Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Aukcja dla Piotrka zakończona!!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 28 sie 2003, o 15:00
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Mam taką propozycje zeby wszyscy gdzie jesteście na forach jakichkolwiek dał sobie w podpisie ten banner o aukcji Siwego zeby jak sie na niego kliknie weszło do razu do aukcji :wink: :wink:albo coś takiego zróbcie to żeby jak najwiecej ludzi wiedziało o AUCKJI!!!!!Wpiszciew w podpisie to i już :):):)
[ url=www.stal.rzeszow.pl/winiarz.php][ img] http://www.stal.rzeszow.pl/aukcja/aukcja.jpg[/img][ /url](bez tej przerwy po nawiasie a url i nawiasie a img :wink: )

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 28 sie 2003, o 15:43
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Juz we wtorek dojdzie kolejna porcja pamitek zuzlowych z Tarnowa. Napewno beda mialy ogromne wziecie :) Z tego miejsca bardzo dziekuje DRIVEROWI ktory zadbal o to aby cos takiego bylo. Dziekuje rowniez Mientowemu !!!

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 2 wrz 2003, o 08:34
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 wrz 2003, o 08:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 3

Zobacz profil 
Odnoszę wrażenie, że aukcja gadetów żużlowych na rzecz SIWEGO stanęła w miejscu, może przydałoby się skontaktować z którymś z wiekszych serwisów informacyjnych np.: Interia, WP lub Onet i tam zamieścić baner informujący o aukcji... wierzę w to że nie tylko w Rzeszowie są ludzie którym nie jest obojętnie zdrowie Piotrka... pozdrawiam Tomasz M. Rudnicki...


           
Post 2 wrz 2003, o 17:08
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Co do aukcji. Prowadze rozowy z Wice Prezesem Kolejarza Rawicz - panem Dariuszem Cieslakiem. Zapropnowal On przekaznie na aukcje plastronu "Niedzwiadkow" oczywiscie z autografami calej druzyny wraz z obcokrajowcami. Szczegoly wkrotce.


Ostatnio edytowano 2 wrz 2003, o 21:28 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 2 wrz 2003, o 20:25
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Witam
Mam takie małe pytanko czy ktoś wie co dla Piotrka robi zarząd klubu ??

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 9 wrz 2003, o 19:33
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Juz jutro beda nowe gadzety !!
Szczegolow nie zdradze, jesli kogos to zainteresuje to napewno zagladnie na stronke. :wink: Zachecam do licytowania.

Prawdopodobnie akucja zostanie przedluzona o kilka dni.


           
Post 9 wrz 2003, o 20:19
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Aukcja sie rozwija :) Mamy coraz wiecej pieniazko i coraz wiecej pamiatek :)... Miejmyt nadzieje ze nikt z licytujacych nie robi sobie glupich zartow... Przy wiekszych kwotach oczekujemy potwierdzenia telefonicznego.

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 13 wrz 2003, o 22:20
 Re: aukcja dla piotra
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
egone napisał(a):
macie zdjęcie tej koszulki rafała t. chodzi mi o aukcje.


Tak. Juz jutro bedzie dolaczone.


           
Post 15 wrz 2003, o 17:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
http://www.zuzelend.pl na tej stronie zamieszczony jest baner z informacja o aukcji dla P>WINIARZA :!: :!: :!: :D

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 16 wrz 2003, o 17:36
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 sie 2003, o 14:27
Posty: 13

Zobacz profil 
zauważyłem, że w aukcji bierze udział niejaki Krzysztof Szyszka. czyżby to niedoszły żużlowiec Stali??????


           
Post 16 wrz 2003, o 17:39
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Brian napisał(a):
zauważyłem, że w aukcji bierze udział niejaki Krzysztof Szyszka. czyżby to niedoszły żużlowiec Stali??????


Nie :wink: To jego kuzyn.


A teraz bardzo wazny komunikat dotyczacy aukcji !!!
Mam nadzieje, ze wytlumacze to tak, ze wszyscy "kapna" sie o co chodzi.
Otoz posiadamy 10 plyt DVD ze zdjeciami Siwego ! Od dzis kazda z nich mozna licytowac ( 10 takich samych). Na stronie gdzie znajduje sie tabela z aukcja bedzie podawana najwieksza kwota oraz najmniejsza. Przyklad...
Franek 40 zl - najwyzsza kwota
Maciek 10 zl - najnizsza kwota
Pomiedzy nimi znajdowac sie bede sumy mniejsze od 40 a wieksze od 10 !

1. Franek 40
Krzysiek 33
Tomek 30
Przemek 28
Michal 26
Kacper 24
Kamil 19
Pawel 16
Marcin 12
10. Maciek 10

Otrzymuje zgloszenie w wysokosci 23 zl. Automatycznie Maciek odpada z licytacji a ostanim jest Marcin, ktory daje 12. ITD...

Chyba wszystko jasne?
Powtarzam plyt jest az 10 wiec czekamy na zgloszenia.


           
Post 16 wrz 2003, o 21:59
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 lis 2002, o 16:05
Posty: 4

Zobacz profil 
Na meczu KSŻ Krosno - Kolejarz Opole zawodnicy zbierali pieniądze na Siwego. Uzbierana kwota (mało albo dużo sami osądźcie, bo było około 1000 osób) to 1796.50zł.Pieniądze zostały przekazane Jankowi Ślączce, który z kolei odda rodzienie Piotrka. Ta kwota to pewnie kropla a morzu, ale cieszę się, że mogliśmy pomóc. Pozdrowienia z Krosna.


           
Post 16 wrz 2003, o 22:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Kazda pomoc jest bardzo wazna i na pewno kazdy ucieszy sie z tego faktu. Jakby tak kazdy po tyle zbieral to byloby super. GROSI DO GROSIKA ... mam nadzieje iż to nie ostatnia pomoc ze strony innych kibiców i klubów. Wielkie dzieki

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 17 wrz 2003, o 07:42
 


moim zdanie to duża kwota jak na taka nieliczna publicznosc...Cieszy to , ze wobec nieszczescia jednego zuzlowca inni staraja sie mu pomoc. brawa dla kibicow z Krosna


           
Post 17 wrz 2003, o 17:31
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
r4fal napisał(a):
Ta kwota to pewnie kropla a morzu, ale cieszę się, że mogliśmy pomóc.


Wszyscy jesteśmy wdzięczni, że pomogliście krośnianie mimo tego, że Piotrek nigdy nie był zawodnikiem Krosna.
Jak na taką widownię, to suma jest bardzo duża.

Szkoda, że w Tarnowie nikt nie przeprowadził akcji....

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 17 wrz 2003, o 19:33
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Jowita napisał(a):
Szkoda, że w Tarnowie nikt nie przeprowadził akcji....


Zbiorka pieniedzy miała sie równiez odbyc w Tarnowie ..nie wiem dlaczego sie nie odbyła..

Ale i tak ludzie z Tarnowa duzo nam pomogli w naszej aukcji i za to im serdecznie dziekuje .... Widac ze w Tarnowie są tez normalni ludzie

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 17 wrz 2003, o 22:07
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Brian napisał(a):
zauważyłem, że w aukcji bierze udział niejaki Krzysztof Szyszka. czyżby to niedoszły żużlowiec Stali??????


Nie :wink: To jego kuzyn.


Widze, że zostałem wywołany do tablicy :) :) :)
Tak jak pisał Kezman to ja biorę udział w aukcji, a nie mój kuzyn, który próbuje jeździć na żużlu....

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 18 wrz 2003, o 08:02
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Nobi napisał(a):
Jowita napisał(a):
Szkoda, że w Tarnowie nikt nie przeprowadził akcji....


Zbiorka pieniedzy miała sie równiez odbyc w Tarnowie ..nie wiem dlaczego sie nie odbyła..

Ale i tak ludzie z Tarnowa duzo nam pomogli w naszej aukcji i za to im serdecznie dziekuje .... Widac ze w Tarnowie są tez normalni ludzie
Hmm nie było zbiórki w Tarnowie, bo na ostatnich 4 spotkaniach ligowych były zbierane pieniądze na jakaś chorą dziewczyne... więc nie wyszło...;)


P.S.- Ten plastron Kużdżała z liytacji jest z 2002 roku, a nie z 98... to tak na marginesie :):)

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 4 lis 2003, o 14:42
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Trzeba odsiweżyć temat :wink:

Bardzo prawdopodobne, że w tym tygodniu zostaną przekazane pieniażki. Będzie ich około 3300 zł. Wydaje mi się, że jak na stronę to zebraliśmy naprawdę ogromną sumę. Wszystkim, którzy pomagali w aukcji składam serdeczne podziękowania. Wysłałem ostatnie paczki, teraz czkać, aż przyjdą pieniądze, które zostana przekazane do rąk Sandry lub Bronisława Winiarz. Jak już do tego dojdzie, napewno poinformujemy o tym na stronie.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi