Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

23.09 Jasol Rzeszow - Unia Tarnow - mecz dla Siwego !


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 wrz 2003, o 21:49
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
WilmeN napisał(a):
Jakoś mnie to nie dziwi, że Unia wycofuje sie z tego terminu. Przecież trzy dni później mają arcy ważny mecz w Rybniku, który najprawdopodobniej decydował będzie o awansie do ekstraligi. Co prawda miał to być sparing ale jak pokazuje ten sezon o upadek bądź co gorsza kontuzję nie trudno więc nie dziwi mnie to, że Tarnów sie wycofuje z tego terminu. Myślę, że ten tydzień nam różnicy nie robi a dla jaskólek może być decydujący.
A może by znów skorzystać z uprzejmości prezesa WTS-u :piwo: i sprobowac zorganizować dodatkowo sparing z Wrocławiem. Myślę, że Hampel, Drabik, Jędrzejak (znając umiejętności menedżerskie :młotek: Pana Andrzeja moze udalo by sie sciagnac chociażby Hancocka) mogliby przyciągnąć "troszkę" :wink: ludzi na stadion.


Wilmen to nie jest taki zly pomysl. Wiesz....rzeczywiscie moglbys sie postarac o taki mecz. :wink: :D hehe


           
Post 13 wrz 2003, o 11:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Są jakieś informacje na temat tego maczu z Unią :!: :?:

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 15 wrz 2003, o 19:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2003, o 19:23
Skąd: Brodłej
Posty: 8

Zobacz profil 
wielka szkoda,że nie dojdzie do pojedynku z Unią.To byłby dla nas naprawde duży zaszczyt sparować z tak dobrą ,zapewne niedługo ekstraligową druzyną

_________________
Mówią na mnie kochaś,zawsze sam na sam
Jednak tak naprawde inne imie mam
Robie to co lubie,i nie będę kryć
Tam gdzie nie ma kobiet,nie ma po co żyć


           
Post 15 wrz 2003, o 19:44
 


_Kochas_ napisał(a):
wielka szkoda,że nie dojdzie do pojedynku z Unią.To byłby dla nas naprawde duży zaszczyt sparować z tak dobrą ,zapewne niedługo ekstraligową druzyną


ja mysle , ze to dla Unii bylby zaszczyt spotkac sie z taka druzyna jak nasza :wink: bez przesady az taka znakomita druzyna nie sa, ej ty z Tarnowa pochodzisz? :wink:


           
Post 15 wrz 2003, o 20:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
i szyderka gosc gada jak z tarnowa !!! heh "UNIA PANY" !!!

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 15 wrz 2003, o 20:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
_Kochas_ napisał(a):
wielka szkoda,że nie dojdzie do pojedynku z Unią.To byłby dla nas naprawde duży zaszczyt sparować z tak dobrą ,zapewne niedługo ekstraligową druzyną
Zaszczyt?? Co Ci odwala?? A niech beda w e-lidze ale musza miec swiadomosc tego ze nikt im dobrze nie życzy:P:P:P:P:P Chociaz z calego serca bede kibicował Rybnikowi i w pozniejszym czasie za Piłą lub Gdańskiem!! Wolę aby to byla Polonia Piła poniewaz z tego co slyszalem to Wybrzeże nie ma na czym jezdzic.
Teraz nie mozna mowic kto bedzie dla nas trudnym badz latwym przeciwnikiem poniewaz nie wiadomo jak beda przedstawialy sie sklady druzyn i nie wiadomo jak bedzie ze sponsorami i moze byc tak iż GKM wejdzie i on bedzie najlepszy chociaz calym sercem jestem za naszymi. BÓJCIE SIĘ HAMY DO EKSTRALIGI WRACAMY:P:P:P:P:P :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 15 wrz 2003, o 20:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
haj nie rozumiesz ze on jest buczok , dlatego tak mowi

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 16 wrz 2003, o 08:01
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
23 września we wtorek odbędzie się zapowiadany już wcześniej towarzyski mecz pomiędzy Jasolem Rzeszów a Unią Tarnów. Mimo wcześniejszych zapowiedzi, goście przyjadą do Rzeszowa bez obcokrajowców. Trudno powiedzieć, czy pojawi się też Bohumil Brhel. Jak poinformował kierownik Jasolu, Ryszard Romaniak, tego dnia nie są ważne żadne karnety zakupione przed sezonem, zablokowany jest również wjazd na stadion samochodem osób, które nie są pracownikami klubu. Bilety są w cenach 12 złoych normalny, 5 złotych ulgowy. Program kosztuje 2 złote. Początek o godzinie 16.


A jednak mecz sie odbedzie... :wink:


           
Post 16 wrz 2003, o 08:37
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Ciesze sie ze mecz sie odbedzie...chcociazby z tego wzgledu ze zobaczymy jeszcze w tym sezonie zuzel w Rzeszowie ..

Mecz bez obcokrajowców ...Liczeze Stal wygra ...bo przegrac z Unia na własnym torze to nie brzmi zbyt dumnie ...:P

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 17 wrz 2003, o 23:23
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Oprócz tego, że cieszę się że mecz się odbędzie, to cieszę się również z terminu. Mówiło się o 25, a wtedy mam wycieczkę klasową i by mnie nie było. A 23 na pewno będe, mimo że kończe lekcje o 16:30 :) :) :)

P.S. Pasuje chyba zmienić date w temacie

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 18 wrz 2003, o 14:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
jednak to byla tylko sciema. kumpel dzis w szkole mowil mi ze mecz Jasol - Unia odbedzie sie przy sztucznym swietle. szkoda bo juz sie cieszylem :(

P.S. namawiam ludzi ile wlaezie zeby szli na ten mecz albo jak nie moga to przynajmniej na gale :lol:

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 23 wrz 2003, o 20:23
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Sparing był nawet ciekawy.
Dlaczego wlasciwie Karol Baran i Rafał Wilk zrezygnowali ze startów w biegach nominowanych nawet nie dając szansy na jazdę młodzieżowcom w zastępstwie?


           
Post 23 wrz 2003, o 20:49
 


Jak dla mnie zawody dosyć nudne, ale to sie nie liczy, bowiem ważniejszy jeste CEL! A mianowicie pieniądze na SIWEGO!


           
Post 23 wrz 2003, o 20:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Moim zdniem ten mecz to kompetny nie wypal jak zapowiadono na poczatku ! to sie powinno odbys w iedziele a jak nie to cos koklo 17:00 wtdy by wiecej ludzi przyszlo. Ten mecz pokazal ze golonka powinien szukac sobie nowego klubu. widac ze wilk jest od niego lepszy.widac ze unia jest mozna. bez burzy i wardzaly oraz bez stranieri (tak jak my)przegrala minimalnie. ale za to Trojan nie startowal 3 razy i Wilk raz . To tyle !
pozdrowionka !!!

P.S. tem mecz sedziowal gosc z ..... tarnowa heh

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 24 wrz 2003, o 12:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Jak dla mnie zawody dosyć nudne, ale to sie nie liczy, bowiem ważniejszy jeste CEL! A mianowicie pieniądze na SIWEGO!


Cel? Że niby to szczytne? Że nikt z tego nie miał grosza. To czemu te zawody miały znamiona zwyczajnej komercyjnej imprezy:
1. Powystawiane były reklamy.
2. Spiker przez cały mecz chwalił Faraona i RJ. Nasłuchaliśmy się tego przez cały sezon. Wczoraj można było odpuścić.

Z innej beczki. Czy Trojan nie był w stanie poświęcić swojemu koledze więcej niż 2 wyścigi? A to, co zrobili Wilk i Baran w nominowanych pięknie podsumowało całą tę szczytną ideę... Dla mnie żenada. Czemu znowu się czepiam? ;)

Ps. Z Szyszki będą ludzie :)


           
Post 24 wrz 2003, o 12:45
 


Trojan startował z wysokš goršczkš i po dwóch wyœcigach po prostu już nie miał siły, a Wilkowi i Baranowi posypał się sprzęt. Najbardziej nawalili kibice, których przyszło ledwie tysišc i Brhel, który zdaje się deifnitywnie zamknšł sobie drogę do podpisania kontraktu na przyszły sezon - bez względu na to, kto będzie trenerem.


           
Post 24 wrz 2003, o 13:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Trojan startował z wysokš goršczkš i po dwóch wyœcigach po prostu już nie miał siły

Nieobecny, usprawiedliwony.

Cytuj:
, a Wilkowi i Baranowi posypał się sprzęt.

Nieusprawiedliwieni! Ciekawe, czy to samo powiedzieliby na lidze! Nie wierze też, że w swoim parku maszyn mają po jednym sprawnym motocyklu. Nie mieli nawet żadnych defektów na torze. IMO olali to
:(

Cytuj:
Najbardziej nawalili kibice, których przyszło ledwie tysišc

Bo tak w środku tygodnia... A jeden dziadek koło mnie mówił, że w Super Nowościach, to nawet godziny rozpoczęcia nie podano :(

Cytuj:
i Brhel, który zdaje się deifnitywnie zamknšł sobie drogę do podpisania kontraktu na przyszły sezon - bez względu na to, kto będzie trenerem.


To były takie plany? Ale z jakims Czechem moglibyśmy podpisać. W końcu i tak wchodzimy do Unii, więc nie powinien blokować miejsca zagranicznemu, którego mają załatwić działacze w miejsce Boba.


           
Post 24 wrz 2003, o 13:50
 


Cytuj:
Nieusprawiedliwieni! Ciekawe, czy to samo powiedzieliby na lidze! Nie wierze też, że w swoim parku maszyn mają po jednym sprawnym motocyklu. Nie mieli nawet żadnych defektów na torze. IMO olali to


A skąd Ty możesz wiedzieć, co im się przydarzyło? Co możesz widzieć z trybun? Wilkowi szwankował łańcuch, Baranowi silnik (albo odwrotnie).

Natomiast zawodnicy oszczędzają sprzęt już na kolejny sezon. Przynajmniej, aby mieć rezerwowy. Jeśli byś prześledził mecz w Gnieźnie, zauważyłbyś, że Karol miał tam defekt, a ponieważ coś mu się w 10 wyścigu tego meczu też zepsuło, nie chciał ryzykować poważnymi awariami.


           
Post 24 wrz 2003, o 13:53
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Przeglad Zuzlowy napisal:

Prawdopodobnie w październiku dojdzie do skutku towarzyski mecz pomiędzy Jasolem Rzeszów a drużyną z Debreczyna. Taką informację podał mi dziś rano Bronisław Winiarz, ojciec Piotra. Z propozycją wyszli działacze z Debreczyna, którzy byli obecni w Rzeszowie wczoraj podczas meczu z Unią Tarnów. Na razie mają potwierdzony udział czterech zawodników, w tym byłego obcokrajowca rzeszowskiej drużyny Sandora Tihanyiego, a także znanego z Opola Norberta Magosi.
Na razie nie jest jeszcze znany termin tego pojedynku. Ponadto Węgrzy muszą znaleźć jeszcze trzech chętnych zawodników.

Zoltan Adorjan!!!!! Skonczyl co prawda kariere, ale na DPS się pojawil. Alez bym chcial go tu zobaczyc!!!!!!!


           
Post 24 wrz 2003, o 14:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
A skąd Ty możesz wiedzieć, co im się przydarzyło? Co możesz widzieć z trybun? Wilkowi szwankował łańcuch, Baranowi silnik (albo odwrotnie).


A co mnie to obchodzi. Po to płacę za bilet, by siedzieć na trybunach. Powtarzam, po jednym motocyklu mają?

Cytuj:
Natomiast zawodnicy oszczędzają sprzęt już na kolejny sezon. Przynajmniej, aby mieć rezerwowy. Jeśli byś prześledził mecz w Gnieźnie, zauważyłbyś, że Karol miał tam defekt, a ponieważ coś mu się w 10 wyścigu tego meczu też zepsuło, nie chciał ryzykować poważnymi awariami.


To ja może zacytuję Tomasza Golloba po ostatnim meczu ligowym: "Nastawiliśmy się na godne zaprezentowanie się i chcieliśmy pokazać chociaż odrobinę walki i zaangażowania, bo końcu jeździmy dla kibiców, a nie dla siebie."

No proszę, skoro Gollob jest burakiem (Ty wiesz, o co chodzi), to kim są nasze asy? Przecież wczoraj jeździli dla kolegi z drużyny, nie dla siebie.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: speedway54 i 55 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi