Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

"Dziennikarze Winiarzowi"


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 16 wrz 2003, o 08:00
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Pierwsza z nich będzie mieć miejsce już w najbliższy piątek. Na stadionie przy ul. Hetmańskiej rozegrany zostanie mecz piłkarski pomiędzy żużlowcami i działaczami Jasolu Rzeszów oraz reprezentacją rzeszowskich dziennikarzy. Być może to spotkanie odbędzie się przy jupiterach, a wstęp na nie będzie kosztował symboliczne 2 - 3 złote.


http://www.przegladzuzlowy.pl


           
Post 19 wrz 2003, o 08:52
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
http://www.przegladzuzlowy.pl

Cytuj:
O godzinie 17 w Rzeszowie na stadionie przy ul. Hetmańskiej rozpocznie się mecz piłkarski pomiędzy rzeszowskimi dziennikarzami, a żużlowcami i działaczami Jasolu Rzeszów. Cały dochód z tej imprezy przeznaczony jest na leczenie kontuzjowanego Piotra Winiarza. Serdecznie zapraszamy na stadion tym bardziej, że ceny biletów są symboliczne.



Mozliwe ze sie zjawie na tym :wink: ..
Juz myslałem ze zagraja przy jupiterach a tu nie zagraja :? ..to było przeciez do przewidzenia :)
Mam jedno pytanie do Jaska - Czy jako dziennikarz wystapisz w dzisiejszym meczu ? :P:P ... Prosze o odpowiedz bo mozliwe ze przyjde zobaczyc tylko i wyłacznie Twoja gre :P

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 19 wrz 2003, o 19:47
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Zuzlowcy wygrali z dziennikarzami 4:0 :!:
Bramki zdobyli: 2 Maciej Kuciapa, po jeden Rafał Trojanowski i ...pan ktory prowadzi Speedway Pub. Taka informacje dostalem od Dominika Janusza. Dowiedzialem sie rowniez, ze wejsc na mecz bylo za darmo...wiec kasy dla Piotra chyba nie bedzie z tej imprezy. :? :(


           
Post 19 wrz 2003, o 21:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Ja może troszeczke przybliże przebieg tego meczu.

Od początku spotkania górą byli żużlowcy. I bramkę z trudnej pozycjii strzelił R.Trojanowski. i bylo 1:0. dziennikarze byli chyba troszeczke zaskoczeni grą żużlowców, bardzo ladnie i skladnie grali, po skrzydlach co nie wychodzilo dziennikarzom.Potem kolejną bramkę dla zuzlowcow strzelil M.Kuciapa , wynik 2:0 i tak zostało do końca I połowy która trwała ok 35 min. W II polowie dziennikarze zaczeli grac lepiej i mecz byl wyrownany .... do poki. na boisko wszedl trener stali Rzeszow Rysiu Kużma. doszedł on do dróżyny żużlowców ktora do końca spotkania nazucała styl gry przeciwnikom. najbardziej zalamany wsrod dziennikarzy byl chyba moim zdaniem pan z dziennika poskiego. potem dziennikarzy dobili jeszcze po raz kolejny M.Kuciapa (2 gol) i jak juz wczesniej wspomial kezman pan prowadzacy speedway pub.


żużlowcami wsrod druzyny żużlowów byli :
M.Kuciapa
R.Trojanowski
P.Prucnal
T.Kliś
J.Ślączka (goscinnie)
oraz szkolkowicz Szyszka (nie pamietam jak ma na imie)

na spotkaniu byli obecni takze
R.Wilk
Ł.Golonka
P.Miesiac

jednak oni nie zagrali w meczu

to tyle

wiem ze nie bylbym dobrym dziennikarzem !!! heh

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


Ostatnio edytowano 20 wrz 2003, o 19:27 przez krzysiek_f, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 20 wrz 2003, o 09:27
 


Cytuj:
Mam jedno pytanie do Jaska - Czy jako dziennikarz wystapisz w dzisiejszym meczu ?


Hehehe, od poczštku było to niemożliwe. 6 lat temu miałem poważne uszkodzenie błędnika i nerwu słuchowego, więc raczej jakiekolwiek mecze mi nie grożš.

Ale przyznam, że Maciek Kuciapa to zrobił na mnie wrażenie. Jego wrzutki pod bramkę i różnorakie akcje... nie powstydziłby się tego prfesjonalny piłkarz.

Dziennikarze tylko raz mieli okazję zdobyć bramkę ze stałego fragmentu gry, piłka nawet wpadła do bramki, ale sędzia ogwizdał spalonego.


           
Post 20 wrz 2003, o 16:01
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Nie ma się co dziwić, że żużlowcy szaleli :P
Wszak mają na co dzień styczność z piłką - grają na hali, na boisku, kiedy nie ma żużlowych treningów :D

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 181 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi