalalzbys sie jakis dobroduszny wujek... CHyba nie musze wam mowic, ze allegro to najbardziej rozpowszechniony sklep internetowy ...?

Co wy na to ?

Bylo by to lepsze, tylko mniejsza reklama waszej stronki....


Napiszcie co myslicie ?

I kto ma wiecej niz 20 komenatrzy ?


           
Post 26 sie 2003, o 23:25
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Myslelismy nad alegro ale aukcja bedzie na naszej stronie. A dzieki PŻ i SportowymFaktom bedzie rozglosniona na cala Polske. Jest to bardzo duze wyzwanie dla naszego serwisu...jak sobie poradzomy? Okaze sie nie bawem. Jedno jest pewne nic nie mozemy stracic, mozemy jedynie zyskac.


           
Post 26 sie 2003, o 23:28
 Damian...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
No spoko, ale w jaki sposob bedzie sie podbijac ceny ? musicie zrobic cos jak na allegro.pl lub adico.pl ... Liczcie sie z tym, ze znajda sie osoby podbijajace na zarty ... Mozna wiedziec w jaki sposob to bedzie zrobione ?[/quote]


           
Post 26 sie 2003, o 23:40
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Wszytko w najblizyszm czasie. Ale prawdopodobnie bedzie tak jak na SportowychFaktach. Zostanie zalozony specjalny e-mail, osoba, ktora bedzie chciala podbic cene napisza w tym mailu swoje dane a nastepnie bedzie musiala potwierdzic to telefonicznie. Jednak mam nadzieje, w tej sprawie nikt nie odwazyl by sie robic glupich zartow. Napewno cos wymyslimy.


           
Post 27 sie 2003, o 00:03
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
A mozeby napisac o aukcji do jakis gazet jest juz w Nowinach ale moze w jakies wiekszych moze do Tempa czy do Dziennika Polskiego.I mam nadzieje ze sie uzbiera dużo kasy i pomoże Siwemu.Aha jakby w tej sprawie miałby ktos sobie robic jakies zarty to juz naprawde niewiem jakmi trzeba by było być człowiekiem :evil: ale mam nadzieje ze nikt tego nie zrobii :wink: :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 27 sie 2003, o 00:06
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
ej sorry telefonicznie czyli co jesli bede chcial cos kupic bede musial dzwonic do kogos i gadac z nim ze jestem ten i ten i chce kupic np. kask Karola Barana?!?! moim zdaniem bezsensu pomysl tym bardziej ze niektorzy ( tacy jak ja ) maja zablokowany tel.:( ehhhh

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 27 sie 2003, o 00:14
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Heh a z sensem bedzie jak ktos poda wymyslone dane, adres i wystawi za np. plastron 5000 zl ? To bedzie z sensem. Nie wiem jeszcze dokladnie jak bedzie przebiegala licytacja...to jest tylko jeden z pomyslow. Szczegoly i konkrety wkrtoce. :wink: Musi sie odbyc walne zgromadzenie redakcji hehe :wink:


           
Post 27 sie 2003, o 09:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Dzisiaj okolo 15 okuza sie zdjeica przedmiotow na serwisie. Wszystko bedzie zalatwione. Dzisiaj jeszcze postaram sie zadzwonic do Karola w sprawie kasku gdyz nie ma z nim kontaktu od dwoch dni nie byl w klubie.

Jesli chodzi o licytowanie licytacjia odbywac sie bedzie mailowo. Kazdy kto bedzie chcial licytowac w mailu musi napisac kwote za jaka jest w staie kupic dany przedmiot, dane osobowe ((imie, nazwisko, adres zamieszkania)), oraz telefon domowy badz komorkowy... Musimy miec pewnosc ze nikt nie robi sobie z nas zartow...

Jednoczesnie chcialbym z tego miejsca podziekowac Mirkowi Luderze za pomoc mi w robieniu zdjec. :)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 27 sie 2003, o 11:58
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 sie 2003, o 14:04
Posty: 27

Zobacz profil 
Spoko jest pomysł z ta ałkcją dla Siwego miejmy nadzieje ze te pieniądze mu pomoga chociaz troche ale zawsze jakos . :) Niech wie ze kibice nigdy go nie opuszczą przynajmniej tak mi sie wydaje...


           
Post 27 sie 2003, o 14:34
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
jESTEŚMy_z_tOBą napisał(a):
Jednoczesnie chcialbym z tego miejsca podziekowac Mirkowi Luderze za pomoc mi w robieniu zdjec. :)


hmmmm...irek a moze to mirek powinien podziekowac Tobie za pomoc bo to on bedzie robil te zdjecia swoim aparatem :lol: :wink:


           
Post 27 sie 2003, o 20:34
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Zdjeic ajuz sa :D Jutro psotaramy sie ruszyc. Do rzeczy ktore beda jutro na aukcji dojdzie jeszcze kilka nowych :D W tym plastron Janusza Kolodzieja z Reading :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 27 sie 2003, o 21:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Super :) czyli wielkie aukcja oczywiscie wszystko dla Piotrka!!

Piotrek Winiarz Piotrek!!! jESTEŚMy Z tOBą ;P

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 28 sie 2003, o 10:06
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
AUKCJA ROZPOCZETA!!!

POMOZ PIOTRKOWI!!!

http://www.stal.rzeszow.pl/winiarz.php !!!

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 28 sie 2003, o 10:22
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
No nareszcie rozpoczęliśmy aukcję :)

Liczę na ogrom ofert - my redaktorzy rozpoczęliśmy.

Aha - wyrażam głęboką nadzieję, że nikt nie zrobi sobie głupiego żartu, czyli nie zaproponuje wysokiej kwoty dzięki czemu wygra aukcję ale wcale nie mając zamiaru wpłacić pieniędzy. Osobiście znajdę delikwenta i ... :mrgreen:

Nowych przedmiotów będzie przybywać z czasem.


Uwaga: ponieważ ja to uaktualniam ręcznie, czasem może potrwać kilka godzin zanim oferta znajdzie się w rubryce aukcji! Proszę się nie denerwować i czekać cierpliwie! Niestety to nie jest Allegro :(


           
Post 28 sie 2003, o 11:06
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Akcja ruszyła dzieki ludziom którzy sie nia zajeli ...

Ja z tego miejsca chce serdecznie podziekowac Ludziom którzy przygotowywali aukcje ....Dzieki serdeczne chłopaki :) ..Nalezy sie kazdemu po duzym browarku :wink:

P.S
Jezeli kwoty za dane rzeczy nie bede cieszyły to aukcje potrwa dłuzej ??

Ja chciałem wylicytowac plastron z autografami ale w tej chwili mam 7 zł :wink: ..a przede Mna jeszcze sobota :)

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO LICYTACJI

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 28 sie 2003, o 11:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
No nareszcie :) licytować licytować!!! Ja również dziękuje osobom, które sie do tego przyczniły!!! Dziękować :)!!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 28 sie 2003, o 11:42
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
No i ruszylismy... Mam nadzieje, ze licytacja bedzie cieszyc sie duzym zainteresowaniem. Wszystko jest dla Piotrka WIniarza.. postaram sie przyniesc dzisiaj jeszcze cos nowego... Wszystkich zachecam do brania udzialu w aukcji.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Grembi i 53 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi