Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 maja 2014, o 20:42
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 mar 2012, o 16:30
Posty: 32

Zobacz profil 
Redaktor napisał(a):
Cytuj:
Wymyśliliście sobie takie mękolenie i nikt ani nie chce tego czytać ani odpisywać. Ile można o tym czytać. Przez kilka dni nikt tu nie zagląda bo nie ma po co.


Bo generalnie piszących jest mało. Musi chyba dorosnac jakies nowe pokolenie, ktore bedzie sie emocjonowac. "Zalozycielskie" wymarlo. Wyrosli z fatalaszkow zbaw na forum zuzlowym albo faktycznie wszyscy sie poobrazali na kobiete prezesa. Nawet ich troche rozumiem. Mnie to nie grozi, bo stosunek do miejscowego speedwaya mam niezmienny od 1996 roku. Chodze sobie i ogladam. :)


No to pewnie bym Cię przebił z tą ostatnią datą ale przecież nie o to chodzi. Nowe pokolenie nie wyrośnie bo się dobrze mają na różnych fejsach i twitterach. Myślę, że starzy się nie poobrażali na rzeczywistość tylko tego po prostu nie da się czytać. To przecież tak tu za każdym razem wykpiwany Maciek to rzeszowski zawodnik. Ma chyba 38 lat i ja mam dla niego szacunek, że w tym wieku potrafi wygrywać czasami z bardzo dobrymi zawodnikami. To nie jego wina, że wciąż jeszcze jeździ i chcą go w składzie czy w Lublinie czy w Rzeszowie.
A słynny przykład z Lee Richardsonem. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "pussy" i Jego nazwisko. Fajne przykłady można znależć. Gdy zginął to dla wszystkich jest "forever" i jeździ w niebiańskiej drużynie.
Chodzi o to, że to tylko speedway (aż i tylko) sport prostych ludzi dla prostych ludzi. I normalnych.


           
Post 25 maja 2014, o 21:38
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Kazdy sport a zwlaszcza ekstremalny przypomina reguly walk gladiatorow. Publika żąda igrzysk, krwi i emocji. Z tym kazdy zawodnik musi sie liczyc. To nie jest teatr i opera. Kazdy lacznie z zawodnikami musi zrozumiec ze to jest czesc tej zabawy. Bierzesz pieniedze za to zeby m.in sluchac wyzwisk pod swoim adresem badz czytac obrazliwe hasla na przescieradlach. Ktos ma ochote np. na tym forum bluzgac od łamag Kuciape czy innego - jego prawo. Prawo kibica.Tak jest i bedzie. Od Rzymu az po dzis.

Dzis obok mnie Pan wykrzykiwal wyzwiska na Okonia. Skoro tak che przezywac te zuzlowe emocje - jego sprawa. Wolnosc Tomku w swoim domku.

Na zuzel chodze sobie dluzej niz od 1996. Zmienil sie tylko sposób odbioru poczynań naszych dżokejów. Stwierdziłem, ze nie bede sie juz więcej nimi denerwował. :)

Cytuj:
Myślę, że starzy się nie poobrażali na rzeczywistość tylko tego po prostu nie da się czytać.


To pisz swoje racje.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 25 maja 2014, o 22:10
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Uwaga, oficjalnie: W Rzeszowie nie ma kibiców. No jest, garstka. Ci wszyscy którzy dziś gwizdali na prezentacji na Okonia powinni się wstydzić. A właściwie to za Was, Wasi ojcowie.
MARTA POLSKIE FOLIE! <3

_________________
Obrazek


           
Post 25 maja 2014, o 22:16
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 mar 2012, o 16:30
Posty: 32

Zobacz profil 
Mimo redaktorskiego tytułu mylisz publikę z kibicami - sympatykami zespołu. Zmieńcie sobie nazwę forum na "rzeszowska publika żądna krwi i wyzwisk" i wtedy sobie usprawiedliwiaj nawet najgłupsze wypowiedzi.


           
Post 25 maja 2014, o 22:53
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Piec meczow, cztery zwyciestw i jeden remis. Pierwszy taki start do sezonu od roku 1991, gdzie Rzeszow zaczal ponosic porazki dopiero w rundzie rewanzowej (Czestochowa i Grudziadz). Grudziadz ujechal mniej punktow niz sie wiekszosc spodziewala, w czym glowna zasluga Ulamka. Milo widziec, ze Okoniewski punktuje. A ze kibicow bylo 5.5 tysiaca na meczu na szczycie (wg. SF.pl) to tylko swiadczy o tym, jak bardzo Marta zniechecila ludzi do zuzla w Rzeszowie. Pamietam jak w latach 90-tych na takie Krosno - outsidera II ligi - potrafilo przyjsc 10 tysiecy ludzi. A na mecz na szczycie II ligi (Pila) to miejsc zabraklo. A teraz...

Co do Macieja to on zarobil sobie na te negatywne wypowiedzi przez lata. Po pierwsze - w duzej mierze odpowiada za to Marta, ktora na sile wpychala go skladu, kiedy byli porownywalni albo lepsi (np. Tomek Rempala w sezonie 2006). Psulo to atmosfere, odchodzili zawodnicy w tym rowniez inni wychowankowie, bo faworyt Marty jezdzil w kazdym meczu bez wzgledu na dyspozycje. Sam Maciej podgrzewal to swoimi wypowiedziami w stylu "nie jest latwo" czy "zatarlem kolejny silnik", potwierdzajac, ze podjal sie czegos, z czym nie umie sobie poradzic. Mimo to nie dosc, ze ladowal ciagle w skladzie, to jeszcze nie byl zmieniany, kiedy jechal totalna kiche. Gdyby to byl tylko raz, to kazdy by mu to wybaczyl. Ale on, mimo ze kompletnie sobie nie radzil, ciagle pchal sie na sile do tej ekstraligi, by potem caly sezon wkurzac ludzi i jezdzic z tylu. Najsmutniejsze jest to, ze jak foliowy team awansuje, to Marta prawdopodobnie znow Macieja na sile wepcha do skladu i bedzie znow wozil ogony, co jeszcze spoteguje niechec do jego osoby na tym forum.

Czy ktos wie, czemu do 14 wyscigu nie zostal wystawiony Miesiac?

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 25 maja 2014, o 23:44
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 kwi 2004, o 23:56
Posty: 124

Zobacz profil 
Bo trener miał jaja i wystawił Sówkę co zrobiłby każdy mający choć troszkę pojęcia o żużlu :)


           
Post 26 maja 2014, o 09:46
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
A ze kibicow bylo 5.5 tysiaca na meczu na szczycie (wg. SF.pl) to tylko swiadczy o tym, jak bardzo Marta zniechecila ludzi do zuzla w Rzeszowie. Pamietam jak w latach 90-tych na takie Krosno - outsidera II ligi - potrafilo przyjsc 10 tysiecy ludzi. A na mecz na szczycie II ligi (Pila) to miejsc zabraklo. A teraz...


Nie wiem czy każdy wie, ale w porze meczu na ul. Sikorskiego były rozgrywane wyścigi na 1/4 mili :roll:

Frutiger napisał(a):
He, he. Ale wam ten Ślączka na złość robi. Stado "wątrobiarzy" ciągle się zmniejsza. Po każdym zwycięstwie przerażająca cisza, coraz dłuższa i dłuższa. Mijanki po błędach, ten słaby, tamten słaby, z tego nie będzie juniora. A na forum coraz mniej życia niż w miejskiej kostnicy (tam przynajmniej jest rotacja). Jak w życiu - każdy bodziec aplikowany zbyt często przytępia wrażliwość, no ale przecież wy nie potraficie inaczej. W nocy napisze jeszcze posiadacz lśniącego australijskiego tyłka i jakoś przebolejecie to zwycięstwo... Swojego niby zespołu.... Polska paranoja...


Wszyscy żyją w przekonaniu, że za pieniądze MP nie można zbudować dobrej drużyny, która będzie wygrywała mecze. Nie powiem, sam MP krytykuje za jej wcześniejsze zachowania, dyktaturę i wiele innych (i zdania nie zmienię), ale w tym sezonie chyba dała sobie siana z "MENAGEREM" (czy jakoś tak to było). Dlaczego ? Bo drużyna wygrywa i prowadzona jest z głową. Tor ? Tor jest taki na jakim zawodnicy trenują. Jaśki robią dobrą robotę. Łukasz podczas wywiadu zapytany w czym jest lepszy Janusz Ślączka od Darka Śledzia odpowiada : tor. Może idzie to w dobrym kierunku. Trzeba posprzątać i poukładać wszystko u podstaw. Może coś drgnie i ten klub zostanie prowadzony z głową.

_________________
Obrazek


           
Post 26 maja 2014, o 10:31
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 mar 2012, o 16:30
Posty: 32

Zobacz profil 
Mam możliwość oglądania meczów z perspektywy parku maszyn i muszę stwierdzić, że to co można zobaczyć teraz jest kompletnym zwrotem o 180 stopni w stosunku do czasów Darka Śledzia. Sponsorzy są na dachu ( :-) )a na dole jest drużyna i trener i to przez cały mecz. Nie widziałem, żeby ktoś się naszemu trenerowi sprzeciwił lub próbował z nim dyskutować, może dlatego, że widać, że mu się CHCE i ZALEŻY a na dodatek zna się na tym co robi. Wczoraj godzinę przed meczem op....ał kilka funkcyjnych osób, że nie robią tego co mają w obowiązkach. Szybko poskutkowało. No i z tego co widzę ma zawsze jakiś wariant B ale to chyba dlatego, że jest przygotowany do każdego spotkania.


           
Post 26 maja 2014, o 12:24
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Jacek Gajewski nawet to zauważył :
Cytuj:
W moim prywatnym rankingu trenersko-menedżerskim pierwszą trójkę stanowią Marek Cieślak, Rafał Dobrucki i Piotr Baron. Im dałbym budować bez ograniczeń. Może jeszcze Januszowi Ślączce, któremu w Rzeszowie udało się poukładać zespół bez gwiazd, ale jest to zespół skuteczny.


Jak widać osoba trenera jest dosyć ważna. A słowa Frutiger'a tylko potwierdzają to, iż wreszcie jest to właściwa osoba na tym stanowisku.
I zauważcie, że we wczorajszym meczu tor pomógł w odniesieniu przekonującego zwycięstwa, gdyż w decydującej części spotkania był on mocnym atutem gospodarzy, a nie jak dotychczas początek jakoś szło i potem przyjezdni odjeżdżali foliowym jak chcieli. Przyznać muszę jednak, iż jak przed meczem widziałem równanie ( a właściwie ślizganie się brony :mrgreen: ) sobie pomyślałem, :cenzura: ale beton i rzeczywiście kurzyło się w pierwszej serii. A potem, no potem było już tylko lepiej, chodź starty gospodarze mieli takie sobie, ale łokcie na łuki robiły swoje. Jakby nie ta godzina to wczorajszy mecz można zaliczyć do udanych.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 26 maja 2014, o 13:06
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 mar 2012, o 16:30
Posty: 32

Zobacz profil 
bifu napisał(a):
Przyznać muszę jednak, iż jak przed meczem widziałem równanie ( a właściwie ślizganie się brony :mrgreen: ) sobie pomyślałem, :cenzura: ale beton i rzeczywiście kurzyło się w pierwszej serii. A potem, no potem było już tylko lepiej, chodź starty gospodarze mieli takie sobie, ale łokcie na łuki robiły swoje. Jakby nie ta godzina to wczorajszy mecz można zaliczyć do udanych.


Nie dało się przygotować jak chcieli bo było podobnie jak z ROW-em zagrożenie ulewą i tor musiał być trochę inaczej zrobiony. Przed meczem z Rybnikiem sam Ślączka cały niedzielny poranek jeździł i przygotowywał tor pod ewentualny deszcz. |Jak było wczoraj szczerze mówiąc nie wiem - ale mogło być podobnie.


           
Post 26 maja 2014, o 14:26
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
Po prostu lepiej zaczyna się dziać w tym klubie i tyle. Trzeba się przestawić z wiecznego nabijania, śmiania, nękania drużyny spod znaku Żurawia. Na kilku sportowych portalach dziennikarze zaznaczali, że nikt z Rzeszowa nie mkną sam do przodu tylko patrzył na kolegę z drużyny i starał się mu pomóc. Kenni Larsen mówi, że czuje się jak wychowanek w drużynie. Trzeba trzymać kciuki.

_________________
Obrazek


           
Post 26 maja 2014, o 15:32
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Ślączka robi robotę i chwała mu za to - póki co zaskakuje bardzo pozytywnie. Przypominam jednak, że jesteśmy w I lidze, która przez brak KSMu i kłopoty finansowe klubów jest najsłabsza od lat. Do tej pory w I lidze Marta radziła sobie dość dobrze, ale deklasowała pozostałych budżetem. Teraz, wydaje mi się, budżet mamy przeciętny, a wyniki ponadprzeciętne. Być może jest to jakaś szansa na eligę za rok i przyzwoity wynik przy przyzwoitym budżecie, w odróżnieniu od lat poprzednich, czyli mega budżetach i kiepskich wynikach.

Nurtuje mnie jednak jedna sprawa - przez 11 lat bytności Marty w Rzeszowie nie pojawił się żaden wychowanek zdolny do bycia II linią w elidze, a teraz to już nawet wychowanków-juniorów nie mamy. Z takim podejściem ciężko o wyniki w elidze i kibiców na stadionie. No to może Jasiek Ślączka zainterweniuje? ;)

PS. A z tym Majkiem i nie jest łatwo, to ja z serca - fajnie, że Maciek się odbudował, wzmocnił i wróciło w niego życie.


           
Post 26 maja 2014, o 16:28
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Dobra już sie tym torem tak nie podniecajcie, przed sezonem zgadnijcie gdzie dzwonił Ślączka bo nie wiedział co z nim zrobić ;)


           
Post 26 maja 2014, o 16:46
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 mar 2012, o 16:30
Posty: 32

Zobacz profil 
Gdzie by nie dzwonił to tylko dobrze o nim świadczy, że ma w sobie pokorę i chce się uczyć. Jak mówi przysłowie uczyć się można nawet od diabła :-)
A tak serio to nie widzę nikogo kto by się torem podniecał - no może Łukasz Sówka w tv :-)


           
Post 26 maja 2014, o 19:27
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Cytuj:
Mam możliwość oglądania meczów z perspektywy parku maszyn

Już na dzień dobry transmisji w TVP Janusz Ślączka zrobił niezły "pojazd" z tym całym bydłem z opaskami/plakietkami. Od lat park maszyn po stronie firmowego teamu był mocno przeludniony i dopiero potrzebne było przyjście Ślączki, żeby zacząć robić z tym porządek. Brawo dla niego :)

Kilka słów o Grudziądzu. Nie spodziewałem się tego, że będą walczyć za wszelką cenę o awans. Nie stać tego klubu i miasta dla E-ligę, nie nadaję się do tego również ich stadion. Ale, że tak będą cieniować to już jest to dla mnie zaskoczenie. Wychodzi na to, że Rzeszów wejdzie niejako z przymusu, aczkolwiek w pełni zasłużenie, ponieważ nie ma w tej lidze mocniejszego klubu. Sęk w tym, że w razie nadziei na przynajmniej utrzymanie praktycznie cała kadra jest do wymiany.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 26 maja 2014, o 21:37
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2259

Zobacz profil 
Jak cala? Sowka,Larsen Rempala zostaja i oczywiscie Majki.Tylko pytanie co z reszta?


           
Post 26 maja 2014, o 22:35
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Majki oczywiście, ale Sówka to Lampart' (czyt. bis) - nie poradzi sobie, ale nie wiedzieć czemu kontrakt ma na 2 lata (może MArta niespecjalnie w awans po sezonie wierzyła). Majki dla swojego dobra też powinien odpuścić. Jest Larsen i Rempała, który powinien jechać w każdym meczu do końca - bardziej wartościowy 1 punkt Rempały, niż 3 Gaschki. Ale przecież nie będziemy składu w maju budować ;)


           
Post 27 maja 2014, o 06:15
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Na meczu nie byłem bo nie mogłem, oglądałem w TV i mi się to spotkanie podobało. Pisałem wyżej, że będzie 52:38 i wiele się nie pomyliłem. Jak widziałem Okoniewskiego w pierwszym biegu to stwierdziłem, że zrobi komplet ale później już było tylko gorzej. Kapitalnie jeździł Larsen który potrafił myśleć na torze i wiedział które ścieżki obierać, bardzo szybki, mijał zawodników jak tyczki, szkoda pierwszego biegu (tor był śliski i dlatego tak fatalnie poszło) - transfer trafiony jak najbardziej. W 13 wyścigu bardzo ładny atak Gaschki który wyprzedził Nowaka po zewnętrznej, jeśli chodzi o jego 1 wyścig to też niewiele brakło do uporania się z Nowakiem ( wg mnie Gaschka powinien jechać w Rzeszowie a Rempała wyjazdy) Bardzo ciekawie zapowiada się konfrontacja z Gnieznem, który jednak męczył się z Orłem. Wg mnie Rzeszów będzie poza zasięgiem w tym sezonie.


           
Post 27 maja 2014, o 07:18
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Cytuj:
w tym sezonie chyba dała sobie siana z "MENAGEREM" (czy jakoś tak to było). Dlaczego ? Bo drużyna wygrywa i prowadzona jest z głową.

przypomnę, że z "głową" to ta drużyna była prowadzona na początku "kariery" prezeski. wówczas dużo obecnych jej krytykantów ja chwaliło. wszyscy wiemy jak to się później skończyło. dlatego według mnie za wcześnie na takie osądy. mam tylko nadzieję, że ktoś po 10 latach w końcu skumał bazę ...

Cytuj:
wg mnie Gaschka powinien jechać w Rzeszowie a Rempała wyjazdy

jeśli ma coś być prowadzone do końca z głową powinni stawiać na "młokosa" rempałę.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 27 maja 2014, o 07:24
 Re: V kolejka: Rzeszów - Grudziądz (25.05.2014) 54:36
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 mar 2012, o 16:30
Posty: 32

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Już na dzień dobry transmisji w TVP Janusz Ślączka zrobił niezły "pojazd" z tym całym bydłem z opaskami/plakietkami. Od lat park maszyn po stronie firmowego teamu był mocno przeludniony i dopiero potrzebne było przyjście Ślączki, żeby zacząć robić z tym porządek. Brawo dla niego :)

Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz ale tak to jest, gdy na podstawie jednego zdania w TV buduje się cała historię. Awantura dotyczyła przede wszystkim ludzi nieupoważnionych, którzy dostali się do parku maszyn zanim nastąpiło jego zamknięcie na godzinę przed meczem oraz.... klubowego melexa, który sobie jeździł i po torze i po...parku maszyn.
Wbrew temu co piszesz, od obostrzeń, które wprowadziła Speedwayekstraliga (a kontynuuje to PLŻ) czyli bodajże od trzech lat, w parku maszyn na godzinę przed meczem są tylko teamy zawodników, osoby funkcyjne i z reguły jedna ekipa reporterska tv ze specjalnymi upoważnieniami. Za przebywanie osób nie związanych z meczem w parku maszyn grożą kary finansowa (pilnowanie tego należy m.in do komisarza toru) i protesty drużyny przeciwnej. Więc nie potwierdzam, że jakieś miejsce jest "przeludnione".
I jeszcze na koniec. Plakietki czyli identyfikatory noszą osoby funkcyjne, opaski o określonym kolorze i osoby funkcyjne i zawodnicy i członkowie teamów (bo to upoważnia do przebywania w parku maszyn). Nazywanie tych osób "bydłem" jest zastanawiające u sympatyka rzeszowskiego speedwaya.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 86 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi