Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Piotrek Winiarz - Stal Rzeszów :)


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 27 kwi 2006, o 22:14
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 cze 2003, o 19:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 68

Zobacz profil 
Właśnie Ja też to widziałam!! I wróciły stare dobre czasy, gdy Siwy tak śmigał na torze. Walczył do ostatnich metrów.


           
Post 27 kwi 2006, o 22:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lis 2005, o 21:02
Posty: 1360

Zobacz profil 
Najbardziej mnie denerwuje jak jacys sezonowcy sie smieja z Siwego mam wtedy ochote podejsc do goscia i mu pozadnie przylac !! Nawet nie wiedza jaka tragedie ma za soba :( :(


           
Post 27 kwi 2006, o 22:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
fen89 napisał(a):
Najbardziej mnie denerwuje jak jacys sezonowcy sie smieja z Siwego mam wtedy ochote podejsc do goscia i mu pozadnie przylac !! Nawet nie wiedza jaka tragedie ma za soba :( :(


Ja tak samo ;/ jak byl u mnie w szkole [ZST] podczas wypowiadania się chyba na temat swojego wypadku... pare osob kolo mnie zaczelo sie smiac ;/ mialem ochote podejsc nie mowiac im nic tylko przylozyc w "morde" ;/

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 28 kwi 2006, o 09:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
coz mozna zrobic osobom ktore piotrka w zyciu na oczy nie widzialy i nie wiedza co przeszedl...martwi natomiast to ze ci co wiedza co przeszedl maja zupelnie lekkie podejscie do tego...

a teraz cos z cyklu wspomnienia...ostatni wypadek harrisa na naszym torze przypomniel mi o tym jak siwy wyjezdzal z parkingu...ten skok przy wyjezdzie na tor to bylo cos odzwierciedlal wszystki emocje i naladowanie przedbiegowe...to byly czasy

Pozdrowienia dla Piotrka, Pani Sandry i całej rodziny

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 28 kwi 2006, o 10:29
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
tuddrussel napisał(a):
a teraz cos z cyklu wspomnienia...ostatni wypadek harrisa na naszym torze przypomniel mi o tym jak siwy wyjezdzal z parkingu...ten skok przy wyjezdzie na tor to bylo cos odzwierciedlal wszystki emocje i naladowanie przedbiegowe...to byly czasy


Az mnie ciarki przeszly, lubie takie wspomnienia ;). Rzeczywiscie ten dynamiczny wyjazd z parku maszyn to bylo cos. Z zamknietymi oczami poznalbym, ze to Siwy wyjezdza ;).


           
Post 28 kwi 2006, o 10:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Z całym szacunkiem dla Siwego, ale aż z takim impetem i charyzmą jak Harris to nie wyjeżdżał.

:lol: :lol: :lol:

Ach, ta brytyjska fantazja! :twisted:

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 1 maja 2006, o 23:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 wrz 2005, o 15:26
Skąd: Rzeszów :))))
Posty: 643

Zobacz profil 
Ciekawe czy Siwy sie zastanawial nad trenerka
Jezdzic juz raczej nie bedzie wiec moze trenerem by zostal
Dalej by byl przy ukochanym zuzlu


           
Post 1 maja 2006, o 23:29
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Hehe, kto Siwego zna i z nim rozmawia to wie, ze na zadna trenerke itp. sie nie zgodzi - on chce tylko jezdzic :)
MaK napisał(a):
Az mnie ciarki przeszly, lubie takie wspomnienia ;). Rzeczywiscie ten dynamiczny wyjazd z parku maszyn to bylo cos. Z zamknietymi oczami poznalbym, ze to Siwy wyjezdza ;).

Swego czasu probowal tego typu "wyskoki" Maciej Pietraszek, ale jak spadal na tor swoim rozklekotanym motocyklem to zazwyczaj wywolywal smiech ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 lip 2006, o 12:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
A komu dzisiaj stuknęła trzydziestka :?: :!: :) Siwy, wszystkiego najlepszego :!: :piwo:


           
Post 2 lip 2006, o 13:38
 
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 cze 2006, o 11:57
Posty: 64

Zobacz profil 
No właśnie wszystkiego najlepszego siwy ! :!: ! :D :wow:


           
Post 2 lip 2006, o 15:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
Z okazji "entych" ;) urodzin duzo zdrówka i szczescia dla naszego wiecznego kapitana :) Trzymaj sie Piotrek!


           
Post 2 lip 2006, o 16:01
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 kwi 2006, o 09:59
Posty: 351

Zobacz profil 
Piotruś wszystkiego najlepszego duzo zdrowia!!Dużo szczęścia z wyników Stali!!a najbardziej życze Ci powrotu na tor!!

Napewno najlepszym prezentem dla Piotrka będzie zwycięstwo w derbach za 3 pkt więc chłopcy postarajcie sie !!Zróbcie to dla Niego!!


           
Post 6 paź 2006, o 17:49
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Az wstyd, ze przez tyle czasu byla cisza w TAKIM temacie...

http://sport.wp.pl/kat,1781,wid,8539423 ... caid=12740

PIOTREK WINIARZ PIOTREK! :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 6 paź 2006, o 20:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Renta nie wystarcza na rehabilitację... Piotrek będziesz miał nowe motory i jeszcze będziesz śmiagał po torze!!!! Kurde nigdy nie zapomne Jego słów po meczu z Piłą gdy walczył z HANSEM Nielsenem w ostatnim biegu i po meczu powiedział: ,, mogłem go do płotu ale wiedziałem że i tak wygramy to odpóściłem" - mogłem to troszke zmienić (ach ta pamięć) ale jak to usłyszałem myślałem, że padne... wielki Nielsen a nasz Siwy by Go z ,,płotem" zrównał :P Tęskno troszke za Jego walką na torze.... :cry:
Siwy jesteśmy z Tobą!!!!!

Ps K2 albo inny znawca pamięta to ktoś te słowa Siwego i jaki to był mecz wynik i takie tam :p


           
Post 6 paź 2006, o 20:45
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 27 cze 2004, o 23:31
Skąd: rz-ów
Posty: 67

Zobacz profil 
ja pamietam cos w stylu "Mogłem go do płotu, ale to by było po chamsku" :D ale nie kojarze czy to po tym meczu


           
Post 6 paź 2006, o 21:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Martines napisał(a):
Kurde nigdy nie zapomne Jego słów po meczu z Piłą gdy walczył z HANSEM Nielsenem w ostatnim biegu i po meczu powiedział: ,, mogłem go do płotu ale wiedziałem że i tak wygramy to odpóściłem" - mogłem to troszke zmienić (ach ta pamięć)

Troche to inaczej szło :wink: Owy bieg wygrał śp.Toni Kasper[*] A Piotrek jechał z pozycji rezerwowego, pamiętam słowa Marka Cieślaka:" Rezerwowy nie jest gumą". Mecz był ''cudem ''na Hetmańskiej

Cytuj:
Pomagali koledzy Piotra: Rafał Trojanowski i Rafał Wilk. Jeździli w jednym klubie. Rafał Wilk mobilizował Piotrka do ćwiczeń: "Jeszcze trochę, wytrzymaj, a obiecuję, że zaczekam na ciebie i pojedziemy razem w mistrzostwach par na żużlu" - wspomina Sandra.

Dziś Piotrek wspiera duchowo Rafała (po meczu z Rowem Piotrek trzymał wraz z Rafałem) Wilu wracaj do zdrowia!!!

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 6 paź 2006, o 22:06
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
pewnie chodzi o mecz Stal - Polonia w 1998 roku.


apropo artykulu. autorem nie jest osoba ktrej tematyka zuzlowa nie jest obca. młodziezwoy indywidualny mistrz Polski na zuzlu. wiele sukcesow za granica.

powspominac jest naprawde sporo rzeczy, jesli admini strony zgodza sie mam pewne pomysly.

Admin: Napisz :)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 6 paź 2006, o 22:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Oj wspominać jest co niewątpiwie ;) Pamiętne 7 biegi juniorskie w których Siwy z Trojanem byli nie dd ugryzienia, przynajmniej u siebie ;)
Greg to jak masz jakieś pomysły to mów o co chodzi a nie bądź taki tajemniczy :P
Szczerze po tym tragicznym upadku Siwego chwile przestałem chodzić na żużel, może nie tyle przez to że zobaczyłem jaki to niebezpieczny sport ale, Rzeszowski żużel stracił dużo na atrakcyjności.... Siwy był okropnie waleczny, wielu głośno mówiło że boją się pod Niego podjeżdżać i stwarzało to ogromne widowisko, za którym się tęskni... Mamy teraz Nickiego też ogormnego ,,walczaka'', ale mieliśmy swojego Rzeszowskiego o którym zawsze będziemy pamiętać!!!!
PIOTREK WINIARZ PIOTREK!!!!!!!!!!!!!!!


           
Post 6 paź 2006, o 22:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Pamiętam, kiedy po jakimś upadku na drugim łuku, kiedy wszyscy inni leżeli, Piotrek od razu wstał i pobiegł nieco kuśtykając do parku maszyn. Widok był niesamowity i zachował się w mojej pamięci, jako jeden z nielicznych obrazków z żużla z lat wczesniejszych. :)
Piotrek jest (:!:) niesamowicie twardym zawodnikiem, a ciągła i coraz bardziej udana walka o powrót do zdrowia jest tego najlepszym dowodem. :)


           
Post 6 paź 2006, o 23:03
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Każdemu marzy sie powrót Siwego na tor, czy to będzie realne czas pokaże, ale wierzyć trzeba bo wiara czyni cuda :!:

W jednym z wielu moich albumów ze zdjęciami znajduje sie wspólna fotka Piotrka razem z moim synkiem siedzącym na jego motorze, zdjęcie ma dla mnie szczegulną wartośc bo zostało wykonane na kilka dni przed tragicznymi zawodami w Debreczynie kiedy Piotrek trenował na naszym torze przygotowując sie własnie do startu na Wegrzech i mimo że zdjęcie jest trochę nieostre (osoba robiąca je, miała niewielkie pojęcie o robieniu zdjęć) patrząc na tą fotografie, czekam z nadzieją że kiedyś bedzie Mi dane zrobić podobną fotografię :!:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi