Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład Rzeszowa w sezonie 2015


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 sty 2015, o 16:14
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
"Chcę zobaczyć tą różnicę na korzyść Karola..."

to przyjdz na trening :) ale my nie mowimy o robieniu pkt w ekstralidze tylko o tym kto jest lepszy tak? ;) bo Lampart czy Baran to i tak zero w programie :)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 14 sty 2015, o 17:06
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Junior
Junior

Dołączył: 11 lis 2007, o 20:37
Posty: 244

Zobacz profil 
Jak dla mnie nawet po tym linku wklejonym,widać róznice w stylu jazdy.
Baran idzie płynnie z pełnym gazem,jakoś wygląda pewnie na motorze.
Natomiast jazda dawida wygląda gorzej,odnosi się wrażenie,że nie walczy tylko z przeciwnikami,a także z torem.
Nie wiem czy ja mam tylko takie wrażenie i czym to jest spowodowane.
Oglądając mecz w TV z tarnowa,to w 1 biegu jeszcze lampcio miał szanse na dwa punkty.
No ale w styku gdzie troszku doszło do kontaktu,zaliczył glebe,a w nastepnych wyscigach to był już inny zawodnik.
Nie wiem brak pewnosci siebie,teżyzny fizycznej a może za mało jazdy.


           
Post 14 sty 2015, o 18:26
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
A z trochę innej beczki, to transfery w postaci Lamparta (nie pisząc już o Baranie) powodują, że nie idziemy do przodu, a kręcimy się w kółko. Skoro dwa razy z różnych powodów w przeszłości podziękowano Lampartowi, to jaki jest sens zatrudniania go po raz trzeci? Co zmieniło się i sprawiło, że tym razem będzie inaczej? Odpowiedź jest prosta: przyszedł Lampart bo nikt inny, lepszy nie chciał przyjść. Ale w ten sposób nie buduje się drużyny, bo to żadna budowa jest, tylko zbieranie zawodników niechcianych ;)


Rozumiem Richie ze upodobałeś sobie krytykę wszystkiego co się dzieję w tym klubie w wiekszości słuszną, ale tu przesadzasz.
Po pierwsze jeśli nie ma kasy na poważnych seniorów to zamiast brać odpady z innych klubów lepiej postawić na chłopaków stąd. Proste jak budowa cepa.
Po drugie Lampart swoją postawą w poprzednim sezonie pokazał, że zrobił postęp i dlatego dostaje kolejną szansę. Głupie to było go branie ponownie z Tarnowa, bo nie pokazał nic co by dawało nadzieję, że idzie do przodu. Ale wynikało to wtedy z KSM, teraz w poprzednim sezonie pokazał, że warto mu dać szansę i ją dostaje. Mądry ruch wobec braku kasy.

Cytuj:
Przecież Baran nie będzie się w ŻADNYM biegu na szprycę łapał przeciwnikom ... facet już zrobił swoje i lata świetności ma za sobą ...
Pragnę przypomnieć, że ubiegły sezon spędził w DRUGOLIGOWEJ drużynie z Krakowa ...

I był najlepszym Polakiem w owej drugiej lidze.

I nie rozumiem tego psioczenia. Jak napisałem wyżej ok patrząc tylko na wynik lepiej byłoby tu mieć Walasków czy Zengoty. Nikt temu nie przeczy. Ale może spójrzcie na to co w tej chwili jest. A jest na seniorce Mirek Jabłoński. W czym ten gość jest lepszy od Barana? W czym? Bo na pewno nie w żużlu.

Patrzę na średnie obu panów: http://speedway.com.pl/riders/miroslaw-jablonski/
http://speedway.com.pl/riders/karol-baran/

I wygląda to podobnie. Więc o co raban? Jakoś w przypadku Jabola nie było takich płaczów.

Będę z uporem maniaka pisał to co piszę tutaj od przeszło 12 lat. Jak ma się do wyboru zawodników o porównywalnej klasie swojego i obcego, ZAWSZE lepiej postawić na swojego.

Więc niech się też prezes Łabudzi nie wygłupia tylko podpisuje z Karolem. Jak czytam, że alternatywą jest Sówka i z nim są blisko dogadania to mi się śmiać chce. Ten gość może Karolowi buty czyścić. Lepiej niech namówi wujków, żeby dali kasę na sprzęt Karolowi, a sam nie wiem niech idzie lansować się do Tańca z Gwiazdami.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 14 sty 2015, o 18:41
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
zapatista napisał(a):
Może mi ktoś wytłumaczyć jak średnio rozgarniętemu przedszkolakowi po co nam Baran w składzie?

bo przy odpowiednim nakładzie sprzętowym "nakrywa" jedną ręką Jabłońskiego Sówkę z Lampartem na czele jak to kolega Buszmen lubi pisać nt Warda.


Robi pośmialiśmy się a poważnie?


           
Post 14 sty 2015, o 19:06
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
na poważnie - fajnie jakby była konkurencja dla Lamparta i Jabłońskiego. pewne msc w skłądzie dla takiego Lamparta czy Jabola dobrze nie wróży.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 14 sty 2015, o 21:13
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Oczywiście, że lepiej brać swoich niż jakieś ochłapy typu Jabłoński czy Sówka

Karol ma talent ale niestety nie jest sportowcem, w Rzeszowie sportowcem jest Maciek, zgadnij jeden z drugim co teraz robi Maciek a co robi Karol albo Łukasz Sówka ;)


           
Post 15 sty 2015, o 23:35
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 20:33
Skąd: Rzeszów
Posty: 171

Zobacz profil 
Już dawno nie pisałem posta na forum jednak dzięki Kamilowi zrobię to właśnie teraz. Z całym szacunkiem do Ciebie ale Twoje posty od dłuższego czasu są bardzo irytujące. Od kilku lat nic innego nie robiłeś tylko wieczne hejty i inne narzekania na wszystko co było związane z klubem o nienawiści do Półtorakowej nie wspominając. Po jej odejściu nagle zaczynasz cwaniakować że nie dałeś złotówki za jej kadencji. -no spoko ! Wg mojej opinii Twoja strata, bo sobie żużel mogłeś oglądać co najwyżej w Tv albo w Tarnowie czy tam innych miastach. Więc nie rozumiem dlaczego robisz z siebie "lepszego" od innych. Teraz gdy pojawiła się informacja o Baranie, to Ty stajesz się największym zwolennikiem tego transferu. Co jak co ale Baran to do I ligi się nie nadaje a co dopiero na Ekstra. Śmieszne jest to dla mnie . Poza tym Miesiąc >Baran o Maćku już nawet nie wspominając gdzie jest przepaść. Żeby nie było off top, czy oni ogłupieli z Tym Carlosem ?


           
Post 16 sty 2015, o 01:58
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1185

Zobacz profil 
Nie żebym bronił Kamila bo myśle że koleś dał by sobie rade sam, ale jakoś tak wkurzył mnie twój post ;) Może po prostu jego głupota :D Koleś od paru lat jedzie po Póltorak, równie długo jara się Baranem jak się tylko da - mówi o tym że jak odejdzie Marta i przyjdzie Baran to kupuje karnet itp itd a ty się dziwisz że kiedy to się dzieje, to koleś triumfuje ? Normalny jesteś ? Co by nie mówić o kamilu, brzychu (czy jakoś tak :D ) to zawsze srali po forum swoim pierdolamento o Baranie[słowo pierdolamento odnosi się tylko do powrotu Barana, odnośnie powrotu Stali Rzeszów mieli i mają racje w 100% ] i powrocie do Stali. Drugi się na szczęście ziszcza, pierwsze ma szanse choć według mnie Karol to taki zabijaka co zrobi średnią 1.3 z czego wszystkie wygrane biegi zrobi z czołówką GP a z drugą linią same zera ;)

Jeszcze raz powtórze, TWÓJ POST NIE MA SENSU :D Zarzucasz człowiekowi że się cieszy po tym jak jego "marzenia" się spełniają :D A co, ma płakać ? :D

*Zks*Scoti napisał(a):
Teraz gdy pojawiła się informacja o Baranie, to Ty stajesz się największym zwolennikiem tego transferu.


A co, po tych latach robienia z Barana herosa ma po nim jechać teraz ? :D Ja tam w sumie czekam na ten transfer, chce zobaczyć czy chłopaki mają racje że Karol stanie się naszym ulubieńcem. Szczerze wątpie ale sytuacja jest wtedy Win-Win bo nawet jak do dupy pojedzie to prznajmniej nie będą już męczyć dupy legendą o słynnym Baranie :D

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 16 sty 2015, o 08:41
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Nie no byl czas, ze troche odpuscili... po slabszych wystepach ;)


           
Post 16 sty 2015, o 11:28
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 20:33
Skąd: Rzeszów
Posty: 171

Zobacz profil 
Transfer Barana oceniam w kontekście dobra dla drużyny. Nie widzę w tym logiki. Średnia 1,3 ? Chłopie w jakim Ty świecie żyjesz? :kielb_pala: Takiej średniej to nawet Miesiąc by nie zrobił. Ubolewam nad odejściem Maćka, dlatego też nie rozumiem pomysłu ściągniecia Barana który nie nadaje się nawet na drugą linie w I lidze a jego zaplecze sprzętowe to max.II Liga.
Trick ! To może jeszcze ściągnijmy Trojana, Kreta i Szostka bo wreszcie będzie Stal RZESZÓW z czego też się bardzo cieszę ale nie przesadzaj :młotek:

P.S Mirek Jabłoński zjada Barana gdzie chce i kiedy chce. Wysyłanie filmów ze stylem jazdy poszczególnych zawodników jest dla mnie mega śmieszne :wysmiewacz: To tak jakby w skokach porównywać tylko styl to Janda byłby najlepszy...


           
Post 16 sty 2015, o 16:02
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1185

Zobacz profil 
Kompletnie nie zrozumiałeś tego co napisałem. To Ci wyjaśnie ;) Nie czepiam się że nie chcesz Barana w Rzeszowie bo to nic niezwykłego. Czepiam się tego że masz pretensje do Kamila o to że chce Barana w zespole i popiera jego transfer. Raz że nic Ci do tego, dwa że gdyby teraz mówił inaczej to byłby hipokrytą ;)

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 16 sty 2015, o 20:57
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Junior
Junior

Dołączył: 11 lis 2007, o 20:37
Posty: 244

Zobacz profil 
Ale macie problem :lol: jak tylko bedzie karol chciał,to brać go i tyle.
Rezerwowy Polak przy takich seniorach potrzebny od zaraz.
Z racji nedzy i sredniego drugiego juniora,przy kontuzji któregos z polskich asów leżymy.
Miesiąc i kuciapa niechcieli to brać Barana.
Zręsztą skoro daje sie szanse takim zawodnikom,jak Sówka/lampart/kuciapa/Miesiąc to czemu niby nie Baran :?:
Nie rozumie waszego rozumowania,patrząć na umiejetnosci naszych localnych gwiazd,które tylko w Rzeszowie potrafią coś jechać.


           
Post 16 sty 2015, o 23:44
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Kto nie rozumie naszego rozumowania? ;)


           
Post 17 sty 2015, o 00:22
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 20:33
Skąd: Rzeszów
Posty: 171

Zobacz profil 
Trick napisał(a):
Kompletnie nie zrozumiałeś tego co napisałem. To Ci wyjaśnie ;) Nie czepiam się że nie chcesz Barana w Rzeszowie bo to nic niezwykłego. Czepiam się tego że masz pretensje do Kamila o to że chce Barana w zespole i popiera jego transfer. Raz że nic Ci do tego, dwa że gdyby teraz mówił inaczej to byłby hipokrytą ;)


DOKŁADNIE zrozumiałem to co napisałeś. Po pierwsze od tego jest to forum żeby wyrażać swoją opinie. Powiedz mi co wniesie Baran w zespole ? Jak dla mnie tylko fakt, że będzie 2 wychowanków w składzie. Carlos sprzętowo zatrzymał się w 2005 roku a umiejętnościami kilka lat później...


           
Post 19 sty 2015, o 00:54
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Trick już wyjaśnił właściwie wszystko. Szczerze to jak przeczytałem post ZKS Scoti to...przeczytałem go jeszcze jeden raz...i jeszcze jeden i właściwie nadal nie bardzo wiem o co tutaj się właściwie rozchodzi.

Opisałeś moje postępowanie przez ostatnich parę lat, które jest i było jak najbardziej logiczne i konsekwentne. Owszem jechałem po Półtorak z jasnych powodów i po jej odejściu się z tego cieszę(mam nadzieję, że odeszła na zawsze). A co mam innego robić? :D

Hejtowałem klub, że nie nazywa się Stal Rzeszów i nie ma loga w barwie, jak się owe pojawiają to to chwalę. A co mam innego robić? :D

To, że chwale siebie i innych, że nie dałem ani złotówki do jej kieszeni to również normalne. Owszem byli tacy co wielce im przeszkadzała Półtorak mieli z nią walczyć, zbierać podpisy nad powrotem do nazwy, a z tego co mnie poinformowano brali od niej hajs na wyjazdy i wchodzili taniej na mecze. No jeśli wg. Ciebie to jest lepsza postawa to cóż. Widać wyznajemy inne wartości. Ja skoro w pewnym momencie uznałem, że ważne są dla mnie takie sprawy jak poszanowanie dla barwy, nazwy i tradycji nie mogłem robić inaczej niż płacić osobie, która to zabarała. Do tego kompletny brak szacunku dla mnie jako kibica(słynne słowa kibice nie dorośli do e-ligi) i całego klubu, robienie sobie z niego prywatnego folwarku. Wg. Ciebie straciłem bo nie oglądałem żużla na żywo. Cóż widzisz ja uważam, że w życiu nie chodzi tylko oto by było przyjemnie, ale liczą się dla mnie różne wartości.
Jak mnie ziomek robi w ch. to nawet jakby mi się z nim zajebiście gadało i spędzało czas to mu to wygarniam, a nie siedzę cicho bo stracę przyjemności.

Podsumowując. Nie uznawałem tego klubu za swój gdy był pod panowaniem okupanta, gdy przestaje być ponownie uważam go powoli za swój. Normalna sprawa. Być może twoja frustracja wynika właśnie z tego, że ty nie potrafiłeś sobie odmówić pójścia na żużel, przyzwyczaiłeś się, że jest jak jest, więc teraz gdy ona odchodzi czujesz, że być może to nie do końca było dobre co robiłeś. Pozwól jednak, że skoro ja postąpiłem inaczej to mam obecnie prawo czuć satysfakcję, że górnolotnie mówiąć bez kolaboracji przetrwałem okupanta.

Co do Barana. Kolejna logiczna postawa. Lubię takich niepokornych typów, jest z gatunku żużlowców, których coraz mniej. Czujących animozje kibicowskie i potrafiących się utożsamiać z zespołem, do tego podoba mi się jego styl jazdy i wierzę w jego talent więc chciałbym, żeby tutaj jeźdźił. Pisałem o tym wielokrotnie jak pisał Trick więc jak się pojawia opcja, żeby tutaj jeźdźił to jestem za. Jak mógłbym nie być?

I tak poza tym zostawiają moją sympatię do Barana co tez uczyniłem w poprzednim poście jego przyjście tutaj jest jak najbardziej pozytywne dla zespołu. Nie rozumiem po co tutaj wypisujesz teksty o tym, że Miesiąc i Kuciapa są lepsi?(Kontrowersyjna teza. Miesiąc poza tym, że jest młodszy nie zauważyłem, żeby w poprzednich latach pokazał to wielką wyżość. Wystarczy popatrzeć na średnie obu: http://speedway.com.pl/riders/pawel-miesiac/ http://speedway.com.pl/riders/karol-baran/ Gdzie ta przepaść? Co do Kuciapy to ten w e-lidze się za każdym ostatnim razem spala. Na poziomie 1 ligi jest lepszy, czy w e-lidze? Baran ma tą cechę, którą lubię, że czy staje do walki z Pedersenem czy jakimś ogórkiem z 2 ligi, przynajmniej na moje oko jedzie to samo. Nie spala się psychicznie, nie spina. Jak mu siedzi fura, wszystko ma dopasowane to z Pedersenem może przegrywać bo jest słabszy, ale nigdy w życiu dlatego, że się spalił. A i jest w stanie go objechać co już pokazywał. Swoją bezczelność pokazywał startują do niego z pięściami. Kuciapa natomiast się spala psychicznie nie jedzie tego na co go stać i przez to w e-lidze gdzie byłby w stanie się utrzymać patrząc na jego umiejętności tego nie robi) Pomijając to co napisałem w nawiasie, goście już podpisali kontrakt w Krakowie. Tutaj się nie dogadali. Ja też mogę napisać po co Baran, przecież Walasek>Baran. Co to w ogóle za argument. Mówimy o tym co jest obecnie w kadrze zespołu i co jest dostępne na rynku.

A jest obecnie w składzie Mirek Jabłoński i Lampart. A na rezerwę chcą wziąć Sówkę. Piszesz, żę Jabloński zjada Barana na śniadanie. Ciekawa teza, dobrze byłoby, żebyś ją uargumentował. Ja to zrobiłem w poprzednim poście. Średnie Barana i Jabłońskiego jak jechali na tym samym poziomie rozgrywkowym były podobne. Więc gdzie to zjadanie na śniadanie? A będę zawszę powtarzał, że lepiej postawić na swojego niż obcego jak są porównywalni. Więc zamiast Jablońskiego chciałbym tutaj nie tylko Barana, ale i Miesiąca/Kuciapę.

Natomiast od Sówki Baran jest wyraźnie lepszy i to widać gołym okiem. Sówka na juniorce nie pokazał nic co by świadczyło o tym, że jest w stanie ogarnąć poziom seniora nie tylko w e-lidze, ale nawet w 1 lidze. To jest gość w tej chwili na max drugą linię w 1 lidze. Więc wzięcie Barana jako trzeciego Polskiego seniora patrząc na to co jest w składzie i na to co jest dostępne jest jak najbardziej logicznym posunięciem, pomijając całkowicie moją sympatię do gościa.

Wszystko.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 19 sty 2015, o 11:36
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8380

Zobacz profil 
Kamil, nie zal ci Karola do Rzeszowa?

Wiemy, ze on tu nie byl zbyt szczesliwy - zarowno za Poltorakowej jak i przed nia. Nie chodzi tu o jego umiejetnosci, a raczej cokolwiek rogata osobowosc. A nietrudno sie domyslic, ze Lampart jest mlodszy i bedzie faworyzowany, natomiast Jablonski ma wiecej doswiadczenia ekstraligowego i prawdopodobnie tez bedzie dostawal tych szans wiecej.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 sty 2015, o 12:46
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Wiemy, ze on tu nie byl zbyt szczesliwy - zarowno za Poltorakowej jak i przed nia. Nie chodzi tu o jego umiejetnosci, a raczej cokolwiek rogata osobowosc.

Niestety Karol ma ciezka osobowosc, wiecznie mu cos nie pasuje, nie chce krakac ale czuje ze predzej czy pozniej grubo z kims sie pokloci i bedzie mial sezon w plecy


           
Post 19 sty 2015, o 22:13
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Kamil, nie zal ci Karola do Rzeszowa?

Wiemy, ze on tu nie byl zbyt szczesliwy - zarowno za Poltorakowej jak i przed nia. Nie chodzi tu o jego umiejetnosci, a raczej cokolwiek rogata osobowosc. A nietrudno sie domyslic, ze Lampart jest mlodszy i bedzie faworyzowany, natomiast Jablonski ma wiecej doswiadczenia ekstraligowego i prawdopodobnie tez bedzie dostawal tych szans wiecej.


Nie dlaczego? Przed Półtorak czy mu coś nie pasowało? Siedziałeś Jaśku bliżej klubu być może. Ja to odbierałem jako twardą walkę o swoje. Taki Karol w rozmowach kontraktowych był. Czy dalej jest nie wiem. Trochę pokory jednak chyba więcej teraz ma. Już nie jest 22-23 latkiem, który dobrze wszedł w wiek seniora miał przed sobą całą karierę i był jednak łakomym kąskiem na rynku co by wspomnieć zainteresowanie Zielonej Góry jego osobą.

Teraz z pewnością jak nie dostanie w miarę godnych warunków to się nie podejmie walki o skład z Jabolem czy Lampartem, wybierze gdzieś jazde w 2/1 lidze. Jednak jeśli on sam uzna, że to co dostanie gwarantuje mu niezłe warunki i tu podpisze to ja uważam, że da radę. Może patrzę przez rożoweokulary, chociaż wątpie. Jestem dziwnie przekonany, że Jabola ze składu wywali spokojnie.

Tak więc osobiście na miejscu klubu bym mu dał porównywalne warunki do Jabola. Dwóch seniorów w składzie jeszcze takich i przy możliwym kontuzjach to proszenie się o katastrofę. Zatrzymanie Sówki też nic nie zmienia. To ogórek. Różnica między nim, a Karolem jest taka. Że on na bank będzie woził ogony, średnia max koło 1.0, Karol natomiast może zrobić to samo, ale może i odpalić, w jego przypadku jest to realne. To jest zawodnik typu Szuminy, któremu jak zagra jest w stanie być ważnym ogniwem drugiej linii i w efekcie przesądzić o utrzymaniu jak to zrobił Rafał w Czewie.

Jak dla mnie przyjście Karola do Rzeszowa jest z korzyścią dla obu stron. Klubu, który będzie miał więcej manewru w ustalaniu składu. Rywalizacje pomiędzy porównywalnymi zawodnikami. Karol będzie miał okazje wrócić do poważnego ścigania, pokazania Polsce, że jest w stanie i sobie dać radę na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Motywacji mu zabraknąć nie powinno. Jak nie odpali to trudno ryzyko nie jest spore. Nic tylko gościa brać.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 19 sty 2015, o 22:59
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8380

Zobacz profil 
Cytuj:
Przed Półtorak czy mu coś nie pasowało? Siedziałeś Jaśku bliżej klubu być może.


Karol byl zawsze "rogaty" od kiedy go pamietam (choc prywatnie uwazam, ze jest to w porzadku gosc), nie tylko przy podpisywaniu kontraktow, ale mysle, ze masz racje w jednym

Cytuj:
Trochę pokory jednak chyba więcej teraz ma. Już nie jest 22-23 latkiem, który dobrze wszedł w wiek seniora miał przed sobą całą karierę


Mam nadzieje, ze to sie faktycznie potwierdzi. Karol kochal nie tylko zuzel, ale motocykle ogolnie. Wozili sie scigaczami z Grzeskiem Barlogiem bodajze, pamietam, jak wrecz bawil sie motocyklem na treningach. Mimo wszystko zal by bylo, jakby Karol przesiedzial sezon na lawie. Byloby lepiej dla niego ponegocjowac cos w pierwszej lub drugiej lidze, gdzie latwiej mu sie bedzie przebic.

Cytuj:
Zatrzymanie Sówki też nic nie zmienia. To ogórek


Zgadza sie. Nawet jako junior byl przecietny, o ile nie slaby.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 sty 2015, o 23:06
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3138

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Cytuj:
Zatrzymanie Sówki też nic nie zmienia. To ogórek


Zgadza sie. Nawet jako junior byl przecietny, o ile nie slaby.


Tylko, że Baran najlepsze lata na żużlowca ma za sobą, a Łukasz dopiero przed ... ale to tak na marginesie ...

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 717 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 113 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi