Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

23.09 Jasol Rzeszow - Unia Tarnow - mecz dla Siwego !


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 7 wrz 2003, o 18:16
 23.09 Jasol Rzeszow - Unia Tarnow - mecz dla Siwego !
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Juz 18 wrzesnia o godzienie 16:00 na torze przy ulicy Hetmanskiej dojdzie do towarzyskiego meczu ponmiedzy miejscowym Jasolem a Unia Tarnow. Obydwa teamy maja wystapic w swoich najmocniejszcyh skladalch z obcokrajowcami. Caly dochod z tej imprezy zostanie przekazany na leczenie Piotrka Winiarza.

Cel jest szczytny, a i widowisko napewno bedzie wspaniale :wink: W koncu mamy dodatkowe derby. :mrgreen:

Szkoda tylko, ze nie obedzie sie to spotkanie przy jupiterach.


Ostatnio edytowano 17 wrz 2003, o 23:24 przez kezman, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 7 wrz 2003, o 18:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Mam nadzieje że będą te najmocniejsze składy w obu drużynach i że pojadą wszyscy zawodnicy na poważnie a nie tylko po to aby objechac ten mecz. Fajnie jakby były zaciete biegi i ciekawy meczyk a nie tylko wyjscie z pod taśmy i tyle emocji.
Jezeli mecz bedzie o 16 w czwartek od razu po szkole bede miusial zapieprzac :) :lol:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 7 wrz 2003, o 20:33
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Zastanwiam się czy bob przyjedzie ?? A jeżeli przyjedzie to na czym bedzie jechał, bo jeżeli ma szmacić wyścigi to lepiej zobaczyć Adoriana :D albo Stal w krajowym składzie, ja i tak napewno przyjde!!

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 7 wrz 2003, o 21:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
A ja bym chetnie widzial w skladzie Niklasa Aspgrena, bo to chyba jest mecz w ktorym jezeli bob by nie skorzystal z zaproszenia to on moglby jechac :)


           
Post 7 wrz 2003, o 21:20
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Nie wiem dlaczego, ale ja jestem pewien, ze Bob przyjedzie...i to na dodatek za free. Jakby na to nie patrzec zna sie z Siwym juz kilka dobrych lat, razem odnosili sukcesy, razem polykali gorycz porazki. Jak dobrze wiemy Brhel w tym sezonie jechal jak jechal, mialem o to do niego ogromne pretensje, ale jak przyjdzie przyjme go cieplo bo zrobil dla nas duzo i za to trzeba mu podziekowac, tym bardziej ze jest to prawdopodobnie jego ostatni sezon w naszej druzynie.

P.S A jesli juz przyjedzie to napewno zdobedzie duzo punktow :wink: Trzeba sie przeciez pokazac z dobrej strony na koniec sezonu :mrgreen:


           
Post 7 wrz 2003, o 21:26
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
maniek napisał(a):
Zastanwiam się czy bob przyjedzie ?? A jeżeli przyjedzie to na czym bedzie jechał, bo jeżeli ma szmacić wyścigi to lepiej zobaczyć Adoriana :D albo Stal w krajowym składzie, ja i tak napewno przyjde!!


Nie wiem jak ty ale ja bardzooo bym jeszcze chciał Boba zobaczyc u Nas w składzie.Zrobił On dla nas bardzooo duzo przez te wszystkie sezony i pasowałoby sie z nim jakos normalnie rozstac :wink: ..

Licze ze Bob przyjedzie ..chocby dla kolegi z druzyny ..

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 7 wrz 2003, o 21:55
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
rzeczywiscie byloby milym gestem gdyby bob pojawil sie na tym meczu .mysle ze przyjedzie na pewno i bdzie chcial pokazac sie z jak najlepszej strony zeby wszystkim udowodnic ze jeszcze nie jest tak zwanym chlopcem do bicia i nie jedno jeszcze potrafi ;-)

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 8 wrz 2003, o 08:51
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2003, o 14:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 32

Zobacz profil 
Ja też myślę,że Bob pojawi się na tym turnieju dla Piotrka.Tyle lat spędzonych razem z naszymi chłopakami-min. z Piotrkiem Winiarzem-coś czuję,że Bob przyjedzie nie tylko dla kapitana drużyny,ale także dla Nas kibiców.Zróbmy Mu gorące pożegnanie,bo jak wszyscy wiemy,najprawdopodobniej to już ostatni sezon Bogusia w naszej drużynie(nad czym bardzo ubolewam,bo nie możemy oceniać Go po tych ostatnio dość częstych spóźnieniach na start,czy jakimiś innymi wpadkami),ale powinniśmy pamiętać,że bardzo dużo też zrobił dla Nas!!!!Ja osobiście chciałabym Go zapytać,czy jest jeszcze jakaś szansa,aby został u Nas na przyszły sezon-choć wiem,że wielu kibiców nie chciałoby widzieć Boba w przyszłym roku w Rz-wie.Bardzo Go polubiłam i chciałabym widzieć Go jeszcze przez jeden sezon w naszej drużynie-nie zwracam uwagi na wypowiedź pana Kużniara,że"Albo Bob wróci do drużyny,albo On odejdzie"-miłej pracy w innym klubie życzę panie Kuźniar.Pozdrawiam-kto zgadza się z moją opinią na temat Boba i Kuźniara??

_________________
Mysia


           
Post 8 wrz 2003, o 09:30
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Sylwia napisał(a):
Pozdrawiam-kto zgadza się z moją opinią na temat Boba i Kuźniara??


Ja w 100%. Chciałbym jeszcze Boba zobaczyć w przyszłym sezonie z żurawiem na plastronie, ale już nie jako pierwszego obcokrajowca, bo nie sądze, żeby Bob w każdym meczu był w stanie przywieźć 10 pkt. Na drugiego nadaje się idealnie.
A mecz zapowiada się super... Mam nadzieję, że po raz kolejny pokonamy Unie na swoim torze...

A Kuźniar niech sp...ada


           
Post 8 wrz 2003, o 10:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
ponczek napisał(a):
Ja w 100%. Chciałbym jeszcze Boba zobaczyć w przyszłym sezonie z żurawiem na plastronie, ale już nie jako pierwszego obcokrajowca, bo nie sądze, żeby Bob w każdym meczu był w stanie przywieźć 10 pkt. Na drugiego nadaje się idealnie.


Z tego, co czytałem w projekcie zmian na przyszły sezon. W przyszłym roku ma być 1 obcokrajowiec.
Cóż Bohumil jechał tak, jaki ma cały sezon, czyli w kratkę. Facet ma już swoje lata i kiedyś ta obniżka musiała nastąpic. Nawet jakby był młody, wahania też się zdarzają. Takie sytuacje jak wyluczenia za 2 minuty trudno usprawiedliwić, ale nie był to powód, by szowinista Kuźniar robił z niego kozła ofiarnego sezonu A.D. 2003. Wartałoby się z nim po ludzku pożegnać. A Kuźniarek niech się stara o Nickiego Pedersena :D. Koleś obraca się chyba w jakimś innym świecie, jeśli myśli, że o Pedersena nie będzie starał się np. Atlas.


Cytuj:
A mecz zapowiada się super... Mam nadzieję, że po raz kolejny pokonamy Unie na swoim torze...


Cel tego spotkania jest inny!
Wkurza mnie to. Temat tego wątku jest normalnie taki, jakby to były faktycznie derby. IMO wątek powinien się nazywać 18:09:03 - mecz dla Piotrka!
Jakby Stal wygrała ten mecz i ludzie zaczęli by się tym jurgać, jak to zawsze po derbach bywa, i na odwrót, gdyby Unia się jurgała, byłby to szczyt buractwa.

Cytuj:
A Kuźniar niech sp...ada


Tu się zgadzam :). Tylko, że za Kuźniarem stoi Faraon...


           
Post 8 wrz 2003, o 10:31
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Koleś obraca się chyba w jakimś innym świecie, jeśli myśli, że o Pedersena nie będzie starał się np. Atlas.


Oczywiscie, ze np. Atlas moze sie o niego starac...tylko, ze Nickiego nie interesuje Ekstraliga.

Cytuj:
Tu sie zgadzam :) . Tylko, że za Kuźniarem stoi Faraon...


Tylko nie wiadomo jak dlugo bedzie stal...bowiem kazdy chyba dobrze wie, ze Faraon nadal ineteresuje sie sponsorowaniem zuzla tylko nie wiadomo czy tego rzeszowskiego...

Cytuj:
Wkurza mnie to. Temat tego wątku jest normalnie taki, jakby to były faktycznie derby


18.09 Jasol Rzeszow - Unia Tarnow - mecz dla Siwego !

Uspokoiles sie ? :)


           
Post 8 wrz 2003, o 10:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Cytuj:
Koleś obraca się chyba w jakimś innym świecie, jeśli myśli, że o Pedersena nie będzie starał się np. Atlas.


Oczywiscie, ze np. Atlas moze sie o niego starac...tylko, ze Nickiego nie interesuje Ekstraliga.


Jak zdobędzie medal IMŚ może mu się odmienić. Za to Nickiego na pewno bedą interesować pieniądze, duże pieniądze, których w przyszłym roku w I lidze raczej nie uświadczymy.

Cytuj:
Tylko nie wiadomo jak dlugo bedzie stal...bowiem kazdy chyba dobrze wie, ze Faraon nadal ineteresuje sie sponsorowaniem zuzla tylko nie wiadomo czy tego rzeszowskiego...


Sieć tych sklepów i wypożyczalni działa na Podkarpaciu, więc za dużego wyboru firma nie ma :).

Cytuj:
18.09 Jasol Rzeszow - Unia Tarnow - mecz dla Siwego !

Uspokoiles sie ? :)


Owszem. :)


           
Post 8 wrz 2003, o 13:01
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
ponczek napisał(a):
Ja w 100%. Chciałbym jeszcze Boba zobaczyć w przyszłym sezonie z żurawiem na plastronie, ale już nie jako pierwszego obcokrajowca, bo nie sądze, żeby Bob w każdym meczu był w stanie przywieźć 10 pkt. Na drugiego nadaje się idealnie.


Z tego, co czytałem w projekcie zmian na przyszły sezon. W przyszłym roku ma być 1 obcokrajowiec.


Faktycznie, zapomniałem :cry:

Kenny napisał(a):
ponczek napisał(a):
A mecz zapowiada się super... Mam nadzieję, że po raz kolejny pokonamy Unie na swoim torze...


Cel tego spotkania jest inny!
Wkurza mnie to. Temat tego wątku jest normalnie taki, jakby to były faktycznie derby. IMO wątek powinien się nazywać 18:09:03 - mecz dla Piotrka!
Jakby Stal wygrała ten mecz i ludzie zaczęli by się tym jurgać, jak to zawsze po derbach bywa, i na odwrót, gdyby Unia się jurgała, byłby to szczyt buractwa.


Spoko, wiadomo, że najwazniejszy nie jest wynik, ale miło będzie wygrać, no nie...


           
Post 8 wrz 2003, o 15:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Cytuj:
Sieć tych sklepów i wypożyczalni działa na Podkarpaciu, więc za dużego wyboru firma nie ma :)


Będą sponsorować Krosno :wink:


           
Post 8 wrz 2003, o 20:09
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Mam naszieje ze wiele osob pojawi sie w tym meczu w mlynie FC... Jest to rowniez dla nas kibicow wazny mecz !!! ZAPRASZAMY na jutrzejsze spotkanie odbedzie sie ono o godzinie 18 na pierwszym uku... Przyjdz a nie pozalujesz !!!

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 8 wrz 2003, o 20:22
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
eh na temat Nickiego nie ma co dyskutować bo nagle mówie ze tylko 1 liga bo latwiej o punkty ale moze mu sie odmieni?!?! i wtedy naprewno by nie przyszedl do Rzeszowa!!!
a co do tego ze Stal by nie miała kasy na niego hmm miala byc jakby byl dobry sponsor:) wkoncu Rybnik jakos $$ znalazl!! eh coz mnie nie bedzie cieszyc jak wygrana w urodziny nad buczokami i lepszy stan zdrowia Piotrka!!!!!!!!! beben oczywiscie biore?!?! POzdrowionka!!!!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 8 wrz 2003, o 20:32
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Jak byslimy w Tarnowie, aby odebrac pamiatki na aukcje...Driver mowil, ze trwa wlasnie budowa sieci sklepow Faraon w ich miescie...mam nadziej, ze zartowal... :wink:


           
Post 10 wrz 2003, o 11:09
 Mecz przełożony :(
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Za Gazetą Wyborczą:

"Nie dojdzie do skutku zaplaowany na czwartek, 18 września mecz żużlowy pomiędzy Jasolem Rzeszów i Unią Tarnów, z którego dochód byłby przeznaczony na leczenie i rehabilitację Piotra Winiarza. - Nam zależy, by ten mecz odbył się w blasku jupiterów, gdyż trzy dni później przy sztucznym świetle rozegramy decydujący o awansie do ekstraklasy mecz w Rybniku. Byłaby to dla nas znakomita forma treningu, a jeśli w Rzeszowie nie uda się pojechać przy światłach, to poszukamy innego toru do potrenowania. A mecz dla Piotrka Winiarza przy świetle dziennym możemy rozegrać w następnym tygodniu, już po decydującym spotkaniu w Rybniku - tłumaczy Bogusław Kasiński, kierownik drużyny Unii. Najprawdobniej więc rozegranie tego meczu opóźni się o tydzień."

Taka postawa Unistom chwały nie przynosi. Mecz ma szczytny cel, a Ci tu z takim pragmatyzmem wyjeżdżają. :(


           
Post 10 wrz 2003, o 17:21
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
nie no juz lepszej wymowki pan kasinki czy jak mu tam wymyslic sobie nie mogl... a ja bede musial zjesc pierogi i dlatego nie przyjde na mecz ;)


           
Post 10 wrz 2003, o 17:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Jakoś mnie to nie dziwi, że Unia wycofuje sie z tego terminu. Przecież trzy dni później mają arcy ważny mecz w Rybniku, który najprawdopodobniej decydował będzie o awansie do ekstraligi. Co prawda miał to być sparing ale jak pokazuje ten sezon o upadek bądź co gorsza kontuzję nie trudno więc nie dziwi mnie to, że Tarnów sie wycofuje z tego terminu. Myślę, że ten tydzień nam różnicy nie robi a dla jaskólek może być decydujący.
A może by znów skorzystać z uprzejmości prezesa WTS-u :piwo: i sprobowac zorganizować dodatkowo sparing z Wrocławiem. Myślę, że Hampel, Drabik, Jędrzejak (znając umiejętności menedżerskie :młotek: Pana Andrzeja moze udalo by sie sciagnac chociażby Hancocka) mogliby przyciągnąć "troszkę" :wink: ludzi na stadion.

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 54 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi