Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład Rzeszowa w sezonie 2015


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 30 wrz 2014, o 10:14
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Zakładanie od początku, że w składzie będzie Miesiąc / Kuciapa / Sówka to pierwszy krok do katastrofy 2015 - z miejsca na wyjazdach oddajemy punkty i jedziemy czwórką seniorów. Jeśli dołożymy do tego Golloba, to w części zawodów robi się trzech seniorów. Do tego brak sensownych juniorów i spadek na dwunastolecie murowany. Także, jeśli Gollob, to drugi polski senior musi być na poziomie, a to wyklucza local matadors. Po ostatnich występach skłaniam się ku pozostaniu Scotta, ale przy tej opcji, liderzy muszą być naprawdę mocni.

I jeszcze taka ciekawostka: byłem przez weekend w ZG, wyskoczyłem na mecz z Tarnowem - kibice ZG z którymi rozmawiałem wcale nie chcą powrotu Walasa - bo mało przyszłościowy, konfliktowy, wyniku nie gwarantuje. I tak sobie pomyślałem, że na tym polega różnica - coś, co dla Rzeszowa jest szczytem marzeń, dla klubów z czuba tabeli jest często opcją rezerwową, jeśli te bardziej sensowne nie wyjdą.


           
Post 30 wrz 2014, o 13:00
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Zakładanie od początku, że w składzie będzie Miesiąc / Kuciapa / Sówka to pierwszy krok do katastrofy 2015 - z miejsca na wyjazdach oddajemy punkty i jedziemy czwórką seniorów.
Ależ zapewne nikt (w zarządzie nie zakłada że taki skład będzie stworzony :) ) tylko że zgodnie z "tradycją" będą zapowiadane szumne i znane nazwiska z TOP-u a w nowym roku na konfie poświęconej prezentacji drużyny ujrzymy ww. zawodników wraz ze wspomnianym Gollobem (ma jeszcze coś do udowodnienia) oraz innego...Zorro, czy Kilmakorpiego :D

Co do wspomnianej ciekawostki: W ZG jest całkiem inny klimat do żużla, całkiem inne postrzeganie wielu spraw: począwszy od organizacji, budowaniu składu, a na reklamie skończywszy, więc nie ma się co dziwić że to co dla nich jest niemal podłogą to dla nas jest niemal...sufitem :roll:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 1 paź 2014, o 00:25
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Junior
Junior

Dołączył: 1 lip 2003, o 17:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 199

Zobacz profil 
Swoi przynajmniej u siebie pojadą a Gollob tego nie gwarantuje (no chyba, że zabetunejmy tor)
Delikatnie pod kolo i Gollob nie istnieje, zmiana tłumików wiele w tej kwestii nie zmieni...

Pamiętajmy, że miejsca dla obco jest trzy, jeżeli chcemy zatrzymać Kenniego i Scota, to zostaje jedno wolno miejsce.
Tylko kto ma jechać jako prowadzący parę, bo obaj panowie mogą stanowić co najwyżej drugą linię...

Hampel (ewentualnie Walasek), Woffinden i Laguta, do tego swojak i ktoś z dwójki Kenni, Scot i powinniśmy się utrzymać ;)


           
Post 1 paź 2014, o 07:45
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
navigator napisał(a):
W ZG jest całkiem inny klimat do żużla, całkiem inne postrzeganie wielu spraw: począwszy od organizacji, budowaniu składu, a na reklamie skończywszy, więc nie ma się co dziwić że to co dla nich jest niemal podłogą to dla nas jest niemal...sufitem :roll:


Wszystko się zgadza, ale na pewno jest spora grupa zawodników, która "nie przepada" za szopkami typu: weekendy z kibicami, spotkania czy inne takie pro kibicowskie zjawiska. Owszem buduje to markę klubu, ale w Rzeszowie nigdy takich inicjatyw nie było i nie będzie. Wracając do riderów, podpisują kontrakt z klubem na zdobywanie punktów za co mają nie małą kasę. W dobie kłopotów finansowych, gwarantowana wypłata na konto w poniedziałek może mieć zdecydowanie większe znaczenie od magi czy innych tego typu pierdół. Walas przez dwa lata podkreślał, że Rzeszów to najlepiej poukładany klub finansowo, a nie słychać od Andreasa czy Jarka, że magia jest super fajna i tylko dla niej jeżdżą w ZG.
W przypadku awansu Marta w tym roku może zaoferować to czego 80 % klubów nie ma czyli kasę na bieżąco, a czy to wykorzysta to inna sprawa.
Wg mnie jest szansa i to duża aby skleić fajny skład na 2015 rok. I takie Hampele, Łaguty czy Woffindeny nie są tylko marzeniem kibica, jest realna szansa na takich grajków i trzeba a nawet powinno się wykorzystać smród w ZG pomiędzy Jarkiem a senatorem.
W zespole powinien być max jeden zawodnik z GP, bo ten rok pokazał, że dla splendoru chłopy łamią kulasy byle walczyć o majstra.
Jak zostanie Janusz jako coach jestem przekonany, że dokona dobrych wyborów pod warunkiem, że Marta przedstawi mu wysokość budżetu i nie wpierniczy się w budowę składu. W tym roku Ślączka dawał radę, niech da mu szansę wg mnie podoła wyzwaniu.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 1 paź 2014, o 16:29
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
bifu napisał(a):
Wszystko się zgadza, ale na pewno jest spora grupa zawodników, która "nie przepada" za szopkami typu: weekendy z kibicami, spotkania czy inne takie pro kibicowskie zjawiska. Owszem buduje to markę klubu, ale w Rzeszowie nigdy takich inicjatyw nie było i nie będzie.
Być może, że właśnie tutaj brakuje trochę tej "reklamowej otoczki": spotkania z zawodnikami, sprzedaż klubowych gadźetów, jakieś promocje itp. po prostu cały ten marketing. Jest natomiast marazm, zastój, i co roku powielanie tych samych błędów, o których pisałem wyżej.
bifu napisał(a):
Wracając do riderów, podpisują kontrakt z klubem na zdobywanie punktów za co mają nie małą kasę. W dobie kłopotów finansowych, gwarantowana wypłata na konto w poniedziałek może mieć zdecydowanie większe znaczenie od magi czy innych tego typu pierdół.
Zgadza się, niemniej "otoczka" wokół klubu też ma znaczenie.
bifu napisał(a):
W przypadku awansu Marta w tym roku może zaoferować to czego 80 % klubów nie ma czyli kasę na bieżąco, a czy to wykorzysta to inna sprawa. Wg mnie jest szansa i to duża aby skleić fajny skład na 2015 rok. I takie Hampele, Łaguty czy Woffindeny nie są tylko marzeniem kibica, jest realna szansa na takich grajków. Jak zostanie Janusz jako coach jestem przekonany, że dokona dobrych wyborów pod warunkiem, że Marta przedstawi mu wysokość budżetu i nie wpierniczy się w budowę składu. W tym roku Ślączka dawał radę, niech da mu szansę wg mnie podoła wyzwaniu.
Jak pokazują poprzednie lata - nie tylko kasa jest ważna, bo i atmosfera okołoklubowa. Gdyby każdy z zawodników (byłych) jeździł tylko dlatego że tutaj dobrze i na czas płacą to może do tej pory mielibyśmy w składzie Walaska, Pedersena... Choć i tak widać "światełko w tunelu" bo MP usunęła się w cień - zwłaszcza nie wpieprza się w trenersko-menadźerską robotę Ślączki. I tak jak piszesz: Jeżeli Janusz będzie miał wolną rękę w sprawie budowy składu na przyszły rok, to może i inne sprawy z czasem "znormalnieją" :roll:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 1 paź 2014, o 18:17
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
No to już SMS wysyłać, że przelewy w poniedziałki robią w Naszym klubie :razz:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47185 ... u-mi-placa

Jednak na drugi koniec Polski przeprowadzka :?: Mało realne ...

_________________
Obrazek


           
Post 1 paź 2014, o 18:21
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Jeśli awansujemy, a jest na to szansa-takie nazwiska brałbym pod uwagę

1. Zagar /Doyle/ Kildemand/ Łaguta A./ Madsen/ Scott / Keni choć jak dla mnie na El nie bardzo/
2. Walasek - lepszego Polaka do wyciągnięcia chyba nie ma
3. Woffinden - mechanik stąd ,może.../ Emil/ Jensen
4. Woźniak / Buczkowski /Jabłoński/ Okoniewski.... Miesiąc- Lampart hmm
5. Łaguta G - lider
6. Piszczek/ Czaja/ Woryna / Fajfer
7. Rempała- w 2 dobrych nie bardzo wierze

Rez. Klindt/Sówka/Kuciapa

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 1 paź 2014, o 18:50
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
stalfan85 :arrow: Jaki Piszczek? Łukasz :P? Borussia go nie puści :kielb_pala:
Keniego stać na drugą linie i to spokojnie :)
Klindt Nicolai - marzy żeby być rezerwowym :D dopiero co chciał uciekać z klubu:)
Łaguta lider? powiedziałbym że Woffinden :P
Walasek najlepszym polakiem ? jeśli chodzi o kasę - to tak:D większej złotówy w Polsce nie ma :P
Zagar - nie przyjdzie powód? Gorzów złoto. Doyle ? tylko czy on by chciał :P A. Łaguta marzy opuścić Tarnów.
Madsen ? po co :P Scott druga linia ale bardziej realna opcja.
Jabłoński ? ale który :P
Zapomniałeś że jest jeszcze Szumina :D

_________________
ZKS


           
Post 1 paź 2014, o 18:56
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 23:49
Posty: 718

Zobacz profil 
Jak zawsze w tym temacie zaczyna sie pobozny koncert zyczen... A bedzie pewnie tak jak zawsze duzo szumu,ale malo dzialania i codzienne newsy na Syfach kto to niby nie jest blisko Rzeszowa.


           
Post 1 paź 2014, o 20:58
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Junior
Junior

Dołączył: 11 lis 2007, o 20:37
Posty: 244

Zobacz profil 
Ja nie jestem tak do konca przekonany że łódz nam odpusci,wydaje mi się ze bedzie walka na całego i po całej długosci toru.
Sponsor zawsze się może znaleśc,a okazja do bycia w finale w 2017 r jak piszecie może sie nie powtórzyć.
Nie odpuscili GKM i nie odpuszczą nam,chociaz i tak powinno być gdzies 50-40 dla nas.
W razie baraży CKM się nie pozbiera i jest jak najbardziej do ogrania.
Kluby jadą bez kasy na kredytach i licencjach nadzorowanych,to co szkodzi brak stadionu wymaganego :?:


           
Post 2 paź 2014, o 07:38
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
navigator napisał(a):
Zgadza się, niemniej "otoczka" wokół klubu też ma znaczenie.


Patrz navi - http://www.espeedway.pl/news,spotkanie_ ... 42,12.html chyba robią nam na złość :mrgreen:

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 2 paź 2014, o 17:28
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Osiągalny skład :P
1. Łaguta Grisza/Nicki Pedersen - to że został zaproszony na Nazimka - coś może znaczyć. Nicki pewnie zostanie w Lesznie - ale jak mu Grażyna pomacha $$$ to kto wie.
2. Scott Nicholls - bo zasłużył - wyniki w innych ligach - kolejny który się na Hetmańskiej odbudował.
3. Kenni Larsen/ Jason Doyle - też i aż druga linia ale u siebie może coś pokazać.
4. Grzegorz Walasek/ Rafał Okoniewski - Kto będzie przepłacał Walaska jak nie my :P Może jedyną opcją zgody będzie - kontrakt na kolejny sezon.
5. Tutaj zostawiam miejsce na Hit transferowy :P Hampel ? Gollob? raczej nie.
6. Juniorzy to wielka nie wiadoma - gdyż obecnie żaden z klubowych wychowanków nie gwarantuje punktów - moje życzenie Woryna.
7. Rempała - jest słaby ok. Ale gdzie się ma uczyć jak nie e-lipie - Krosno to nie to samo. Chyba że kogoś przekupić $$$$

_________________
ZKS


           
Post 2 paź 2014, o 17:42
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Cytuj:
stalfan85 :arrow: Jaki Piszczek? Łukasz :P? Borussia go nie puści :kielb_pala:
Keniego stać na drugą linie i to spokojnie :)
Klindt Nicolai - marzy żeby być rezerwowym :D dopiero co chciał uciekać z klubu:)
Łaguta lider? powiedziałbym że Woffinden :D


Pieszczek, fakt- nie lubie jak ktoś przekręca a sam wpadłem :D
Keni- według mnie nie stać, inne ciśnienie, delikatność - na druga linie potzebujemy pewnych 6-7 punktów, Keni w mojej opini w EL tego nie gwarantuje.
Klindt- owszem nie marzy o rezerwie, ale dla mnie do niej pasuje
Grisza jak najbardziej lider, w mojej opini przyszły sezon zakreći się w 5 ligi :tuptup:
Woffinden- w mojej opini liderem w przyszłym sezonie to raczej nie będzie, może malutkie uprzedzenie do rajderów brytyjskich

Cytuj:
Walasek najlepszym polakiem ? jeśli chodzi o kasę - to tak:D większej złotówy w Polsce nie ma :P
Zagar - nie przyjdzie powód? Gorzów złoto. Doyle ? tylko czy on by chciał :P A. Łaguta marzy opuścić Tarnów.
Madsen ? po co :P Scott druga linia ale bardziej realna opcja.
Jabłoński ? ale który :P


Walasek NAJLEPSZYM POLAKIEM DO WZIĘCIA PRZEZ MARME, czytamy ze zrozumieniem, a to że złotówa hmm w tym sporcie ryzykując w każdym biegu życie trzeba umieć liczyć złotówki, takie mam zdanie.
Zagar- to sie okaże, nie wiem czy Gór-hut dalej go sponsoruje, po gebie prawie sobie dali z Kasprzakiem, raz sie go pozbyli, podobno mają tam kredycik- coś by go pewnie przyciągło do ręki p.Marty
Madsen jest lepszy od Scotta w El co już udowodnił, młody, troche delikatny jak Keni ale fakt bardziej realny jest Scott
Jabłoński Krzyś- Walas złotówa jak piszesz, Okoń pokłócony to kogo chcesz? Dla mnie za Jabłkiem przemawiają ostatnie sezony w EL, wyniki nie powalają ale doświadczenie zdobywa, pozatym w towarzystwie Woźniaka, Pawła i Dawida nie jest ostatnim. Zaproponuj lepszego.

Cytuj:
Zapomniałeś że jest jeszcze Szumina :D

Jak masz dobrą pamięć kilka osób twierdziło że Szumina będzie gwiazdą nice ligi, wymieniano go jako kandydata do Nas. Okazuje się owszem że nawet w 1 jest średni.

Ciężko komentować krytyke jak nie zna się opini drugiej strony, może Ciebie rajcuje Gollob, Hampel itd.
Ja wpisałem to co mi się podoba :kielb_pala:

Ps. Pisze jeszcze raz żeby nie było napinki, to jest skład który jest w miare realny za panowania P. Marty, w przypadku awansu do EL. Mam nadzieje że nie dostaniemy kopa w d...e i nie awansujemy :maryska:

Zmieniłem wpis, jak się nie myle nie powinno sie kopiować całych postów.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 2 paź 2014, o 19:49
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Wiesz jaki masz problem ? nie wiesz co piszesz!!!
Powiem ci tak Gollob i Hampel jest bardziej realny niż Pieszczek? powód logistyka , koszty itp. bliżej mu do Gorzowa lub Zielonej. Pieszczek jest młody i wątpię że marzy o występie przy H69.
Gollob i Hampel - groszem nie pogardzą ... ale jakoś zawsze omijali Rzeszów dalekim łukiem.
Ale jakoś do Tarnowa nie daleko jest .... ale do Rzeszowa jest!
Mamy takie nie jasne sytuacje - czy Grażyna tak bardzo stawia warunki , czy są jakieś inne powody :)

_________________
ZKS


           
Post 2 paź 2014, o 22:56
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Ja nie mam żadnego problemu, wiec prosze mi nie wmawiać.
I mam swoje zdanie, W Gdańsku akurat uważają inaczej- poczytaj komentarze. Dostanie dobrą kase to jest możliwy. No ale jak Ty wierzysz w Hampela ....to ok.
Skończyłem dyskusje, o temacie składu napisałem co miałem napisać.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 3 paź 2014, o 23:48
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Sugeruję zasadzenie się na Tajskiego - we Wrocławiu kokosów nie ma, Jacek T. jest z Rzeszowa, więc może być łatwiej. I wtedy:
1. Tajski
2. Scottie
3. Polski senior nie mam pojęcia jaki, bo chyba nie Gollob, ale tak to jest jak się nie ma wychowanków - na pewno nie Majki/Miesiąc/Sówka/Lampart.
4. Larsen/Griszka
5. Walas
6. Rempała
7. Czaja/Pieszczek/Woryna


           
Post 4 paź 2014, o 05:47
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Po wczorajszym memoriale nie widzę w składzie na e-ligę Scotta - chyba, że to było tylko odjechanie zawodów - zobaczymy w niedziele. Jednak uważam, że Nicholls najlepsze lata ma już za sobą i na e-ligę jest za słaby. Wygląda na to że Grisza jest zaklepany w Rzeszowie co mnie cieszy. Najgorsza sprawa to młodzieżowcy bez nich nie mamy co szukać w e-lidze.
Zupełnie nie rozumiem ludzi którzy widzą w składzie na przyszły sezon Okoniewskiego. Po kiego h....a nam ten zawodnik?
Po wczorajszym memoriale widziałbym u nas Miedzińskiego bo chodź z niego straszny oszołom to waleczny jak mało kto, nieustępliwy no i wczoraj szybki był, zresztą o ile dobrze pamiętam to na torze w Rzeszowie radził sobie nadzwyczaj dobrze.


           
Post 4 paź 2014, o 07:09
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
z wszystkich tutaj wyliczanek ja widziałbym 2 osoby:
Łaguta
Miedziński

a Pana Scotta nie chce tutaj widzieć. Pamiętam dobrze, jak :fucker: się na jego jazdę w elipie. Założę się, żę nic by się dalej nie zmieniło, a efektownie wyginać się to można na swojej babie :kielb_pala:

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 4 paź 2014, o 09:36
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
bifu napisał(a):
Patrz navi - http://www.espeedway.pl/news,spotkanie_ ... 42,12.html chyba robią nam na złość :mrgreen:
:D niby wszystko oki, ale jako "prawdziwy obywatel tego kraju" to pasuje się do czegoś..."przyczepić" - tak więc: "
Co dziesiąty bilet na jubileuszowy turniej zakupiony w kasie, premiowany jest darmowym zaproszeniem do LUKR-u o wartości 20zł. Organizator zawodów ma do rozdania aż 500 wejściówek!" kuźwa! toż to nawet na przysłowiowe waciki nie starczy, gdyby zrobili 20 wejściówek po 500zł to byłby to zdecydowanie lepszy pomysł :)
A Laguta? może być w Rzeszowie, Miedzin też :)

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 5 paź 2014, o 03:14
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2215

Zobacz profil 
czyżby realny był taki układ?
1.walasek
2.lampart
3.madsen
4.larsen
5.łaguta
6.pieszczek
7.rempała
co jak co ale kiedy marta nie będzie przeszkadzać to można tym dużo ujechać


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 717 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi