Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 36  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład Rzeszowa w sezonie 2015


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 27 wrz 2014, o 00:26
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Senior
Senior

Dołączył: 10 kwi 2006, o 13:08
Posty: 306

Zobacz profil 
1.Hampel -Czas się odbudować Jarek :maryska:
2.Nicholls
3.G.Łaguta
4.Andersen
5.Walasek
6.Rempała
7.Woryna


I DZIUBIE słonecznik co 2 tygodnie ! :afro:


           
Post 27 wrz 2014, o 07:40
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Za Andersena - Leon i jestem za.
Gruby musi być :mrgreen:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 27 wrz 2014, o 11:10
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Andersen e-liga? dajcie spokój, Nicholls też mi jakoś nie pasuje do e-lipy chyba, że oczekujący.
1. G.Laguta
2. KUCiapa / Miesiąc (jeden z Rzeszowa musi być :) )
3.Larsen
4.Hampel - Walasek
5.Kildemand
6.K. Rempała
7. Woryna, Gała itp.


           
Post 27 wrz 2014, o 15:09
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 3 lip 2011, o 22:19
Posty: 67

Zobacz profil 
bifu napisał(a):
1. G.Laguta
2. KUCiapa / Miesiąc (jeden z Rzeszowa musi być )
3.Larsen
4.Hampel - Walasek
5.Kildemand
6.K. Rempała
7. Woryna, Gała itp.


I to jest marzenie tylko bez Hampela i Rempała walczy o skład z Cyłą (ale mi się marzy, żeby ten młody jakoś wystrzelił


           
Post 28 wrz 2014, o 00:57
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Senior
Senior

Dołączył: 10 kwi 2006, o 13:08
Posty: 306

Zobacz profil 
Daro : Larsen +Kuciapa to spadek :)
Dunczyk nie nadaje sie ne Elige,juz wole Hansa w skladzie ktory tylko w tym roku notuje spadek zobaczycie za rok ;)!
Gruby musi byc bo jedzie dobrze ,zmiana tlumikow ktora byc moze nastapi jak najbardziej na plus dla takich zawodnikow.
Jarek +sponsor z Rzeszy +Slabo rzutujaca sytuacja z Zielonki ;) i jazda


           
Post 28 wrz 2014, o 06:57
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Andersen cienuje w 1 Lidze - a ty go widzisz w E-lidze ? niezłe :maryska: palisz
Zobaczycie Hampela :hahaha:

_________________
ZKS


           
Post 28 wrz 2014, o 09:54
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Senior
Senior

Dołączył: 10 kwi 2006, o 13:08
Posty: 306

Zobacz profil 
Sort pierwsza klasa ;)
Sklad dla mnie cieszacy oko a nie co wejscie do eligi to zapowiedz walki o medale.Skonczy sie jak zwykle bol dupy i placz,era naszych wychowankow dawno minela a Larsen to pokazal swoja wartosc w Secu ;> kolo kolo kolo i tyle ...nie chce wynalazkow typu Gollob itd


           
Post 28 wrz 2014, o 10:47
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Junior
Junior

Dołączył: 11 lis 2007, o 20:37
Posty: 244

Zobacz profil 
Według mnie bedzie bardzo ciężko,zbudować silny skład na elige.
Są dwa kluby pierwszo -ligowe Czewa i Gdańsk,gdzie większośc uda się na zakupy.
Obawiam się że pozostałe kluby z eligi,bedą chciały własnie tam powymieniać swoje słabe ogniwa.
Przykładem był obecny sezon gdzie,leszno -Pedersen-Czewa-Walasek/kildemand-Tarnów-Herbi-Gorzów-Zagar-Wrocław-Janowski-torun-Syfudinow.
A więc beniaminek bez dużego budzetu,siłą rzeczy był skazany na porażke zwarzywszy na wyscig zbrojen.

Dla przykładu Wrocek który z nami rywalizował o pozostanie,wzmocniony Janowskim zajmuje dopiero 6 plac.
Jak chore są wyscigi zbrojen pokazuje przypadek Czewy,najlepszy był by Ksm np 40/41.
Kluby którą są w ekstraklasie powymieniają,po jednym grajku zachowująć szkielet drużyny,gdzie zaprocentuje zgranie/teamu.
Według mnie perfidne było zachowanie klubu z Czewy,zakontraktować Walaska byleby tylko nie jezdził w Gdańsku.
Bo nie mająć kasy chyba nie mysleli żę Walasek za bułki pojedzie,mimo to manewr zakupu Grzeska zaprocentował i był udany.
Własnie z tego względu żę Czewa prawdobodobnie zostanie w Elidze,a gdyby Walas punktował dla Gdanska to Medaliki by leciały.

Nie wiem na ile jest prawdy z niby kontuzjami Walaska i łaguty,chociaż ta niezdoloność to najpewniej brak PLN na koncie.
A więc z eligi do wzięcia G łaguta/kildemand/Jensen/Walasek plus Madsen/THJ/Lindgren/Pieszczek.
Szybko ustawi się kolejka po zawodników Czewy,dodatkowo jest jeszcze opcja Reaktywacji,gdzie Czewa spłaca długi i zostaną łaguta/kildemand/Jensen.

Z pierwszej ligi też bedzie Cięzko,już Toruń zainteresowany Wozniakiem i Doylem.
Nie oszukujmy się że cieżko bedzie rywalizować z takimi klubami,jak Toruń czy Zielonka o zawodników.
Dlaczego bo Rzeszów to jedyny profesjonalny klub,no może obok Zielonki :tak: na tle chwastów itp.
Wspomne żę jest dobrze prowadzonym klubem i wypłacalnym,stabilnym finansowo bo pewnie większosc z was tego jescze nie słyszała :wink:
Nie ma to jak auto-reklama osoby,która nie ma się czym pochwalić(spadkiem)a ma parcie na salony.
Swoją drogą to wygląda jak reklama taniego proszku :lol: i wmawianie wszystkim że jest cudowny najlepszy.
Niestety klub z Rzeszowa kojarzony jest z dołem tabeli,z walki o utrzymanie,baraży,spadku i awansu do elity.
Ciężko zakrzywić i zmienić rzeczywistośc,by pchali się zawodnicy drzwiami i oknami,z myslą sukcesu i zdobycia medalu w DMP.
Skład widze dalej ten sam ale raczej nierealny.
1Doyle/ Kildemand
2Wozniak
3----------- a tutaj zaleznie od celów pozostałych finansów: Walasek/Gollob/Miesiąc/Miskowiak lub Czaja/Piszczek przyszłosć.
4Larsen
5G Łaguta
6Woryna
7Rempała

Ciekawym zawodnikiem jest również Vaclav Milik,może komuś się wrócić zakup jak np Vaculik
Redaktor dobrze wytypował wzrost formy Doyla-Milika.
Transfery chciałbym takie:łaguta Woryna,Wozniak,Doyla i zaklepać na przyszłośc np Milika/lebiedieva
No ale znając realia teamu znad wisłoka nieprawdopodobne,przynajmiej można pomarzyć.


           
Post 28 wrz 2014, o 13:42
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 lis 2011, o 23:44
Posty: 40

Zobacz profil 
Sklad skladem ale trzeba jeszcze tylko awansowac a cos mi sie wydaje ze nie bedzie to takie proste.Chociaz jak mam sobie wyobrazic lodz w ex to mnie smiech ogarnia


           
Post 28 wrz 2014, o 14:27
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
1. Griszka
2. Larsen/Nicholls/Jensen
3. Walasek
4. Kildemand/Ljung/Doyle
5. Gollob
6. Rempała

Chyba, że przekonają jeszcze Holdera albo Emila to by wyglądało ciekawie : ))

_________________
Obrazek


           
Post 28 wrz 2014, o 17:44
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
G.Laguta
P.Ljung/Larsen/Jonasson
T.Gollob bo kto z Polakow ???
Kildemand/Holder ze wskazanie na tego 2
Walasek trzeba odkuc sezon stracony
Rampala
Woryna/Cylo

Zobaczycie ze Golob bedzie w Rzeszowie, jak wroca tlumki moze okazac sie strzalem w 10. Jak kasa jest i wyplacalnosc to odrazu atakowac w medal dmp :D

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 28 wrz 2014, o 20:48
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3139

Zobacz profil 
Marta niech zaprasza Jarka na memoriał. Nie dobrze się dzieje w ZG :tuptup:

_________________
Obrazek


           
Post 28 wrz 2014, o 20:49
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
W Rzeszowie Caryca często wpi........ła się w skład, ale to co dzieje się w magicznej Zielonej Górze to przebija nawet jej poczynania.

Jarek do wzięcia :?: Myślę, że nie podpisze aneksu mimo ważnego kontraktu i poszuka gdzieś indziej "lepszego" chleba. Nie jest to tani kolo, ale w normalnej dyspozycji tłucze punkty.
Robi się ciekawie. :ninja:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 28 wrz 2014, o 22:01
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 689

Zobacz profil 
Młody Rempała pokazał dzisiaj w Łodzi ile jest warty. Na ekstraligę w tym momencie nie nadaje się zupełnie. Wyciągnięcie jakiegokolwiek wartościowego juniora z innego klubu uważam za praktycznie niemożliwe. A ile warta jest drużyna bez dobrych juniorów każdy wie. Dlatego jeśli Marta nie chce znowu polecieć musi się porządnie wzmocnić.

1. Hampel
2. Nicholls
3. Walasek
4. Larsen
5. Łaguta
6. Kewlar
7. Kewlar

Taki skład w warunkach rzeszowskich pozwoliłby na utrzymanie, a może nawet na zakręcenie sie obok play offów.

Pozdrawiam.


           
Post 28 wrz 2014, o 22:42
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
dokladnie dla rempaly e liga to jeszcze za duze progi tak samo jak dla macka i miesiaca , larsen najwyzej druga linia

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 29 wrz 2014, o 07:35
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
sln napisał(a):
1. Hampel
2. Nicholls
3. Walasek
4. Larsen
5. Łaguta
6. Kewlar
7. Kewlar

Najprzyjemniejsza wersja na 2015 rok. A czy realna do zrealizowania, hmm... myślę, że tak. Kasa czyni cuda :mrgreen:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 29 wrz 2014, o 07:45
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lip 2010, o 16:38
Skąd: Tarnobrzeg
Posty: 356

Zobacz profil 
Myślę, że skład bardzo realny tylko wydaje mi się, że zamiast Hampela bedzie Gollob :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 29 wrz 2014, o 11:31
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Moze rowniez byc i Hampel i Gollob :P Walas moze pojdzie do Zielonej za Jarka :P

Rempala bedzie w skladzie, slyszalem ze na Czaje sie czaja :P.Woryna cos nie bardzo chce odchodzic z Rybnika choc $$$ robi wszytsko.

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 30 wrz 2014, o 08:49
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Biorąc pod uwagę doświadczenie poprzednich sezonów w elidzie to ja widzę to tak: Gollob (może Walasek) Nichols, Kuciapa, Larsen, Miesiąc i tegoroczna klubowa...młodzież :) dobrze napisał alexs: nie ma co liczyć na "młode strzelby" znowu przez okres transferowy będzie gadka o tym kto do nas przyjdzie, plany medalowe itp. a skończy się na składzie podobnym do tego, którego wskazałem wyżej. Na zasadzie "przecież mamy Golloba" :D tak jak kilka sezonów wcześniej: był Pedersen, Crump a potem...długo, długo nic.

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 30 wrz 2014, o 09:40
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 kwi 2012, o 11:42
Posty: 25

Zobacz profil 
Ostatnio ukazały się statystyki SEC 2014. I co ciekawe Larsen w jednej kategorii wygrał.
''- Z pełnoprawnych uczestników cyklu, najsłabszą średnią zanotował Kenni Larsen (0,74)''


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 717 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi