Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Skład Rzeszowa w sezonie 2015


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 17 wrz 2014, o 19:06
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Podobnie jak Cyło, który ani razu nie wystartował w I lidze, a wg propozycji ma jechać w elidze ;)

W drużynie jest miejsce na młodych i starych, ambitnych i doświadczonych, więc fajnie byłoby jakoś ten skład zrównoważyć. Nie ma natomiast w drużynie miejsca na wychowanków z Rzeszowa, bo na eligę się nie nadają, co już wielokrotnie udowodnili. Cytując klasyka, to nie będzie łatwo w okresie transferowym, bo do przebudowy jest cała drużyna (poza Larsenem i Rempałą, którzy ledwo co się na skład eligowy łapią), ale tak to wygląda.


           
Post 17 wrz 2014, o 19:20
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
1. Larsen
2. Kuciapa/Miesiąc
3. Nicholls
4. Walasek ?
5. Gollob
6. Rempała
7. Malczewski

Nie ma co sie spodziewac spektakularnego okresu transferowego ;)
Gollob bedzie do wziecia i za samo nazwisko, ktore robi jeszcze show to Marta go wezmie.
Walasek po straconym sezonie mozliwe ze bedzie chcial wyrownac straty, a gdzie jak gdzie ale tu mu chyba dobrze bylo :)
Juniorow na poziomie nie wydrzemy, wiec podejrzewam ze na kims pokroju Malczewskiego sie skonczy ;)

No chyba ze Slaczka dostanie wolna reke w wyborze, to cos w koncu ruszy w tej druzynie, ale szczerze watpie...

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 17 wrz 2014, o 19:50
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Junior
Junior

Dołączył: 11 lis 2007, o 20:37
Posty: 244

Zobacz profil 
:arrow: Ritchie , nie rozumie kontekstu z Cyło :roll: i nie widze zadnych propozycji związanych z nim.


           
Post 17 wrz 2014, o 19:55
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Co do Walaska to mam powazne zastrzezenia czy powinien wrocic do Rzeszowa. Napewno nie wolno powtorzyc akcji z Pedersenem. Mam nadzieje ze Janusz dostanie wolną reke i zbuduje ambitny sklad bez wielkich gwiazd. Podstawą bedzie aby ten sklad dobrze jechał na wlasnym torze.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 17 wrz 2014, o 19:57
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Właśnie Polan, istnieje iskierka nadziei, ze przy ewentualnym awansie Jasiek Ślączka weźmie transfery w swoje ręce. Postawił w tym sezonie na swoim i mam nadzieje ze zrobi tak samo w następnym :faja: A co składu na ewentualna extraligę, to w tym okienku transferowym bedzie az "czarno" od różnorakich rozwiazan :mrgreen: Tylko trzeba konkretnego negocjatora :bat: A co wizji skladu z Tomaszem, to jestem na tak, ale tylko w przypadku powrotu przelotowych rur :ugeek: Czuje ze jak wróca, to Tomasz bedzie jeszcze chodził jak zyleta :fuckyou:

_________________
Obrazek


           
Post 17 wrz 2014, o 21:05
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
alexs napisał(a):
:arrow: Ritchie , nie rozumie kontekstu z Cyło :roll: i nie widze zadnych propozycji związanych z nim.


Cyło znalazł się w jednym z proponowanych składów na poprzedniej stronie.... razem z Okoniem.

Po początkowym odrzuceniu nazwiska Golloba zaczynam się do niego przyzwyczajać, pod warunkiem, że nie będzie traktowany jako lider, a pieniądze będą leżeć na torze. No bo jeśli nie Gollob i Walas, to kto? Majki, Miesiąc, Miśkowiak, Świderski, albo Kościecha? No to może już rzeczywiście ten Gollob, skoro na Kasprzaka, Kołodzieja, Hampela, Janowskiego, czy Pawlickich szans nie ma najmniejszych? A że u nas i tak mało kto jeździ dłużej niż dwa lata, to sobie dojedzie do emerytury. Pamiętać jednak trzeba przy ustalaniu kwoty kontraktowej, że obecnie i statystycznie Gollob to poziom Jędrzejaka i Buczkowskiego, tyle, że starszy ;)

EDYTA: Widać, coś mu już obiecali:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46879 ... ykli-w-kat


           
Post 17 wrz 2014, o 22:02
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2008, o 20:15
Posty: 27

Zobacz profil 
Proponuję taki skład:

1.Grzegorz Walasek
2.Kenni Larsen
3.Fredrik Lindgren
4.Sebastian Ułamek
5.Thomas H. Jonasson
6.Krystian Pieszczek
7.Artur Czaja
Rez: Scott Nicholls, Maciej Kuciapa, Krystian Rempała


           
Post 17 wrz 2014, o 22:17
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 maja 2005, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 124

Zobacz profil 
Dobrze ze to tylko propozycja.....Ułamek? gość ledwo w 1 lidze jedzie...

_________________
...Sous L'Oeil De L'Ange...


           
Post 17 wrz 2014, o 22:23
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1185

Zobacz profil 
Hahahahahahha kto ? Ulamek ? Moze jeszcze majoneza dodajmy :D Ja bym wcale nie olewal Golloba, na 100% mozna mieć lepszego Polaka w tej cenie ale wpływ Golloba na szkółkę w każdym klubie jest wielki wiec warto choćby dlatego. Do niego Walasek, Doyle i MJJ lub Kildemand, na juniorke np. Gała i zatrzymać Rempale. Jesli byłby Gollob, byłby to tez dobry argument dla rozmów z Pieszczkiem, Woryna itd .

Zacznijmy jednak od wymiany nawierzchni przed zimą tak żeby szeroka niosła i moc robic tor pod siebie.

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 17 wrz 2014, o 22:50
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Większość wymienia Grubego do przyszłorocznego składu, a sam zainteresowany tylko potwierdza ( dziś w Kumli 14 + 1), że może nie być to zły pomysł.

Gruby i Chudy w jednej drużynie :hahaha:
A swoją drogą jak Gollob przechodził do Unibaxów to papa senior mówił, że gdzie tam synuś by się szwędał na podkarpacie na stare lata. To teraz jest starszy o dwa lata i będzie mu się chciało ?
Nie widzi mi się ten Pan, ale ja nie decyduję, więc mogę se tylko popisać takie teksty.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 18 wrz 2014, o 05:19
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Nie wiem czy pamiętacie ale Kret jeździł w E-lipie - wiec napisałem Cyło - bo nic mnie w tym klubie zaskoczy :wink:

_________________
ZKS


           
Post 18 wrz 2014, o 07:17
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3138

Zobacz profil 
Raz chyba nawet przed Crumpem przyjechał :fuckyou: :fuckyou:

Edit :

Niby ten Gollob ma już plakietkę przypiętą "Marta Półtorak - PGE Marma Rzeszów" i tak się zastanawiam czy może Pawła Miesiąca by nie podciągnął. Widać progres w ostatnich meczach, a taki doświadczony zawodnik jak Tomek coś podpowie, doradzi i może by coś z tego było. Wiadome, że Paweł to zawodnik nie pierwszej młodości, ale znalazł klub w Szwecji i jak sam przyznaje - dużo mu to dało. Przelotowe tłumiki wydaje mi się, że tylko mogą mu pomóc :P

_________________
Obrazek


           
Post 18 wrz 2014, o 21:36
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 689

Zobacz profil 
Trick napisał(a):
Ja bym wcale nie olewal Golloba, na 100% mozna mieć lepszego Polaka w tej cenie ale wpływ Golloba na szkółkę w każdym klubie jest wielki wiec warto choćby dlatego.


Jaką szkółkę? :roll: Ile treningów szkółki widziałeś w tym roku? Nie ma ich, bo nie ma kto za nie płacić. Marta Półtorak łoży pieniądze na szkolenie tylko w gazetach i serwisach internetowych. W praktyce szkółka nie istnieje.


           
Post 19 wrz 2014, o 09:25
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2262

Zobacz profil 
Przy awansie w tym sezonie oczywiscie...

1.Larsen
2.Miesiac-Kuciapa-Sowka
3.Kildemand-Jensen-Madsen-Woffinden
4.?
5.G.Laguta
6.Rempala
7.Pieszczek


           
Post 19 wrz 2014, o 14:00
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46838 ... -w-kolejce
Nie wiem czy P. Marta maczała w tym palce, bo jest opcja że "złośliwi" wpuszczają takie kaczki dziennikarskie ale...

życie lubi czasem kopa w dupe usadzić, mam coraz większe wrażenie że Grudziądz zepnie poślady i będzie kicha a nie EL.

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 19 wrz 2014, o 16:49
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
jeszcze jest baraż;] z beznadziejną Czewą!!!


           
Post 19 wrz 2014, o 21:36
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
larsen jako prowadzacy pare .... szybciej jako druga linia

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 19 wrz 2014, o 21:47
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Włodarzom PGE Marma wyścigi 20 i 21 dzisiejszego turnieju SEC przed okresem transferowym dedykuję ;)

Nie pozostawiając wiele pola do interpretacji, to:
- Larsen, przy sporej pracy ma szansę na bycie II linią w elidze i póki co, to tyle;
- Gollob to obecnie bardzo średnia krajowa i przy ustalaniu kontraktu warto spojrzeć na zawodników o zbliżonej pozycji w generalce SEC lub statystykach eligi i zadać sobie pytanie: ile zaoferowałabym Bogdanovsowi, Pavlicowi, Jonassonowi, albo Buczkowskiemu? Więc dlaczego Gollobowi chcę zapłacić 2x tyle?

Laguta, Emil, Kildemand, czy Nicki, to jednak inne planety.


           
Post 19 wrz 2014, o 22:23
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Larsen po perturbacjach obecnie jest w dolku, ale on moze skutecznie jechac w elidze. Nie widze powodow dla ktorych on nie moglby byc pierwsza linia w ekstraligowym zespole. Podobnie nie widze przeszkod aby Miesiac poradzil sobie szczebel wyzej. Pawel przy takim Dudusiu, czy Przedpelskim, to psychofizyczna bestia. Niestety kuluje syndrom rzeszowski na ktory sklada sie kilka czynników. Reasumując: ludzie tworza rzeczywistosc, a nie statystyki.

Powodem dla ktorego Marta Półtorak chce przeplacic za Golloba jest oczywisty. Szum medialny oraz prestiz dla niej samej, firmy MPF i "jej dziecka", czyli rzeszowskiej druzyny zuzlowej.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 19 wrz 2014, o 22:44
 Re: Skład Rzeszowa w sezonie 2015
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1185

Zobacz profil 
W którymś z wywiadów Larsen mówil ze zmienił tunera, na poczatku sezonu mial rakiety a z czasem bylo coraz gorzej. Pytanie czy to kwestia tunera ? Inna sprawa, ze dawno nie mieliśmy tak rokujacego zawodnika jak Kenni wiec ja bym na niego stawial ! Co do Golloba to dalej twierdze ze nawet jesli nasza szkolka ledwo zipie to warto mieć Golloba w drużynie. Ogólnie w tym roku mozna ułożyć sklad na miliard sposobów, ale chciałbym żeby Gollob i Walasek byli tymi liderami i prowadzącymi drużynę a Doyle, Larsen i Kildemand lub MJJ naplywem młodości. Dodając do tego jednego dobrego juniora i Rempale mamy sklad jakiego nigdy nie mieliśmy. To znaczy, sklad bez ani jednego wychowanka hehehe

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 717 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 144 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi